Отговори
# 795
  • Мнения: 6 958
Виждам повечето сте тук, отивам за чайчето си и ви пускам новата темичка  Hug

Чаках за данни на лични, но само кети бе последа  newsm78

Белинея чаках те и теб защото предната седмица не можах да те запиша, но нещо не си оналйн, сигурно си на работа  newsm78

# 796
  • Мнения: 237
Миранда мен си ме писала в новата ни темичка нали  Wink

# 797
  • Мнения: 936
Галя, честита мини рожденичка!  party006 Tada baloni baloni baloni
Днес видях едно малко 3месечно бебе и така ми се искаше да го нагушкам! Моят бяс е вече на 1г. и 3м. и ми се струва много "голям".
Снощи по МСАТ гледах интересно предаване, с един младеж- лицензиран диетолог, фитнес инструктор и т.н. Та той каза, че ако имаме да сваляме 5 кг мазнини, те се равняват на 12 компотени буркана, пълни с човешка мас! SickУби ми всякакво желание за
  food002
Предиобед мъжът ми ни води до Бачковския манастир и посъбра малко червени точки. Снощи ме ядоса и събра много черни точки newsm66

# 798
  • Мнения: 6 958
Миранда мен си ме писала в новата ни темичка нали  Wink

имате да   bouquet

ТедЪ това което казваш е страхотия  Whistling

# 799
  • Мнения: 794
Крисси, Лени, Ася, Мими тази седмица снимката ви да я сложим ли пак???
newsm10 newsm03

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 23:18 от asja

# 800
  • Мнения: 6 958
Крисси, Лени, Ася, Мими тази седмица снимката ви да я сложим ли пак???
newsm10 newsm03

ще и сменя местото само за разнообразие  Rolling Eyes става ли  newsm78

забавих се с темата, че ме хванаха на скайпа, но сега ще я пусна  Peace

# 801
  • Мнения: 237
Миранди чакаме си новата темичка....ако ще и посреднощ,да си видим новите мерки   bouquet
GlaDneSS , а ти готова ли си за утре  Heart Eyes Подготви ли се психически за мюслито  Mr. Green

# 802
  • Мнения: 1 169
GlaDneSS , а ти готова ли си за утре  Heart Eyes Подготви ли се психически за мюслито  Mr. Green

О, да след малко ще ходя до денонощния магазин да си купя нещата за утре. С теб съм  Peace

# 803
  • Мнения: 794
Тъкмо си сварих житото, че от утре смятам да започна диетата с жито. Само се чудя дали не може да прибавям по малко орехи, че аз така го обичам!?

# 804
  • Мнения: 237
GlaDneSS , а ти готова ли си за утре  Heart Eyes Подготви ли се психически за мюслито  Mr. Green

О, да след малко ще ходя до денонощния магазин да си купя нещата за утре. С теб съм  Peace


Hug то няма кой знае какво за купуване де  Mr. Green

# 805
  • Мнения: 1 169
GlaDneSS , а ти готова ли си за утре  Heart Eyes Подготви ли се психически за мюслито  Mr. Green

О, да след малко ще ходя до денонощния магазин да си купя нещата за утре. С теб съм  Peace


Hug то няма кой знае какво за купуване де  Mr. Green

Ами като се замисля е така наистина  Laughing

# 806
  • Мнения: 6 958
НОВА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191792.msg3995476#msg3995476

Оставям тази все още открита  Peace

Ася мъничко орехи можеш да сложиш    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт