Скришно

  • 7 051
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Кеф е да си намериш кутия цигари, когато нямаш, зверски ти се пуши и не можеш да си купиш.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имах една приятелка, която си държеше парите в някакъв учебник по хидравлика. Твърдеше, че едва ли някой крадец ще се заинтригува от учебниците и /което се оказа вярно/. Смятам и аз да ги държа вече в "Машинни елементи", за да ми е противна даже мисълта, че ще посегна към тях.

Кампари, "Банкери" мога да ти изпратя, но те уверявам, че там само пише за пари. Няма ги.

# 17
  • Мнения: 750
Не ми се случва такова нещо!
Толкова съм подредена,че чак сама не се понасям! Rolling Eyes
Всичко си има определено място.Дори клечките за зъби! Crazy
В дамската ми чанта цари такъв ред,че ако търся нещо.....само бъркам и го намирам без да гледам!
В тъмното приготвям млякото на беба....понякога със затворени очи!
Но!
За едно нещо,нямам равна! Crazy
Никога незнам къде ми е телефона! newsm78
Търся го на всеки пет минути!Джобове,чанти....всичко се преравя тръгна ли да го търся!
Говоря по телефона и само след десет минути започвам трескаво да го търся......обзема ме паника,че съм го забравила някъде....а примерно не съм излизала от колата(близо час).....но ме гони параноя!
Винаги карам човекът с мен да ми звънне да разбера къде ми е телефона.....
Ако съм на кафе....го изтипосвам винаги на масата до цигарите ми!
Защото знам къде са ми цигарите....а така ще намеря и телефона си! Joy Joy

# 18
  • tardis
  • Мнения: 329
Мислех, че съм уникална в това отношение, пък то било масово  Laughing

Обикновено намирам каквото ми трябва, ако е на обичайното си място, където съм го държала с години. Но реша ли в някой хубав ден, че нещото е много важно и трябва да го сложа на по-сигурно място и да запомня къде е - местя го и после наистина не мога да го намеря точно когато най-много ми трябва.

Методи за намиране нямам - ако много упорито не го намирам, се отказвам защото лудвам. Опитвам се да се върна мислено назад до момента, в който местя съответната вещ. Понякога работи. Друг път се примирявам и оставям на времето да ми намери нещата, т.е. докато търся други скрити  Blush

пп ако се сетя да го направя - се програмирам да "си спомня" (с точно тези думи) и действа безотказно. обаче обикновено смятам, че няма да имам проблем с намирането и не си правя труда да прилагам подобни хватки.

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 13:16 от rainbird

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не крия , но записам важно инфо на малки, скъсани листчета, които седят до компа ми. един ден баба ми реши да ми помогне жената и да разчисти. Видяла малките скъсни листета и сметнала, че не ми трябват   #Crazy
Кеф е да си намериш кутия цигари, когато нямаш, зверски ти се пуши и не можеш да си купиш.
Едно време , когато пушех  Laughing си свих цигара от чай  и обикневен лист хартия, нямах цигари, а вече полудявах  Sick 

# 20
  • Мнения: X
Правило номер едно при мен е, когато се налага да крия нещо, да не го крия в книги. Имаме доста богата библиотека и ако забравя коя точно е книгата, жална ми майка докато го намеря.
ДЕ ВАня, благодаря за предложението,но  към настоящия момент не ми се чете за пари.

# 21
  • Мнения: 750
Лиске....открадна ми темата...точно влизам да пускам такава и се набождам на твоята тема....викам си,чекай първо да дзакна тази темичка и после ке пусна моята...и... Shocked!
Крадла такава! Crossing Arms

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм сврака.  Mr. Green
Понякога крия кинтите си от себе си, за да не ги изхарча.  LaughingТолкова съм добра в криенето, че забравям. И в някой прекрасен ден - изненада! О, радост! О, щастие! О, високи подскоци и пируети! Joy
П.П. Мъжът ми се смее, че подскоците и бурната радост са винаги едни и същи, независимо от сумата.  Mr. Green

# 23
Хаха, роди още едно детенце и ще помниш как си местила някакъв предмет без да си го местила и има да си го търсиш навсякъде, но не и там, откъдето никога не си го местила.

# 24
  • Мнения: 494
 За да избягвам такива "скриваници", когато прибирам нещо важно, винаги го слагам на едно и също място, ама винаги-само това ме спасява. Иначе ще се скрия от самата себе си Laughing.
 Но се случва да реша да "скрия" по-добре нещо и после, като ми дотрябва...ужас...Организирам си търсене по метода на изключването, започвайки от възможно най-безумното място, като се старая да се сетя горе-долу какво съм правила по време на "скриването" . Обикновено, най-откаченото място се оказва търсеното "скривалище", само дето трудно попадам на него в първия (поне) половин час, въпреки, че винаги се старая тъкмо от откачените и абсолютно невъзможни места да започвам...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
Не забравям важните неща къде са ми. Като пари, документи.
Иначе да, намирам си и се изненадвам сама със забравени 5 лева в дънките, билет за градски транспорт или цигари. Голям кеф е.  Grinning

# 26
  • Мнения: 8 999
Най-често забравям онова "лесно и логично" място, на което си оставям очилата вкъщи. С обезумял поглед и присвити очи, за да мога да фокусирам по-добре, започвам да се лутам като прилеп на припек и ме обхваща такава ярост, че мога да помета някой невинен минувач, дори ако само ме заговори в този момент. Минувачът обикновено е мъжът ми и връз главата му се стоварва страшното бреме на вината. Защото той е много по-зле от мен в това отношение - с месеци търся разни неща, които той е разтребил набързо, но дори няма спомен изобщо да ги е виждал или докосвал.

# 27
  • Мнения: 1 134
Пари няма шанс за скрия от себе си. Обикновено продавачите ми ги крият на сигурно място. За други неща се оставям на момента на изненадата - ако е писано ще го намеря, ако не - значи не е било толкова важно. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 516
Хайде тогава някой с мисленето и асоциациите на ДеВаня да ми даде да прочета "Банкери". Mr. Green
Леле, Доня Флор колко ли пари е намирала из книгите!Хич да не ми реват библиотекарките, че заплатите им са малки.
Кампари в моята практика два пъти са се връщали хора да си търсят парите. Единия път ги намерихме, вторият път не. Лично аз до сега не съм намирала загубена банкнота. Виж, мръсен чорап намерих. Mr. Green

# 29
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Когато поръчвах кухнята в къщи специално "проектирах" 2 големи и дълбоки чекмеджета за такива цели. В едното слагам всички кухненски прибори, а в другото всичко, което е достатъчно малко да се изгуби и за което няма друго място. Така че обикновено ако загубя нещо прибрано от самата мен, го намирам там.

Общи условия

Активация на акаунт