СНБМ - инициативи - 11 част

  • 12 421
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 534
Ще има ли някой утре на протеста , момичета  Grinning

# 241
  • Мнения: 4 978
Ще има ли някой утре на протеста , момичета  Grinning

ако минавате покрай ЦУМ, мога да се "влея" в редиците за кратко
какъв е маршрута? а във времето?
аз от темата не разбрах в крайна сметка има ли разрешение от общината за шествието?

# 242
  • Мнения: 2 534
Има разрешение за петък , от 10 часа тръгва шествие по Витошка до Общината
Няколко от майките недоволстват, че е в работен ден  и ще се събират в събота в Южния

# 243
  • Мнения: 4 978
Има разрешение за петък , от 10 часа тръгва шествие по Витошка до Общината
Няколко от майките недоволстват, че е в работен ден  и ще се събират в събота в Южния

ама минава ли през ЦУМ питам


Владе, видях че си в темата.
Обади се в събота да се видим на Царевец. Жени, що не вземеш и ти да дойдеш?
Ев? Танче? Раде? Други?

# 244
  • Мнения: 2 534
В 10 съм на оглед за един апартамент , ще видя после как ще съм с времето
Знам ли откъде ще минат , аз ще съм само на НДК и после се връщам на работа

# 245
# 246
  • Мнения: 2 388
Има разрешение за петък , от 10 часа тръгва шествие по Витошка до Общината
Няколко от майките недоволстват, че е в работен ден  и ще се събират в събота в Южния

ама минава ли през ЦУМ питам


Владе, видях че си в темата.
Обади се в събота да се видим на Царевец. Жени, що не вземеш и ти да дойдеш?
Ев? Танче? Раде? Други?


Я пишете в колко на Царевец. Ще се опитам да дойда

# 247
  • Мнения: 2 070
Мацки, другата седмица ще съм по-активна. Подкрепям, че Хриси тр да остане. За мен Ина трябва да е заместник-председател, ако реши да остане. Нищо лично против Кали, смятам, че много добре се справи, но смятам, че и Инето е много подходяща, ако премисли.  Peace

# 248
# 249
  • Мнения: 4 181
Момичета, завърнах се с огромно съжалние от морето.
Утре ще съм на линия като ви прочета по-подробно.
Само видях, че сте писали ОС да е през септември, според мен е късно.
Относно председателското място, аз мислех, че достатъчно ясно съм казала, че някой друг трябва да е председател.
1) така говорихме още при учредяването на Сдружението, че ще се въртим
2) аз също есента ще се връщам на работа
Председател трябва да бъде някой, който разполага с време да ходи по срещи, защото както вече казах, това е единствения начин да се върши работа.
Трябва да ви кажа, че заради сдружението тотално съм зарязала професионалната си квалификация. Всички нормативни документи, които са свързани с работата ми са промени, аз съм абсолютно не в час. Месец, два преди да се върна на работа трябва сериозно да се заема да чета, така че искам да си организираме ОС най-късно 1-ви септември и както се казва да предам щафетата.
Но пак повтарям, че е добре да се знае кой ще бъде избран за председател от преди това.
Така , че момичета мислете.
С протеста във Варна изпуснах нишката.Мими, ако имаш възможност звънни и на мен. Praynig

# 250
  • Мнения: 2 070
Аз също ще се включа по-късно. Приключи ми кампанията на работа и съм вече много по-свободна, но в момента само на един комп в офиса има нет, така че ще съм на биния като се появи и на моя.

Относно председателството - за мен подходящи хора са Хриси, Ина, Калина, от новите момичета - Таня, но след като роди в началото едва ли това ще и е до главата. Останалите сме на моменти липсващи, поради всякакви причини, на моменти несериозни или просто изпускащи връзката.
Кали, ти ще се връщаш ли на работа?
Също смятам, че и Доли би се справила, предвид целия организационен опит, който има.
Аз най-вероятно ще се връщам за по-дълго в Плевен, а и не бих се заела, нито смятам, че съм подходяща, Гери и Ренци няма как от Пловдив да координират нещата, Влади ми си струва също доста заета. Наси и Евчето къде изчезнаха?
За мен като дата няма значение за събранието- до 15-20 юли съм тук, после мога да дойда с автобуса, когато се наложи и съм извън София.

Кога са термините на Мими и Танчето?

# 251
  • Мнения: 472
Цитат
Наси и Евчето къде изчезнаха?

Тук съм Деска, зачезнах, както повечето хора в летния сезон! Laughing Довечера повече от мен!

# 252
  • Мнения: 2 388
Мацки, ето ме и мен пред родово. Аз трябваше на 9-ти да раждам, но сега се прибирам от Вита, с новината за 6-ти и то ако устискам, че съм с контракции. К`во да ви кажа - стискайте палци, пък когато-тогава.
За председателството - Познавайки чест от момичетата си мисля или за Хриси, или за Кали. Инката не я познавам, пък тя иска да си ходи, така че...
Аз категорично не ставам, не само защото ще раждам всеки момент, но и защото съм най-нова и не съм никак навътре в нещата. Благодаря за доверието, но за сега не мисля, че съм добро предложение.

За сега толкова. Като се излюпи Карла - ще свиркам

Целувки за всички

# 253
  • Мнения: 2 070
мале мале! То наближило! стискам пялци!  Hug

# 254
Здравейте момичета, Рада съм, скапа ми се компютъра и пиша от този на брат ми, а и нямахме интернет известно време, та така, да не решите, че съм изчезнала.
  
Танче късмет мила и ще чакаме новини!

Някой знае ли какво става с Мими, как са те ?

За избора на председател на мен лично ми е много трудно да преценя затова и си трая. Ша помисля и ша го измисля де...

Ине трябваше да звъннеш едно телефонче, сега ме е яд, че не се видяхме.

Сега да предупредя, аз на 14 вечерта заминавам за 2седмици и евентуално ако ми се уреди въпроса и за още поне 1 на море та няма да ме има (не, че върша някаква работа в момента, но аз да се похваля за морето  Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт