Кой ще участва в написването на книжка с благотворителна цел?

  • 8 389
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
E njama nuzda po edin ot strana  Laughing
Moze da sa ot gradove. 
Послания от Париж и Прованс  са различни.

Иванка Иванова
Лондон, Великобритания


Даниела Петрова
Болцано, Италиа 

" събудих се..." ... и тн. мисли и размисли

# 16
  • Мнения: 353
 Peace в отбора-Париж,парижани...110 години след "Вертеп" на Зола...
улиците описани в книгата още носят същите имена... и квартала си съществува

за чест и слава,и дечицата от домовете........................и пари,ако останат Laughing

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И аз бих написала нещо ( само да няма много кратък срок, моля, че заминавам за ваканцията)

# 18
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 639
еййй, за Париж Шомон ме е изпреварила...
нe че съм кой знае какъв писател, за чест и слава и аз мога да се включа... дето казва Лени, заради разчупването на гънките...  Laughing

# 19
  • Мнения: 907
Ей, браво  Hug. Направихме половината бройка. Нищо че сте 2 от Париж - може да пишете или заедно или 2 есета за различни неща. Аз тогава ще взема да нахвърля нещо през ваканцията (2 седмици няма да имам нет от събота).

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 12:00 от MegiX

# 20
  • Мнения: 927
А арабските мами броят ли се? Защото нашите теми са почти готови есета  Laughing
Сериозно - това е прекрасна идея и смятам, че ще има успех.

# 21
  • Мнения: 907
А де наемаш ли се? Там при вас е направо приказка - поне 2-3 да сте оттам, а?
Има и от най-невероятни места - Бахрейн, Ямайка  Shocked, Коста Рика, ама си траят още.
Американки, канадки също се спотайват.

# 22
  • Мнения: 927
Разбира се !! Нашата темичка ще обединим усилия и все ще излезе някой шедьовър  Laughing
Меги, само бих те посъветвала ако можеш да смениш заглавието, защото звучи като обява за работа и сигурно затова няма голям интерес  Confused Аз няколко пъти я подминах и не ми хвана окото.

# 23
  • Мнения: 927
Моето предложение е всяка тема да си излъчи есе - победител и от там вече да се гласува общо за най - добрите.

# 24
  • Мнения: 545
обадете се на Мамма-та, непременно. Мисля, че няма да има никакъв проблем да се отдели място на сайта - както за текста така и за галерии.

ако е нужно, мога доста експедитивно да ви спретна място да работите по текста заедно. затворено или отворено - както си го поискате. нужно е само за това да са наясно авторите, не знам дали всички от тях ще искат да си 'затворят' текста.

всъщност, ако ще печатате, това може да е спокойно 'дъ бест' а ако има неотпечатани неща те да си останат някъде онлайн.

еди
ПС само поговорете с Мамма, едва ли ще е против.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 09:59 от T3-M4

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз се цаня за гласоподавател  Laughing
анонимен, оба4е Crossing Arms

оф: Меги, от кога ви по4ват намаленията? 4е трябва да посетя Мендризио с голямата Щерка  ooooh!

# 26
  • Мнения: 907
Докато беше "да направим нещо полезно" - имаше 140 посетители, откак стана "работа" станаха 445, та не знам.
Ами предложете заглавие, не съм много по рекламата, аз.
Ще напиша и на Мама днес-утре, мерси Еди.


Феиам, аз съм доста игнорантна по темата, ама ще проверя ако мога и ще пиша на лични.

# 27
  • Мнения: 352
И аз бих се вкючила....  Blush  ...с огромно удоволствие, макар че държавата "ми" не е много екзотична... Confused  (Словакия)

Меги, имам и някои идеи. Ще ти пиша на лични.

# 28
  • Мнения: 580
Аз съм коавтор на някоя сладкодумна австрийка  Grinning Пък като станем известни и ни канят по изложения на книгата ще се заема с превода  Laughing

Босилече, недей на лични и на мен са ми интересни идеите ти!

# 29
бих могла да напиШа неЩо, но Ще ми трябва редактор ... не съм от сладкописните

Общи условия

Активация на акаунт