Съпруги ,чиито мъже пътуват - 1

  • 46 310
  • 430
  •   1
Отговори
# 195
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде аз пак съм тук.
Сами сме с малкия от 2 дена.
Току що малкия отиде до снимката на баща си и повтря "тати-тати", целува снимката, сутрин като се събуди първо търси него. Ето в такива моменти ми е най-тежко. Как да обясня на толкова малко дете, защо тати си идва само за няколко седмици и после го има само на компютъра. Надявах се тази вечер мъжа ми да се включи в скайп, за да го види малкия, но явно още не е пристигнал.

А сега да ви захапя - ей, несериозници! От кога меля за среща поне на тези от вас които сме във Варна  Mr. Green Хайде и детегледачка имам, така, че може да е среща без децата. Нещо като моминско парти на вино - някой каза, че помагало  Wink

# 196
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103


А сега да ви захапя - ей, несериозници! От кога меля за среща поне на тези от вас които сме във Варна  Mr. Green Хайде и детегледачка имам, така, че може да е среща без децата. Нещо като моминско парти на вино - някой каза,




Аз съм За. Казвайте кога , къде и в колко часа! Peace Peace Peace

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 06:56 от pepsin

# 197
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Нека и други се обадят, или да пускам отделна тема? Thinking

# 198
  • Мнения: 121
  Zdravejte, momicheta!/v momenta kompat pak otkazva da pishe na kirilica/
Nashijat tatko zamina na 31.08., tozi pat adaptacijata e mnogo bavna i trudna - stavam vse po-tagna i samotna, makar decata da sa kraj men. Prilogih vsichki stari hvatki za borba s loshoto nastroenie, no, uvi, nishto ne pomaga! Iskam vecher da e u doma - da si pogovorim, da me gushne i prilaskae, chuvstvam lipsata mnogo ostro.  Umorena sam ot tozi nachin na givot, a kato znam, che ot finansova gledna tochka njama alternativa na brega, seriozno se zamisljam za emigracija.

# 199
  • Мнения: 385
Моичкия пътува от 5 години вече,месец (понякога и три) го няма,седмица си е вкъщи.Във всички трудни моменти не си е бил вкъщи-когато лежах с детето в болница,когато баща ми почина,когато аз самата имах здравословни проблеми и т.н.
Не е лесно да си и мъж и жена,да правиш сама ремонти,да възпитаваш сама детето си и то момче,всичко.В момента го чакам да се прибере,утре ще да е по някое време и съм се зарекла да поговориме по тоя въпрос,направо ми омръзна вече,уморих се.Пък ще видим какво ще излезне.На всичкото отгоре искаме второ дете,ако и него ще си го гледам сама,а и е трудно сама да си го направя. Blush

# 200
  • Мнения: 410
 И аз чакам да чуя подробности за среща!
 На кой мъжът му е в БМФ? Какво сте чули за плоския данък и заплатите им?

# 201
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Добре, ще пусна тема в "Календар на събитията". Там ще се преброим и уточним къде и кога да срещнем  Grinning
Поканата е и към всички които не са от Варна, ако могат да дойдат.

# 202
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде да се преброим за срещата тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236752.new#new

# 203
  • Мнения: 410
 Записах се в другата тема. Само дано се организираме до 7-8, че нашия татко заминава и може да се окажа без "детегледачка".

# 204
  • Варна
  • Мнения: 366
Ох и аз искам да дойда ,но няма на кого да оставя децата  newsm78 .Може би друг път.

# 205
Здравейте..
Аз все още не съм омъжена за моя мъж Simple Smile Но той завърши тази година в МЕИ, град Варна, от един месец е на кораб, и страшно много ми липсва. Вие жени, как се справяте без мъжете си? Обезсмисля ми се деня, нищо не е както преди, страдам ужасно много...
До сега бях срещала само хора, които не ме заслужават.. При него е различно, чувствам си го част от мен, както книгата "Двойната Лотхен" на Ерих Кестнер, той е в мен, и хубавото е, че и той се чувства така, аз съм му първата любима.. не можем един без друг! Трудно ми е да понеса липсата му, работя.. а не мога да се усмихна на хората, понякога не се здържам и плача.. как да се справя, като знам че всичко, за което живея е някъде там..  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 206
  • Мнения: 764
А дали наистина след нова година ще има ограничения за 4 месеца в морето и нито ден повече,според изисквания на ЕС или няма да се спазва...

# 207
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз за сега само разбрах ,че може да минат в евро заплатите им,но за времето на контракта нищо не знам.

# 208
  • Мнения: 1 008
Мъжът ми се върна и съм безкрайно щастлива Hug

# 209
  • Мнения: 410
 Вероника, радвам се за вас! На нас раздялата тепърва ни предстои!
 За заплатите в евро вече е прието, от днес влиза в сила. Ама с данъка...
 За контрактите знам, че синдикатите натискат, но... ще се разбере

Общи условия

Активация на акаунт