Плодове и чай с мед - 26 част

  • 13 733
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 488
Добро утрооооооооо!!!

Миранди най-накрая се появи  #Crazy Ти ни забрави ми се струва.  newsm78  Heart Eyes Hug

Заповядайте един ароматен чай за закуска. Пожелавам ви в днешния ден много минуси на

всички!!!





Заповядайте и един фреш на мене много добре ми действа сутрин!!!   bouquet  bouquet  bouquet


# 301
  • Мнения: 2 185
Добро утро и от мен. Аз да се отчета- днес ми е 5-ти ден,първите 3 хапвах и малко сурови ядчици  Embarassed вчера издържах само на плодове+малко сушени. Не съм се мерила, защото нямам кантар, но моята цел са едни дънки Simple Smile  Исках да ви питам по какво количество плодчета хапвате на ден. Аз мисля,че моето е повече от 1 кг., може би към 1,5кг. Дали е твърде много  Thinking Успешен ден на всички и повече минуси   bouquet
Здраей,
Ако искаш да сваляш са малко множко. Правилото е до 1 кг на ден, ако плодовете са с кора или костилки, до 800гр, ако са без кора и костилки. Друго важно е да се яде под режим- порция плодове в 10, 14, 18 часа, не разбрах дали така хапваш или безразборно, когато ти се дояде нещо  Thinking . Важно е да спазваш режима за да свикне организмът ти да приема на често малка порция храна. Успех  Peace

# 302
  • Мнения: 76

MMMimi-ти си герои 31 дни как се издаржат????? #Crazy #Crazy  ще споделиш ли с нас колко си свалила???

   

здравей Simple Smile   bouquet
този месец беше страхотен за мен. мина невероятно бързо и много леко. чувствах се добре и мисля в най-скоро време пак да се върна към плодуването, че още не мога да си влезна в ритъм след прегрешенията ми.  Embarassed за този перод на плодуване свалих 9кг, но сега съм качила 2 откакто прегреших, но поне знам че са реални кг, а не просто обезводняване. прочистих тялото си доколкото е възможно, но знам че може и още и скоро пак ще съм на линия. на теб и всички останали ви пожелавам много успехи и минусчета. целувки Simple Smile  Heart Eyes Hug  bouquet Heart Eyes Hug  bouquet

# 303
  • в провинцията
  • Мнения: 249
А не се ли изтощавате като спортувате, докато карате само на плодове? Защото 1-2 часа във фитнеса са си сериозна работа, само с ябълки енергия не се зарежда... Или греша?

# 304
  • Мнения: 22 433
Добро утро момичета от мен. ))))
След 3дни кантара най-сетне ме възнагради и отчетох -1кг. )))) Днес започвам 13ти ден, мисля да ги докарам до 15дни. ))) Стискайте ми палци и да имам още едно минусче. ))))

# 305
  • Мнения: 2 199
Мирама стискам палци  Wink
Днес пак съм на чай, но предните дни прегрешавах  Embarassed
Днес съм сериозна  Crossing Arms
Прегрешенията ми са свързани с това, че имам изпити и изобщо тежка програма и ако не хапна нещо няма да издържа повярвайте ми не си търся оправдание  Sad Днес съм си вкъщи сама и няма да хапна нищо  Peace
Лек и ползотворен ден на всички   bouquet

# 306
  • Мнения: 488
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!!

Честит имен ден! Желая Ви океан от любов,
море от здраве и едно малко островче от грижи!
Бъдете много усмихнати, силни, обичани!




Успешен плодов ден и много минуси на всички плодуващи и лунуващи!!!!

# 307
  • Мнения: 6 958
Честит имен ден на всички именници и от мен   bouquet

# 308
  • Мнения: 488
Миранди какво правиш миличко? Пак ли много работа имаш? Намирай време за темичката и

наминавай по често никаква те няма. Трябва да влизаш по често, за да се навиваш за началото.

Много целувки от мен.
    Heart Eyes Hug

# 309
  • Мнения: 6 958
Миранди какво правиш миличко? Пак ли много работа имаш? Намирай време за темичката и

наминавай по често никаква те няма. Трябва да влизаш по често, за да се навиваш за началото.

Много целувки от мен.
    Heart Eyes Hug

Да Раличка, много работа имам и доста проблемчета има около мен, но да се надяваме ще се оправя  Peace

А ти как си?

Смятам да плодувам идната седмича няколко дни за леко прочистване, качих адски много кг. и вече по сериозно едно плодуване след това  Hug

# 310

Общи условия

Активация на акаунт