Отговори
# 405
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Миранди,не се впечатлявай от такъв тип картони Mr. Green Peace
Сисинче,и аз така се правя понякога,а после като си тръгнаха гостите си наваксах със сладоледа и мъж ми вика само дето ги лъжа че съм на диета и после ям сама кАт мишка Joy
Далал,със сигурност шопинга ще ти се отрази мотивиращо  Wink
Гладнес,душа какво стана с Японското,предаде ли се?Аз само дето се записвах 2 пъти и се дънех като бутела круша Crazy Crazy Crazy
Мами,къде си на мен поне ми липсва ведрия ти дух тук в темичката
Охх,мацки мнооого ама мнооого добре си хапнах салатка от зеле с малка мръвчица и направо се размазвам от жега TiredТолкова се потя,че се замислям да се увия в найлони по бедрата белким сваля нещо Sick,обаче не съм мазохист поне за момента hahaha

# 406
  • Мнения: 6 904
Водка с лед, как дебела ще мреш? За теб не може да се каже, че си дебела. А и доста си свалила, вярвам, че и до края ще успееш да стигнеш Peace

Гладнес, знам, че е по-полезен, но не мога да се мъча с него. На мен не ми допада вкусът му. То поне подправки да имаше все щеше да стане за ядене.

# 407
  • Мнения: 890
Добър вечер
Да дам отчет за днес - праскова, ананас (100гр), 1 филйка Бонус със саламче Simple Smile Днес се възнаградих. А и си имам нова диета - един ден вода, един ден салата с нещо малко към нея. Писна ми от плодовете. Сега може да има и по-добър ефект

Я да се поотплесна аз малко... Седим си с мама на терасата и тя ми забива въпроса: "Знаеш ли къде се намира прословутата G-точка на жените?" И аз супер учудено питам "Къде?"
Отговорът беше: "На края на думата shopinG."  
 
newsm10
Бухтичка , аз поисках чорап и те ми казаха, че нямат за еднократна употреба и трябва да си купя. А на всякъде по света като пробваш в Найк после чорапите ти ги подаряват и то не за еднократна употреба, а чорапи си.

vodka_s_led , на зеления чай пише:
продуктът има благоприятен ефект за контрол на теглото
положително повлиява нормалната флора на червата
регулира храносмилателната функция
има добри антиоксидантни свойства
Взима се по 1-2 таблетки три пъти на ден

GlaDneSS , успех с диетата, ще издържиш!

sisin4e , вече написах горе за чая. Още не съм го пробвала. Поци ми го препоръча за отслабване

ANGYA , аз всеки път правя едни планове по колко въпроса на ден да уча, за да ми стигне времето и накрая се оказва, че на ден ми остават да уча по 15-20 въпроса  hahaha

Миранди , как си мила? Почина ли си хубаво днес?

valeria81 , по-добре не се овивай в тези жеги. Че едвам се живее и без найлон  Joy

# 408
  • Мнения: 1 169
Гладнес,душа какво стана с Японското,предаде ли се?Аз само дето се записвах 2 пъти и се дънех като бутела круша Crazy Crazy Crazy

Ами какво да ти кажа нея ще я почна сигурно след като свърша със сегашната днес или утре ще пусна нова темичка, че май и е време

Цитат
Гладнес, знам, че е по-полезен, но не мога да се мъча с него. На мен не ми допада вкусът му. То поне подправки да имаше все щеше да стане за ядене.
Аз пък тоя повече го харесах сякаш има вкус, а другия ми е безвкусен четох някъде, че кафявия повече засищал  Wink

Цитат
GlaDneSS , успех с диетата, ще издържиш!

Благодаря за подкрепата  Hug

# 409
  • Мнения: 6 958
Тряс, буммммм идва новото теми..Whistling Whistling Whistling

Моля, изчакайте да публикувам цялата тема -> нещо ново предстои да видите  Peace

# 410

Общи условия

Активация на акаунт