МАЙчето започва да се смее - много е забавно кат' лудее

  • 9 903
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • България
  • Мнения: 3 621
мама ли и ние утре сме на ваксина и от сега се чудя как ще издържа. Миналия път гледах как бият на едно вдумесечно бебенце и ми беше много жал, ама какво да се прави, трябва  Heart Eyes
птица Пазарджик е моя роден град и аз мисля другата седмица да съм там ( на село де) Да заведа малко Мая при бабите и дядовците - те да й се порадват, аз да си почина малко, че вече се чувствам много изтощена.
Поздравления за студентката   bouquet

# 301
  • Мнения: 371
Ееех, от къде ги купувате тия баби и дядовци, дето ви оставят да си почивате Rolling Eyes
Кажете и аз да си купя, че нашите са с конкурс избирани, на никой не мога да разчитам...

# 302
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ееех, от къде ги купувате тия баби и дядовци, дето ви оставят да си почивате Rolling Eyes
Кажете и аз да си купя, че нашите са с конкурс избирани, на никой не мога да разчитам...
Явно и нашите са минали през същия конкурс  hahahaДаже спорят за първото място.Но аз предпочитам така,да не ми се месят. Naughty

# 303
  • България
  • Мнения: 3 621
И на мен до сега никой не ми е помогнал, ама защото и аз не исках.  Иначе имат желание Но вече се предавам.  Laughing

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Дианче, не си само ти, споко. Но аз си знам още от баткото - няма на кого да ги тръсна и за 2 минути. Усмихва ми се щастито  2 пъти в годината, когато бабите са в отпуск и са в БГ. А дядовците са тук и лели, и т.н. роднини, но хвани единия, удари другия. Повече разчитам на приятелки, отколкото на тях (всъщност изобщо не разчитам на тях). Баткото за 8 години нито веднъж не са го вземали, за беба не очаквам нищо по-различно. Живот и здраве за беба най-вероятно ще прибегна до детегледачка, защото не ми се иска да я давам на ясля, а няма начин просто да я гледам до 3 години. Баткото си го гледах до 3 години и си работех в къщи, но беше преди доста време. Сега не ми се застоява толкова време пак, а и няма кой да ме остави на спокойствие, те и без тнова сега ми призвъняват всеки ден.

# 305
  • Мнения: 1 030
Оххх,за бабите не ми се говори,моята мама живее на сто метра от нас и вечер идва да ми изхвърли водата от коритото.Не можела да понася рева на Ивана заболявало е сърцето,аз за тово ми става неприятно като отсъства нашият тати,защото разчитам изцяло на него. HugТина,Пазарджик е хубав град така съм чувала ама няма да мога да го опозная hahaha

# 306
  • Мнения: 67
Аз съм Лейди Лу GrinningСъздадох нов потребител за пускане на теми , който желае да внася корекции, да ми пише , за да му пратя паролата на лични.Ето и новата тема,не съм променяла нищо, после :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209328.0

Общи условия

Активация на акаунт