ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 13

  • 71 652
  • 1 061
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 878
 Embarassed заради музата която имам е  Hug

Ми да може и нужда от чираци и майстори последователи да имам  Hug
Трябва да си чуя една от отчетните мами - Деси, дето твореше разкошнотии на една кука, ама не се мярка из форумите напоследък  Thinking Тя имаше идеи и за разни други неща та да видим

# 121
  • Мнения: 4 195
Съниииииииии престилкиииииииииииии, моля те уший паккккккккккккк
уникални, нашатя я носим винаги като готви дребния с мен имам го и снимам с нея Heart Eyes Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 1 878
Е аз мислех предимно пак за шапки и чантички, ама може и нещо престилчесто да измисля в коледен вариант  Thinking , че и на Нези имах да и шия една  Embarassed още от великденския базар.

# 123
  • Мнения: 2 584
Embarassed заради музата която имам е  Hug

Ми да може и нужда от чираци и майстори последователи да имам  Hug
Трябва да си чуя една от отчетните мами - Деси, дето твореше разкошнотии на една кука, ама не се мярка из форумите напоследък  Thinking Тя имаше идеи и за разни други неща та да видим
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=6491
ето ти нещо, много хубави неща, ама като не мога да шия и да плета Embarassed

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 15:39 от rut

# 124
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Е аз мислех предимно пак за шапки и чантички, ама може и нещо престилчесто да измисля в коледен вариант  Thinking , че и на Нези имах да и шия една  Embarassed още от великденския базар.

ПУ .....за мен два броя  Mr. Green Една мъжка за около 2г. и една женска за 3г.  Joy Започнахме базара с ПАЗАР  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 908
Хахаха, разсмяхте ме Simple Smile а в момента съм в час по ИТ Wink Правим уж някви сайтове.... Роси, мястото на тазгодишния базар е супер Wink Че като се сетя мин. година в това НДК... едвам ви намерих в оная заличка Wink Щот хич не ги знам номерата... 2,5,10...
Криси, кога ще ме запознаеш с малкия? Simple Smile

# 126
# 127
  • Мнения: 4 181
Момичета, ние пак ще се включим май само в купуването  Embarassed Мен хич не ме бива в такива работи.
Моля ви само да има повечко картички. Миналата година бяха страхотни, накупихме от тях и ги ползвахме да пращаме на хората, с които работим. Отделно си взимахме и лично за приятели, така че мисълта ми е че наистина може би те вървят най-много  Peace
Спомням си и едни плетени красоти на Летящата. Купих един страхотен шал за една приятелка  Peace
Свещи, свещници също вървят много, както и украси за стени  и прозорци Peace

# 128
  • Мнения: 863
Сънии, записвам се и аз ,от всичко по ТРИ!!! Hug

# 129
  • Мнения: 6 738
Е аз мислех предимно пак за шапки и чантички, ама може и нещо престилчесто да измисля в коледен вариант  Thinking , че и на Нези имах да и шия една  Embarassed още от великденския базар.
  Радвам се,че не си забравила! Mr. Green

# 130
  • Мнения: 2 249
искам да ви споделя нещо-мога да плета Embarassed-като малка можех и мислех,че съм забравила,но се пробвх и с малко опреснителни курсове-сега довършвам на НИЯ една жилетка и после почвам шалове за базара Party

имам също и шевна машина в нас и ако някой е сръчен ,но липсата на такава му е проблема-може да идва да си майсторим заедно в студените есенни дни Peace

# 131
  • Мнения: 4 195
искам да ви споделя нещо-мога да плета Embarassed-като малка можех и мислех,че съм забравила,но се пробвх и с малко опреснителни курсове-сега довършвам на НИЯ една жилетка и после почвам шалове за базара Party

имам също и шевна машина в нас и ако някой е сръчен ,но липсата на такава му е проблема-може да идва да си майсторим заедно в студените есенни дни Peace

 Shocked Shocked Shocked Shocked
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 132
  • Мнения: 2 249
КРИСТИНО,ХИЧ НЕ МИ СЕ СМЕЙ #Cussing out-ЗАРАДИ ЕЙ ТОВА МЕ ОБВИНИХА,ЧЕ СЪМ СТАНАЛА ЛЕЛКА Crazy Mr. Green(сети се коя)

# 133
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Здравейте!

 Изникна спешен проблем - тихо, тайно и полека налагат вкарването на флуор в млякото на децата като начало в детските градини и домове.
 Освен това се канят да отровят и водохранилищата ни с флуор.

 И това го правят без да питат майките, родителите, обществото!

 Вижте за повече тук:  Флуориране на питейната вода и млякото

 Моля ви вземете отношение по проблема.
 Извинявам се за off-a  Peace

# 134
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
искам да ви споделя нещо-мога да плета Embarassed-като малка можех и мислех,че съм забравила,но се пробвх и с малко опреснителни курсове-сега довършвам на НИЯ една жилетка и после почвам шалове за базара Party

имам също и шевна машина в нас и ако някой е сръчен ,но липсата на такава му е проблема-може да идва да си майсторим заедно в студените есенни дни Peace


И аз мога да плета  Mr. Green Отдавна не съм го правила, но с удоволствие ще си припомня - Мариетке,приемам покната да си плетем заено  Hug/ а ако е научиш да шия ще ти направя паметник от захар Grinning/ Ама сериозно -искам да шия,научи ме,моля Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт