Ръчен апарат против хъркане- имате ли мнение?

  • 24 698
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 196
 smile3507 пишете повечко за възглавницата доволни ли сте и каква е  smile3507 че й тази нощ се неспа

# 31
И ние сме със Snoreeze спрей и най-после настъпи тишина, ама всеки път със зор го купувам, налага се да правя специална заявка в аптеката. Иначе стига за ок. месец и половина.

# 32
  • Мнения: 133
Момичета и аз да попитам за възглавницата, защото вече се замислям за отделно местообитание, а не друга стая  Cry

# 33
  • Мнения: 181
От две години спим в отделни стаи, че не се търпи, ще пробвам спрея.

# 34
  • Мнения: 263
Ох, вярно е, и аз леко спя, ама и той как хърка! Изгонила съм го в хола и при две затворени врати и не малък коридор се чува понякога! Направо ме е страх да не събори стените!
И аз ще го накарам да пробва спрея! Дано подейства! Но и на мен ми е интересно за възглавницата: все пак ако може да се мине без химии е по-добре....
А аз също прохърквам понякога, но леко и рядко, а наистина мъж ми и топ да гърми до главата му няма да чуе, когато спи...

# 35
  • Мнения: 569
Проблема с хъркането решихме като аз спя с тапи за уши!!! Уверявам ви, че действат.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 105
Проблема с хъркането решихме като аз спя с тапи за уши!!! Уверявам ви, че действат.

При мен не действат, пак го чувам Confused
Последния път така ги набутах, че ме боляха после ушите една седмица.

А някой чувал ли е капки против хъркане?

# 37
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте!И аз се присъединявам към недоспалите Simple SmileТо не само, че не се издържа, на нервната система ми действа, направо ме побърква.
Аз спя много леко, освен това съм супер чувствителна към такъв вид шум.При него проблема не е точно хъркане, ами диша много тежко през носа...и то по цяла нощ,уф и аз как го обясних,ама много е дразнещо.В такъв случай какво може да помогне според вас...някакъв спрей за нос?

# 38
  • варна
  • Мнения: 90
Има едно упражнение трудно ще го обясня , но идеята е да се стяга гълтача . отваря се леко устата , езика се дърпа назад , шийните мускули се стягат и се усеща как гълтача се повдига на горе . абе не знам как да го обясня , показа ми го един актьор , било упражнение за оперни певци , но действа и против хъркане . Моя мъж го прави всяка вечер за по минутка и има ефект Wink

# 39
  • Мнения: 3 423
 Joy

Върши работа и подсвиркването и ръкопляскането,но временна Joy
Иначе мъж ми хърка само ако е пил бира(за щастие рядко)

# 40
И аз да се запиша в темата,че при мен тапите за уши не помагат.

# 41
А забравих да попитам,този спрей къде се пръска,в устата или носа?

# 42
  • Мнения: 640
И при мен ни тапи,ни ръчкане помагат(при 2 литра бира на вечер). Мъжо го изместих във всекидневната Mr. Green Ще помислч за този спрей

# 43
Snoreeze спрей се пръска в гърлото, а моя приятелка, която живее в Англия ми каза, че там продават и спрей Snoreeze за нос, но тук го няма.

# 44
  • Мнения: 1 291
спрея определено върши страхотна работа, пробвала съм го освен на мъжа и на всичките ми хъркащи роднини.
но все ми се иска да се намери някакъв друг начин нещо като http://bilkprom.com/prod.php?id=3
ако някой е пробвал такова да сподели.
хапчета ,спрейове- нещо по здравословно предпочитам

Общи условия

Активация на акаунт