Passione natalizia - Италия 74

  • 20 166
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Лени, може, мъжо ми така пътува това лято.

# 271
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Момичета, отивам по задачи и после пред тивито
Ники май си тук, жалко, че аз сега излизам от форума, приятна вечер и дано има компания тук по-късно!

# 272
  • Мнения: 6 167
Лени, може, мъжо ми така пътува това лято.

мерси, Миликс  Hug

# 273
  • Мнения: 3 425



Добро Утро Рагаце  Crazy

За мултивитамините и аз си мислех за недоказаните неща,но пък разпитах доста хора и се оказа,че наистина,докато са пили нещо си са се чувствали по-добре....дали е самовнушение не знам,но и аз мисля да си взема нещичко  Crazy

Вчера на фестата в Лудонидо-то е беше супер поне за децата!Естествено на големите ни сивееше,но пък децата много се забавляваха!Кой ревеше от Дядо Коледа,кой беше на първия ред  Joy Joy Joy мишлето като го видя и онемя  Joy Joy Joy веднага отиде при него и се закова там,трябваше да го удържам,за да могат да се снимат всички,а и той раздаваше на децата сапунени балони и 'нашите' ги извади предпоследни  Crazy
Забавното беше,че той беше дядото дядото на едно  от дечицата,което ревеше от него....той и бонбон му даде,но не искаше дори да се снима с него  Rolling Eyes
После дойде и Бефана-та и им раздаде по няколко бонбона!
Весело беше и различно  Crazy

Наоколо съм  Crazy



# 274
# 275
  • Мнения: 3 425
Намерихме  … че!!!

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 10:42 от Kaлa

# 276
  • Мнения: 2 617
Кала, много си "фреш" тази сутрин  Hug
Миликс, абсолютно бях сигурна, че този поп се опитва да ме преметне нещо  Mr. Green Заобяснява ми, как не че била негова воля, а според Каноничното право  Outta Joint Аз не му оставам никога длъжна. Ние мислехме поначало да се женим само в църква, но нали нямахме време, единствената възможна дата беше презюли, когато щях да съм една идея корем пред мен. А и така се случи после, че баща му умираше точно в този ден  Praynig
Тони, винаги са ми били симпатични тези черни свещеници. На нашия му казват "Зоро", защото ходи с една перелина и капела през лятото.  Joy
Витамини и аз по примцип не пия, но при положение, че храната ми не е особено балансирана  Flutter, по-д-обре да наваквам така.
Бубата тази сутрин няма намерение да спи - сложих й един пумпал заек от кожа и й е голяма занимавка  Mr. Green
Деси (неаполитанска), кажи, как се чувстваш?  Heart Eyes
И аз оставих пазаруването на подаръци накрая  Stop

# 277
  • Мнения: 1 545
Деска, добре съм, как да съм  Laughing. Само ме болят гърдите и се уморявам по-лесно. Ако и тази бременност ми е като първата, то си е песен! Не съм имала нито гадения, нито повръщане, нищо. Накрая стандартните болки в кръста. Даже краката не ми се подуваха  Embarassed.
Вчера в детската градина бяха направили хубаво тържество, децата пяха и танцуваха, Бобо участва без да реве и само ни търсеше да позира за снимките  Laughing. Доста деца от неговата група се скъсаха да реват  Joy. После дойде и дядо Коледа и им раздаде едни малки пакетчета с бонбонки, като пръв беше Бобо да си получи подаръка.
Ей сега излизам по пазари, окъснях, ама мъжо е виновет, трябва да пусна едни пакети по пощата, а не беше ги приготвил. Той и Бобо тъкмо излязоха да ходят да мият колата.

# 278
  • Мнения: 6 167
Мили момичета, минавам за да ви пожелая весели празници! Да сте здрави и щастливи!


# 279
  • Мнения: 3 388
Лени, лек път и хубави празници от нас  Hug

Весело посрещане на Коледa на всички   bouquet





# 280
  • Мнения: 1 100
Моми4ета, Весели празници на вси4ки ви, с близките и оби4ани хора  Heart Eyes  bouquet


Лени, лек път  Hug

Сон4е,мдааа аз ,аз бях дала сайта с омаджите, кутия от Хипп и ние бяхме полу4или Flutter нацункай Сами Heart Eyes

До скоро

  bouquet

# 281
  • Мнения: 3 425
Отивам да пускам тема  Twisted Evil

# 282

Общи условия

Активация на акаунт