10 неща които ме дразнят в него.

  • 13 012
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Провокирана от няколко теми тук реших сама да си открия тема,че да не се оплакват че пак аз спамя.
Кои са 10 неща които ви дразнят в него?Тук имаше едно такова ТВ предване,което никога не успях да гледам,щото нямах време,ама ми беше много интересно да разбера дали и другите се дразнят от същите неща.
Ето моите:
1.Никога не знае къде точно щоят нещата,все едно е на гости,не в собствения си дом.(за целта аз се разхождам в нас като справочник и давам инструкции babydust7)
2.Бръсне се,като за целта запушва умивалника,без да се интересува дали е чист  или първо има нужда да бъде измит smile3545.
3.Не може да диша без телевизора,много често усилен повече от нормалното(за целта във всяка стая има един такъв,да не би да остане на сухо football )
4.Сипе трохи под път и над път(ма това вече го знаете Mr. Green)
5.Има навика непрекъснато да ми прибира запалките и аз следователно ходя постоянно без огънче af.
6.Не пази тишина когато спя Close.
7.Дори когато има време бърза за някъде и врънка,докато не заключим външната врата blahblah .
8.Прекалено пестелив-купува боклуци и след това се ядосва когато спрат да функционират newsm50 .
9.Хвърля нещата където му падне Party.
10.Врънкам го с месеци докато се реши да окоси тревата 1swing.
Това е грубо нахвърляно в общи линии Mr. Green.

# 1
  • Мнения: 901
Съвсем скоро ги изреждахме до пет.
Хубаво се получи. Joy Joy Joy
Не зная, дали ще има хора с достатъчно енергия, за да изброят до десет.

# 2
  • Мнения: 412
Едно е тО - самият той ме дразни, ама тотално. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 473
1.Никога не знае къде точно щоят нещата,все едно е на гости,не в собствения си дом.(за целта аз се разхождам в нас като справочник и давам инструкции )
7.Дори когато има време бърза за някъде и врънка,докато не заключим външната врата  .
9.Хвърля нещата където му падне .

Тези неща, които си описала плюс:
1. Непрекъснато стои пред компютъра и не дава никой да го безпокои, ако някой се осмели настава бесен скандал. Иначе ми позволява да гледам какво прави, за да не се усъмня в нещо нередно - играе покер по цели нощи.
2. За да ми помогне нещо в домакинството се уговаряме по сто пъти и накрая пак нищо не помръдва, защото аз нямам нерви да гледам мивката догоре с чинии, прахта по мебелите и т.н.
3. Понякога се влияе от чуждото мнение  без да пречупи проблема през своята глава. Това ме срива тотално.
4. Изпада в безпричинна паника за маловажни проблеми и психясва всички наоколо, най-вече мен. Недай си боже да се разболее, в къщата ни настава пълен траур.
5. Не поема инициатива за нищо сам. Първата винаги трябва да съм аз и стратега на семейството пак да съм аз. А на мен ми се иска той да е този, който да измисля нещата, да дава идеите, но не.
6. Мързи го страшно много да се занимава с детето. Бебчо си е много труден, защото все на ръце иска и все да му пееш, да говориш, да обръщаш внимание само на него, но таткото не иска много, много.
7. Няма достатъчно самочувствие. Аз съм тази, която постоянно го окуражава и му казва, че е способен, че може, а той наистина е доста умен, но няма самочувствието на такъв.

И въпреки всичко аз много го обичам newsm76

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
По точки 1,7,9 и 4,които е посочила Tristan77 ,сме едно към едно.Особенно по точка 4 ,за паниката.Вчера излязохме с колата .През цялото време шофираше Той,защото бил идеален шофьор.,винаги редовен и изряден.А сутринта установи,че през цялото време е бил без документи на колата  и шоф.книжка.Да не ви казвам каква паника настъпи,докато ги намеря.А те просто си стояха в шкафа в коридора.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Нямам такива драми.
Или поне до сега не мога да намеря нещо за което да се хвана, а дреболиите не ме впечатляват

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще копна за да не повтарям...

3.Не може да диша без телевизора,много често усилен повече от нормалното
6.Не пази тишина когато спя
1. Непрекъснато стои пред компютъра и не дава никой да го безпокои, ако някой се осмели настава бесен скандал
2. За да ми помогне нещо в домакинството се уговаряме по сто пъти и накрая пак нищо не помръдва
4. Изпада в безпричинна паника за маловажни проблеми и психясва всички наоколо

И още...

6. Като реши да купува нещо- проучва пазара най-подробно и докато се реши да купи нещото ми къса нервите
7. Оставя ме аз да вземам всички решения за децата, но ако нещо не одобри- започва да ми трие сол на главата
8. Фен е на всякакви тъпи за мен "развлекателни" предавания- на дневен ред сега е Сървайвър
9. Предпочита да се излегне на дивана, вместо да отидем на разходка на Витоша
10. Пестелив е до стиснатост 

# 7
  • Мнения: 7 947
Е нека и аз да се включа:
1. Безинициативност!!! - винаги аз решавам, винаги аз измислям напр къде да се разходим или да прекараме почивката или дори къде да празнуваме някои празник...винаги аз взимам решенията - "Еми не знам, както искаш, както кажеш..."това са неговите думи! Е, в началото ме кефеше, че уж аз съм по-важната, ама сега разбрах, че си е тежко бреме и ми писва!
2. Мързел!!! - все трябва да го ръчкам, за да направи нещо вкъщи, пример: преди 2 седмици се развали осветителното тяло в банята - една седмица чаках да купи ново, сега чакам да се накани да го смени...
3.Еврофутбол!!! - едно от най-противните неща, които той може по цял ден да гледа! Постоянно се джавкаме за телевизора в спалнята и за компютъра - аз искам да гледам някой филм например, тъкмо загледам и се почва - "Дай само за малко да видя тоя мач, само да проверя и тн.", от което полудявам Close
4. Не ме забелязва понякога - казвам понякога, защото не винаги е така - наглася се, боядисам си косата или нещо подобно, а той след ден два казва нещо по въпроса.
5. Домакинството - обикновено не се сеща да помогне, трябва аз да му кажа и тогава се задейства.
6. Парите - харчи безразборно - когато има пари в него - те просто не се задържат!
7. Не знае къде му стоят нещата - все нещо си търси, все нещо му е изчезнало и трябва аз да се включа , за да се намери...

Айде стига толкова! Иначе ми е НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ НА СВЕТА Joy

# 8
  • Мнения: 2 723
Нямам такива драми.
Или поне до сега не мога да намеря нещо за което да се хвана, а дреболиите не ме впечатляват

Тук пишем дреболиите, които никого не впечатляват. Темата е по-скоро шега. Ако имаше 10 неща, които да ни подтискат чак толкова, че да ги определим като драми, щяхме да сме самотни родители. Всички си обичаме мъжете, ама ти явно си случила на някой уникум, който прави всичко както трябва.

Ще пиша след 5 мин, че имам нещо спешно.

# 9
Ето нещата които ме дразнят мнооого:
1.Когато си е у дома той е господар на компютъра #Cussing out
2.Когато реши че иска ТВ - пак той е господаря
3.Претенциите му за чистотата големи а разхвърля като за световно
4.Готвим каквото му се яде, защото има големи претенции
5.Спи където му попадне без значение дали сме в стаята, голям непокиз
6.Има много голямо самочувствие
7.Всестранно развита личност-няма сфера в която да не е просветен
8.Може да си излиза по всяко едно време на вън когато реши/което напоследък не ме дразни/ Laughing
9.На рождения си ден все е командировка
10.На моя също не е тук да ми подари цветя  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 631
Мислих, мислих.... и има само едно или две основни неща, които ме дразнят в него...  Twisted Evil МНОГО...
Затова само ще следя вашите  Peace

# 11
  • Мнения: 2 427
Рени,ти сигурна ли си че не делим наитина един и същи мъж?
Да,бе за това не се замислих-и моя е голям хипохондрик Joy

# 12
  • Мнения: 750
Айде и аз.... Mr. Green
1.Прави вси4ко мноооого бавно!Върви бавно дори когато бързаме! Crazy(онова другото и него прави бавно Mr. Green)
2.Когато излизаме някъде,се преобли4а най-малко три пъти! JoyА аз седя на вратата и 4акам.... Close
3.Когато реже хляба,държи ножа с дясната ръка а с лявата така натиска хляба,4е в пове4ето слу4аи ядем филийки хляб които са широки 2 см. ooooh!
4.Винаги си събува 4орапите на опаки...От скоро спрях да ги оправям когато ги извадя от перялнята...а той си ходи с 4орапи на опаки! Rolling Eyes
5.Когато се храни допира кутрето на лявата си ръка на лявата буза....И така докато не се нахрани! bambam
6.Не може да паркира без да удари джипа някъде... hahaha
7.Когато плащаме сметка винаги го наглеждам колко бакшиш оставя...,4е за 8 лв.сметка той 5 бакшиш оставя! Angry
8.Когато шофира...не може да пие вода! Mr. GreenПонеже ръцете му са заети Crazy....То трябва да спрем за да пийне... hahaha
9.Не го пращам да купува нищо! NaughtyПоследният път когато му казах,4е трябва да купя нова крушка за нощната лампа...Той се прибра с нова нощна лампа! newsm62
10.Вдига крака на масата и запо4ва да си мърда палеца фронтално на лицето ми....Идва ми да му го отхапя! Twisted Evil(палеца Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 442
Много "сладък" навик- дори в 1 ч. пссред нощ да е, щом влезе в спалнята светва и пита
"Какво правите?"

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
1.Разхвърлян
2.Оставя косми навсякъде в банята
3.Мързел
4.Купуването на една дреха е цял ден обикаляне по магазините!(по-зле от мен! Laughing)
5.Винаги е гладен! Close
6.Оставя ме да взимам всички решения! newsm78
7.Много критикува хората.
8.Преди да излезем си оправя косата около 10 минути!
9.Компетентен по всички въпроси!
10.Не ми прави комплименти - само изпросени или като съм сърдита за нещо!

# 15
  • Мнения: 7 947
Много "сладък" навик- дори в 1 ч. пссред нощ да е, щом влезе в спалнята светва и пита
"Какво правите?"

 hahahaТова е готино

# 16
  • Мнения: 2 673
1. Прекалено е добър
2. Прекалено е тих
3. Прекалено е любвеобвилен с децата
4. Прекалено е тактичен
5. Прекалено е щедър
6. Прекалено е суетен
7. Прекалено е отзивчив
8. Прекалено е отговорен
9. Прекалено е точен
10. Прекалено е доверчив

# 17
  • Мнения: 2 673
mimoza^^ , мъжа ти де не е ДЕВА, бе... Joy

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
mimoza^^ , мъжа ти де не е ДЕВА, бе... Joy
Близнаци е!

# 19
  • Мнения: 2 427
Карил,ама ти сигурна ли си че се дразниш от тези"недостатъци"? newsm78

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 496
1.Вечер заспива на дивана в хола ,полудявам докато го събудя да се премести и най-често си лягаме скарани.
2.Никаква инициатива ,постоянно трябва да го ръчкам за нещо.
3.Всява паника за най-дребното нещо.
4.Когато има да ми каже нещо важно ,ми казва ,че ще ми го каже ПОСЛЕ,което ме вбесява.
5.Уж е стиснат пък изобщо не може да се оправя с парите.
6.Дистонционното му е срастнало с ръката,даже когато е заспал на дивана,го стиска в ръка.

# 21
Много "сладък" навик- дори в 1 ч. пссред нощ да е, щом влезе в спалнята светва и пита
"Какво правите?"
Laughing

# 22
  • Мнения: 2 427
Това какво правите ми напомня за нещо.Значи аз може и да съм по пижама и по гащи.Стоя в хола,но решавам да отиода до тоалетната.Въпроса към мен е"къде отиваш".Къде отгивам според него по пижама?!Да пия едно на центъра Mr. Green

# 23
  • Мнения: 663
Djane,скъсах е от смях  Laughing,докато четях твоя пост.В добри я смисъл на думата де Simple Smile
     Моя , мъж може да ме побърка с едно нещо :Винаги го прави ,когато гледаме някой  филм #Cussing outБърка си в носа ,за да си отскубне  косъмче  .Бррррррр,направо полудявам smile3511
         

# 24
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 Joy много се смях.... и мен ме дразнят някои дребни неща. повтарям да не ги прави и се хващам, че той ги прави машинално и аз мърморя машинално.

след един гразндиозен скандал за нещо дребно (не помня какво), бях в ПМС, той вече гледа да не ме дразни Crazy


1. пие си капучиното с лъжичката вътре  #Cussing out
2. яде хляба на огромни хапки. противодействие от моя страна - вече не ядем толкова често хляб Party
3. като ми подава нещо или аз му подавам и гледа на другата страна.
4. флягмав е. аз съм нервна и припряна  Mr. Green
5. отказва да яде сурови моркови или ябълки, защото трябвало да дъвче много  #Cussing out, трябвало да са сварени Shocked
6. крие малките лъжички - в опаковката на капучиното, в опаковката на какаото и т.н. в момента от 12 има 2 налични. трябва да  
    се поразстърся къде ги е скрил
7. хвърля си мръсното бельо на пода #Cussing out, майка му го е научила Whistling
8. оставя си душ-гела отворен и най-редовно е разлят в банята  #Cussing out (тук имам голям успех bowuu)
9. оставя опаковките от сок и мляко ДО боклука, подредени в редичка, но никога в боклука  #Cussing out. сега е негово задължение
    да го изхвърля и установи, че е по-лесно всичко да е в торбата, а не около нея hahaha
10. никога не завъртя докрай капачка на буркан или шише. изглежда затворено и като го хванеш за капачката се разлива. но той не е виновен!!!! ти ли разлял  #Cussing out

Божеее, какво дреболии ме дразнят newsm78
трябва да го питам него, кои са 10те неща в мен, които го дразнят. пак ще е весело Joy

# 25
  • Мнения: 2 631
Гледам, че не всеки се придържа към основната тема, да изброи 10 неща.... затова и аз ще си нахвърлям най - основните, па знае ли се колко ще излезнат, докато мисля  Twisted Evil

1. Никога не си сгъва и прибира в гардероба дрехите, които е носил, и така ги оставя, че крачолите винаги са му по земята  doh
2. Когато трябва да излизаме някъде (среща с приятели или дори до магазина за хляб) винаги го чакам най - малко 2 часа да си оправи косата....  Imp
3. Като реша да сменям спалното бельо се задават 101 въпроса защо ще го правя и до последно се упорства и се заинатява, все едно ще ги изхвърлям и правя нещо грешно!!  #Cussing out
4. Цъка на някакви безмислени футбул мениджъри и си губи времето с тях...  ooooh!
5. Понякога предпочита да измие чиниите, вместо да правим....  Crazy
6. Понякога като започне да мрънка за нещо и забравя да спре..  Tired

Аи стига толкоз, че добрите му качества са много повече, да не се оплаквам много - много...  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 427
Много сте весели,абе не казвам че задължително човек трябва да е лош за да дразни Crazy.Има и флюбени жени до ушите,които обаче не отричат че половинката им има навици,които ги вадят от равновесие Flutter.10 недостатъка са нещо условно,ей така подхвърлено.Няма значение дали са два или 5 ,важното е да се похилим дружно Mr. Green.

Това за космите в носа ми е много забавно! Joy

# 27
  • Мнения: 647
1.Задавам си въпросите по 3 пъти преди да стигнат до ушите му и да ми отговори #Cussing out
2.Много доверчив моя мъж ,бе !Пфу!
3.Купува на децата всичко каквото поискат , което не винаги е добре #2gunfire
4.Мръсните чорапи все ги хвърля на пода , вместо в коша за пране.Не мога да разбера какъв е проблема с чорапите като останалите мръсни дрехи си ги слага в коша  newsm78
5.Пазари като за училищен стол-ако го пратя за 1 нещо се връща с 4 торби и всичко в огромни количества.
6.Който не му е поискал пари на заем на него не е дал / финансовото ни състояние в момента няма значение-дори да са ни последните пари/.
7.Псува останалите участници в пътното движение.Какви ги нарежда ме е срам да ви кажа.И това пред децата.
8.Винаги когато моля да направи нещо в къщи казва "Добре, след малко".Това означава различни неща- понякога е ''след малко'' , понякога е ''след повече'' , понякога е ''никога'' #Cussing out #Cussing out #Cussing out
9.Изкушава се от "големите рискове" , а аз съм от страхливите
10. Думата "сгреших"- не съществува в неговия речник.Винаги е прав !!!!! #Cussing out

И аз се старая да се придържам към темата , но това е защото никой не е пуснал тема "100-те неща които ме дразнят в него"

# 28
  • Мнения: 460
едно единствено най-много ме дразни-мн.говори!!!иноче др.неща са дребни!!!

# 29
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Мен ме дразнят поне 100 неща
1 Дрехите му са из цялата къща - където се съблече там ги оставя
2 Никога не си изхвърля пепелниците
3 Дори да е пред компютъра, по телевизора трябва да върви нещо, което той харесва
4 Колата ни е абсолютна кочина, защото бил за опазването на природата и всичкият боклук се оставя вътре
5 Цяла неделя спи и гледа телевизия
6 Когато е гладен веднага трябва да се сервира и да е нещо интересно?! #Cussing outкоето аз да измисля
7 Сутрин вдига невъобразим шум в банята
8 Постоянно забравя неща, които съм му казала, та се налага да повтарям по 10 пъти, за да съм сигурна, че е запомнил
9 Мрази да мисли, това било моя работа
10 Никога не изхвърля боклука
11 Слага си телефона, часовника, ключовете и документите върху покривката за хранене и т.н. и т. н.

# 30
  • Мнения: 186
Като чета,виждам,че мъжете много си приличат ,по някой свои постъпки.И моят медразни с подобни постъпки:

1. Никога не си прибира дрехите,винаги са някъде по сотловете,по по земята.
2.Много е стиснат за дома:свиди му да купи нещо зо вкъщи-било за ядене или нещо друго,но на душичката си угажда.
3.Като излезе с децата,което му се случка рядко,все ще им купи някакъв боклук,с което много ме дразни.
4.Ако може и денем и нощем ще е на работа.
5.Никога не ходи пеш.И до най-близкото място отива с колата.
6.Мрази да излиза,почивните дни е по цял ден вкъщи пред компютъра или телевизора и нищо друго не го интересува.
7.Мрази да пазарува,да ходи по магазини.На мен ми омръзна да се прибирам натомарена като камила.Ръцете ми сякъш се удължиха от носене на пазарски чанти.
8.Като седне на масата да се храни ,все е последен и нямям нерви да го чакам по 1 час да си пие ракията ,а после още толкова да яде.
9.Много забравя.Постоянно му напомням за всичко.И е прекалено разсеян.Не знам вече колко пъти си губи документите.Постоянно някой трябва да мисли вместо него.
10.Сутрин като влезе в банята,стои по половин час и всички го чакаме.Имаме още една,но няма кой да я направи,можело и без нея.
11.Като си пийне ,започва да говори и спиране няма.

# 31
  • DE
  • Мнения: 967
Забравих да добавя най-важното нещо. Забравя ВСИЧКО!
Включително и на къде сме тръгнали с колата. Като подминем пресечката съм длъжна да го уведомя!!!
Забравя рожденни дни, имена, какво трябва да свърши...
Тръгнал един ден от вкъщи да отива при майка ми, за да и занесе важни неща, но
разбирате ли, още като влезнал в колата и забравил. За това отишъл на басейн, а
майка ми стояла и го чакала... нямам думи просто!

# 32
  • Мнения: 750
Забравих да добавя най-важното нещо. Забравя ВСИЧКО!
Включително и на къде сме тръгнали с колата. Като подминем пресечката съм длъжна да го уведомя!!!
Забравя рожденни дни, имена, какво трябва да свърши...
Тръгнал един ден от вкъщи да отива при майка ми, за да и занесе важни неща, но
разбирате ли, още като влезнал в колата и забравил. За това отишъл на басейн, а
майка ми стояла и го чакала... нямам думи просто!
Радвай се,4е теб не забравя! Mr. Green
Щото моя бившият ме беше забравил пред блока.... Joy

# 33
  • Мнения: 2 427
Голям майтап Laughing!
И моя съпруг,като влезе да ака стои с часове в тоя кенеф.Имаме една камара със списания,ТВ,стерео и към гаджета се прибавя и преносимото пц.Ако ви кажа че докато бях бременна си купих една ваза да да пишкам в нея,защото просто понякога не можех да стискам с бебето върху мехура!Срам ме е ,ама ето казах ви го.
И той недолюбва кошовете за пране.Винаги мръсните дрехи са пред душ кабината,там го оставя преди да влезе.Аз следователно вървя след него.Телефона си,без който е недопустимо дишането му е винаги забравен там където сме били за последно.Залепен е за този телефон,непрекъснато говори с някого.Когато го помоля да свърши нещо и неговата дежурна репли е,"Разбира се пиле,след малко".Което "малко"е мн.разтегливо понятие във времето.
Той е и царя на Даунлоада.В нас има толкова много дискове,че къщата се пръска по шевовете.Дърпа всичко от нета,което му дойде на акъла,качва на дискове и архивира без оглед на това дали му трябва или не.
Също неговите греши не се признават.Може да дойде да се умилква след като сме се скарали но думата "Съжалявам" или "грешката е моя"не съществуват в речника му.
Като излезем някъде не пие дори и една бира ,а се налива с кола като малките деца.
Не храносмила 70% от храните,без да има язва или колит,гастит и прочие -ити...
Яде по едно бурканче конфитюр на закуска,страх ме е че ще го хване диабета.Как не му писна тоя мармалад и конфитюр не знам!
Ааааа,забравих,не можах да го науча да ползва гъба за къпане в банята!
Аз го гоня да му чистя ушите и да му режа ноктите,иначе ги оставя на самотек.
Joy Joy Joy

# 34
Мен ме дразнят поне 100 неща
1 Дрехите му са из цялата къща - където се съблече там ги оставя
2 Никога не си изхвърля пепелниците
3 Дори да е пред компютъра, по телевизора трябва да върви нещо, което той харесва
4 Колата ни е абсолютна кочина, защото бил за опазването на природата и всичкият боклук се оставя вътре
5 Цяла неделя спи и гледа телевизия
6 Когато е гладен веднага трябва да се сервира и да е нещо интересно?! #Cussing outкоето аз да измисля
7 Сутрин вдига невъобразим шум в банята
8 Постоянно забравя неща, които съм му казала, та се налага да повтарям по 10 пъти, за да съм сигурна, че е запомнил
9 Мрази да мисли, това било моя работа
10 Никога не изхвърля боклука
11 Слага си телефона, часовника, ключовете и документите върху покривката за хранене и т.н. и т. н.

ОООООООоо все едно от мойта уста излиза Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 631
Да добавя...
Когато има махмурлук почва през 15 секунди да си пука врата, а мен този звук и самата гледка адски ме вбесяват!  #Cussing out Направо ми иде да му го извия и пукна за последно!  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 2 427
Направо ми иде да му го извия и пукна за последно!  #2gunfire
Кафе,голяма си скица! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2 631
Направо ми иде да му го извия и пукна за последно!  #2gunfire
Кафе,голяма си скица! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мъже, какво да ги правиш!   bouquet

# 38
  • Мнения: 425
Това какво правите ми напомня за нещо.Значи аз може и да съм по пижама и по гащи.Стоя в хола,но решавам да отиода до тоалетната.Въпроса към мен е"къде отиваш".Къде отгивам според него по пижама?!Да пия едно на центъра Mr. Green

 JoyСъщата работа и при мен Joy

# 39
  • Мнения: 2 427
Аз да ти кажа в последно време все по-често се замислям колко лесно ч'век може да влезе в затвора Crazy.Случва ми се мн.често да изпитвам ужасна необходимост да му фрасна някой тежък и опасен предмет в главата Mr. Green.Понякога като излизаме по женски с приятелки споделят същото,че понякога много им се иска да направят същото Laughing.Така ми олеква на душицата че нямам само аз такива потенциални килърски способности. Sunglasses

# 40
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Забравих да кажа, че адски много ме дразни като си пийне да залепне за телефона или за скайпа или за двете едновременно и да ми прехвърля разни хора да си говорят с мен, с които в момента изобщо не ми се говори/например свекървата/

# 41
  • Мнения: 94
Айде едно включване и от мен!
1.Никога не си прибира дрехите,мръсните чорапи са по пода и никога в коша
2.Никога не си измива банята след къпане
3.Никога не си прибира масата и имам чувството,че ако ме няма по-дълго време ще заваря всичките посуда на масата в хола-не обичал да чисти-че аз да не би да обичам!!!
4.Като седне пред компютъра и сякаш аз не съществувам
5."Не знае "къде са му дрехите и все аз съм причината нещо да му липсва-щото нали все аз прибирам де
6.Не се сеща да изхвърли боклука и трябва да му напомням по 10 пъти(това е негово задължение-така сме се разбрали)

# 42
  • Мнения: 4 668
Телефона си,без който е недопустимо дишането му е винаги забравен там където сме били за последно.Залепен е за този телефон,непрекъснато говори с някого.

Той е и царя на Даунлоада.В нас има толкова много дискове,че къщата се пръска по шевовете.Дърпа всичко от нета,което му дойде на акъла,качва на дискове и архивира без оглед на това дали му трябва или не.

Също неговите греши не се признават.Може да дойде да се умилква след като сме се скарали но думата "Съжалявам" или "грешката е моя"не съществуват в речника му.

Тези три точки са много валидни и за моят мъж ... Laughing Но и аз съм в ужас с това говорене по телефона . Нон стоп разни безмислени разговори  Sick Най ме дразни , когато вижда , че и аз говоря , но и той набира брат си за n - ти път , за да му каже някаква безмислица и се надвикваме в стаята  Close

И бих добавила 4-то  - ако ме няма мен да му кажа , няма да си намери дрехите . Нищо , че са прилежно подредени в гардероба . 

# 43
  • Мнения: 189
1. Много трудно става сутрин, мъъка
2. Не обича да сяда на масата с ракия и салата, яде за 3 минути и ми разваля удоволствието.
3. Вика ми докато карам
4. Много работи
5.  Има 20 чифта черни чорапи, които си ги различава по някакви признаци и ми прави забележки, ако не са му окомплектовани правилно
Ужас, само за това се сещам, май ми е слънце..

# 44
  • Мнения: 631
И аз ще повторя някои от вашите :


1. Никога не си хвърля дрехите за пране където трябва
2. Изисква цялото ми внимание когато си е в къщи
3. Винаги когато той е свободен аз също трябва да съм на линия без да се съобрази, че и аз имам планове.
4. Пълно безхаберие към колите - той троши, а аз ходя по сервизите
5. Риболова е на пиедистал - въдиците преди всичко и пред гола жена и гол шаран винаги избира шарана /дори и мъжки/
6. Когато подпийне говори по- високо, често се надвиква със себе си
7. Левичар е - няма домакински прибор пригоден за него
8. Аритмичен - танцува си в негов собствен стил и най-често ме размята напред назад извън всякакъв ритъм
9. Много малко спи - направо издивявам като по цели нощи зяпа в телевизора и цъка каналите
10. Това ми е най-дразнещо за момента - Първото нещо, което прави сутрин когато отвори очи е да захапе цигарата и да блее 10 мин без никаква реакция и задължително трябва да е много тихо



11. Трънчанин зодия РАК е това е най - великото в неговия характер. Фръцне ли се ела да гледаш

# 45
  • Мнения: 1 883
1.Никога не си прибира дрехите и мръсните чорапи
2.Никога не си подсушава банята след къпане
3.Никога не си прибира масата
4.Като седне пред компютъра и сякаш аз не съществувам
5."Не знае "къде са му дрехите и все аз съм причината нещо да му липсва-щото нали все аз прибирам де
6.Не се сеща да изхвърли боклука и трябва да му напомням по 10 пъти(това е негово задължение-така сме се разбрали)
7. Полага повече усилия за колата , от колкото за дома.
8.Докато карам - той е инструктор
9.Започнал е да яде в промишлени количества.
10.Обичам го повече от всичко на света .....

# 46
  • Мнения: 90
 JoyМного интересно,ще следя темата.Ако се наложи те да изброявят 10 неща с които ние ги дразним....,какви ли ще са те?

# 47
  • Мнения: 474
1. Чорапите, захвърлени из цялата къща.
2. Като ще се купува нещо по-голямо за къщата, трябва да направим пазарно проучване на всички магазини у нас и по света / по интернет/, след което да установим, че първото харесано е най-добро, защото изборът в България е ограничен. Но в повечето случай като триумфално тръгнем да го купуваме се оказва, че е свършило, няма да се внася повече и започваме ново пазарно проучване. Скъсвам си нервите.
3. Сутрин става много рано
4. Детето и къщата са моя отговорност, той само може да критикува с цел аз да стана съвършена. /не съм домакиня, ходя и на работа/
5. Като имаме гости той си сяда сред тях и започва да нарежда "дай лед", "свърши салатата" и т.н. Още по- ме вбесява, че като ще идват майка му и баща му е супер образцов домакин.
6. Като говори по 20-30 мин. с родителите си по телефона и го питам какво са говорили, следва отговор " нищо"
7. Отдаден на бизнеса си до толкова, че няма минута, в която да не обмисля нещо / сделка, бизнес- среща, нова идея и т.н./. Съответно разговорите ни се въртят основно около бизнеса му, плановете му. А аз искам и романтикаааа
8. Като започне да поправя / прави нещо в къщи, всичко става на кочина. Примерно в неделя пробил 4 дупки с бормашината в мокрото помещение, без да покрие или изнесе нещата от вътре. Като се върнах от парка с детето намерих една свинщина, разнесена вече и по коридора, а той супер доволен ми вика " вече имаш стелаж на стената". А аз да чистя- нали това ми е работата!!!




# 48
  • Мнения: 901
JoyМного интересно,ще следя темата.Ако се наложи те да изброявят 10 неща с които ние ги дразним....,какви ли ще са те?
Мислех да пусна такава тема, ама се разсеях нещо. Embarassed Embarassed Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 039
1. Когато седнем на ракийка със салата, винаги като отпие, си взима по 2 пъти от салатата-веднъж нормална вилица, а втория път-савсем малко  Crazy
2. Пуска си чорапите в коша за пране наопаки  Tired
3.Като остане с по-малко пари в портфейла си, започва да параноясва, независимо, че в банката има достатъчно  ooooh!
4.Когато е многогладен и дъвче, издава едни такива звуци със затворена уста... Twisted Evil
5.Когато се къпе, забравя редовно да подсуши тоалетната чиния и да постави хартията на мястото и  Crossing Arms
6. Не обича като излезем, да се случват необсъдени предварително големи покупки;не че е стиснат, напшротив, щедър е, но това си му е мания...
7. Вманиачен е в таблата и постоянно играе на компа  #Cussing out
8.Като се прибере и си съблича дрехите на един стол, после следващите и така до безкрай,когато столът е отрупан с негови дрехи  Confused
9. Имаме различен вкус за дамски парфюми  Tired
10. Винаги, винаги е убеден, че е прав във всеки спор между нас-все едно задължително аз съм билапричината за скандала  Close
Иначе е съвършен  Heart Eyes Mr. Green Joy

# 50
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Забравих да кажа, че адски много ме дразни като си пийне да залепне за телефона или за скайпа или за двете едновременно и да ми прехвърля разни хора да си говорят с мен, с които в момента изобщо не ми се говори/например свекървата/
newsm62
Леле,толкова ми е познато
 newsm62

# 51
  • Мнения: 6 167
чак 10 нямам.
1.  не чисти и подрежда наравно с мен къщата и ( подчертавам) по собствена инициатива.  Laughing
за всяко нещо трябва да му се даде задача - върши  я, но е досадно за мен да координирам задачите вкъщи и да мисля какво ще ядем и какви нужди има къщата и тревата.
2. дразни ме, че понякога се налага да му казвам, че е време да се обръсне
3. дразни ме, че е свикнал телевизора да работи нон стоп.

това е. другите дразнители ги свикнах вече и не ме дразнят.
вече не ме дразни, че
1. се разхожда из къщата с обувки
2 че си събува обувките в спалнята.
3, че може часове да стои вкъщи без да се преоблече с димашни дрехи.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 966
1.Кара много бързо колата...
2.Всяка вечер е на дивана...Но не мога да се оплача от това,защото преди това е прострял,сготвил,измил чиниите... Blush
3.Понякога обижда.Не мен разбира се.Най-вече по пътищата.Ненавиждам който и да е човек да сее обиди.
4.Мрънка ми когато ходим по магазините и все бърза...
5.Когато пие ракия.Не понасям миризмата.
....
...
АМи не се сещам за друго.Много трудно и това изкарах наяве...
Нямам правото да му се дразня.Защото е в пъти по-перфектен от мен,по-всеотдаен,по-загрижен...и всичко по -по най:)))

# 53
  • Мнения: 312
охххх аз май имам повече от 10 неща,ама ще се постарая да не прекалявам Embarassed
1. Хвърля миришештите си чорапите където си поиска.
2. Закача си хавлията на закачалката в коридора,защото не можела да изсъхне добре в банята  ooooh!
3. Хърка неописуемо,затова от известно време вече спя с тампони на ушите-не е приятно,но много помагат.
4.Винаги казва,когато съм напълняла или не изглеждам добре,а когато е обратното се прави,че не забелязва.
5.Ревнува ме,а твърди,че е обратното Outta Joint.
6.Мързелив е,когато трябва да свърши нещо вкъщи.
7.Трябва винаги да го предупреждавам какво да казва и какво да не казва от семейния ни живот (като малките деца,които трябва да предупредиш да не казват нещо )
8.Мърмори като баба си
9.Чеше си главата докато е на масата.
10.И да не забравя  Naughty  пред приятелите си иска на всяка цена да изглежда като " печения тип"
Ми има и още ама нали сте казали до 10 Peace

# 54
  • Мнения: 2 631
Цитат
7.Трябва винаги да го предупреждавам какво да казва и какво да не казва от семейния ни живот (като малките деца,които трябва да предупредиш да не казват нещо )

ralivd, това и на мен ми е познато!  ooooh!

# 55
1. Вечер като си събуе чорапите ги оставя по земята. Ако му ги сложа за пране пита къде са, защото щял да си ги обува. Добре поне, че не ги оставя в ЦЕНТЪРА на стаята като някога. tantrum
2. Като се върне си захвърля якето където свари.
3. Като започна да готвя все се увърта да дава акъли.
4. Дразни ме като сготвя манджа да вика, че е много вкусна и да не я близне, защото точно тогава му се ядяли мекици, и да си ги направи.
5. Хубавото е, че много обича да пазарува. Лошото – че е твърде стиснат.
6. Когато правя на детето основателна забележка понякога вика: не се карай на детето!!!
7. Като си купя нова дреха е на мнение, че не ми отива. След няколко дни ме вижда с нея и казва: това много ти отива.
8. МНОГО ме дразни като сме на гости на свеки да реши, че трябва да ме действа до дупка, а той да не си мръдва пръста за нищо.
9. Прекалено много толерира майка си – не заслужава.
10. Съчетанието футбол по телевизията – футболен форум по нета е просто смазващо.  comp03

# 56
  • Мнения: 4 734
 Може да ви се стори смешно, но му обичам най-вече недостатъците. Много ми е мило, като го гледам как вечеря лапайки на един дъх, изгладнял и скапан след работа. Ей така...мия чинии и го гледам..и очите и сърцето ми са пълни.
 Извинявам се за лирическото отклонение.

# 57
  • Мнения: 1 568
Аз ще почакам темата за 100-те неща ooooh!

# 58
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Замисляйки се има наистина много малко неща които ме дразнят в него. Ето ги:
-Винаги когато се върне от работа,може и в 17.30 да е си обли4а пижамата.Т.е няма домашни дрехи
-Когато е под душа си спира водата, когато се насапунисва.
-Когато тръгваме някъде забравя по4ти винаги клю4овете или за колата, или за дома на баща му.
-Прави ми забележка, ако примерно не искам десерт и стана от масата, преди той да си е изял вси4ките яденета.
-Оби4а например на обществени места, в рейса или в кафенето на ВИСОК глас така 4е вси4ки да го 4уят да изрази негативното си мнение за вси4ко което го дразни в заобикалящата го среда.Понякога се заговаря със слу4айно хора.
-Много оби4а да седи на балкона със бинокъл или да гледа през шпионката, и изобщо където има сеир той трябва задължително да е там.После се обсъжда с 4асове видяното със вси4ки..
-Обожава да говори за другите и да обсъжда клюки.
Това ме дразни най-много

Ами това е...

# 59
  • Мнения: 2 149
При нас всичко върви на шега:
Връща се от работа хапва където си иска и каквото иска и нямам проблеми с това.
От време на време си събува обувките на странни места и когато го погледна, той вече знае какво ще кажа и ни напушва смях и така до забележки рядко стигам.А и той е такъв чистник,че няма за какво да се захвана  Heart Eyes

# 60
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Аз ще се огранича до най-основните:
1. Зяпането сутрин - поне 20 минути в нищото, след като се е събудил.
2. Любимият му стол, върху който си оставя дрехите, защото не били мръсни, но нямало как да си ги прибере в гардероба (замислила съм като си направим дрешник да му оставя вътре един стол, за да не се дразня).
3. Понякога си мисля, че предпочита да говори с всеки друг, но не и с мен - съседи, непознати и т.н.
4. Чува това, което иска да чуе.
5. Когато знае, че е виновен за нещо заема нападателна позиция.
6. Никога не ми отговаря на въпроса: Надебеляла ли съм/Добре ли изглеждам
7. Единственият човек, който може безпроблемно да го събуди сутрин е детето.
8. Проявява нечовешко търпение по отношение на неща, за които е необходимо да се вземат бързи решения (напр. да се притича до детето, когато е на път да падне).
9. Напразните обезщания да помогне в домакинството.


# 61
  • София
  • Мнения: 1 951
Случвало ли ви се  е на много дълъг път да се повреди нещо в колата.Не е  за описване каква паника, хаос и безпорядък настъпват, в иначе много подредения ми мъж.И как безпогрешно поставя "точната "диагноза за повредата,Той ,който бил първенец на випуска си и от раз разпознавал повредите в двигателите.а в крайна сметка се оказва нещо много дребно.Това ме дразни.И като не приема никакви съвети.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 17:08 от marianasot

# 62
  • Мнения: 442
Аз да ти кажа в последно време все по-често се замислям колко лесно ч'век може да влезе в затвора Crazy.Случва ми се мн.често да изпитвам ужасна необходимост да му фрасна някой тежък и опасен предмет в главата Mr. Green.Понякога като излизаме по женски с приятелки споделят същото,че понякога много им се иска да направят същото Laughing.Така ми олеква на душицата че нямам само аз такива потенциални килърски способности. Sunglasses

Познавам една жена, която е лежала в затвора, защото един път докато кротко си чукала пържоли, мъжът и, четящ вестник нещо и се сопнал и тя като се обърнала, хвърлила брадвичката по него- точно в челото. Е, не е искала това жената, а само да го уплаши.
Затова не смея да се занимавам с пържолите...

# 63
  • Мнения: 1 254
само до 10 ли трябва да се ограничим?!  newsm78 ще опитам:
1. Хвърля си дрехите където му попадне и ги маха само след забележка
2. Вечно обещава че ще спре да пуши, но въпреки всичко продължава. Иначе се дразни аз като не изпълня някое обещание.
3. Ако някое ядене има някакъв кусур, винаги го казва и НАТЪРТВА на него. А, нали и аз ям от същото-знам че е така. (тук има доста напредък)
4. Когато шофира трябва да има една линейка пред него да му разчиства пътя. Докато слезем до работа е обидил/напсувал поне 5 човека  Embarassed
5. Като пийне малко почва да спори (понякога и със себе си) и за най-незначителни неща
6.Всички имат кусури, само не и той.
7.Ама изключително ме дразни, че в таксито или друга кола винаги се изтипосва на предната седалка и ме оставя аз да седя на задната независимо, че се возим само двамата. А като вървим пеш върви 5 метра пред мен, все едно не сме заедно  #Cussing out
8. Никога не мисли преди някоя по-голяма покупка, винаги трябва да се втурнем да купуваме веднага, в последния момент, сякаш света ще свърши. Доиста от покупките са базмислени, а като противореча, ставам лоша  ooooh!
9.Има биволско търпение ако трябва да се свърши нещо от негова страна, не предприема инициатива той да го свърши и гледа ако може някой друг да го направи. Нещо от рода на шопското: Ако работата е спешна-легаме да спим. Ако наистина е спешна-друг ще я свърши."
10. Като тръгнем за друг град аз трябва да съм навигатор и да съм запозната с всяка уличка във въпросния град. Обикновено стават големи скандали на тая тема
11. Като има футбол-света спира да съществува и всички трябва да се въртят на пета около него (дай салата, мезе, бира..)
има и още доста ама айде като дойде темата за 100те неща

# 64
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Момичета, всъщност мисля, че тези които имаме опит по-вече от 5 години брак имаме еднакви проблеми
1 мръсни чорапи
2 дрехи навсякъде
3 компютър и телевизор преди всичко
4 банята е преди всичко негова
5 колата също
6 перфектно домакинстване от ноша страна, независимо колко сме уморни
7 /ние още нямяме деця/, но по принцип детето е грижа на майката , поне докато стане съзнателен човек т.е. навърше поне 6 години, тогава вече е интирисно за бащата
8 не изхвърля боклука, докато не му е казано 5 пъти или 10
9 като пийне проявява някякви иидотски настроения
10 и т.н и т.н

# 65
  • Мнения: 473
Чета, чета  и не вярвам на очите си. Че те повечето мъже са едно към едно. Както твърдят повечето ми приятелки - "правени по калъп". Толкова много ме развесели тази тема, браво на авторката! Много ми е интересно ако те трябва да посочат 10 неща, които ги дразнят, дали ще съвпадат толкова много!

# 66
  • Мнения: 2 427
Бриета,ох аз пък имам тежко дървено чукче с остри метални шипове за пържолите.Някъде съм го покрила,не мога да го открия,чудесна работа върши/ще свърши!
Като се хихикаме така се сещам и за още нещо,дано не ви скандализирам особено.След секс,адски държи да перне завързаният на възел употребен презерватив на някое видно място в банята,направо откачам #2gunfire!!!Имам чувствто че следва някакъв своеобразен ритуал и подрежда трофеите,да се радват всички на качество и количество Rolling Eyes.Ша взема да му направя едно табло с гвоздийчета ,да надписва час дата и тегло! Joy
Аз пък си мислех няма ли някой да се намери да открие някоя темичка за 10-те неща които ни радват в него,ама дали ще се събере толова мат'риал за писане ,ни нам... newsm78

# 67
  • Мнения: 177
То се е видяло, че и аз ще започна с чорапите-винаги са на пода, докато аз не ги преместя в коша за пране. Дрехите му пък, независмо дали са чисти или мръсни, винаги се оставят смачкани на един стол и аз трябва да гадая дали са за пране или не.
2.След като се изкъпе, хавлията задължително се оставя да съхне върху спалнята.
3.Не понася да слуша чалга дори за 1 секунда, и съответно, когато сме на заведение или на гости, където други хора искат да си я слушат, настава яко мрънкане и се вгорчава вечерта на всички.
4.Не понася да гледа реклами и някои определени предавания по телевизията, така че  винаги или сменя канала или изключва звука.
5.Когато уж възпитава децата им обяснява нещата по изключително сложен, объркващ и високопарен начин, все едно са завършили поне 2 престижни университета, и когато му направя забележка, казва: " Сега може да не го разберат, ама с времето ще го осмислят"  #Crazy
6. Винаги, когато съм сготвила, и с кеф го чакам да се прибере, за да седнем да вечеряме, се оказва, че е бил страшно гладен към 6 часа и е хапнал един дюнер, и сега не е гладен.
7. Оказва се ,че най-привлекателна за него съм, когато съм по домашни дрехи, несресана, с гръб към него и лице, я към мивката, я към печката, а пък аз не понасям тогава да бъда докосвана, баш тогава хич не се намирам за привлекателна.
8. Има уникална система за миене на чинии. Ние ги слагаме мръсните в мивката, а когато той ги мие, всички съдове биват извадени, разпределени по видове..съответно 5 чинии и 5 чаши се мият за минимум половин час.
9.Всяка неделя ходи да рита, независимо от моето настроение, моите желания за прекарване на деня, климатичните условия навън и т. н.. нищо не го спира.
10. Прекалява с компютърните игри.
Сигурно има и други...Иначе си ми е най-перфектният. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 891
Вече се повтаряме  Grinning

То се е видяло, че и аз ще започна с чорапите-винаги са на пода, докато аз не ги преместя в коша за пране. Дрехите му пък, независмо дали са чисти или мръсни, винаги се оставят смачкани на един стол и аз трябва да гадая дали са за пране или не.
2.След като се изкъпе, хавлията задължително се оставя да съхне върху спалнята.

Не поема инициатива за нищо сам. Все трябва аз да взимам важните решения вкъщи  Crossing Arms
През почивните дни стои до късно вечер, а става много рано сутрин. Т.е спи много малко
Дистанционното на телевизора му е като залепено за ръката. Ако пък има футболен мач..... ooooh!
Много често, когато го попитам нещо ми отговаря с : "Ще видим"

# 69
  • Мнения: X
Божкеееееееееее, всички са еднакви!!!!Няма какво да повтарям-едно към едно по всички точки сме..То се е видяло, че ще търпим-нали са ни най-хубавите! Hug

# 70
  • Мнения: 708
1.Бръсне се по два пъти,тоест първо с електри4еска самобръсна4ка и после с обикновенна.С една дума цялата поцедура по бръсненето трае 1 4ас,а това ме влудява когато бързаме за някъде  #Cussing out

2.Какво е това гардероб не се знае,хвърля вси4ки дрехи по леглата.

3.Постоянно не6то го боли,я корем,я кръст,я глава.

4.Винаги спи с пижама,дори и при 40 градуса

5.Ходи по голяма нужда винаги по но6тите и съответно буди цялата къ6та.Винаги съм се 4удила как може да ти се ака в 12.00 посред но6т. newsm78

6.Колкото и да се старае винаги успява да ни събуди с малката като тръгва за работа.

7.Гризе си ноктите.Ето това наистина ме влудява  Shocked

8.Купува постоянно ризи,блузи и тем подобни,ама ако го пита6 все няма дрехи.

9.За да ре6и с какво да се обле4е са нужни пове4е от 4ас и половина.

10.Мрази жени с лакирани и дълги нокти,пък аз без нокти не мога  Mr. Green

п.с.ВЛАДИИИИИ добре 4е тука те намерих,4е ми липсва6е.Да вземе6 да се завърне6 при италианките,4е липсва6 много Hug

# 71
  • Мнения: 884
Момичета, всъщност мисля, че тези които имаме опит по-вече от 5 години брак имаме еднакви проблеми
1 мръсни чорапи
2 дрехи навсякъде
3 компютър и телевизор преди всичко
4 банята е преди всичко негова
5 колата също
6 перфектно домакинстване от ноша страна, независимо колко сме уморни
7 /ние още нямяме деця/, но по принцип детето е грижа на майката , поне докато стане съзнателен човек т.е. навърше поне 6 години, тогава вече е интирисно за бащата
8 не изхвърля боклука, докато не му е казано 5 пъти или 10
9 като пийне проявява някякви иидотски настроения
10 и т.н и т.н

Много си права , и аз забелязах -това са общите черти в "общия"мъжки случай. Аз надживях първите девет точки, но десетата при мен все още, и след единадесетте ни години заедно, ми предизвиква сърцебиене-а имено-прекалената инициативност. Боже, мечтая поне един месец да поживеем, без да осъществяваме някой нов план-в лично или професионално отношение.Идеите му в повечето случаи са доста смели, и честно-винаги доста успешни, но за мен не е необходимо да влагаме толкова енергия в начинания, които валят едно след друго, и пак,и пак , и пак...

# 72
  • Мнения: 410
За мое очудване,в къщи няма чорапи навсякъде и не висят дрехи от всеки шкаф,в това отношение е перфектен,но пък си има други косури Mr. Green

1.Хърка както и да легне,направо ме подлудява smile3511
2.Гризе си кожичките на ръцете
3.Компютъра и телевизора са светая светих
4.Голямо врънкане пада от моя страна докато го накарам да се избръсне,като че ли го коли човек
5.Много пуши Sad (то и аз съм пушач,ама пък чак толкова)
6.Незнае дори къде стои солта,та камо ли нещо друго
7.Винаги аз го чакам,като тръгваме за някъде
8.Голям домошар е,дори и до парка с малката излиза с мрънкане Crossing Arms
9.В допълнение към точка 8. не обича да пътува,а аз обожавам  car003
10.Ако може и до тоалетната ще отиде с колата

# 73
  • Мнения: 2 427
Аааа,след последното написано в мен се затвърди още повече убеждението че всички мъже са един дол дренки,като в матрица ляти!Направо да ти мине мерака да се жениш.Хм,ало,темата да не я четат неженени жени!

# 74
  • Мнения: 77
Да допълня само за моят типаж:
- постоянно открива проблеми на колата, пита, разпитва, и все има нещо за поправка;
- като кажа, че трябва нещо да се купи, той казва по-натам, което не идва никога;
- когато сме в тях, яде, и отива да лежи и гледа ТВ, а аз оправям масата и си лафя "приятно" с майка му; Вкъщи той помага за вдигането на масата;
- може да тренира по всяко време на денонощието, но ако е за друга работа е невероятно изморен;
- прекалено отдаден на тъпата си работа, тя дори не е платена;
- псуването ноно стоп по верме на шофиране и никога той не е виновен;
И да спра до тук.

# 75
  • Мнения: 1 254
аз се сетих още нещо ужасно дразнещо-винаги е готов да излезем с неговите приятели и ужасно уморен и "болен" ако трябва да излезем с моите.. #2gunfire
даа за калъпа и аз се замислям-има нещо вярно ooooh!

# 76
  • Мнения: 34
Трагичното в случая е ,че всяка година година този списък се увеличава.И уж имаш избор, а се въртиш в омагьосан кръг.Или ги приемаш като нещо "съвсем естествено" и се стремиш да не им обръщаш внимание,или ще те подлудят и може да стигнеш до.. #2gunfire:направо е страшно да си го помислиш дори.Между другото някой спомена ли една физиологична нужда,която  някои път така те обгазява ,че чак очите ти се насълзяват. Joy Joy Joy

# 77
  • Варна
  • Мнения: 672
Най-много ме дразни това, че като влезе сам в банята и.....край...няма излизане. Ах, колко е хубаво да не оставя за другите топла вода !  Crossing Arms

# 78
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Провокирана от няколко теми тук реших сама да си открия тема,че да не се оплакват че пак аз спамя.
Кои са 10 неща които ви дразнят в него?Тук имаше едно такова ТВ предване,което никога не успях да гледам,щото нямах време,ама ми беше много интересно да разбера дали и другите се дразнят от същите неща.
Ето моите:
1.Никога не знае къде точно щоят нещата,все едно е на гости,не в собствения си дом.(за целта аз се разхождам в нас като справочник и давам инструкции babydust7)
2.Бръсне се,като за целта запушва умивалника,без да се интересува дали е чист  или първо има нужда да бъде измит smile3545.
3.Не може да диша без телевизора,много често усилен повече от нормалното(за целта във всяка стая има един такъв,да не би да остане на сухо football )
4.Сипе трохи под път и над път(ма това вече го знаете Mr. Green)
5.Има навика непрекъснато да ми прибира запалките и аз следователно ходя постоянно без огънче af.
6.Не пази тишина когато спя Close.
7.Дори когато има време бърза за някъде и врънка,докато не заключим външната врата blahblah .
8.Прекалено пестелив-купува боклуци и след това се ядосва когато спрат да функционират newsm50 .
9.Хвърля нещата където му падне Party.
10.Врънкам го с месеци докато се реши да окоси тревата 1swing.
Това е грубо нахвърляно в общи линии Mr. Green.

т.4, 6 и 9 ме дразят до такава степен, че ... smile3511 smile3511 smile3514 bash
Трохите по пода могат да ме вкарат в лудница, честно. Мога да спя САМО на ТИХО, иде ми да убия някого ако ми тропа или хърка. А хвърлянето на неща нагоре-надолу  е абсолютно забранено дори и на детето.

# 79
Едно е тО - самият той ме дразни, ама тотално. Mr. Green
hahahahah това ми хареса Grinning

# 80
  • Мнения: 98
1. мързи го да свърши нещо в къщи
2. не си прибира масата след ядене
3. постоянно разхвърля и не подрежда
4. обгазява постоянно
5. не споделя никакви мои интереси
6. има агресивни реакции
7. не се съобразява с мен, когато трябва да ми пади тишина или относно музиката
8. ако нещо трябва той да го свърши , то ще е в последния момент, когато вече няма за кога да отлага
9. ревнив е
10. потаен е

# 81
  • Мнения: 339
1.   Мръсните дрехи са винаги захвърлени на пода
2.   Чистите са мое задължение да ги прибера , иначе ще отлежават с дни по диваните и столовете.
3.   Никога не затваря вратичките на гардеробите – винаги са широко отворени след като е търсил нещо
4.   Иска винаги да съм на масата, когато се храни, а той не прави същото за мен.
5.   Никога не си мие чиниите (само когато е мноооого сърдит)
6.   Предпочита да играе карти докато аз го чакам в къщи.
7.   Когато гледа телевизия трябва всички да пазим тишина
8.   Когато е в къщи лежи в леглото, завит в чаршафите ,по слипове.Като стане да отиде до кухнята – пак е по слипове.
9.   Ходи с обувките из цялата къща. Особено ме изнервя, когато ги вземе от антрето и се върне с тях в спалнята за да ги обуе
10.   Сутрин става винаги в последната минута, а вечер до 1-2 часа посреднощ  ми цъка каналите на телевизора
11.   Нямам право да бъда в лошо настроение, защото развалям и неговото.
12.   Много лесно се “газира”.
13.   Каквото му се случи или го вълнува – всички, с които се е срещанал през деня са информирани. Най- ме дразни, ако каже нещо по-лично.
14.   Никога за нищо не е виновен.
15.   Дразни ме,когато псува пред детето.


Но пък и с недостатъците си за мен той е мъжът -мечта и много си го обичам.

# 82
айде и аз- за бившият ми приятел:
1. майка му е винаги  права за всичко
2. без "верните му приятели не може"
3. компетентен е по всички въпроси
4. той най- много се уморява
5. хърка
6. пие бира като свиня
7. оставя си бельото в банята
8. не помръдва нищо
9. постоянно го мързи да направи нещо за мен
10. няма никакъв усет към хората


ама той затова е и БИВШ!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 83
  • Мнения: 2 908
Дали ще събера 10 newsm78:
1.разхвърля мръсни дрехи навсякъде;
2.каквото му кажа да купи или направи ми го прави след месец;
3.забравя много;
4.обгазява много и то пред мен Mr. Green;
5.и моя никога за нищо не е виновен;
6.в къщи се държи сякаш е на работа и постоянно си прехвърля работата в къщи;
7.върти се нощем в леглото като пумпал,а то скърца като за световно и буди детето;
8.гони го мания да изключва бойлера,да не би да имаме много сметка за ток;
9.няма фантазия,няма идеи къде да отидем за празници,не ми прави изненади,нищо не прави свързано с фантазия;
10.дразни ме ловното му хоби-сега всяка събота и неделя е на лов #2gunfire

# 84
1.Изключително "добронамерен"- никога не е виновен за нищо!!!
2.Правим секс 1 път месечно,винаги по моя инициатива
3.Оправя си косата около 10мин преди да излезем
4.Потресаващо,чак дразнещо суетен
5.Не прави комплименти(като го попиташ как изглеждаш,ти отговаря - как ми е косата)
6.Трудно можеш да го накараш да свърши нещо вкъщи-обикновено след продължително мрънкане се получава
7.Трудно,ама много трудно можеш да го заведеш на дискотека(с условието да не е "чалга" и да сме много хора!)а...докато бяхме гаджета си ходехме...
8.Винаги е по-изморен от мен...
9.Подаръци се правят само по поводи
10.Яростно пърди-уж неволно,чак той се стряска...

     А ВСИЧКО БЕШЕ ТОЛКОВА РАЗЛИЧНО ПРЕДИ ДА СЕ ОЖЕНИМ...

# 85
Извинявам се,че се включвам 2 поредни пъти,ама забравих...
11.Вманиачен на тема"риболов"!!!-а това пък колко е гадно....не е истина!!!

Има и още,ама пак ще се сетя със закъснение....Важното е,че живяхме заедно повече от 1г. преди да се оженим,а всички тези "екстри" ги получих като БОНУС по-късно(разбирай след сватбата).Най-тъпото е,че съм изключително харесвана жена,а се примирявам с "това",което ми се е случило като съпруг и съм упорито вярна...Е,чувала съм,че всичко е до време...да видим...

# 86
JoyМного интересно,ще следя темата.Ако се наложи те да изброявят 10 неща с които ние ги дразним....,какви ли ще са те?
С 2ро извинение,че пак се включвам,ама темата стана хит вкъщи...
ето 10 неща,които дразнят съпруга ми...(по-горе описаният).
1.Абсолютно винаги закъсняваме за срещи(по моя вина),което му късало нервите
2.Обвинявам го,че не ми прави комплименти,което не било точно така,ами...нямало как,'щото аз вече съм го изкарала извън нерви-виж т.1
3.Винаги съм намирала какво да кажа,за да изляза невинна от ситуация
4.Дразни го количеството обувки,които притежавам-в коридора,в гардероба,в другия гардероб,под спалнята и на терасата (Вярно е-имам адски много обувки и са навсякъде Embarassed )
5.Дразни го това,че аз се дразня винаги,когато излиза сам(независимо поради каква причина,даже и когато отива на работа)-това не е вярно,когато отива на работа съм щастлива  Joy Не е за споменаване моментът,когато ще ходи за риба!!!
6.Изнервя се,че не понасям музиката която слуша(иии...т'ва верно го бях забравила) и затова задължително трябва да е намалена,да не споменаваме риболовните и спортните канали-те се гледали рядко,даже-хич
7.Винаги съм го викала да помага за простирането- това си е вярно,ама не е винаги...
8.Дразни се,че винаги той ходи до магазина-това е абсурдна лъжа!!!,да плаща сметките,да изхвърля боклука,да вземе детето от тъщата и т.н. (че как да изхвърлям боклук с обувки за 600лв?!И какво лошо има да контактува с тъща си?)
9........майката на обувките ми за 600лв?!  ииии...казах ви,че е ужасен!!!
10.Несправедливо било само той да ме гушка!И той бил човек(кой казва?),и той обичал да го гушкат!
    Е...това е...а сме семейство от по-малко от 2години!!!

# 87
  • Мнения: 312
.....
    Е...това е...а сме семейство от по-малко от 2години!!!
.....


  Electra, вижда се при вас е забавно и се обичате..мнооогоооо Joy А ти защо не отвори направо нова тема,мисля,че ще е доста забавно да видиме ние с какво ги дразним толкова нашите мъже (при все,че сме идеални  Wink ) Чакам новата тема и се нахъсвам да пиша  Peace
  П.П Иначе се благодари,че и той не приисква толкова обувки колкото и имаш ти,защото когато аз си купя нещо следва възклицанието  "Ами и аз нямам такова". Един ден си взех дамски тампони и  го питах и той ли ще иска от същото hahaha

# 88
1.Изключително "добронамерен"- никога не е виновен за нищо!!!
3.Оправя си косата около 10мин преди да излезем
6.Трудно можеш да го накараш да свърши нещо вкъщи-обикновено след продължително мрънкане се получава
8.Винаги е по-изморен от мен...
9.Подаръци се правят само по поводи
10.Яростно пърди-уж неволно,чак той се стряска...

+
7. постоянно разхвърля всичко наоколо
8. като го накарам да свърши нещо го прави така, че после трябва пак аз да си го довършвам
9. много високо слуша телевизора и се притеснявам,че скоро ще оглушея и аз
10. все не може или ако може го било срам да направи нещо и аз трябва да се разправям с всички простотии  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 448
Не знам дали ще ги докарам до 10бр., ама ще се опитам Mr. Green
1.винаги когато се къпе банята е цялата във вода- дъската на тоалетната е мокра, сапунерката е пълна с вода и т.н. Twisted Evil
2.никога не уцелва кошчето за боклук, винаги около него ooooh!
3.връща празни кутии или опаковки от храни в хладилника #Crazy
4.хвърля си мръсните дрехи по пода, а не в коша за пране Crossing Arms
5.вечер, когато се прибере първата работа е да ми изключи музиката и да вкл. ТВ-то Stop
6.винаги разбира погрешно думите ми-аз ли не обяснявам правилно или той се прави на неразбрал Rolling Eyes
7.винаги закъснява Close била съм свидетел как по тел. казва, че до 5мин. ще отиде там където го чакат, а му трябват мин.15 за да стигне
8.напива се от 2 ракии и иска да си ходиме или отива и си ляга, ако му е близо кревата

Ох, ами не се сещам повече, ако се сетя ще допълвам Laughing

П.П.а има ли тема за "10 неща, които ме радват в него"???

# 90
  • Мнения: 54
1. мързи го да свърши нещо в къщи
2. не си прибира масата след ядене
3. постоянно разхвърля и не подрежда
4. обгазява постоянно
5. не споделя никакви мои интереси
6. има агресивни реакции
7. не се съобразява с мен, когато трябва да ми пади тишина или относно музиката
8. ако нещо трябва той да го свърши , то ще е в последния момент, когато вече няма за кога да отлага
9. ревнив е
10. потаен е
Да не си се омъжила за моя  Joy

# 91
1. Много е педантичен, ако нещо не е както трябва, дори да не зависи от него или мен, може 100 пъти да го изкоментира, например всяка вечер има задръстване и всяка вечер той се ядосва еднакво и крещи на халтавите шофьори.
2. Много футбол гледа, понякога имам чувството, че го предпочита пред мен  Laughing
3. Обича в събота и неделя да си стоим вкъщи на леглото пред телевизора, еееееей не мога да го изкарам брей!!
4. Не гледа един и същи филм никога два пъти, освен ако не е български Shocked
5. Трябва да ходя с него на зъболекар, иначе не стъпва. Shocked Shocked


Ами това е, ама е най-готиният и добър мъж на света Simple Smile

# 92
  • Мнения: 585
Е нека и аз да се включа:
1. Безинициативност!!! - винаги аз решавам, винаги аз измислям напр къде да се разходим или да прекараме почивката или дори къде да празнуваме някои празник...винаги аз взимам решенията - "Еми не знам, както искаш, както кажеш..."това са неговите думи! Е, в началото ме кефеше, че уж аз съм по-важната, ама сега разбрах, че си е тежко бреме и ми писва!
2. Мързел!!! - все трябва да го ръчкам, за да направи нещо вкъщи, пример: преди 2 седмици се развали осветителното тяло в банята - една седмица чаках да купи ново, сега чакам да се накани да го смени...
3.Еврофутбол!!! - едно от най-противните неща, които той може по цял ден да гледа! Постоянно се джавкаме за телевизора в спалнята и за компютъра - аз искам да гледам някой филм например, тъкмо загледам и се почва - "Дай само за малко да видя тоя мач, само да проверя и тн.", от което полудявам Close
4. Не ме забелязва понякога - казвам понякога, защото не винаги е така - наглася се, боядисам си косата или нещо подобно, а той след ден два казва нещо по въпроса.
5. Домакинството - обикновено не се сеща да помогне, трябва аз да му кажа и тогава се задейства.
6. Парите - харчи безразборно - когато има пари в него - те просто не се задържат!
7. Не знае къде му стоят нещата - все нещо си търси, все нещо му е изчезнало и трябва аз да се включа , за да се намери...

Айде стига толкова! Иначе ми е НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ НА СВЕТА Joy

Ако не беше точка трета , сериозно щях да се замисля дали моят скъп не ми кръшка и не си е свил второ гнезденце някъде!! Много точно си описала моите дразнители само вместо Еврофутбол ще впиша Формула 1

# 93
  • Мнения: 7 947
А забелязвате ли колко много неща се повтарят... Crazy

# 94
  • Мнения: 773
А забелязвате ли колко много неща се повтарят... Crazy


Страшно много!

1. Прословутите чорапи и дрехи са навсякъде в къщата, но не и в коша за пране.
2. Вкъщи е ще е все едно е на гости. Откъде да си взема по дебела блуза, а чорапи, къде ми е дипломата, къде е захарта, къде си държим олиото? Вбесяват ме тия въпроси.
3. Миенето на чинии е негово задължение, но винаги трябва да го подсещам да го прави. Когато се заинатя да не ги измия в крайна сметка аз, в мивката са се събрали чинини от три дена.
4. Винаги, когато спорим за нещо, така извърта нещата, че крайния виновник да излезна аз.
5. Никога не може да измисли как  и къде да прекараме свободното си време. Ако не ни поканят някъде приятели ще седим вкъщи да зяпаме телевизия. Добре, че се роди детето та да успея да изпрося някоя разходка в парка. И ако никой от приятелите не се навие да дойде с нас отиваме в близката градинка.
6. (повтаря се със пет, но страшно много ме дразни) Никъде не ходим сами, винаги трябва да има приятели около нас.
7. Когато и да го питам какво да му сготвя възможните отговори са три: боб, леща и мусака. За седем години нито веднъж не е казал пържола. ( едно от неговите десет неща ще, е че никога не му ги готвя) hahaha
8. Когато е вкъщи, винаги е пред компютъра в най-добрия случай пред телевизора. когато е пред компютъра и му кажа, че вечерята е сервирана, сяда на масата след половин час. тук имам малко успех. Grinning След много мрънкане от мой страна вече успява да се включи до 10мин. Като съм се научила да казвам, че вечерята е готова 10мин преди наистина да бъде.
9. Постоянно трябва да му напомням да си изреже ноктите.
10. Никога не знае какъв подарък да ми купи. Как за седем години не ми научи вкусовете не знам. При положение, че винаги му подсказвам. Например, като минем покрай някоя витрина и видя нещо хубаво, надълго и на широко му се възхищавам. И не, пак ми купува всякакви абсурдни неща. 

# 95
  • Мнения: 5 278
Ето и моите дразнители в неговия характер Simple Smile
1. Много е разхвърлян,никога не си прибира дрехите в гардероба или в коша за пране.
2.Много е избухлив и често вика и крещи дори за най-дребни неща ( засега не по мен )
3.Заядлив е и злопаметен. smile3515
4.За някои неща е много пестелив,а за други прекалено щедър и то винаги за противоположните на мен.
5.Като прави нещо никога след това не си подрежда нещата.След това аз подреждам и после все пита кое къде ми е и защо си ми пипала нещата Simple Smile
6. Става от масата без да си вдигне чинията,камо ли пък да измие. Било женска работа. Хич не обича да помага за това,освен ако много,ама много не мърморя.
7.Може да си легне с мръсните дрехи в новите или не новите чаршафи ,защото сега е уморен да се преоблече-след малко ще го направи,когато няма да има смисъл.
8.Винаги обръща нещата в негова полза и само той е прав,не приема чуждо мнение.
9.Ако е да свърши нещо вкъщи е уморен,но ако някой му се обади да се ходи някъде може да не спи три дена.
10. Обича да ходи на палатка или бунгало на почивка,а аз предпочитам удобствата. И не му пречи да отиде сто пъти на едно и също място вместо малко да разнообрази.

А сега,за да съм коректна към него ще напиша и десетте неща,заради които обичам и ще обичам само него и които компенсират горе написаното Simple Smile
1. Обича ме много,както и децата ни и е готов на всичко за нас,както казва той- ще умре за нас. Вярвам му 100%.
2. Много е сръчен,разбира от всичко - може да ни направи шкаф,гардероб,пейка,люлка и каквото още се сетите,може да оправи инсталацията,може да смени крана,абе всичко,което трябва да знае един мъж,че даже и много повече.
3.Не е мързелив,ходи на две работи,а понякога и нещо странично си намира,само ние да сме добре и да не се лишаваме от нищо, в рамките на разумното,разбира се.
4.Винаги е душата на компанията,много е сладък и забавен. (Когато иска)
5.Винаги той е организатора на всякакви мероприятия,има идеи и никога не е скучно с него.
6.Защитава ме и ме пази от всичко и от всички,с него до себе си се чувствам защитена и не се страхувам нито за мен,нито за децата. Голяма опора ми е.
7.Винаги ми казва,че съм най-хубавата,най-умната,най-добрата,винаги иска най-доброто за мен,дори и аз да не държа на това. Сигурно е единствения мъж,който ме кара да си купувам скъпи дрехи или обувки,дори и да нямаме възможност в момента. На заем ще вземе,но ще ми купи нещо,което съм имала неблагоразумието да му кажа така между другото,че ми харесва.
8. Никога не забравя празниците ми/ни,за разлика от мен(понякога)
9.Много е състрадателен,дори да не го показва и видимо да не можеш да го очакваш от него.
10.И още нещо,в което вие сигурно ще се усъмните,но никога няма да ми изневери - убедена съм. Не знам защо,просто съм сигурна. Това е единствения мъж,за който мога да го кажа. Винаги досега съм била скептична,колкото и някой да е твърдял,че ме обича,но с него не е така. Вярвам му от самото начало и ще е така и занапред. Може би това най-много ме накара да го обикна.

# 96
  • Мнения: 2 439
Като попрегледах отговорите - те сякаш са писани под индиго. За мен това е стереотип - българския модел на поведение на мъжа, след като се ожени. Моят също се опита да ми спретне някои номера - за разхвърлянето най вече - но му казах, че обичта ми към него не означава, че ще търпя простотии и че не е редно единият да живее на гости в къщи. Още повече, че живеем в неговия апартамент, в който е живял пред брака си и го е поддържал.
Казах му, че не съм архивар и не ме интересува къде са му нещата - от дипломата - новите чорапи.  Избрахме си сфери на влияние - аз пера и чистя, той отговаря за изправността на уредите, за крушките, за пантите и всичко останало. Пълненето на хладилника, готвенето, миенето на чинии са обща грижа.
Дразни ме единствено, когато пали колата на скорост.

# 97
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Супер бавен е за всяко решение...

Всичко трябва да се обмисли и докато го чакам, аз свършвам работата... станала съм като товарен кон...

# 98
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичетааааааа, това нашето си е един смешен плач! *ба си мъжете бе, за кво са ни  newsm78И моя е така, ама ако седна да пиша няма кой да чете поста ми толкова време.За успокоение да кажа, че живеем на "семейни начала" вече 15 години .Едно да знаете, въпросът е да ги научим да ни подкрепят финансово, когато се налага /четете-ежедневно/, да се вслушваме в мъдрите им и винаги на място слова и да си правим нещата понашему  PeaceПо-общо казано-Обичам учни мъже  Joy

# 99
  • София
  • Мнения: 9 111
1. Никога не знае кое къде е вкъщи, включително и собствените му боклуци. Аз винаги знам всичко.
2. Повтарям едно нещо по 17 пъти и винаги се изненадва, когато го чуе- все е за пръв път.
-   Хвърлянето на чорапите и ходенето с мръсните обувки ги преодоляхме вече.
3. Когато има футбол оглушава за всичко освен телевизора.
4. Искам да мие веднъж месечно чинии, ама и това рядко се случва. Напоследък по-често.
5. Като се заблее пред телевизора и може зда откара така по цяла вечер, а ако го питаш какво е гледал на другия ден, няма да се сети.
6. Майка му е Дева Мария и Майка Тереза в 1. Не е лоша жената, ама всяко минаване на границите е тормозещо.
После ще допиша, че малкия мрънка....

# 100
  • Мнения: 292
1.Винаги си изхарчва заплатата за 5дни.
2.Купува пълни глупости без да се интересува от цената.
3.Ината му е до мозъка на костите.
4.Когато гледа или слуша нещо всички трябва да се заковат на едно място и даже да не дишат.
5.Телевизора винаги е усилен така,че да го чуват и в съседния квартал.
6.Много,много не ми дава обяснения за нищо.
7.Въпроса му по 5пъти на ден "кво ша ям".
8.Не помни и две минути и после аз не съм му казвала нищо.
9.Когато е ядосан крещи като истерик.
10.Мисли се за цар на пътя.
И още много,много неща....

# 101
  • Мнения: 1 798
Колко допирни точки, колко съвпадения... hahaha Само че това не е стереотипа само на българския мъж Joy, а май на по-голям процент от 'свилите гнездо' мъже, защото преди съжителството са еххххххх романтика, нежност, внимание....
Та-а-а-а
1.Ревността му-ненавиждам я
2.Прави се на луд за нещо,което не му изнася
3.Вечно търси нещо вкъщи, все едно е на хотел и разбира се пред мен стои перманентния въпрос 'Къде ми е еди- какво си'.По телефона ми е звънял да ми го задава Crazy.
4.Много е избухлив, изкарва си всичко на мен
5.Мята мръсните дрехи, където му падне
6.Изяжда скришно нещо от хладилника , а оставя празната кутия, така аз,тънейки в заблуда, след  н-брой дни налитам на избраното и се вбесявам.
7.Критика не търпи, ама никак
8.Играе до безкрай компютърни игри, не му омръзват ,чак се чудя....
9.Няма грам инициативност да поразнообразим ежедневието,  но аз като дам предложения се мръщи претенциозно
10.Никога не пада по гръб, в кавги все аз съм виновната
11....Упс,били 10  омразните неща или? ooooh!

# 102
  • Мнения: 292
minie mouse твоите десет неща влизат всичките в мойте "И още много,много неща...." Embarassed

# 103
  • Мнения: 1 254
хехе момичета, доста от изброените неща мога да прибавя към мойте 10. но кой каза само 10.. трябва да направим тема за поне "100-те неща, който ме дразнят в Него" Thinking

# 104
  • София
  • Мнения: 9 111
Е аз 100 не мога да измисля. Само 5-6 са. А и се радвам, че ги има, иначе щеше да е скучно.

# 105
За сега е едно единствено, но:
Пуши в банята! Това ме побърква. Пушенето по принцип ме побърква, но в банята ми е най-ужасно.

# 106
  • Мнения: 4 370
ООО страхотна тема, я да видя дали ще се напъна за 10 неща:

1. когато спи хърка (това първо се сетих, защото в момента го практикува вече)
2. прекалено щедър е към всички
3. уважава родителите си до Нта степен
4. оставя вестници навсякъде из къщата
5. оставя разни неща там където не им е местото и не се сеща да си ги прибере, докато не ми избият нервите и да му се развикам че лекарството което е взел преди 2 седмици все пак трябва да се прибере в чекмеджето а не да седи върху шкафа
6. когато ми се обади да ми каже че се прибира, винаги му се връзвам, а обикновено се прибира след час
7. не обича да ходи на море и го прави с 300 зора
8. често обича нещата да стават по неговите правила
9. традиционалист е в секса
10. работата му е винаги е приоритет

# 107
  • Мнения: 685
Хм  Crossing Arms

Пушенето  Close
Ревността
Агресия (когато му кипне)
Коренно различните му привички
Свободното държание с жените
Липса на инициативност у дома
Харчи безразборно
Не може да мие чинии
Хигиенните му навици
Да се меси докато шофирам  Close

# 108
  • Мнения: 928
10 не бих измислила и се надявам да бъде така и за напред  smile3506

# 109
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ле,ле 10 неща  doh,ако не ми изнасяха изобщо не бих го взела,пък да не говорим и дете да му раждам. Laughing

# 110
  • Мнения: 1 008
Вчера бяхме скарани- всичко в него ме дразнеше. Днес се обичаме и с нищо не ме дразни.

# 111
  • Мнения: 7 947
Ле,ле 10 неща  doh,ако не ми изнасяха изобщо не бих го взела,пък да не говорим и дете да му раждам. Laughing
За съжаление много от нещата, които изброяваме , че ни дразнят сега - не сме ги забелязвали преди да "се вземем", поне при нас беше така. Когато човек е влюбен, той гледа света с други очи и дребните недостатъци на половинката просто не им обръщаме внимание. Друго е, когато заживееш с някого и създадете семейство!
 Кали, ако търсиш човек, който с нищо не би те дразнил, тоест идеален...надали скоро ще го намериш, просто защото идеални партньори няма! По - добре обръщай внимание на основните и положителните неща, дреболиите ги подминавай. Защото когато човек взима едно решение - претегля плюсовете и минусите, ако плюсовете са повече - решението е положително и обратното. Това е по-важното в една връзка, повярвай ми! Laughing

# 112
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аааа,чакала съм аз ,та стара мома се задомих. LaughingВече седма година сме заедно(да чукна на дърво) и детенце му родих(да ми е живо и здраво Heart Eyes),но наистина не мога да намеря 10 неща които ме дразнят,виж за себе си мога да изброя 10 недостатъка,но надявам се да се самоусъвършествам с времето. Simple Smile

# 113
  • Мнения: 7 947
БРАВО!
Твоя мъж явно е изключение и можеш да се гордееш с него!
Пък ние...продължаваме да си критикуваме половинките Joy

# 114
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не знам дали е изключение,но отговаря на моите изисквания за съпруг ,баща и добър приятел(пък вече аз дали отговарям на неговите само той си знае,като се има предвид опърничевия ми характер..... Embarassed).Може с годините да се променят нещата,но на този етап.............. Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 15 379
1. Хърка безобразно
2. При все, че е с доста голяма заплата все реве, че парите не стигат, защото ги харча неразумно
3. Все е депресиран (така твърди, ама се преструва  Laughing)
4. Много е муден
5. Мисли си, че има чувство за хумор Laughing
6. Мята си дрехите навсякъде
7. Не обича да пазарува
8. Обича да мълчи
9. Ако го помоля да ми помогне в домакинската работа я върши така, че да не го карам пак
10. Седи с дни пред компютъра

Мога да продължа поне до 100...  Joy

Но освен всичко той е бащата на моето дете и много, много го обичам Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 196
оооо мъж без кусури няма, ама ние сме си ги избрали все пак така че.................................... Heart Eyes
  bouquet

моя мъж е гръмогласен и никога нищо не може да намери Laughing

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Не съм ги броила точно нещата които ме дразнят, ама ей сега ще видя колко са
1. Невероятната привързаност към приятелите му намоменти ме побърква и ме кара да яхна метлата
2. Не си прибира изпраните чорапи в чекмеджето а ги държи на нощното шкафче до главата си  Twisted Evil
3. В 90% от случаите пуска дрехите пред пералнята, не знам това да отвори вратата и да ги слоши вътре сигурно и изключително трудно, ама като се спъне в тях безрой пъти ги прибира,
4. Има извратено чувство за време ако каже час това значи минимум 2 ч., и от това яхвам метлата за 5 год май не е имало случаи да каже определено време и да го изпълни
5. Като простира не простира чорапи и бельо- "били дребошлъци" -ццитирам, и ги оставя да съхнат в панера
6. Като мие чинии не мие вилиците и лъжиците, и след него някой трябва да ги измие защото в един момент мивката е пълна само с тях
това ме дразни най много но ако се сетя още нещо ще дъпълня

# 118
  • София
  • Мнения: 3 664
Десет ми е трудно да се сетя в момента, но едно "Нали ти казах" ме хвърля всеки път в музиката. Това негово споделяне "на ум" направо ме побърква.

# 119
  • Мнения: 30
Леле моят мъж покрива абсолютно всичките ви точки момичета. Затова няма да повтарям и аз. Моята грешка е, че мога всичко, зная всичко и винаги съм му подръка.   smile3511 А колко се гордеех, че съм мъжко момиче и съм му в помощ. А пък как си мислех, че го оценява. Каква идиотка съм била. Сега чакам момиченце и първото нещо, на което ще го науча е да казва: "Не мога" и "Незнам"

# 120
  • Мнения: 1 254
дженката, напълно те разбирам. в същото положение съм и аз. то колкото повече можеш и се стараеш, толкова летвата се вдига по-високо и пак си недооценена

аса, и моя е тей: вечно е учуден-"Нали ти казах", ти не знаеш ли? и т.н. Ми не не ми е казал и не знам, да нямам стъклено кълбо да гледам на него  hahaha Joy

# 121
Ако дори и един недостатък в партньора ми започне да ме дразни няма да е за още дълго мой партньор.
Приела сам недостатъците му и толкова . thumbsup

# 122
  • Мнения: 15 379
Леле моят мъж покрива абсолютно всичките ви точки момичета. Затова няма да повтарям и аз. Моята грешка е, че мога всичко, зная всичко и винаги съм му подръка.   smile3511 А колко се гордеех, че съм мъжко момиче и съм му в помощ. А пък как си мислех, че го оценява. Каква идиотка съм била. Сега чакам момиченце и първото нещо, на което ще го науча е да казва: "Не мога" и "Незнам"
Peace Ей тва ми беше най-голямата грешка - да му покажа, че съм мъжко момиче. Преди да го срещна съм се оправяла сама и дори с леки ремонти вкъщи, сега пак ми се налага, не мога да го чакам да се накуми за нещо дори и дребно. Щото съм опитвала, с къндърми, молби, а той днеска, утре... И на мен ми писва и сама си свършвам всичко, ама какво ми коства аз си знам. Та, и аз така, ако имам момиченце някой ден, да даде Господ ще бъде добре научена, че е по-добре да си гледа маникюра, а не да се бъхти като повечето от нас.
Дженка, мила, няма да намериш мъж, който да те оцени и да ти е благодарен! И аз съм мъжка майка и ще работя по въпроса да не става така, че от ръцете на мама и хоп в ръцете на съпругата и цял живот дундуркане, без едно мерси. Щото нали го виждам моя хубостник - ръчичките са му вързани на фльонга.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 17:13 от sourcherry

# 123
  • Мнения: 7 947
Охоо, това добре звучи, ма колко жени-майки могат да си "гледат маникюра" Crazy
Аз не съм една от тях, явно и повечето от вас не са...макар да не го признамат мъжете - НИЕ СМЕ СИЛНИЯ ПОЛ Naughty

# 124
  • Мнения: 15 379
СМЕ! И кво от това, нали всички на един огън се печем. Пък и нали знаеш, що комплекс събужда у мъжкия пол това ми ти твърдение  Grinning

# 125
  • София
  • Мнения: 39 771
Мога спокойно да копирам нещата от 1вият пост, с малко изключение за бръсненето и тревата. Двор с трева нямаме, а бръсненето... съпруга ми много мрази тази дейност. Купила съм му ел. бръснчка, която се подмотва насам-натам. Взима мерки чак когато категорично откажа да го целувам.

# 126
  • Мнения: 2 759
                      Само едно: не ми казва достатъчно (на всяко вдишване) 'Обичам те!'.

# 127
  • Мнения: 13
Ех,много ме разсмяхте,както се казва.....от сърце Joy Joy Браво на авторката Hug смятам,че повече темички трябва да има такива,да има повече весели лица и по-малко тъжни.Да не се отклонявам от темата.По въпроса за чорапите ,,все едно, една майка ги е раждала".А ако мъжът ми ме чуе ще каже ,,а,пък вие жените,едно училище сте завършили". Иначе от всичко написано само мога да допълня:
     1.Много ме дразни хобито му.То не беше риболов,после лов,а сега оф роуд изпълнения.
     2. Сутрин когато влезне в тоалетната,започва да му звъни телефона и се започват едни разговори около 1.5 все едно целият вход трябва да ги знае.
     3.Децата пораснаха,но така и не знае на колко са години.
Но иначе е супер.Няма скука около него.

# 128
  • София
  • Мнения: 39 771
Поредното: Когато е пред компа и бомба да гръмне няма да забележи.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 252
И аз да се включа Simple Smile
1.Много мразя като спя и той да започне да ми говори-това му е редовния номер #Cussing out
2.Като тръгне да купува нещо -то 1 мес.предварително се обикаля,дори и за едни обувки да е,а да не говоря за техника...
3.Играе го голям чистник,а дрехите му са разпилени из целия апартамент.
4.Винаги чорапите му са по земята.
5.Не се сеща малко да се позанимава с децата,докато аз не му кажа.
6.Седне ли на компютъра -няма махане от там.
7.Седнем ли да гледаме телевизия-все филмите,които аз гледам са глупави и съответно се превключва канала.
8.Много често вече взе да забравя дори да ме целуне.
9.Все в последния момент прави нещата ,а мен това мнооого ме изнервя.
10.Постоянно намира косури във всичко ,което правя и ми иде да го  #2gunfire
   

# 130
  • Мнения: 526
Ха много неща не харесвам, ама май-вече не им обръщам внимание Mr. Green Най-много ме е яд като тръгна да си копувам нещо все акъл ще дава, сякаш той ще го носи.

# 131
  • Мнения: 12
Със закъснение, че късно открих темата, та 10-те са следните:
1. Телевизор се пуска веднага щом се приберем на пълна мощност, същия продължава да работи докато заспи, няма значение, че аз и детето вече сме заспали smile3511 smile3511 smile3511
2.Сутрин се повтаря същата история - събуди ли се, трябва да събуди цялата къща, и се пускат новини, обикновенно това става около 6 часа newsm74
3. Крайно е неточен, ако го чакат някъде, казва, че ще е там след 5 минути, а още не се е облякъл smile3501
4. Врати на гардероб, шкафове, и вратата на ТОАЛЕТНАТА никога не се затварят fight
5. Колата прилича на обор, не е за обяснение даже как мирише на цигари вътре  smokeuu
6. Обувките винаги си обува в хола на килима, мръсни-чисти, няма значение, а може и да се разходи из целия апартамент, ако нещо е забравил newsm61
7.Говорят с майка му и сина му страшно високо, намаляне на децибелите няма, дори ако му се обадят и в 6 часа сутринта, което е почти всеки ден noear
8. Винаги уж случайно се е изпуснал да каже някоя сплетня или .......абе обича да разнася, много ме е срам, че не може нищо да държи в него си Embarassed. За доверен човек не става blahblah
9. Когато започне да пие, няма спиране на глупостите му Drunk blahblah blahblah, то се пие и до дъно.
10. За разпилените дрехи, Rage псуването, когато кара колата travel, застояването пред компа......  comp03. просто не изкам да ви оттегчавам,....... closed познато до болка.......... smile3520

Общи условия

Активация на акаунт