Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 368
  • 281
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да ме прощавате ама искам ведра темичка Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 19:27 от Хера

# 1
  • Мнения: 6 243
старата тема беше на 14та стр още Laughing

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
старата тема беше на 14та стр още Laughing
Кво ти пука бе...важното е че отворих нова тема Mr. Green

# 3
  • Мнения: 9 483
старата тема беше на 14та стр още Laughing
Кво ти пука бе...важното е че отворих нова тема Mr. Green

 newsm62 newsm10 newsm62

# 4
  • Мнения: 855
Вместо запис ви пускам поздравче- един танц на моя приятелка  Crazy http://www.youtube.com/watch?v=cCtZEZEU5DI#GU5U2spHI_4

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не съм  Wink

Иве, старая се да е към 9, но не всеки ден успявам  Embarassed

# 6
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Добър вечер и от мен!
в последно време ме домързяваше до пиша в темата ( а и да чета)  , та си дадох малко почивка .....  Mr. Green
Разбирам , че Жадинята си има нов офис - поздравлевния за което   и обещавам , че непременно ще се възползвам от поканата , но в неопределен ден и час  (щото тук у нас като в казармата - всяка заповед е предпоследна) . Grinning
Съжалявам да разбера , че  МТВ и Хера си имат болни дечица - пожелавам бързо оздравяване ... Hug

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Благодаря за поздравите, Дони.

А сега да ви поканя най-официално на откриването на моят нов офис, което ще е утре.
Още когато се зароди идеята си бях поставила срок до 1-ви Април. Е, спазих го! И смятам, че имам повод за празнуване.

Така, че...
Заповядайте утре на ул. Св. Княз Борис 103 на ъгъла с ул. Св. Богородица за да ви почерпя за новото рекламно студио ОКТАРИНА.

Не уточнявам час, защото не искам да обвързвам никого. Кой когато може и ако може да заповяда.
За мен ще бъде удоволствие да ви видя всичките  Grinning

# 8
  • Мнения: 9 483
Дони благодаря за пожеланията Hug
Нашия бандит е на оздравяване, но на Хера май тепърва ще се бори с бронхита Confused
Жади и на теб благодаря-за поканата, и ако мога ще притичам в обедната да ти видя студиото bouquet

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Джейди, благодаря за поканата...! Ще се възползвам... Въпреки че, за мен студиото е вече отдавна открито... Посещавал съм го само няколкостотин пъти... Mr. Green
Но иначе бива да се направи официално поливане... Да му върви по вода... Или какъвто там алкохол си избереш... Wink

Херо мари, стига с тая пролет... От 25 теми на първата страница в ПО ГРАДОВЕ, 24 са с някакво пролетно заглавие... И то тая пустата едната просто е ПРАВИЛА... Иначе и тя щеше да е пролетна... Изтърка се, изтърка се пролетта... Въпреки че, онзи ден дойде... Трябва да е нещо по-свежо, интересно, грабващо... Нещо като "постна шкембе-чорба"...

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Когато е пролет не можеш да пишеш зимна.... дреме ми на шлифера кви са другите теми. Стига с твоите чорби, шкембета, чесъни и прочие лирически отклонения Simple Smile
За другата си мисли каквото искаш заглавие...ама остави ми пролетта сега на мира Sunglasses

# 11
  • Мнения: 280
Херич,нали е на антибиотик Слави бе,как така бронхит?Ново двайсЕ.Аз запазих час при Мария Стоянова.Преди няколко дни се обаждах на Чамурлийска в София и тя ми я препоръча,били в един курс.Много се надявам да се справи по-добре от Райчева.Аз вярно,че Иван не съм го водила при нея,само Ива,но нещо се бях разочаровала тогава.Бързо да оздравява Агресорът.

Моника,браво на вас,устискали сте без АБ.При Ванката не казаха категорично,че е тази болест,но предполагаха с голяма вероятност.И на него му се размина АБ,а вече му се прибраха и далакът и черният дроб.

А,и да се похваля малко на чужд гръб-утре е премиерата на представлението на Мариус Куркински,в което участва и брат ми.Вярно ,че ролята е съвсем мъъъъничка,но нали е първа на професионална сцена,вълнувам се.Гласим се със сестра ми да ходим до София,стискайте палци,да не се обърка нещо.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Жадинино семейство - много хубаво семейство... Туй снимки, народни носии - на мармалад ги направиха...

Отнесоха ги като ЗИЛ тенекиена кофа, като пионерче комсомолско поръчение и като луда крава телето си...

Не можах аз да изтрая, щях да се пукна от завист... Как така те ще са изфотяни, пък ний няма да сме, а...?

Затова натоварих цялото семейство на автобуса и... Директно във фотостудиото...

И ний да се покажем, и ний да се изтипосаме, закъде без нас...

Ей ни на, семейство Пухчета...








# 13
  • Мнения: 6 243
Ми аз освен да покажа един кекс  newsm78  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Йе, че къ няя да покажеш...? Амчи ша покажеш де...
Отивам да си забъркам и аз един, че ми се прияде...

# 15
  • Мнения: 9 483
Ей Роси, недей показва такива вкусотии по никое време. Сега отивам да опустоша шкафа със сладки неща Mr. Green

РозАвия, кво ти става таз вечер?? newsm78 Снимки...кексове...аз мислех пък маникюра да си покажа, ама мн щях да те затрудня сигурно Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
РозАвия, кво ти става таз вечер?? newsm78 Снимки...кексове...аз мислех пък маникюра да си покажа, ама мн щях да те затрудня сигурно Mr. Green

Йок, не мож ме затрудни (казано на чист български, във връзка с онази петиция)...

С маникюр, няма как... Ей сега ще си извадя многократната ноктопластика и за нула време ще ги налепя по перфектната си нокътна плочка... А и какъв рисунък имат, малеееей...

# 17
  • Мнения: 3 926
Ехооо, здрасти от сомнамбулите Wink Hug
Живе, Пухения, страшни снимки Flutter ПРосто съм без думи Heart Eyes
Аз да ви се похваля... Любчо... е мацка Grinning И детето каза, че Мария трябвало да се казва. И да е живо и здраво, ама може и на 15-ти август да се роди... та мислихме, мислихме с Иван... Щото свекърва ми ме помоли да не го кръщавам детето Белослава Wink Че на нея й било хубаво Сияната на нея да е кръстена и трябвало сега и моите родители да уважим Grinning
Та питам детето - Мариета или Лилия... и то милото казва - Бебето казва Мария Naughty Точка и отсече! И ние с Иван Shocked Защото тя със сигурност не знае как се казва майка ми. Тя й казва Мими и толкова. Но така категорична беше, ча аз сериозно се замислих... И понеже съм убедена, че случайни неща няма... та... да е живот и здраве май Мария си носим Heart Eyes и ще си раждаме Grinning

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
РозАвият страхотни снимки Heart Eyes И ние правихме на първа пролет една фотосесия на Агресията но ги имам само на хартиен носител та ще им се радвате като ви ги покажа на живо Mr. Green
Асенцеееее името е страхотно / и без това Белослава е моето женско име и не го давам току така Mr. Green/ но Сияната си знае работата детето Heart Eyes Много се радвам...Любчо ще почака Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Пухьо, страшни усмивки имат децата ви. Не мога да им се нагледам. Да са ви живи и здрави!

Роси, кекса изглежда много добре, но вилицата ме впечатли най-много Grinning

Асенце, Мария е чудно име! Добър избор е направила Сияна  Grinning А тя как прие мисълта, че е сестричка? Или за нея е без значение?

# 20
  • Мнения: 3 926
Оо, за нея е бебе. Няма значение дали е момче или момиче. Но ме изненада как категорично заяви за името Grinning
Вчера беше с нас, но нали се сещате, че на ехографа няма как да го види съвсем бебето. Та непрестанно питаше - Къде е бебето?
А докторът много й се забавлява, защото я пита кой я е родил и тя категорично - Мама!
А той казва - ами ако аз съм те родил? И тя го гледаа, гледааа - Не мама! Пък аз обяснявам, че мама само лежеше и докторът извади Сияна от коремчето Laughing
Беше много забавно. Нашата рачка си върви с характерчето навсякъде. Няма тън-мън при нея Laughing

# 21
  • Мнения: 6 243
Честито, Асенце!

Мария е чудно име. И аз мисля, че няма случайни неща, така че - глас народен, глас божи!
(може ли да викаме на бебка Мари, че по-френско?)

# 22
  • Мнения: 753
добро утро и от мен ....

и не лъжете днес много много Grinning

# 23
  • Мнения: 1 149
Здравейте мами и татковци,искам да ви попитам някой дали знае от къде мога да  купя спортно облекло на "Берое"/за едно малко беройче на 10 год./
Благодаря ви предварително  bouquet

# 24
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82

Ще ми помогнете ли с избор на фризьорка ,която подстригва равно от двете страни на главата ,не оставя дупки, не използва бръснач?На изброеното се наситих  Praynig

Не е шега -наистина е молба!



Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:56 от Хера

# 25
  • Мнения: 1 149
Пиши на лични мога да ти дам кординати на моята фризьорка,много е добра и щади косата максимално Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:57 от Хера

# 26
  • Мнения: 6 243
Виктори, моля те, оправи си цитатите.

# 27
  • Мнения: 1 149
Пробвам в момента някъкъв вирус май ми влезе Sad

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Внимание, внимание...!

Слушайте важно съобщение... В петък, 4 април 2008 година...

20:00 часа, ресторант Ескейп... Всичко го знаете къде е...

Всичкото сиган (форумски) на баламатума...

С две думи - у ресторанто...!

Не приемаме възражения...

Точка...





П.С. Викторито да си пробва туй-онуй ей там горе, в уназ тема, създадена специално за нуждата...

П.П.С. Не е първоаприлска шега... Нито горното, нито по-горното...

П.П.П.С. Седнали сме един до друг падуан и модератор в новия офис на Жадиния и праскаме забележки наред... Ако баннем някого - не се сърдете... Виновно е вискито на Жади... Затова летете ниско или казано на чист булгарски - keep walking...!

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:43 от Розов Пухчо

# 29
  • Мнения: 109
лъжци здравейте

Розов пухчо много сладки дечица-като картинка.Хеле малкото одрало ти е кожата,но нещо(ще ме извиниш предварително)не можах да взема решение момченце ли е(като че ли да) или момиченце(като че ли не)-заради розовите обувки ми е чуденката де да се поясня newsm78
 Абе голямо готвене голямо ядене-чести ли са тези сбирки или само с уговорките си остава работата smile3508

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момченце е...и това не е първоаприлска лъжа Mr. Green

# 31
  • Мнения: 109
Хера благодаря за пояснението  bouquet
 А нови хора приемате ли във вашата компания,че ако се уредя с баба да дойда да се запознаем в петък LaughingПитам защото съм чувала легенди за това колко са "надути тез от старозагорския форум" та да ме информирате как стоят наистина нещата.Някои от вас съм ви виждала по градинки и паланки барем да си викаме здрасти newsm10

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох какво да ти кажа Гери..надута съм..корем, гъз, крачета...всичко ми е в повече Mr. Green
Заповядай когато искаш. Често си правим сбирки. Hug

# 33
  • Мнения: 6 243
Гери, всеки си има право на мнение. Предлагам ти да си изградиш сама твоето.

Аз лично съм първа убавица, добра, мила и кротка. За останалите ще те информирам в детайли, знам много и всякакви срамни подробности. Срещу пет лева, естествено  Mr. Green

# 34
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
За останалите ще те информирам в детайли, знам много и всякакви срамни подробности. Срещу пет лева, естествено  Mr. Green

aaa , досиетата са все още засекретени и строго конфендициални ( може да се намери вратичка срещу 10 лева евентуално..)  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 6 243
Дони, ти да мълчиш. Много си надута  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 753
Гери, всеки си има право на мнение. Предлагам ти да си изградиш сама твоето.

Аз лично съм първа убавица, добра, мила и кротка. За останалите ще те информирам в детайли, знам много и всякакви срамни подробности. Срещу пет лева, естествено  Mr. Green

ааааааааааа. недей, не издавай мойте кирии, публично, моля, 'гузен негонен бяга'...всичко знаеш, ама си тайно жарче, затова и шапка ти свалят....и верно е, че си убавица, ти, кой ти каза....
Гери, споко, всички са от 'нашаа партия', само РозАвия се дУе, ама само аз го забелязвам....в петък и аз съм там, с Тигърчето(здраво е кат пушка, 3-та седмица боледува, ама днеска 'гуруто-'педи', Каза: пушка е...)...та дано се вредиш с баба или тати...не сме виждали от спора дали сумитролина е антибиотик или не...имам фактическа информация да споря с инженерната си главица..чакам те..

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 21:00 от Tigercheto

# 37
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
То днес като гледам такива работи се питате, та и аз да питам приемате ли попълнения при вас  Embarassed? Ще се радвам да се запознаем! Ако не на тази, на следваща среща, ама аз да съм наясно с приема от сега де  Mr. Green!

# 38
  • Мнения: 6 243
Тигре, Тигре, да си ме чула да говоря кво да е?!

Нали се сещате за вица:
Седят двама циганина - малък и голям, и скучаят. Големия рекъл - аре да си говорим кво да е. Малкият отговорил - ми добре, бате, като ще си говорим кво да е, освен да кажеш кака хубаво ли се ебе.

Извинете моят френски, но днес все пак е празник  Mr. Green

# 39
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
как немааа се дуя    Laughing



Иначе "френския " ти е съвсем наред Joy

# 40
  • Мнения: 753
ииииииииии, Слади,...Заби ме..признавам..отново..Ама ми е кеФ..незнам защо...?..... умна си, Hug

Дарито, часа и деня го знаеш....ЗАПОВЯДАЙ Hug....Пази се от РозАвия Mr. Green...може да те Банне! Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 03:03 от Tigercheto

# 41
  • Мнения: 619
Геринце,препоръчвам ти всички съфорумци и съфорумки без забележки,липсват ми срещичките на Бирхалетооооо Sad
Аз естествено няма да дойда,с теб може да се видим у някоя градинка...
Да ви кажа,че мойта малка мишора вече е на ясла от днес и това не е първоаприлска шега...

# 42
  • Мнения: 9 483

И защо, принцесо няма да ни удостоиш с присъствието си???

Аз заявявам присъствие без майтап, лъжа и измама Mr. Green /само ако ми мине голяяяма черна котка път, няма да дода/.

Хери, как е младши?

Тигърче, ти с твоя бандит ли ще идваш или аз нещо не съм разбрала Rolling Eyes



# 43
  • Мнения: 753
Тигърче, ти с твоя бандит ли ще идваш или аз нещо не съм разбрала Rolling Eyes

Мдааа, да Ви поразточи малко.....друго си е да те помачка тигър...било то и...under 2 Mr. Green

# 44
  • Мнения: 0
@geri143495
 Няма сбиждаш убавото дете - Ивелин си е момче, при това голямо!
Обувките са му розови заради ника на баща му, не поради друга причина!

@Tigercheto
 Нашия направи май 4 седмици боледуване!
 Sick

# 45
  • Мнения: 109
тигърче къде ще го водиш младши тигърчо вечерно време по кръчми не спи ли тогава :crazyeyes:http://www.bda.bg/bdias/4803d.pdf моля те прочети това и ми кажи какво разбираш че дадено лекарство е с антимикробактериален ефект................. ooooh!а с какъв ефект са антибиотиците????помисли хубаво върху това което ще прочетеш и не вярвай сляпо на това което ти казват основно от недостатъчна осведоменост Embarassed
 Благодаря за отзивчовостта на питанката ми  bouquet
  Забравих да погледна предварително коя майка ще си води детето при хомеопатка която не познава и е разочарована искам да кажа че аз водя Любо при боаронски хомеопат ипочти спря с боледуванията а преди това беше изпил 4 АБ.Та ако прояви интерес на лични можем да си обменим информация Laughing
 Лека нощ от мен

# 46
  • Мнения: 109
@geri143495
 Няма сбиждаш убавото дете - Ивелин си е момче, при това голямо!
Обувките са му розови заради ника на баща му, не поради друга причина
не съм искала да обидя никого и предварително се извиних за въпроса си но просто не познавам повечето хора лично и питанката ми беше породена от интерес.А на таткото на Ивелин мога да се извиня лично ,ако се чувства засегнат на по едно питие Laughing

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Привет и от мен!
Най-накрая се вредих да седна и аз на спокойствие пред компютъра. Много хубав ден беше! Отдавна не ми се беше случвало да видя за един ден толкова много мои любими хора.
Искам да благодаря на онези от вас, които успяха да дойдат на импровизираното откриване на студиото, а на останалите - да знаете, че колкото и да ми се дърпате пак ще ви почерпя  Mr. Green

И сега след благодарностите... леко ще ви разочаровам като ви кажа, че тази вечер ходихме с Митя да запазим места на турския ресторант и се оказа, че от ХЕИ-то са го затворили. Така че май пак на българска кухня оставаме  Sad

# 48
  • Мнения: 753
Пухчо, къде си?....Липсваш ми...

Геренце, сумитролина пак ще го спорим 'на живо' Hug

С Богинята 'разточвахме' темата за бронхита, та да питам и вас - това апаратчето за инхалации от къде в нашият град може да се закупи - има ли различни модели? кой е най-подходящия, според 'препатилите'?

Лорде, май всички по едни пътеки тъпчем, кой по рано, кой по късно Hug

'Елей' не сме посещавали скоро...картовките бяха страшни там...

Да и е като 'по вода' яслата на Принцеса Ави - ей, кога бебенца бяха, сега 'ученици'...

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами като че ли диша по-добре. Доста се мъчеше до преди понеделник. Сега пие вентолин и мисля, че е по-добре. Хремата като, че ли минава Tired Но за инхалатор наистина мисля да проверя за да си купя за вкъщи.

За петък - не искате ли на мароканския да идем? Мога тази вечер да проверя за места - само не в оная зала дето се сгъвам на сто ката и немога да ям Mr. Green

# 50
  • Мнения: 619
И защо, принцесо няма да ни удостоиш с присъствието си???
Щото ще ме питат Извинети,вий коя бяхти? ,а даже и аз вече незнам отговора на този въпрос  Mr. Green

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ами аз... такова... знам, че беше след 12, ама не се стърпях да ви метна, че то вчера никой друг не успях да излъжа.
Та, рабти си турския ресторант де. Взела съм телефоните, като уточним бройката ще се обадя да резерирам  Grinning

За какво са ви тези инхалатори, млади майки?

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ся заслужаваш едни як бан  Twisted Evil Тъй се притесних значи... Crazy
Ми инхалатора за инхалации бе Джейд. /ох като каза млада майка ми стана хубаво/ Mr. Green

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Бе то ясно за какво се ползва, ама защо трябва да го ползваш?
И двете с Тигърчето се сблъсквате за първи път с бронхити. Това имах предвид.

# 54
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Предполагам , че искат да се подсигурят...( за Тигърчето и Хера става дума де) ... newsm78     притеснително е , когато детето е болничко baby_neutral

# 55
  • Мнения: 753
да Дони, така е,...след изпития Занит..изписаха Атразил, + 5 вида сироп за кашлица едновременно трябваше да ги давам....аз не дадох вторият антибиотик, а продължихме само с инхалации и вентолин прием + 1 сироп за алергична кашлица....
следващият път няма да има и занит...

побърках се да чета за този бронхит.....
дори тук на работа на един колега детето му е с диагноза алергичен бронхит, на 3 г. е детето - от Израел/Италия - на въпроса ми: как лекувате бронхита с антибиотик ли? ...отговора му е - Не! имаме си апаратче 3-4 пъти инхалации с вентолин...бронхит в Израел и Италия не се лекува с АБ.

племенницата ми в момента също е с диагнозата вирусен бронхит - 2 антибиотика едновременно пие + инхалации в момента

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз може би първо трябваше да питам с какво ще инхалират. С Вентолин или с нещо друго?

Иначе съвсем ми е ясно какво е да ти е болно детето и сърцето ти да е свито.
Просто като чуя инхалатор и все се сещам за съпругата на един наш приятел и бивш колега, чийто син е на възрастта на Алекс. Навремето, когато Алекс правеше бронхит след бронхит с нея често се засичахме по кабинетите, защото тяхното дететнце беше със същите проблеми. Предполагам всички знаете, че Алекс спря да прави бронхити, след като реших, че традиционната медицина не е вариант за неговото лечение.  Скоро след като започнах да виждам резултатите от хомеопатията при него говорих с жената на нашия приятел и и предложих да опита и тя, но тя ми обясни, че се страхува и не иска да рискува, че според нея детето се е закрепило и антибиотиците и Вентолина все пак му помагат. Когато се срещнахме, след около година аз вече бях забравила (или поне ми беше останало като стар неприятен спомен) бронхитите на Алекс и ми беше ужасно болно да разбера, че нейното дететнце е с редовни инхалации, които правят вкъщи и с диагноза Астма.

Затова реагирам така. Не съм суеверна, ама никак и въпреки това аз не бих държала инхалатор вкъщи, защото ако разбрах нещо за здравето на децата си то е, че не е важно колко си подсигурен и колко телефони на лекари имаш във визитника си. Важното е да повярваш в здравето на детето си и в способностите на тялото му да се справя с причинителите на болести.

И понеже пак се разписах много и взех да ръся мъдрости ще завърша с въпроса дали наскотро гледахте един филм с Том Круз, който пусках по някоя телевизия "Война на световете" (или нещо подобно)?
Във филма се разказваше за нападение на извънземни над Земята, които убиваха и унищожаваха всичко по пътя си. Хранеха се с хората и след това разпръскваха лигави кървави следи след себе си. И в един момент за почуда на всички чудовищата започнаха да измират, едно по едно. Просто падаха и умираха. Защо?
Защото стъпвайки на нашата планета за първи път те не се бяха срещали с онези най-малките същества - микроорганизмите, срещу които хората от поколение на поколение са си създавали имунитет и са се адаптирали за да могат да оцеляват въпреки тях.
Та филма завърши с думите, че никоя жертва на болест през годините не е била безмислена.
И наистина като се замислиш... хиляди хора навремето са измирали от вирусите, с които имунитета на нашето поколение се справя безпроблемно. Но не защото медицината е напреднала толкова, а защото имунната ни система мутира заедно с вирусите и се учи... всеки ден, дори всеки час.

Спирам!

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
мОЖЕ БИ И ТИ СИ ПРАВА. Извинете за големите букви. За вентолин става въпрос при мен.
То поне да имаше и читав хомеопат в Стара Загора...то и това няма.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да ги таковам и в такованите доФтори...
Тоя вентолин вече за нищо го нямат... То вярно, че дихателните проблеми из нашия град се увеличиха главоломно, ама чак за всеки бронхит да изписват вентолин... Бахти...!
Както и да е, ядосвам си се аз... По-добре да ви са здрави децата, та да не се налага да да пият вентолин, суметролим и прочие простотии... И Тигърче, Зинат се казва, не Занит...

Гери, намерила си на кой да се извиняваш с пиене... Тук не можа да ме уцелиш... Пък аз съм ти сърдит, щото не познаваш цветовете... Как можеш да наречеш обувките на детето "розови", м...? Цветът е "пепел от рози" с леко сив оттенък и на светлобежовият му костюм със сив оттенък вървят перфектно... Шмъ звинявати...! К`во, да му сложа, ярко сини ботуши ли...? Mr. Green

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Дани, пак си вдигнал температура, душко.
Я, прибягай до аптеката за едно Зинатче  Mr. Green

# 60
Щом се отнася за чоето дете аз съм страхлива много /вие по-смели ми изглеждате/ И аз да ги таковам дофторите ама съм прост икономист и от илачи /както казваше баба ми / неразбирам Twisted Evil Аргесията ми за първи път пие такива работа и съм доста спаружена.
Знаете че съм с нежна душа Whistling

# 61
  • Мнения: 3 926
Я да напиша за вентолина - любииимото ми лекарство Mr. Green
Бронходилататор... и всякакъв дилататор. Някой от вас приемал ли е? Защото майка ми беше няколко години с аспиратор... и инхалации правехме. Е няма да ви кзавам какво ставаше със сърцето й... Дилатира, ама всичко по пътя си, не само бронхите Confused
Живе, подкрепям те на 1000%
Пухче, то май Зарин трябва да се казва Thinking Като им прочетеш листовките и да ти настръхнат косите просто Shocked И като почнат да изписват антихистамини на бебета... за щяло и нещяло... Ама то най-пречистените, най-новите и подобрените... И като им прочетеш страничните ефекти... - мишеморка на капки или таблетки Sick
Лекувам детето си не само с хомеопатия, а и с акупресура, бабешка медицина и внушение. Винаги й повтарям, че е здрава. Днес се събуди и заяви - здрава съм. И секретите й вече са съвсем различни от това, което бяха вчера. Е, разбира се и с лека доза хомеопатична намеса Grinning Но нещата са комплексни.
Не обичам да генерализирам Peace В крайна сметак ако питате лекарите те правят най-доброто... но според това, което са учили.
Всеки има право на мнение и решения Hug
Инхалаторът е кофти приспособление Sad

# 62
  • Мнения: 426
Здравейте и от мен,
последно срещата на Ескейп ли ще е, или на Турския. Ако е за Ескейпа не ме бройте много ми е далеч, но за турския с тия пилешки хапки ще дойда, че все за тях говорите.

# 63
  • Мнения: 6 243
"Ескейп" в момента е турски ресторант.  Не става дума за турския, който е в бившия "Разпутин".

# 64
  • Мнения: 109
Гери, намерила си на кой да се извиняваш с пиене... Тук не можа да ме уцелиш... Пък аз съм ти сърдит, щото не познаваш цветовете... Как можеш да наречеш обувките на детето "розови", м...? Цветът е "пепел от рози" с леко сив оттенък и на светлобежовият му костюм със сив оттенък вървят перфектно... Шмъ звинявати...! К`во, да му сложа, ярко сини ботуши ли...? Mr. Green
Ами явно нещо цветовете на компа не са ми наред защото с очите съм си добре LaughingА вметката за синчето ти беше защото нямаше как да кажа малкия мушморок без да уточня пола............но явно нещо съм останала неразбрана тъй като стана дебат по въпроса,а основното беше че децата са ти красиви и очарователни.А като не съм уцелила с пиенето как тогава......

# 65
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Аз с удоволствие бих се присъединила към компанията за хапване,но най-вероятно няма да има на кого да оставя децата.
Иначе се познавам само със Злати и мисля,че на Тигърчето детето е в една група с моето момче в яслата.
Опс, и  Таня познавам.И с Хапката се запознах на ССК миналата година/макар,че тя едва ли ме помни/.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 17:15 от Вилиан

# 66
  • Мнения: 619
Имам апаратче,но незнам дали е същото,пръсках си естествено всичко за астмата с него.Смятам,че ако се стерилизира няма да има проблем...За вентолина какво да кажа-сърцето яко се разиграва,чак в главата бие и то силно...Сега си нося салбутамол в чантата,но го ползвам няколко пъти годишно...

# 67
  • Мнения: 296
Здравейте! Искам да отида на триизмерен видеозон в Ст. Загора. Може ли да ми препоръчате някой гинеколог от който сте доволни? Ако може и цена и дали ти вадят снимка на бебето.

# 68
  • Мнения: 0
@geri143495
 Аз пия не се притеснявай! Simple Smile
@Розав пухчо
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile  hahaha бъзик hahaha
@tigercheto
 Най - лошото е, че опцията за изход е от затворена крива - грипче (не се влияе от АБ) - бронхитче (АБ) - не дай си боже - по тежко белодробно (АБ) - е само АБ. Или не се знае какво.
Да бях учил за медик.
Или пък сега щях да съм захлюпен, кой знае? 

А и да питам има ли запознати с този материал и какво ви е мнението за него:
Цитат
http://www.visionjan.com/article/health%20and%20beauty%20with%20 … 20dont%20lies.htm
Лекция на д-р Уолък: "УМРЕЛИТЕ ДОКТОРИ НЕ ЛЪЖАТ"
http://www.kingmaker.net/DeadDoctorstxt.html
"Dead Doctors Don't Lie" by Dr. Joel Wallach

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Заспала Гано, ко ти стана и на теби...? Да не би да си дигнала и ти температура... Онзиден ништо ти нямаше, гаче ли... Crazy

Хапката, пак утрепа циганина с подпис... Ше та водя некой ден на Приказките, ма да видим...

Гери, като не може с пиене, ми тогава с еденье... Там съм силен... А да, и на безлакохолно съм много силен... Нямам прехранване... Пък благодаря за хубавите думи за децата... Ма то при такъв хубав тати, какви да са... Mr. Green Ако не си забелязала досега, много съм скромен, ама изключително... На всичкото отгоре, така като гледам, ще се окажем и комшии... Виждам ви снимките от двора на бившата V-та градина, настоящото Административно бюро Изток (Първо кметство)... Около него ли живеете...?

Мерил, провери в ето тези теми...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263886.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123942.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182584.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191709.0;all

Лорде, какво те прихвана с тези луди дофтори...

# 70
  • Мнения: 0

Лорде, какво те прихвана с тези луди дофтори...
Умрели !!! Розов пухчо Докторите дето не лъжат са умрели!
Нещо съм се размислил от ония дни и така, седим и си мисли и по едно време гледам само си седим.
Още нещо - гледам че горе долу всички сме почнали да наричаме сегашната медицина - традиционна, за мен прилагателното традиционна по - скоро трябва да се използва за билколечението, знахарството и дори за шаманизма и т.нар. магьоснически похвати - та те имат по дълги традиции от колкото нашата "съвременна" симптоматична медицина.
А съм за да я наричаме симптоматична, а пък ако искат да ми се обиждат.
Например още една темичка - кой е доктор Реймънд Райф - ако искате и линк ще ви пусна после.

# 71
  • Мнения: 109
добро утро и от мен PeaceЕй Пухчо успокоих се вече,че всичко е както си му е ред ама с туй безалкохолно мъжът ми трябва явно сериозно да ме спонсорира smile3521А до първо кметство живее сестра ми и сме чести посетители там да си играят децата.А че си скромен то си личи отвсякъде-две мнения просто няма.......
  Е желая весел и успешен ден на всички форумци newsm68

# 72
  • Мнения: 78
Та, работи си турския ресторант де. Взела съм телефоните, като уточним бройката ще се обадя да резерирам  Grinning

 55 И аз идвааам! И ще съм сама мома този път!... Нали не е късно още да се пиша за бройка? newsm53

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не е, разбира се!
Записвам те.

Лорде, мерси за интересното четиво. Снощи го започнах и днес смятам да го довърша като остана по-свободна, че дългичко...
И дай линк за Райф.
Да ти се ненадява човек какви неща четеш  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 307
Здравейте мами от Стара Загора.Май за първи път пиша тук.
tigercheto- поздрави към теб  - срещаме се всеки ден по няколко пъти между 8.00 и 17.00 часа.Имам отличителни белези в преобладаващ жълт цвят ( ЛПС им викат )
За JADE поздрави от всички бивши твои колеги! Съжалявам че не можахме да се "изсипем" на 01.04. в новото студио , но раб.ни ден продължи до 19.30 ( вкючвам и пътя ).

# 75
  • Мнения: 753
tigercheto- поздрави към теб  - срещаме се всеки ден по няколко пъти между 8.00 и 17.00 часа.Имам отличителни белези в преобладаващ жълт цвят ( ЛПС им викат )
За JADE поздрави от всички бивши твои колеги! Съжалявам че не можахме да се "изсипем" на 01.04. в новото студио , но раб.ни ден продължи до 19.30 ( вкючвам и пътя ).
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


ах ти...зацепих....поздрави  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 926
Гледайте довечера по новините на БТВ познати мутри Wink
Да кажете после дали ви е харесало Sunglasses

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Здравейте мами от Стара Загора.Май за първи път пиша тук.
tigercheto- поздрави към теб  - срещаме се всеки ден по няколко пъти между 8.00 и 17.00 часа.Имам отличителни белези в преобладаващ жълт цвят ( ЛПС им викат )
За JADE поздрави от всички бивши твои колеги! Съжалявам че не можахме да се "изсипем" на 01.04. в новото студио , но раб.ни ден продължи до 19.30 ( вкючвам и пътя ).

И аз те разконспирирах, Иве  Grinning
Много благодаря за поздравите. Да им ги върнеш от мен с огромно количество целувки и умерено количество ракия. Още ли пият в буса на връщане? На мен започва да ми липсва този пиянски един час. Бях му свикнала  Crazy

А за това, че не успяхте да дойдете и аз съжалявам, но то вашето не се губи. Имате си перманентна покана. Само ме предупредете малко по-раничко, че да заредя с достатъчно алкохол.

Асе, пак ли сте се изявявали медийно?
За съжаление тази вечер ще ходя на концерта на Лили Иванова и ще пропусна новините, но ще го гледам утре в Нетера. Предполагам, че пак сте се представили блестящо  Grinning

# 78
  • Мнения: 307
Продължават да пият как иначе - това е най веселата част от р.ден.

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
В Нетера, за мое огромно съжаление, вече няма бТВ...

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
В Нетера, за мое огромно съжаление, вече няма бТВ...
Стига бе!
Асе, разкажи поне какво беше.

А, сега се сетих, че май в сайта на телевизията качват новините...

# 81
  • Мнения: 3 926
За алергичните реакции от препаратите в детските градини. И снимаха Сияната как заспа на площадката в мен Laughing
Надявам се да се е получило добре Grinning

# 82
  • Мнения: 1 447

 Здравейте мили мами,мога ли да ви помоля да ми кажете
добър кожен лекар в Ст.Загора отнася се за синът ми.Предварително ви благодаря

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе хора, за вас Търсачка не съществува ли...?????
В предната тема на 10 страница е питано същото...

Христозов и Тенева, за дете - втората...
Дерматит ли...?

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 20:14 от Розов Пухчо

# 84
  • Мнения: 1 447

 Казаха,че е алергичен към белтъчините на млякото и сме на хипоалергенно мляко.
Но декември му избиха нещо подобно на лишеи/малки ситни червени пъпчеци които стават като рана/
казаха,че е от алергиятаизписаха ми Дактакорт докато мажа минава и след това пак се появяват.
Ходих при Главчева изписа ми Адвантан мляко и медицинска козметика ефекта е същия като при Дактакорта
 в момента мажа само медицинската козметика,но отново е с обриви.А аз си мисля,че обривите няма да са от алергията защото той е само на млякото.
Искам да се посъветвам и с трето мнение освен на педиатъра ни и Главчева.
А когато беше с алергеята която ни откриха на 2 месеца беше цял месец с разтройство

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Внимание, внимание...!!!

Радина Стоянова, директорът на ДДЛРГ "Незабравка" ни кани всички...

На празничен безповоден концерт, който ще се проведе в събота...

5 април 2008 год. в салона на Регионална библиотека "Захарий Княжески"...

Началото на концерта ще бъде в 11:00 часа...

Моля всеки, който има възможност, да уважи труда на децата...

Благодаря предварително, от името на Радина...!

# 86
  • Мнения: 6 243
Ще дойдем с удоволствие.
А нещо за децата може ли да се носи?

Знаеш ли къде е тоя салон?

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сигурно ще може, Роси...
Утре ще питам колко деца ще са точно...

Ще пеят с още един детски хор, така че... Вероятно ще има и още деца...
И това ще разбера...

Новата сграда на библиотеката... Приземния етаж на бившия Партиен дом...
Вход от към тунела на бул. Руски... Точно срещу съсухрения  крастав "водопад"...
Наречен e Салонът на библиотеката, реално той е фоайето й...
Там ще е... Съвсем близо до...
Какво ли не...
Mr. Green

# 88
  • Мнения: 9 483
Мислех и аз да повдигам таз тема, че много се забавиха нещата...ама почнах работа, дребния се разболя...както и да е-да не се оправдавам Embarassed.
Онези неща които мислехме да носим /дрехи и играчки/ удачно ли ще е тогава да ги занесем?

# 89
  • Мнения: 0
@jade
Последният линк е от български технически форум и е доста на високо техническо ниво, но може да се чете и по диагоналния метод.
Ай - бързам че съм вече адски гладен.

# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
@jade
Последният линк е от български технически форум и е доста на високо техническо ниво, но може да се чете и по диагоналния метод.
Ай - бързам че съм вече адски гладен.

Ок, ще помоля инженера в къщата да ми превежда  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 280
За пореден път имаме леки затруднения с оставянето на двете деца при баба и дядо.Ако намерим вариант и ние с Таткото... ще се присъединим към Ескейп.

Пухчо,децата ви наистина са прекрасни!Благодаря за информацията за концерта на Незабравка,ще отидем с удоволствие.а знаехте ли,че в Стара Загора има вече 5 микродома за деца ,лишени от родителски грижи?Там са настанени по 8 деца и има забележителен напредък в развитието им и адаптацията към свта извън дома.

Охххх!Тея бронхити!Аз съм уверена вече,че Иван няма да прави повече спазми.Сега ни остава само да спрем сингулара.Ходихме при Мария Стоянова.Днес дадох лекарството,което ни изписа и сега наблюдаваме ефекта.Гери,благодаря за предложението,дано не се наложи.

В София беше хубаво и интересно.Мариус е много готин и земен човек.И наистина се държи "много мъжки за гей".

# 92
  • Мнения: 3 926
Злати, казах ли ти , че е готин Grinning Помните ли един от концертите на Каналето (още бяха всички заедно), когато излезе със Слави и каза - Ех, малко останахме истинските мъже в България!
Беше невероятен. Дано хареса брет ти и следващия път да има ... поне главна роля Hug

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз пожелавам главна роля за Иво следващия път или поне по-следващия. Как се представи той?

За Събота и ние няма да пропуснем. Спомням си как прекрасно се представиха миналата година в Кукления театър и как съжалявах, че не взех Тони и Алекс да ги гледат.

# 94
  • Мнения: 753
Последният линк е от български технически форум и е доста на високо техническо ниво, но може да се чете и по диагоналния метод.
  ..вчера разисквахме точно как се чете тази статия....последно стигнахме до метода на 'кръстосания диагонал' Mr. Green

Вилиан, радвам се да се запознаем Hug...твоят син да не е Коки?..

п.с. след 2 антибиотика за вирусен бронхит +инхалации с вентолин + 2 сиропа за кашлица, племенницата ми по спешност е в болницата от снощи с диагноза двустранна пневмония Praynig
...не проумявам тези доктори...

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Много съжалявам за Таня, Тигърче. Дано се оправи бързо, милата!

След кошмара на днешната сутрин, реших да потърся няколко песни на Лили Иванова, които чух за първи път на вчерашния и концерт и много ми харесаха.
Исках да ви подаря една от тях, но не успях да я намеря, затова само текста:

По улиците днес се разминаваме
и всяка стъпка точно сме отмерили.
Защо сега дори не се познаваме,
загубили предишното доверие.

Къде са неразделните приятели,
един до друг навсякъде до вчера.
Защо са днес открити неприятели,
две думи искрени те не намериха.

Защо не сме едни и същи винаги,
дори да сме почувствали умората,
дори да ни делят различни истини,
не сме ли все едни и същи - хора.


Знам, че е гадно, ама и на мен ми е гадно. Чак не ми се разказва защо. Дано ми поотмине до довечера, че да не ви треперя на масата.

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3897
Последният линк е от български технически форум и е доста на високо техническо ниво, но може да се чете и по диагоналния метод.
Всичко това звучи толкова логично. Влизаш в резонансната честота на нещо, увеличаваш интензитета и ... БУМ!
В крайна сметка ние всички сме вибрационни същества, защо да не е вярно същото и за микроорганизмите.
Просто си вибрираме на различни нива и честоти. И когато влезем в резонанс с нещо, то ни се случва... лошо или добро, болест или здраве. Толкова много неща можем да контролираме, че ако овладеем това изкуство вероятно болестите и гадостите ще изчезнат от света, без дори да е нужна употребата на генератори на електромагнитни вълни.
Като разбера как става, обещавам да ви кажа  Grinning

# 97
  • Мнения: 753
....лошите вибрации се отклоняват със звънче - раздрънкваш го нежно и всичко насъбрало се резониращо изчезва.... Mr. Green

"Звънец / Камбанка - Камбанката е ритуален инструмент с невероятна античност. Звъненето с камбанката освобождава вибрации, имащи силен ефект, зависящ от звука, тона и материята от която е изработено звънчето (камбанката). Камбанката е символ на женствеността и често е използван за призоваване на Богинята. Звъни се също за да се отблъснат злите сили и духове, или да се призоват енергии. Понякога се звъни, за да се отбележи началото и края на даден ритуал. " - из Инструменти на Вещерството/Уика Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://occultism.hit.bg/witchcraft/tools.htm - инфо!

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На мен трябва да ми дръннат басите на 13-тонната камбаната "Еманюел" от Нотр Дам. Така резонансно ще завибрирам, че онова с 4-те батерии ще стане излишно  Laughing

# 99
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Тигърче,Виктор е моето момче!И аз ще се радвам да се запознаем.

# 100
  • Мнения: 9 483
Дами и господа, последно де ще сме довечера? newsm78

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На турски ресторант, лейди!
Резервация за 20:00 часа, на името на Експри  Grinning

# 102
  • Мнения: 9 483
Благодаря Jade! Hug
Там сме Mr. Green

# 103
  • Мнения: 0
@jade
Да съгласен съм звучи логично, но откритията на Тесла и д-р Райф къде са?

Особено тези на Тесла - сега (100-ина год. след разработките му) ми дават някакви филмчета - дъра, бъра колко постигнал.
А колко от неговите неща са скрити от и в най-великата демокрация?

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
@jade
Да съгласен съм звучи логично, но откритията на Тесла и д-р Райф къде са?

Където са откритията на всички знайни и незнайни учени посмели да застрашат финансовите интереси на големите риби.
Да, знам, че въпроса ти беше риторичен. Исках да ти кажа, че напълно разбирам негодуванието ти.
И очевидно в нашия свят, освен да си много добър в това, което правиш трябва и да си много хитър и умел да защитиш и него и себе си.

# 105
  • Мнения: 0
Лелиии народа е преял явно снощи!!! Никакви ви няма днес!!!
 #Crazy

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Вярно, преядохме. Пак!
А вие да не сте на диета? Защо не дойдохте?

# 107
  • Мнения: 750
Ехооо Hug здравейте мами от Стара Загора Simple Smile.Слу4айно ви открих темата във форума и съм много щастлива за това тъй като и аз съм ви съгражданка Laughing
Аз съм омъжена и живея в Италия от 7 години.Много ми липсва моя роден град и най ве4е приятелите.Надявам се тук да открия много приятели във ваше лице Simple Smile а и да се запознаем ли4но като си дойдем лятото със моето син4е Габриеле Party
Пожелавам ви приятен уикенд на вси4ки и поздрави   bouquet

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Поздрави и от нас на слънчева Италия...

Добре дошла...!

Като за здравей, две забележки...

Първо, не са само мами... Има и татковци... И то не малко...

И второ, поправи си подписа, за да отговаря на Правилата...

# 109
  • Мнения: 750

Като за здравей, две забележки...

Първо, не са само мами... Има и татковци... И то не малко...

И второ, поправи си подписа, за да отговаря на Правилата...
Ами здравейте и татковци от Стара загора Hug Laughing
Не разбрах само какво трябва да си поправя в подписа newsm78

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Здравей, Ник77.
Още като прочетох Италия и в мен се надигна един важен въпрос.
Понеже доскоро работих с италианци та ми се ще да питам - Всички ли са такива луди нерваци? Или само при нас изпращаха такива?  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 0
@jade
Вярно не дойдохме, ама сме си в София.
Живот и здраве около Великден мислим да се поприберем към Стара Загора.

# 112
  • Мнения: 280
Ник 77,вероятно Експрес има предвид,че подписът ти е голям.Ама аз все не разбирам и запомням кое точно как трябва да е,та той ще влезе да каже по-точно.Поздрави и на теб,в нежна и романтична Италия!Имам 2 приятелки там.Аватарът ми е моя снимка,я виж да не се окажем съученички.

Концертът сутринта беше много хубав.Дечицата бяха много щастливи,а каките ,с които пяха ,много се разчувстваха и плакаха на няколко пъти.Нашите панти не се спряха и постоянно разконцентрирваха певците.Само дето имаше много малко публика и им беше много тъжно на изпълнителите.Залата на библиотеката беше прекрасна.Дали ще ни я дадат някой път ако решим да правим лекция за кърменето пак?

Тигърче,много съжалявам за племенницата ти.Дано бързо се оправя и да не я повтаря тази диагноза.В кое отделение е-на ОРБ или на ВМИ?Звъняла си ми преди 2-3 вечери-затова ли?Аз ти се обаждах на другия ден,но не ми вдигна.

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 17:42 от Zlati

# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Nik77, в подписа си можеш да оставиш САМО лентичката или САМО двете снимки... Не и заедно обаче... Това е така, защото според Правилата на форумите към сайта на БГ Мамма... Максималните размери на изображения в подпис са 470 пиксела широчина и 200 пиксела височина... Твоят подпис сега е широк 626 пиксела... Та така... Виждам, че от достатъчно време си във форума, трябва да си се запознала с Правилата и да ги спазваш...

Концертът днес наистина беше прекрасен... Нашите четирима пакостници, всъщност по-скоро трите ни моми (Алекс кротко си седеше) обърнаха залата с главата надолу... Скачаха, играха, търкаляха се, крещяха, сядаха на всички седалки, местеха украсата и какво ли още не правеха... И наистина само разконцентрираха концертиращите... Егати словосъчетанието "разконцентрирани концертиращи"... Как ми го роди куфалницата...?! newsm78

Злати, опасявам се само едно... Дори и да ни предоставят залата за лекция за кърменето... Притесненията ми са, че ще изглежда още по-празна и от днес... Едва ли ще успеем да съберем достатъчно хора, че да изглежда що годе посещаема лекцията...

# 114
  • Мнения: 280
Дидо,и аз си го помислих,ама много ми хареса и си позволих да си помечтая.

Забравих в предишния си пост да благодаря на всички,които отправих пожелания към брат ми.И аз му пожелавам да е щастлив.Почти съм убедена,че никога няма да прочете тези пожелания,но бъдете сигурни-изпращам му ги по телепатия.

# 115
  • Мнения: 750
Розов пух4о този подпис ми го сложи  един от модераторите на родители в 4ужбина и до сега никой не ми е правил забележка,4е нещо не е в ред newsm78
Jade зависи от коя 4аст на Италия са Laughing неаполетанците са доста луди4ки например
Злати аз съм 77 набор и съм у4ила в Христо Ботев Wink

Моми4ета я разкажете какво ново по нашия край Laughing.Не съм се прибирала от две години в Стара Загора и сигурно много се е променила Rolling EyesКакво ново са построили,в какви кръ4ми се ходи,има ли нови дискотеки,барове,магазини Laughing
Не виждам 4аса да си дойдем в Бг Hug

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 00:57 от nik77

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Помолих те веднъж да го приведеш във вид, отговарящ на Правилата...
Втори път ти обясних МНОГО подробно кое не му е в ред...
И сега, продължаваш да ми твърдиш, че никой не ти е правил забележка...
Как така никой, аз никой ли съм...?
Променяш ли го, или да го изтрия целия...?

# 117
  • Мнения: 3 926
Не следя подробно темата, но за лекция за кърменето прочетох, че иде реч...
Да знаете, че ако искате да пълните зала е добре да пуснете обява по радиото. Областен град сте. Майките от Казанлък са жадни за информация. ДА не говорим от по-малките градчета и селца наоколо. Всички имат коли. Току-виж сте напълнили зала, която не очаквате Hug

# 118
  • Мнения: 280
Асенце,нищо конкретно нямаме предвид.Просто вчера видях за първи път тази зала и се размечтах.Ако решим нещо да правим,със сигурност ще се допитаме до теб за помощ с организацията.Пък токувиж(това така ли се пише newsm78) си и тук,да помагаш на място.Гледахме ви по ТВ,изглеждаше много ангажирана.Направо се учудих-нали онзи ден бяхме аедно,нищо не сподели по въпроса...

Ник,няма да сме се засичали по училищата,аз съм 79 и учих във Васил Левски.Като си дойдеш лятото,непременно да се обадиш,да се засечем тогава.А иначе какво се случва в Стара Загора-нали знаеш,че като си на място и не можеш много да преценяш промените.Има доста магазини за марково облекло,но не мога да цитирам марките,че са ми непознати.Наотвориха много офиси на банки,ама наистина много.В момента се строят няколко големи хипермаркета-Кауфланд,Практикер,два МОЛ-а.Има къде да се харчат пари.Аз не съм най-добрия ориентир за заведения,щото от няколко години все съм бременна и гледам бебета,та предпочитам кротките ресторантчета с градини,че е много задимено по кръчмите.Не знам дали за теб е новина,но в града ни няма нито едно място,в коетода не се пуши.Има 2 боулинг-зали и няколко дискотеки.Има си дори  и кариоке-бар.Една приятелка,дето е ходила по такива,каза,че не е много на ниво,ама нали ни е единствен,на мен си ми харесва.Не съм пяла още там,но ми харесва да слушам другите.Имаме и 2 нови частни болници,едната предстои да се отвори-аз съм медицинска сестра и ме интересуват тези неща.Но и в здавеопазването като че ли няма кой знае какви промени за отбелязване.Питай друго.Радвам се,че влизаш в темата ни.

Дидо,и на мен ми е много гадно тези дни.Ама си стоя вкъщи и си пия кротко биричка.

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Злати нещо против пушачите ли имаш  Mr. Green
Добре дошла на Ник77 Hug и не обръщай внимание на падуана...той още е ученик Mr. Green А на него на уше трябва да му припомня някои неща.
Вчера бях на работа до 13ч. и нямаше как да дойда.
Нещо се опитвам и аз да се разболея...но не ми пука защото Слави се пооправи Mr. Green
Ако на някой му е мъчно да свирка за срещи след работа /само не в понеделник, че срежа е наряд/

# 120
  • Мнения: 280
Как бе,Херич,ще имам нещо против пушачите?Знаеш ли колко от приятелите ми са такива?Просто искам да има заведения,в които да не се пуши и моите приятели-пушачи толерантно да идват с мен там...И тук  е мястото на един цитат от любима песен:

"И това ще стане,
 и това ще стане-
 някога-но не сега."

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пиколо Мондо....днес...в 10,30ч.

# 122
  • Мнения: 619
Аз пък успях да се разболея-Аугментина не помага,всъщностдържи положението да не се влоши,но подобрение няма.
За пушенето-нали в Трокадеро има зала за непушачи?Но е неудобно пък за малки деца...

# 123
  • Мнения: 6 243
Сори, Херка, исках да те видя, но се събуждам току-що.
А и съм без децата.

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сори, Херка, исках да те видя, но се събуждам току-що.
А и съм без децата.
Разбрах аз, че сте младоженци...маймуни такива Mr. Green
Звънях ти да ми дадеш снимка, че ти забравих очите Twisted Evil

# 125
  • Мнения: 6 243


Eто ти снимка, ама бързо я гледай, че тук се навърта един зъл падуан, дето прави на хората забележки за непозволени размери на снимките, подписите и аватарите. А пък и аз съм стар потребител, не може да не съм чела правилата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Сменила си цвета на косата?
Честито! Черното ти отива    bouquet

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Красива както винаги   bouquet
Присъединявам се към коментара на Джейд...черното ти отива Mr. Green

# 128
  • Мнения: 6 243
Нали?!
Ей тука имам една снимка преди да се подстрижа:

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Бизнес визията по ти отива  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
Хера благодаря ти за посрещането Hug
Розов пух4о няма смисъл да се палиш толкова много и да си толкова груб(а).Ако оби4аш този тон го дръж на някой друг,защото на мен не ми се нрави Stop
Както ве4е ти обясних този подпис ми го сложи Юлиан Кузманов(Татти) и щом той е решил,4е няма проблем зна4и е така Peace
Ако 4ак пък толкова те дразни този факт,го модерирай както сметнеш за добре Peace
Добре,4е има готини мацки в този форум,4е ина4е ще ми се отще да пиша тук #Crazy
Злати много ти благодаря за обширния доклад Hug,със сигурност много се е променила Стара Загора.
За заведенията и пушeнето съм против ,макар и аз да съм пуша4.Определено мисля,4е във по4ти всяко заведение би трябвало да има зала и за непуша4и,защото последните не са длъжни да дишат цигарения дим на другите Naughty.Особенно  ако има малки деца Twisted Evil
В Италия от две години е забранено да се пуши на вси4ки обществени места Peace.А в дискотеките има зали за пуша4и.
Като си помисля като живеех в Бг и след всяко излизане по кръ4ми трябваше да си проветрявам дрехите по една седмица на балкона Shocked
Сладка хапке голяма си скица Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 01:39 от nik77

# 131
  • Мнения: 280
Ник,това за дискотеките ме изненада.Мислех,че там е позволено пушенето.И спазват ли италианците тези забрани?Глобяват ли ги сериозно,ако не ги спазват?

Скица е нашата Сладка Хапка.Всъщност всички сме скици,ама понякога ни хващат карастанчовите.А някои-по-често.

# 132
  • Мнения: 750
Ммдааа глобавят и още как от 25 до 250 еври ако те хванат Peace
Законът влезе преди 2 години

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Понеже днес само за плюскане мисля да ви кажа, че вчера от Метро купих едни рачешки щипки...чудесни. Ся ако не беше толкоз далече Метро като нищо щях да ида да си купя...или по-скоро ако не валеше. Щото сержа ще ми тегли една ако го изкарам сега да иде да ми купи Mr. Green

# 134
  • Мнения: 315
nik77 Добре дошла  Hug

Честит празник на всички медицински работници!  newsm51

# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз се сещам само за един медицински работник сред нас (дано не пропускам някого).

Честит празник, Злати!

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честит празник на Злати и от мен   bouquet Много професионални успехи  Hug
Днес моето братче има РД и то остаря...ех младини Mr. Green Да ми е жив и здрав.

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
аз съм 77 набор и съм у4ила в Христо Ботев Wink

Ник77, значи може би аз съм ти била съученичка.
Учих в "Христо Ботев" за кратко. Един срок ме изтърпяха само  Embarassed
И аз съм 77.

Херке, да ти е живо и здраво братчето!
Няма да му пращам целувки, че жена му ми изгледа страшна Mr. Green

# 138
  • Мнения: 109
Крис благодаря за поздрава HugАз съм рентгенов лаборант,но не е ставало въпрос с какво се занимавам.
Честит празник Злати!!!Желая ти много професионални успехи и задоволителни резултати!!!
Ако има още някой колега да чувства поздравен!!!

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честито и на теб, Гери!
Онзи ден ти гледах ника и се чудех... какво значат цифрите в него. Нищо логично не ми хрумна...

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Няма да му пращам целувки, че жена му ми изгледа страшна Mr. Green
Аз по-блага ли ти изглеждам Twisted Evil

# 141
  • Мнения: 315
Честит Рожден Ден на брата на Хера и Честит празник на Злати!  newsm51

# 142
  • Мнения: 6 243
Честит празник на Злати и на Вечерницата!   bouquet

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
E, как забравих Вечерницата!
Честито, Вечи!
Какво става с теб? Не си ни посещавала скоро...

Няма да му пращам целувки, че жена му ми изгледа страшна Mr. Green
Аз по-блага ли ти изглеждам Twisted Evil
Ти си ангел, душко Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 750
4естит празник ЗЛАТИ
Моята най-добра приятелка е мед.работник Hug,ще и се обадя днес да и 4еститя Simple Smile.Добре,4е съществува тоя форум,4е забравих вси4ки празници в БГ ooooh!
4естит празник и на твоето брат4е Хера  bouquet Да е жив и здрав
Jade може и да се познаваме тогава Simple Smile.Ти в коя паралелка си у4ила ?
Изпрати ми някоя снимка ла ли4ни,белким те позная Mr. Green
Кой знае може да сме стоели и на един 4ин Wink
 

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Jade може и да се познаваме тогава Simple Smile.Ти в коя паралелка си у4ила ?
Изпрати ми някоя снимка ла ли4ни,белким те позная Mr. Green
Кой знае може да сме стоели и на един 4ин Wink
 

Че помня ли... newsm78
Смених 4 училища за 3 години. Никой не вярваше, че изобщо ще завърша. Класната ми в Христо Ботев беше по български и литература, дори не и помня името. Голяма злоба я гонеше към мен. А аз бях такова съкровище  Flutter
Ей сега ще поровя за снимка.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аууу Вечерницата и аз я забравих. Blush Много професионални успехи и на теб   bouquet и на Гери   bouquet

# 147
  • Мнения: 750
4естит празник и на ве4ерница
Jade абе и аз не бях от кроти4ките Mr. Green ама 4ак пък толкова Crazy
На мен в Христо Ботев ми беше класна една стара мома,преподаваше по френски език,но не и помня името за съжаление Rolling Eyes
Още първия срок и спрях тока и постоянно се оплакваше на баща ми Laughing

# 148
  • Мнения: 280
Благодаря на всички за пожеланията  и честитките.Липсват ми вече динамиката и погледите на хората.Ама като се сетя и за някои колеги...се радвам,че съм в майчинство.Да ме прощават,че точно днес го споделям.

Пък на Хера кака и не само ,че е страшна,ами и работи на...неподходящо място.

Вечерничке,за теб трябва да измислят специален празник-нещо като ден на медицинския работник с актьорска душа.Примерно.

Гери,честито и на теб!Тонев,ако надзърта от време на време тук,и той да се чувства поздравен.

# 149
  • Мнения: 6 243
Тонев,ако надзърта от време на време тук,и той да се чувства поздравен.
или тя!

# 150
  • Мнения: 9 483
nik77 добре дошла! Hug

Честит професионален празник на Злати, Вечерница и останалите, които не зная, че упражняват такава професия! Mr. Green

Не на последно място-Хери,  жив и здрав да е брат ти   bouquet Спец подрави от нашето семейство Wink

# 151
  • Мнения: 750
Моми4ета извенете ме за нахалството Mr. Green,но ще ми е приятно да ви опозная пове4е Hug
Така,4е ако имате желание и време разкажете ми по нещи4ко за себе си Hug
Например не можах да разбера кои са мъжете във форума Rolling Eyes
Кой какъв е,колко дяца има Laughing
Дано не съм прекалила с въпросите Thinking,но в моя форум на "мами в Италия" си знаем и долните гащи Mr. Green

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро bowuu
Ник77 ела си в Стара Загора и ще разбереш повече за нас...тук и кучетата по улиците ни знаят Mr. Green Мъжете, които пишат в темата са 4 бр.....или така ги смятам толкова рано сутрин Mr. Green
Аз имам едно дете. По подписа си личи, че е мъжко и е на 1,6г. Wink Повечето имат по две деца :има да ги стигам/ а някои още нямат детенце /те пък имат да стигат мен Mr. Green/
Работим в различни сфери но често сядаме на едно софра и ядем много...еле Експрес /или така наречения сега розАв пухчо Mr. Green/ който ти прави забележки за подписа / не е лош ама се прави на страшен Twisted Evil/
Иначе ние долните си гащи незнаем...щото не носим такива Mr. Green
Туй то от мен..отивам да си допия кафето bowuu

# 153
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
уууу , как пък ти се отплеснаха пръстите по клавиатурата толкова рано сутринта.. Mr. Green
Явно агресора е ранобуден или пък ти си стриктна в спазването на работното време  Grinning

И ПРЕСТАНИ ДА ЛЪЖЕШ  МОМИЧЕТО - кучетата по улиците  вече те забравиха ......

На патерица : Честит празник на медицинските сестри   и ЧРД нА баткото на Хера !  bouquet

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 09:42 от doni972

# 154
  • Мнения: 6
Сербезова...съскаш ли Mr. Green

# 155
  • Мнения: 3 926
Ник, те мъжете си личат. Имат синичък отличителен знак в профила около аватара (т.нар. копие на марс)
Иначе са лесни за опознаване. Като прочетеш една-две теми назад и ти става ясно Grinning Забавни са и са гостоприемни. Освен това си предлагат и колите ако някой ще с мести при тях от друг град Hug
Обичат да сядат на софри - някои умеят да ги правят сами..., ама много умеят. Други не умеят толкова, ама пък уважават труда на умеещите Mr. Green Hug
Обичат и да попийват когато и където може. Също така ходят по разни планини и морета, като гледат да са все заедно. Харесват се Peace Понякога си сменят мъжете... ама само на приказка Sunglasses
Обикновено имат информация от първа ръка за всичко, което се случва в града и я дават с/у 5 лева Mr. Green
Някои ги дават много по телевизията, или пък ги пишат по вестниците...
Като цяло, след като аз и мъжът ми ще си сменяме местоживеенето освен заради собствените ни разбирания, и заради тях самите - значи си струват Hug
Мнооого ви обичам Heart Eyes

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ник, те мъжете си личат. Имат синичък отличителен знак в профила около аватара (т.нар. копие на марс)
Иначе са лесни за опознаване. Като прочетеш една-две теми назад и ти става ясно Grinning Забавни са и са гостоприемни. Освен това си предлагат и колите ако някой ще с мести при тях от друг град Hug
Обичат да сядат на софри - някои умеят да ги правят сами..., ама много умеят. Други не умеят толкова, ама пък уважават труда на умеещите Mr. Green Hug
Обичат и да попийват когато и където може. Също така ходят по разни планини и морета, като гледат да са все заедно. Харесват се Peace Понякога си сменят мъжете... ама само на приказка Sunglasses
Обикновено имат информация от първа ръка за всичко, което се случва в града и я дават с/у 5 лева Mr. Green
Някои ги дават много по телевизията, или пък ги пишат по вестниците...
Като цяло, след като аз и мъжът ми ще си сменяме местоживеенето освен заради собствените ни разбирания, и заради тях самите - значи си струват Hug
Мнооого ви обичам Heart Eyes

Асе, освен, че и ние те обичаме искам само да добавя, че четейки написаното от теб си те представих с дълга раздърпана пола, кърпа прилепнала на челото, огромни обеци-халки и естетсвено... златен зъб!  Heart Eyes

# 157
  • Мнения: 3 926
Много ми отива, нали знаеш, че така се бях направила на форумския коледен карнавал 2006-та. Страшно парче съм така.
И навремето си се докарвах баш по тоз начин, ама сега нещо съм се зарязала. Току-виж като се преместим пак ме обхванали етно настроенията (да не си го кажем направо - циганийката) Heart Eyes
Ох, ще ми се вече да сме пир вас, но хубавите неща стават бавно. Затова трябва да се чака Hug

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ох, ще ми се вече да сме пир вас, но хубавите неща стават бавно. Затова трябва да се чака Hug
И все пак, докато чакаме не е зле да ни посещаваш по-честичко... ей така, да не губим надежда  Wink

# 159
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Сербезова...съскаш ли Mr. Green


Имам питане към падуаните .......докога ще позволявате някои модератори да пишат от името на други лица , регистрирани във форума Mr. Green


 Grinning

# 160
  • Мнения: 6 243
Сербезова...съскаш ли Mr. Green


Имам питане към падуаните .......докога ще позволявате някои модератори да пишат от името на други лица , регистрирани във форума Mr. Green


 Grinning

Нарушение на единайстата божа заповед:
Цитат
11. Забранена е регистрацията и активното използване на повече от един прякор от един и същи потребител.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Предлагам референдум какво да правим с нарушителката  newsm78

# 161
  • Мнения: 6
Гледайте си работата.  Twisted Evil

# 162
  • Мнения: 750
Оххо Хера зна4и си оформяте 4есто ве4еринки Mr. Green.Я сега изкажи кой е пианицата на групата Laughing
Ей вие сте от моята кръвна група Joy,много се радвам за това.
Като си дойдем в Бг и аз ще се вклю4а в групата Whistling,ако ме искате де Peace

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз че съм - лош съм... Когато пожелая - мога да бъда и много лош...



Розов пух4о няма смисъл да се палиш толкова много и да си толкова груб(а).Ако оби4аш този тон го дръж на някой друг,защото на мен не ми се нрави Stop
Както ве4е ти обясних този подпис ми го сложи Юлиан Кузманов(Татти) и щом той е решил,4е няма проблем зна4и е така Peace
Ако 4ак пък толкова те дразни този факт,го модерирай както сметнеш за добре Peace
Добре,4е има готини мацки в този форум,4е ина4е ще ми се отще да пиша тук #Crazy

Уважаеми потребителю nik77, дай да ти разясня някои принципни положения... Дали ти харесва тонът ми или не ти харесва... Тотално не ме интересува... На кого ще го държа, също не е твоя работа... Прави ти се забележка за нарушаване на Правилата... Недопустимо е да спориш с модератор по повод отправена забележка... За справка, пак Правилата... Ако смяташ, че ти е отправена неправомерна забележка... Инстанцията за жалване са Администраторите на сайта... Ама да спориш за това или онова, много моля, не се намираме на чаршията... Тук не се пазарим... Има си Правила и те се спазват... Независимо дали ти харесва или не... Когато е правена регистрацията на профила ти, е имало една кутийка, която е отметната "Съгласявам се да спазвам Правилата на форума"... Така че, изборът е бил твой...!

Сега подписът ти напълно отговаря на Правилата... Не знам кой ти го коригира - дали собственоръчно или някой е помогнал... Но това трябваше да направиш още при първата забележка... Точка по въпроса...

А да, щях да забравя... Другия път когато решиш да ЛЪЖЕШ безочливо... Наистина ще те пратя да обясниш на Tatti (Юлиан Кузманов), кога точно и какво е правил с подписа ти...

# 164
  • Мнения: 6 243
Пухчо, понякога дори и на мен ми идваш в повече. Стига вече с тоя подпис.

Ник, за пиенето, трудно е да се каже. Иначе май ти стана ясно кой има най-нетърпимия ПМС.

Аз всъщност исках друго да ви питам.
В детската градина на моята маймуна ще има великденски базар, организиран от родителското настоятелство. Днес, тъй като не съм на работа (маймуната е с висока Т), се хванах да правя ей такива шнолички за базара:



Ще направя и с други цветове, не само със синьо каре, просто днес купих само един метър лента, за да видя става ли. Щото имам още три метра друга лента, дето се оказа, че не става. Имам и 60 пилета, но това е отделна тема.

Въпросът ми е към родителите на момиченца (и към всички, които имат мнение по въпроса): Каква цена за комплект шнолички да предложа? Трябва да е все пак достатъчно атрактивна цената, че да се изкупят, защото идеята е да съберем повечко пари. На Коледния базар нашата група събра 170 лв. (бяхме с най-големия приход) и много се надувахме  Grinning Аз тогава правих малки картички, повечето от вас ги знаят.

Та моля ви - дайте ми мнението си, важно е!

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 15:04 от sladka hapka

# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хапке, това за подписа съвсем не се отнася за теб... Прескочи го и не го чети... Сори, че ти идвам в повече но... Първо, много обичам да се заяждам, когато някой "скача" без причина... И второ, много мразя да ме лъжат... Та така...

Цената на комплект шнолички, вероятно два броя (или греша) - 2 лева... С ДДС... Mr. Green

И да оздравява малкото маймунче... Майката горила да се погрижи...

# 166
  • Мнения: 6 243
Мерси, Експри. И аз си мислех за цена около тази, но да не им се види много? Нека и другите да кажат.

Чакайте да ви покажа и първата великденска украса у нас (нали съм домакиня, току-виж съм взела и да плета кюлоти.)

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да кажа и аз - малко множко ми се вижда 2 лв.
1,50 лв, смятам е по-приемливо.

Много са сладки шноличките, но яйцата особено ме впечатлиха. С нещо си ги "облякла" ли? Не мога да преценя от снимката.
Аз всяка година се каня да си рисувам яйца за празника и все не намирам време.

Като студентки със сестра ми рисувахме яйца с различни на цвят лакове за нокти и тънка четка. Добре се получаваше.
Още си спомням едно от яйцата, което вися 2 години на абажура и ми служеше като сеизмичен уред в ужасните моменти на земетръсната ми фобия.

# 168
  • Мнения: 750
Аз че съм - лош съм... Когато пожелая - мога да бъда и много лош...



Розов пух4о няма смисъл да се палиш толкова много и да си толкова груб(а).Ако оби4аш този тон го дръж на някой друг,защото на мен не ми се нрави Stop
Както ве4е ти обясних този подпис ми го сложи Юлиан Кузманов(Татти) и щом той е решил,4е няма проблем зна4и е така Peace
Ако 4ак пък толкова те дразни този факт,го модерирай както сметнеш за добре Peace
Добре,4е има готини мацки в този форум,4е ина4е ще ми се отще да пиша тук #Crazy

Уважаеми потребителю nik77, дай да ти разясня някои принципни положения... Дали ти харесва тонът ми или не ти харесва... Тотално не ме интересува... На кого ще го държа, също не е твоя работа... Прави ти се забележка за нарушаване на Правилата... Недопустимо е да спориш с модератор по повод отправена забележка... За справка, пак Правилата... Ако смяташ, че ти е отправена неправомерна забележка... Инстанцията за жалване са Администраторите на сайта... Ама да спориш за това или онова, много моля, не се намираме на чаршията... Тук не се пазарим... Има си Правила и те се спазват... Независимо дали ти харесва или не... Когато е правена регистрацията на профила ти, е имало една кутийка, която е отметната "Съгласявам се да спазвам Правилата на форума"... Така че, изборът е бил твой...!

Сега подписът ти напълно отговаря на Правилата... Не знам кой ти го коригира - дали собственоръчно или някой е помогнал... Но това трябваше да направиш още при първата забележка... Точка по въпроса...

А да, щях да забравя... Другия път когато решиш да ЛЪЖЕШ безочливо... Наистина ще те пратя да обясниш на Tatti (Юлиан Кузманов), кога точно и какво е правил с подписа ти...
Няма да ти отговарям,защото ще бъда доста груба a правилата на форума не го позволяват  Twisted Evil.Не е зле да си ги припомниш и ти!
Това,4е са ти дали тази титла  не ти дава правото да се заяждаш и обиждаш хората във форума Naughty.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 17:09 от nik77

# 169
  • Мнения: 6 243
Джейд, яйцата са купени готови от м-н за 1 лев. Опаковка от 6 бр. е 1,50 лв.

# 170
  • Мнения: 750
Моми4ета какви благотворителни мероприятия правите тук?
В нашата тема" Мами в Италия" събираме пари4ки за домове за деца сира4ета в България  Hug
Надявам се да помогнем с каквото можем на бедните де4ица Praynig

# 171
  • Мнения: 6 243
Nik, това с Базара е инициатива на родителското настоятелство в Детската Градина на щерката. Приходите са за нашата градина.

Иначе подпомагаме един детски дом за деца от 3 до 7 години - с дрехи, различни неща, които са и нужни...

# 172
  • Мнения: 750
Nik, това с Базара е инициатива на родителското настоятелство в Детската Градина на щерката. Приходите са за нашата градина.

Иначе подпомагаме един детски дом за деца от 3 до 7 години - с дрехи, различни неща, които са и нужни...
За съжаление ще пътувам със самолет и не мога да нося много багаж Confused.Имам кашони пълни с по4ти нови дрешки и обув4ици от детето и племенниците ми Rolling Eyes ама няма как да ги пренеса.
Но пък мога да се вклю4а към инициативата с пари4ки Peace

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сладка хапка искам две фибички от тези да си купя. Не за Агресивния а за мен Mr. Green Да се кича  и аз макар, че отдавна минах годините на пиле..направо съм си кокошка Mr. Green

# 174
  • Мнения: 6 243
Даваш 2 лева и са твои! Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 3 926
Сладка хапка искам две фибички от тези да си купя. Не за Агресивния а за мен Mr. Green Да се кича  и аз макар, че отдавна минах годините на пиле..направо съм си кокошка Mr. Green
При това дърта и кисела... Mr. Green
Сори, ама не се сдържах да го напиша Embarassed Нали знаеш, че много те обичам. Обаче из форума ти се носи злакабно име Twisted Evil Или поне така твърдят запознати Laughing

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Асе уби всичко детско в мен Mr. Green Аз съм толкова добра...по принцип Twisted Evil
За фибичките - давам ги отма 2-то леФа Mr. Green Искам да подаря една и на Експри...белким му се оправи настроението Twisted Evil

# 177
  • Мнения: 750
И аз искам фиби4ки Party, пилето ще ми отива на при4еската
Моля изпрати ми номерът на банковата ти сметка на ли4ни,4е да ти преведа двато лефа по банков път  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 855
Здравейте на всички  Hug
Честито на патерица на всички, които съм изпуснала   bouquet Hug  bouquet
Роси, много са хубави фибичките  Peace Отзад как са направени, в смисъл как се закопчават, от тези като тик-так ли са. Питам, защото искам да взема за Маги (на кръстниците на Сисо, момиченцето) Питам, защото те вчера я постригаха съвсем късичко и незнам дали ще може да се захване за косичката и  Rolling Eyes
Иначе цена от 1.50лв е добре, а може и да са 2лв, а при закупени 2 комплекта цената да 1,50лв, нещо като промоция  Rolling Eyes
Укарасата с яйцата е много готина, аз отначало помислих че си ги облепила със салфетки. Защото съм влизала в темата за декупаж и там момичетата правят страхотни неща със салфетките, поне на мен ми допадат много  Wink

А сега искам да ви питам нещо по малко кофти въпрос. Миналата седмица брат ми катастрофира лошо до Шела  Confused Слава Богу се оказа, че е само натъртен, вчера го изписаха. Обаче днес е започнал да вдига висока Т, започнало е да му се гади и много го боли главата. Майка е ходила до болницата лекаря е казал, че е нормално да го боли главата, а за Т е казал, че може да е изстинал. Аз се притеснявам да не е нещо по-лошо свързано с удара, да не е нещо като инфекция и от това да вдига Т  Confused След катастрофата са го гледали на скенер и са казали, че му няма нищо. Възможно ли е обаче да се появи нещо след 3-4 дена  Thinking

# 179
  • Мнения: 6 243
Иве, стискам палци брат ти да се оправи много скоро. Не разбирам от тези неща, но още едно мнение от лекар сигурно няма да наврвди.

# 180
  • Мнения: 280
Иве,не се безпокой излишно,но отидете пак на лекар,наистина.Може въобще нещата да не са свързани с катастрофата,но...все пак.

Ник,стана ти ясно ,че Асенцето си изкарва парите с приказки,нали?

# 181
  • Мнения: 3 926
Иве, доведете го тук във ВМА, ако можете. И може да ти звучи бабешката, ама да му леят едно куршумче на момчето. Това много, много помага. Твърдя от опит Peace
Дано всичко е ОК Praynig

# 182
  • Мнения: 855
Асе, куршум още на другия ден майка ходи с негова тениска да му леят. То и аз май трябва да ида, че ми избиха стрескавици по устните  Rolling Eyes Хич не е бабешката, поне за мен де. Ходила съм няколко пъти, последно когато Сисо падна от количката на плочките по глава  ooooh! И наистина се чувствам по-добре след това  Peace
Иначе и аз му предложих за друг лекар, за всеки случай. Казаха ми за Вълканов  Rolling Eyes дано свърши работа. Иначе до София няма да стане май  Confused Той му е зле още, боли го, по-добре да не тръгваме на път, ако не е наложащо  Confused
Лека вечер от мен, отивам да натискам Сисо към леглото, че няма намерение да заспива като гледам  Thinking

# 183
  • Мнения: 109
Ей драги съфорумци вижте какво ни готвят нашите управляващи.За мен поне това е нова информация и държа да я споделя с колкото може повече хора.Ако сте против тези безумия моля ви подпишете се
Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!!! Подпиши се ако не ти се говори турски                                   http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html
ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ
СРЕЩУ ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ВЪВЕЖДАНЕ НА УЧИЛИЩНО ОБУЧЕНИЕ ОТ 6-ГОДИШНА ВЪЗРАС                                             http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.htmlТ

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Еееее, Герито, назаднала си с информацията...
Два от всеки пет подписа във форума съдържат поне една от двете петиции...
Да не кажа и двете...

nik77, в черния ми списък си... Препоръчвам ти да не си позволяваш крачка встрани...
Ако продължаваш да ме наричаш "момичета"...
Ще мръднеш и към тъмночерния...
Mr. Green

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ей драги съфорумци вижте какво ни готвят нашите управляващи.За мен поне това е нова информация и държа да я споделя с колкото може повече хора.Ако сте против тези безумия моля ви подпишете се
Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!!! Подпиши се ако не ти се говори турски                                   http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html
ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ
СРЕЩУ ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ВЪВЕЖДАНЕ НА УЧИЛИЩНО ОБУЧЕНИЕ ОТ 6-ГОДИШНА ВЪЗРАС                                             http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.htmlТ

Аз понеже не чета подписи... преди няколко дни ми пратиха линкове и към двете петиции. Първата я подписах, но втората - не. И сега няма да го напавя. Просто не съм убедена във вредата от тръгването на училище на 6 години.

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ха добро утро чада мои bowuu
Експри аз в кой списък съм...розАвия Mr. Green

# 187
  • Мнения: 163
Здравейте
Бихте ли ми препоръчали добър детски лекар-уши нос гърло в града.Искам да направя една консултация,че нещо моята мома  от известно време много хърка като спи,и нослето и сумти.Няма никакви други сиптоми и като казах на личната лекарка,тя ми каза да и я заведа чак другата седмица,щото сега имало много болни при нея?????? newsm78

# 188
  • Мнения: 6 243
Веси, аз ходя (за децата, а и за мен) при д-р Михаил Михов - кабинетът му е срещу бариерата на Окръжна болница, а иначе работи в Университетската болница.

# 189
  • Мнения: 2 236
Здравейте, мами от Ст Загора!Аз също съм от тук и затова пиша в тази тема.Искам да ви споледя нещо за тези т.нар. - Училища за бъдещи родители.Онзи ден да първи път посетих една такава сбирка,водена от акушерка и тя каза,че болката при раждането можела да се сравни с болката при ампутация на крайник! Shocked Shocked ShockedПросто щях да падна от стола!!!!!!!!!Първо - въобще не вярвам на това и второ даже и да е така там ли е мястото да го каже - пред бъдещите майки,които вместо да успокои тя може ужасно да ги разтревожи!!!!!!Само да спомена че съм в 5-ти месец и не ме е страх от раждането.Но това което чух беше просто "гениално"! #CrazyТа ако искате, споделете вие които сте раждали - има ли това нещо общо с истината или не?

# 190
  • Мнения: 6 243
dareland, не са ми ампутирали крайник, така че знам ли  newsm78 Може тази личност и да има право  Laughing

Но знам друго: болката при раждане зависи от много неща - и някой от тях са и емоционалното отношение на родилката към това, което се случва, колко тя е подготвена за раждането, страхува ли се или се чувства спокойна, има ли доверие на хората край себе си...

Ако тръгнеш към раждането с нагласата, че е по-добре да ти отрежат крак, със сигурност ще бъде тежко. Преди моето първо раждане бях слушала такива страшни разкази, че когато се роди синът ми, бях изумена колко леко съм се отървала. След време, понатрупвайки опит и впечатления, осъзнах, че всъщност никак не е било леко - индуцирано раждане, изтекли околоплодни води, ама аз наистина очаквах да е ад под небето. Пък то се оказа - болезнено, но в рамките на това, което бих могла да понеса отново, и отново. Пък раждането на щерката си беше направо бял кахър - тя и беше дребно бебе. Така ако е винаги, мога да родя десет.

У нас пък е върл купон: малката цяла нощ беше с висока Т, сега е обезводнена и лежи на дивана. Ако има желаещи да видят това нещо - вадя билетите и показвам. Насам, народе, щото скоро няма да я видите седнала на едно място.

# 191
  • Мнения: 353
Здравейте, мами от Ст Загора!Аз също съм от тук и затова пиша в тази тема.Искам да ви споледя нещо за тези т.нар. - Училища за бъдещи родители.Онзи ден да първи път посетих една такава сбирка,водена от акушерка и тя каза,че болката при раждането можела да се сравни с болката при ампутация на крайник! Shocked Shocked ShockedПросто щях да падна от стола!!!!!!!!!Първо - въобще не вярвам на това и второ даже и да е така там ли е мястото да го каже - пред бъдещите майки,които вместо да успокои тя може ужасно да ги разтревожи!!!!!!Само да спомена че съм в 5-ти месец и не ме е страх от раждането.Но това което чух беше просто "гениално"! #CrazyТа ако искате, споделете вие които сте раждали - има ли това нещо общо с истината или не?
нищо подобно.
На да ли ако беше болката като ампутация на крайник някой щеше да се навие да ражда второ дете. И незная каква е болката при тази манипулация ако мога така да го нарека.  Аз имам две деца и всичко мина перфектно и болката е за много кратко време и се понася. Поне при мен.

# 192
  • Мнения: 2 236
dareland, не са ми ампутирали крайник, така че знам ли  newsm78 Може тази личност и да има право  Laughing

Стига де!Аз наистина ще започна здраво да се шашкам! Rolling Eyes

# 193
  • Мнения: 426
Здравей dareland,
че боли, боли, но си заслужава Laughing

# 194
  • Мнения: 6
хЕРА СЪМ   
На мен ми бяха казали, че е като болка като при цикъл но утроена. Кво да ти кажа...раждах ухилена до ушите като си мислех, че имам газове Mr. Green
Според мен нагласата на жената е най-важна. Нагласисе за среща с малкото същество. Бъди щастлива..та ти ще ставаш майка Hug Емоцията и чувствата са неописуеми.
Ако искаш заповядай на нашите събирания.

П-П ще ме търпите малко с акаунта на сержа Twisted Evil

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 14:00 от Зевс

# 195
  • Мнения: 3 926
Херо newsm78 То хубаво, че явно си ти, ама що пишеш от профила на мъжа ти? Или си имаш два за всеки случай Thinking Щото е странно потребител със синичко да говори как е раждалА Mr. Green
И се срещни с момичето, когато е в деветия месец. Като й разказваш как си раждала ще роди от смях. Със сигурност ще й е по-леко и от твоето Hug

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
У нас пък е върл купон: малката цяла нощ беше с висока Т, сега е обезводнена и лежи на дивана. Ако има желаещи да видят това нещо - вадя билетите и показвам. Насам, народе, щото скоро няма да я видите седнала на едно място.

Ох, мен ей това кротуване най-ме притеснява. Като ги видя така и за мое учудване ми липсват красъците и бясовете.
Бързо да се оправя Иринка.
Какво е лепнала? Някакъв вирус ли?

За раждането аз няма да говоря, че моите и двете не бяха песен, но факта, че още не съм се отказала от трето говори сам за себе си.

# 197
  • Мнения: 9 483
Добрутрооо
Звсе, нали мъж си бе, как ражда hahaha

Сладка Хапка-украсата е супер! Фибичките-също, ако нашия траеше такива, веднага щях да взема-нали дългокос ще става...
Какво и е на малката сладурана? Бързо да се справите с Т, че много ги събаря милите Tired


Привет dareland!
Аз съм ЗА да се казват нещата такива каквито са Peace Няма смисъл да се рисуват розови картини, като те далеч не са такива Wink
Не знам каква е болката при нормалното раждане, както и тази при ампутация /ама все си мисля че с упойки ги правят Thinking/, та в тоз ред на мисли -упойки има за раждането...що требе да се мъчи родилката?

Иве, бързо оздравяване на брат ти! Hug Дано тези симптоми не са в следствие от удара.

Злати, вчера ме мина кат малка гара Sad

# 198
  • Мнения: 750

nik77, в черния ми списък си... Препоръчвам ти да не си позволяваш крачка встрани...
Ако продължаваш да ме наричаш "момичета"...
Ще мръднеш и към тъмночерния...
Mr. Green
Гледай си работата smile3534,ако  не престанеш да се заяждаш може и моми4е да те нарека  Crossing Arms
За раждането и моето не беше лесно,ама 4ак да го сравняват с ампутиране на крак ми се вижда прекалено Rolling Eyes
Тук пък в Италия казват,4е като ве4е ти се струва,4е умираш тогава ще родиш Shocked
Според мен е индивидуално, при някой е трудно,при някой  по лесно.
За това са упойките Peace,за който реши ,4е не  може да изтърпи на болките Peace

# 199
  • Мнения: 426
Давам 5лева срещу информация.
Не се сещам в ПиколоМондо, предлагат ли пици?

# 200
  • Мнения: 6 243
Не.
Но ако искаш да си абсолютно сигурна - звънни им: 0896701298 0896 701299

# 201
  • Мнения: 109
Еееее, Герито, назаднала си с информацията...
Два от всеки пет подписа във форума съдържат поне една от двете петиции...
Да не кажа и двете...
Аз предварително поясних,че това е нова информация за мен.Все пак съм в майчинство с ограничени контакти и малко свободно време.Можеше благосклонно да подминеш писанията ми вместо да уточняваш колко точно съм"назаднала".А и все пак от влизанията ми във форума не съм видяла в подписите тези петиции,ама на теб нали това ти е работата Mr. GreenИ за да не ме окачествяваш като назаднала ще се въздържа да пиша в тази тема само ми кажи взимаш ли другаде активно участие,че някакси тона в писанията ти не ми допада да не се засичаме.

# 202
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
За раждането- 2 деца,две различни раждания.
Първото-индуцирано поради 14 дена просрочване след термин.Болката беше ужасна до получаване на пълното разкритие.Раждането- супер лесно.
Второто-никаква болка/доктора и акушерката бяха шокирани,че изобщо не ме боли/.Раждането беше трудно защото бебка не щеше да слиза.

Ама всичко ти минава като гушнеш бебока!

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Еееее, Герито, назаднала си с информацията...
Два от всеки пет подписа във форума съдържат поне една от двете петиции...
Да не кажа и двете...

nik77, в черния ми списък си... Препоръчвам ти да не си позволяваш крачка встрани...
Ако продължаваш да ме наричаш "момичета"...
Ще мръднеш и към тъмночерния...
Mr. Green

Бе, ти друга работа нямаш ли си, че се заяждаш с чуждите булки?
Направо ми писнаха твоите закани и заплахи. Дали ти някаква си титличка там и кой като тебе?
Информацията куцала, подписа бил голям, това не било по правилата, другото ги нарушавало.
Нещо проблем с размера ли имаш? newsm78
Щото ако е така, директно те праскам в моя черен списък - мъже с малки пишки не харесвам! На тях всичко им се вижда голямо.

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мама на две бебета, ако сложиш снимката на Дели до лентичката с възрастта й, подписът ти ще влезе в максимално допустимите размери... Може да е в ляво или в дясно...

Гери, аз пиша навсякъде из форума... И най-вече в Кърменето... Тази така свойствена за мен дейност... Mr. Green Ти пък защо се палиш толкова...? Аз нали писах по-горе, че обичам да се бъзикам... Или ти просто не разбра, че е шега... Вярно, не сложих нито един емотикон, ама вярвах, че ще стане ясно...


Жадиньо ма, ко ти стана до одеве нищо ти нямаше...? Първо ми отне пет минути да разбера кой се Еде с мен... Царицата на чардаша, пък то - ти си била... Какъв е тоя Калманизъм, който те е обзел...? Направо си ми е странно, така изведнъж някак... Mr. Green

А пък ти, какво чакаше досега, че толкова късно почна да се заяждаш с мен, м... ? Ми правя си забележки, к`во... Като се нарушават правилата, съвсем естествено е, че ще се правят забележки за привеждането им във вид, отговарящ на правилата... Ама ти правилата чела ли си ги...? В крайна сметка, какво значение има, че чуждите булки нарушават правилата... Ако Зевс имаше голям подпис, и на него щях да забележа... Wink

Така че, няма разлика... Булки, мулки - се тая... И Зевс да си беше направил голям подпис... И на него щях да му направя забележка... Правилата са си правила и се спазват... Толкоз...

Нещо не разбрах за пишките и големината им... Мислиш, че имам малка пишка и зат`ва имам проблем с размера, така ли...? Ми не, бе мойто момиче... Не ставай смешна... Тез, които имат проблем със своите малки пишки, имат мания към големите неща... Аз, както се разбра, имам непоносимост към ГОЛЕМИТЕ подписи... Така че, споко, нямам проблем с малката си пишка... Стигат ми седемте сантиметра... В еректирало състояние...

Твоят черен списък не ме засяга... Нито тъмночерния... Няма да влизам в него, ама хич... А и на такава злоба в списъка за какво ми е да се набутвам... Тц, не ща...!



П.С. Херолинке, ти винаги ще си ми в розАвия... Нъл знайш, че та Убичам...

П.П.С. Другия път ще ви разкажа за моето раждане и болката от него...

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз кЪт нямам пишка и няма кво да меря и вея /изключае величествения ми бюст Mr. Green/ си лягам Mr. Green
Да слушате да не ида с голямата тояга Twisted Evil

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нещо не разбрах за пишките и големината им... Мислиш, че имам малка пишка и зат`ва имам проблем с размера, така ли...? Ми не, бе мойто момиче... Не ставай смешна... Тез, които имат проблем със своите малки пишки, имат мания към големите неща...
Не са малко хората във форума, които са виждали размера на колата ти и номера на костюма ти... така че, до тук с оправданията!!!

На теб седемте сантиметра може и да ти стигат, но аз съм чувала, че на жените им стигали малко повече... към 8. На мен лично ми трябват 18, ама това е друг въпрос.

И да, аз правилата не съм чела. Никога! Нещо не си падам по правила... но пък както стана ясно, обичам да гледам в гащите на надзирателите  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 855
От вчера съм на аеробика  Grinning Де що има мускул всичко ме боли, пих аспирин преди и след, ама то цяла зима по гръб и ето ти резултата  Crazy Тренировката въпреки това ми хареса, супер натоварена е има и степ и се работи много за корем и дупе  Mr. Green Сега и ако излезна сериозна и не се откажа ще е супер  Laughing

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Въъъъ, Жадиньо, ко ти дойде ся на акъла за колата...?
Който и да питаш, моя да ти кажа, че жена ми я избра... Аз просто се съгласих... Като един седемсантиметров мъж... И номера на костюма ми няма нищо общо със седемте сантиметра... Номера на костюма е подвластен само на Повелителят от седемте чинии... По тоя параграф не мож ме фана...

Тия сантиметри, които били стигали... Ги изчисляват разни ненаситни лакомии като теб... 8 сантиметра, 18 сантиметра... На теб и 28 да ти дадат, пак ще дърпаш/драпаш макарите за още... Цял бастун на тебе ти требе и пак ша рИвеш кат буга, че бил малко, че не бил твърд и прочие...

Правилата да фанеш да ги четеш... Че аз отдавна съм ти се заканил... Иначе ще ти давам диплома за нарушаване на правила... Лошото е, че тя е съпроводена със бан форевър...

За гащите на надзирателите, нищо няма да коментирам... То и тая глупотия има ли нужда от коментар...

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 23:25 от Розов Пухчо

# 209
  • Мнения: 6 243
Трай, бабо, за хубост. Ама ти си си хубава, да ти се чуди човек що си губиш времето с аеробики.

Я кажи сега - къде ходиш, от колко часа, това чиста аеробика ли е, или нещо по-специално: пилатес или знам ли вече какво...

# 210
  • Мнения: 0
Абе има няма 2-3 години как съ връ из форума, и правилата ги прочетох преди 2 месеца.
Ми то било интересно, терминология нова прочетох, разни неща разбрах що така се случват и те така.

Най - интересно е изискването да се пише на Български на кирилица, много интересно та чак някои път се
учудвам как има хора наречени модератори дето ти правят забележка да пишеш на Български и то на кирилица.

А за размерите това е съвсем друг въпрос, няма да се изказвам.

Е те т'ва е седим и си мислим, и по едно време гледам само си седим!!
Simple Smile

П.П. Розовия много добро впечатление ми прави когато модератора, напише примерно:
Редактирано за нарушаване на "т.хх" от Правилата на Форума, и това написаното "т.хх" е линк към съответната точка или към Правилата. Ако на някой му се спори, да спори - с Правилата.

Ако съм ви дошъл в повече споко - отивам да си лягам.  1crib

Малии кви рабути ми идват в главата.  newsm78

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 23:49 от Khai Rehn - The Lord Daemon

# 211
  • Мнения: 619
Ив,в началото ще е така,но смятам,че до седмица организма ти ще се справи,Алекс вече го преодоля(ходи на фитнес вече  Mr. Green),а аз вече се чудя какво да правя със себе си...и започнах да правя коремни и лицеви из нас и да вдигам гири...  ooooh!Ако видите нещо двуизмерно да се носи из центъра да знаете,че съм аз,Жадито ще потвърди...

# 212
  • Мнения: 426
Добро утро,
Розов пухчо  слушам и  изпълнявам, ще си махна снимката /защото не знам как да го направя това Rolling Eyes с отляво, отдясно/.
 А сега поемам към Старозагорския Практикер #2gunfire.
Лек ден

# 213
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Ако видите нещо двуизмерно да се носи из центъра да знаете,че съм аз,Жадито ще потвърди...

Ти да не прокърми пак ...или проклетите изпити Mr. Green

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако видите нещо двуизмерно да се носи из центъра да знаете,че съм аз,Жадито ще потвърди...
Много си си добре двуизмерна даже.Питаш ли ни нас - борещите се с третото измерение...
Кажи какво стана с оная работа? Ще я бъде ли?

Експри, обичам те  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 855
Трай, бабо, за хубост. Ама ти си си хубава, да ти се чуди човек що си губиш времето с аеробики.

Я кажи сега - къде ходиш, от колко часа, това чиста аеробика ли е, или нещо по-специално: пилатес или знам ли вече какво...
Ами това е в МГ-то, тя е от доста години. Иначе програмата е, започваме с раздвижване, разни упражнения, после минаваме към степ (ей това ме убива  ooooh!), после на дюшечета лягаме и упражненията мисля, че минават към каланетиката. Работи се много за корема и бричова част. Някакво съчетание от аеробика, степ и каланетика според мен. Пилатес незнам какво е, ама видях в гугъл, не е това. Единичната тренировка е 3лв, ако си вземеш карта за месеца е 17лв( за 8 тренировки). Тренировки има през цялата седмица от 18ч и 19ч. В понеделник, сряда и петък е по-напредналата група и идва малко трудно ако си начинаещ, защото са много бързи и правят по-трудни упражнения. Във вторник и четвъртък са по-леките упражнения (които не са много леки де  Crazy )
Ако решиш да я посетиш трябва да е по-навреме, че започна постепенно да се запълва групата, с настъпване на лятото. Трябва да си носиш някакви маратонки или нещо с което ти е удобно да тренираш, има мацки и по чорапки карат. Една хавлия, за да не лягаш директно върху дюшека и вода, ако ожадняваш, макар че мацката продава и ако нямаш си купуваш  Peace
Днес пак отивам, добре че не съм сама, че така ми е неудобно да откажа  Mr. Green Иначе като знам каква съм мързелана, относно упражнения  ooooh!

# 216
  • Мнения: 3 926
Хм, явно на лични сте се доуточнили с размера... инак не разбирам тез странни изблици - Мразя те и обичам те!
както пееше един също дъъълъг, гологав водещ.. Знаете, че с него сме в интимни отношения, затова моля не го обсъждайте Mr. Green

# 217
  • Мнения: 109
Аууууу Розов Пухчо да се ненадява човек ама май прозирам смекчаване на тона PartyНаистина нямаше и следа от шега в коментара ти,но то така е в интернет общуването.Трябва да дойда на някоя сбирка,че като те познавам лично може и да не ти се връзвам hahaha
Виждам,че сте почнали моята любима тема.И аз като един виден спортист да споделя,че миналата година по това време реших,че бива да възвърна стройното си телосложение и тръгнах на каланетика.Резултат имаше,но на мен нещо не ми понесе защото на втория месец бях със страхотни болки в краката и тогава пък тръгнах по доктори.Пишман работа беше.Но грешката на нашата инструкторка беше ,че нямаше точно това разделение за начинаещи и напреднали и от там идват проблемите на новаци като мен.
Ей хора къде е хубавото време тия нещо пак сбъркаха прогнозата-явно е била за друга държава-грешно са преписали Mr. Green

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аууууу Розов Пухчо да се ненадява човек ама май прозирам смекчаване на тона PartyНаистина нямаше и следа от шега в коментара ти,но то така е в интернет общуването.Трябва да дойда на някоя сбирка,че като те познавам лично може и да не ти се връзвам hahaha
Ми крайно време е. Ще видиш, че никак не е страшен, само се прави. Иначе си е един безобиден... розов пухчо  Grinning

Хм, явно на лични сте се доуточнили с размера... инак не разбирам тез странни изблици - Мразя те и обичам те!
както пееше един също дъъълъг, гологав водещ.. Знаете, че с него сме в интимни отношения, затова моля не го обсъждайте Mr. Green
Ние с него размерите отдавна сме си ги уточнили - той ми е малък, аз съм му широка. Сигурно затова се обичаме толкова  Mr. Green

Колкото до твоята изгора, отдавна се каня да ти пратя един компромат. Само трябва да го намеря.
Ще си го получиш на лични, защото има известни прилики с всеизвестни форумни личности.

# 219
  • Мнения: 619
Изпити,изпитииии...понеделник и вторник.Даже имам и право да си определя сама дните(двата са в един ден,третия - на следващия или обратно...)
Жади,нищо засега не става,и двамата сме пас,но като го гледам...няма да се задоволи само с това за което ме е наел...та не се натискам...А за килцата-бива поне малко мръвка да имам...а то...едни кокалаци щръкнали отвсякъде...бюста ми зачезна вече яко  ooooh! ...

# 220
  • Мнения: 109
Иве споко за това са пластичните хирурзи-и те хляб трябва да ядат.А ми идва наум един един по-готин вариант-обзаведете Ави със братче Laughing

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Изпити,изпитииии...понеделник и вторник.Даже имам и право да си определя сама дните(двата са в един ден,третия - на следващия или обратно...)
Жади,нищо засега не става,и двамата сме пас,но като го гледам...няма да се задоволи само с това за което ме е наел...
Недей да съжаляваш...
От опит мога да ти кажа, че съвместната работа между предподавател и студентка не води към нищо хубаво. Разбира се, ако преподавателя не е млад и енергичен левент.

# 222
  • Мнения: 6 243
Не знам за какво става дума, но ако правилно ви разбирам, Ива да си го избие го от главата!  hahaha

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не знам за какво става дума, но ако правилно ви разбирам, Ива да си го избие го от главата!  hahaha

Бе то уж за работа става дума, ама последствията са леко предсказуеми, че затова и аз я предупреждавам.

# 224
  • Мнения: 280
Моника,обаждай ми се като ме видиш,бе.Аз,предполагам е известно,съм голяма блейка.Не е било нарочно,не се сърди.

Пак съм изтървала откровенията и разкаянието  на РозАвия.

Роси,как е Иринчето днес?

# 225
  • Мнения: 6 243

Роси,как е Иринчето днес?
За съжаление днес е напълно драва и се държи както винаги. Понякога ми се иска да е едно кротко момиченце, но де тоя късмет.

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ти сега недей дърпа дяволи за опашката... Rage
Ако цената на послушното ти момиченце е няк`ва си болест и обезводняване... tantrum

Е, па стопроцентово...
Не, хилядапроцентово е за предпочитане бесът... newsm77 ppp smile3540 Misc Ghost  Stuck Out Tongue Winking Eye icanfly tongue dancing



П.С. Което, разбира се, не пречи човек да си помечтае малко, ех... И аз искам... Ама нъцки... newsm12

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я, Гери... #Crazy Ти що не спиш...? newsm78

# 228
  • Мнения: 109
Добро утро на ранобудните.Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо LaughingАма никой не ме пита кога съм си легнала та ми се наложи и рано да стана и сега гледам в една точка ShockedАма ние с теб ще излезем една порода май............

# 229
  • Мнения: 6 243
Добро утро на ранобудните.Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо LaughingАма никой не ме пита кога съм си легнала та ми се наложи и рано да стана и сега гледам в една точка ShockedАма ние с теб ще излезем една порода май............
Ще вземете да се харесате май  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 619
Ами избих си го от главата още шом го поопознах,просто не бях ходила на лекции при него от месец  Mr. Green
Ави още не е добре,не искам да я водя при педито й щото ще й изпише антибиотик...

# 231
  • Мнения: 109
Добро утро на ранобудните.Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо LaughingАма никой не ме пита кога съм си легнала та ми се наложи и рано да стана и сега гледам в една точка ShockedАма ние с теб ще излезем една порода май............
Ще вземете да се харесате май  Mr. Green
Абе няма да се женим щото вече сме я свършили тази работа Mr. Green

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ави още не е добре,не искам да я водя при педито й щото ще й изпише антибиотик...

Последици от първите дни на яслата ли?
Тръгна ли? Как се справя?

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо Laughing

Какви сайтове...? Кое им е оле-малето...? Защо остана без мъж...? baby_neutral
Защо временно...? Какво трябваше да си помислим...?
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Принцесо, тая работа с преподавателя не мирише на добро... Хич даже... smile3532



П.С. Бе то харесването и породата нямат нищо общо с жененето, ама то ще се чуе... Дай да се видим, пък после ще я мислим... Crazy

# 234
  • Мнения: 109
Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо Laughing
Какви сайтове...? Кое им е оле-малето...? Защо остана без мъж...? baby_neutral
Защо временно...? Какво трябваше да си помислим...?
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.С. Бе то харесването и породата нямат нищо общо с жененето, ама то ще се чуе... Дай да се видим, пък после ще я мислим... Crazy
Лелееее винаги ли толкова много въпроси задаваш #CrazyКак успя от едно изречение да зададеш въпрос за всяка дума?
За виждането нямам нищо против.Само трябва да се организирам с Тигърчето или Ива да ме представят във вашата цветна компания,щот си падам малко срамежлива Rolling Eyes

# 235
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Като се замисля всички ще се окажем срамежливи..... Blush
Не сме се виждали на куп , без изключения от има-няма една година Mr. Green

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Като се замисля всички ще се окажем срамежливи..... Blush
Не сме се виждали на куп , без изключения от има-няма една година Mr. Green

Може би е време да го направим...

За протокола - и аз съм срамежлива... като куче!

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Срамежлива-а-а...? Я стига глупости... И аз съм срамежлив...
Затова, ела, запознай се с мен... Пък аз ще те представя подобаващо на останалите...
Много съм добър в това отношение... Изобщо във всяко едно отношение...
Само пишката ми е малка, както се разбра от разговорите с Царицата, ама...
С друго компенсирам... Та така...
А, и забравих да кажа... Основното ми качество е скромността...
smile3532

Алллоооу, тия дето не сте ни виждали накуп от има-няма ненам си колко години... Земете се стегнете...
Ний като се събирами, вий де ходите, а...? Аз няма с каручка да ви вземам, ама-ха...
Или с РК1 да ви мъкна... За непросветените, РК1 е ръчна количка с едно колело...

Йех, изведнъж си представих картинка, грейна ми...
Дони, нагласена, пременена, със свинско звънче окачена...
Натруфено-наконтена и нацедена в еркаедното, а аз накичен с гюлова китка зад ухото и тикам ли тикам... Лелееееее...
Те т`ва требе да се види...!!!



Чардашовице, шо не вземеш фотошопски да врътнеш по една наша глава върху тиквите на тия хулюгани отгоре, а...?

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Чардашовице, шо не вземеш фотошопски да врътнеш по една наша глава върху тиквите на тия хулюгани отгоре, а...?

Щото точно сега ми се реве и нищо не мога да правя.
Като ми дойде Музата...

# 239
  • Мнения: 0
Скромността е за тези, които нямат други качества.
 bowuu

# 240
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Срамежлив и скромен не бяха ли две различни неща  newsm78

# 241
  • Мнения: 6 243
Прогнозата за утре е за топло време. Има ли желаещи за лек пикник на Аязмото?
Предлагам голяма поляна, на пешеходно разстояние до паркинга  Mr. Green, място на одеялото и поизстинало кафе. Допълнителен бонус е Ирина, която тича като коза наоколо.

# 242
  • Мнения: 280
Много ще ми бъде тъжно,но няма да успеем да се присъединим към пикника.А предния път беше толкова хубаво....Пак се размечтах.За утре сме планували едно бързо посещение на любимото ми село -аз да си почина,а децата да потичат на воля и да се потъркалят в калта.

Единичке,как е брат ти?

# 243
  • Мнения: 109
Ха ха Злати на кое село ще ходиш,че може да се засечем-аз ще съм в Ястребово.За утре са ми спретнали моите хора селски туризъм.Обожавам да ходя на село,но пусто като си нямам си оставам само с желанията.Ама не да хващам мотиката де....

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Прогнозата за утре е за топло време. Има ли желаещи за лек пикник на Аязмото?
Предлагам голяма поляна, на пешеходно разстояние до паркинга  Mr. Green, място на одеялото и поизстинало кафе. Допълнителен бонус е Ирина, която тича като коза наоколо.



Имахме семеен план за същото, но Митя го призоваха на селски труд и се оказах сама с децата за утре.
Та, нямам нищо против да потърпя козешките набези на Ирина, ако вие имате нерви да изтраете моите хуни.

# 245
  • Мнения: 280
Гери,ние с теб познаваме ли се?Щото и моето село е Ястребово.Баба и татко живеят там.Но утре ще ходя с децата в другото си село,което е на стотина километра от тук.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тя тая прогноза ако й вярваш, мо...
Утре ние може би ще сме на ранчото в Борилово...



П.Р. Баси и историята, този литър вино ми дойде в повече... Добре, че свърши, та минахме на бира...
Очи тъмнеят, глава се люшка...

# 247
  • Мнения: 109
Злати в Ястребово бабката на мъжа ми има едно местенце,но не са от там-купили са го когато са се пенсионирали.Аз теб съм те виждала на Бирхалето още като бяха бебоци и се бях впечатлила истински колко ти е калено детето-нашите бяха облечени като ескимоси в сравнение с твоя малчуган.Лично иначе не се познаваме,като ти видях снимката на аватара разбрах,че това е онази смелата мама LaughingА се оказваме и колежки-колко е малък света.

# 248
  • Мнения: 855
Злати, ами добре е уж  Confused Лошото е че нищо не ми казват по телефона, уж да не се притеснявам, ама ако си мислят че така ще съм спокойна.... Утре ще ходим да оставяме Сисо на майка и ще го видя как е. Ние заминаваме за Узана  Wink Надявам се да изкараме добре  Crazy
На вас ви пожелавам усмихнат и слънчев уикенд   bouquet

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Иве дано братчето ти се е пооправил вече Hug
Аз също няма да мога да дойда на пикника. Сержът е наряд а аз ще ходя ей сега до Димитровград с буля Лалка Simple Smile

# 250
  • Мнения: 426
Добро утро,
да се похваля вече си имам интернет в къщи. А за аязмото не е много за питник времето, но въпреки това моето дребно баба й ще я води, а ние с тати -  ремонт Confused

# 251
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Аз пък ще го раздавам интелектуалка  - запланувала съм посещение в библиотека...... Blush.....(съботите са единствените дни ,в които мога да отида там  ) .

# 252
  • Мнения: 6 243
Доста е мрачно навън, май ще пропуснем Аязмото.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тия сюнюптици са изложиха... Като кифладжии...
Трийсет градуса щяло да е, горещо щяло да е, много слънце...
Грънци на кюфтета...!



Дони, к`ва библиотека, мари...?! В събота библиотеките не работят...

# 254
  • Мнения: 619
Работят,работят-да 12 ли беше или 14ч,немога точно да ти кажа...
Ави се справя добре с яслата,още от първия ден остана направо за 3 часа и обядва там,за голямо мое съжаление успя да изкара точно една седмица поради безотговорността на майка си...  Close
Гери,тъй като гледам няма да мога да те представя скоро пред никой...евентуално май месец може би,тъй че те оставям на Тигърчето..;да пратиш поздрави на Рачето   bouquet

# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз май съм проспла мрачното време...
За сметка на това пък сега съм пълна с енергия и се захващам за работа.
Приятен уикенд и на вас - пътуващи и оставащи.

И понеже днес е 12 Април, който аз чувствам като личен празник.
Искам да поздравя всички от вас, които са пилоти в душите си и птици в сърцата си:

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 12:02 от Царицата на чардаша

# 256
  • Мнения: 750
Ехо здравейте другарки и другари Laughing
Царице що ти се пла4еше в4ера Rolling Eyes
Ей Розавия ти ще излезнеш готин пи4 Hug.
Разбрах ти тактиката Mr. Green,първо се караш с хората а после ги каниш на срещи за мир smile3521
Никви срещи без мене щото ще ти се разсърдя сериозно,а пък и както се разбра и времето не е хубаво така ,4е де ще ходите Wink
И при нас не е спряло да вали от две седмици Twisted Evil,дано утре да се управи това време,4е ще кръщаваме моето дети Heart Eyes

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Царице що ти се пла4еше в4ера Rolling Eyes
Щото и цариците също плачат... само че от грима не им личи.

А за Експри като ви говоря шЪ ми вярвате. Пич е я! Пич та дрънка.
А за случаите когато вместо да дрънка, мрънка - си имам една изпитана рецепта. Казвам я само на ушенце, срещу доста по-нескромна сума от 5 лв.

Ник, приятно кръщене. Дано времето не ви разваля настроението и да се оправи, както тук. Сега е толкова... топло, меко и пролетно. А каква красота е на Аязмото...

# 258
# 259
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Ден на космонавтиката ......1961 година  , Гагарин

# 260
  • Мнения: 619
Ден на космонавтиката ......1961 година  , Гагарин
Embarassed

# 261
  • Мнения: 6 243
Ден на космонавтиката ......1961 година  , Гагарин
Embarassed
и на авиацията.

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Утре не искате ли да се видим? Само да не е много далече щото съм без мъж и кола а съм с ремъркето Crazy Мога с такси да дойда на аязмото...или да се видим в детския кът?

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Преди 47 години, на днешния ден, в 9 часа и 7 минути московско време, от космодрума Байконур е изстрелян корабът "Восток-1". Пилот е 27- годишният старши лейтенант Юрий Алексеевич Гагарин. 108 минути след изстрелването му корабът се завръща на Земята. А малко по-късно по цялата планета се разнася вестта за полета на първия човек в Космоса.   
По решение на Международната федерация по авиация всяка година на 12 април се отбелязва Международния ден на авиацията и космонавтиката. - Денят, който ни напомня, че трябва да се движим напред и нагоре и ако има нещо, която не сме постигнали до момента, то е само защото не сме събрали сили и смелост да го направим.
Денят на свободата да летиш и смелостта да мечтаеш.
Аз го празнувам, надявам се и вие   bouquet

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Утре не искате ли да се видим? Само да не е много далече щото съм без мъж и кола а съм с ремъркето Crazy Мога с такси да дойда на аязмото...или да се видим в детския кът?
Имаше една идея за разходка по баирите или по-точно на т.нар. от Експри "Божурина поляна".
Ако божествения Ви задник не се смести в моята малка и скромна кола, то голееемия рейс на на онзи с маааалкия... подпис ще Ви поеме.

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами то хубаво ама и столче няма за Агресивното Crazy
Ако си сама с децата няма къде да сложа дриснята Rolling Eyes
И друго - задника ми е голям ама мек и дърпи деформации разни... Twisted Evil

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ами то хубаво ама и столче няма за Агресивното Crazy
Ако си сама с децата няма къде да сложа дриснята Rolling Eyes
И друго - задника ми е голям ама мек и дърпи деформации разни... Twisted Evil
Помислих си и аз за мекостта и деформациите, ама какво ще обяснявам на Сержи, ако вземеш да хванеш калъп между двете столчета Mr. Green
Затова и съвсем нагло предложих услугите на Пухльото, без негово знание.

Ако нямаш столче, ще те уредя.

# 267
  • Мнения: 6 243
Каква е идята за разходката по "Божурина поляна"
По кое време, къде е тая поляна  и т.н.

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На тези въпроси мисля май само Експри може да ти даде отговор...който не се съмнявам ще е поне 1000 символа Mr. Green оцветени в зелено Mr. Green

# 269
  • Мнения: 6 243
Ми той не се е вяскал тъдява днес. Кой, кой ще ми кааааааааааааже?!

Ники, стискам палци за хубаво време и за най-прекрасното кръщене на малката утре.

# 270
  • Мнения: 0
Поздрави и от мен за Деня на космонавтиката и авиацията.
http://www.youtube.com/watch?v=jx3DtXyEqrE&feature=related

Дано и на вас да ви хареса.



# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ми той не се е вяскал тъдява днес. Кой, кой ще ми кааааааааааааже?!
Понеже той е на ранчото, както се изрази ще се опитам аз.
Идеята е да похапнем, пийнем и децата да полудеят наволя.
Божурина поляна е някъде край баритна мина, но ако трябва да отида сама няма да го намеря, макар че и друг път сме ходили. Някъде на баира е...
Опитах се да се вместя във възможно най-малко на брой символи. Оставям удоволствието на Експри да ги допълни до 1000  Mr. Green

Скъпи, от мен имаш благодарнсти за поздрава. Клипът е много хубав, макар и с лошо качество. 

# 272
  • Мнения: 6 243
А по кое време мислите да тръгвате?

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А по кое време мислите да тръгвате?
Не по-рано от 10. Сънят в неделната сутрин бил много важен  Grinning

Дано да не ви е късно.

# 274
  • Мнения: 750
Благодаря ви моми4ета, Hugще ви пусна някоя снимка в други ден да ни видите какви сме хубави Heart Eyes

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Божурина поляна...
Намира с в североизточните околности на град Стара Загора...
На около 450 м недморска височина...
Широколистна нискостеблена гора, естествена...
Иглолистна изкуствено засадена борова гора...
Големи и широки поляни, осеяни с всякакви дъхави билки...
Има горски ягоди в големи количества...
Както се разбира от името й...
Основното, с което е известна, са божурите й...
Диви божури безброй, които страхотно красят полянката...
За съжаление, след като ги откъснеш, увяхват за по-малко от 24 часа...
Има люляци малко по на ниско...
Вероятно все още имаот дивата иглика, кукурях и още мноого красоти...
Съвсем близо е до телефизионната кула, на има няма 400-500 м от върха...
Другия път повече... Сега се изказах твърде телеграфно...

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро Simple Smile
Направо снощи не спях защото си мислех, че Експри ще отвори нова тема и ще ме изпревари...божкеее сън не ме ловеше Mr. Green А той...направо се изложи и остави правото май на друг Crazy
Днес апропо го дават да вали...ама те и слънце даваха цяла седмица а видяхме кво слънце имахме Rolling Eyes

# 277
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Сънят в неделната сутрин бил много важен  Grinning

Това го кажи на детето ми Mr. Green

Иначе аз си мислих , че и през другите дни на седмицата е важен сънят.......от особено значение даже Heart Eyes

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Къв сън..кви пет лева Twisted Evil Моето по-късно от 8ч. не става Twisted Evil
Понеже имаме лек спор в по-горната потребителка...колко зъба излизат първоначално на детето. 16бр....или 20бр?
Различни са ни източниците на четене явно Mr. Green

# 279
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Прилагам доказателство към моята теза   Hug

 http://www.zabolekar.info/new_site/index.php?option=com_content& … =12&Itemid=34

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ти хубаво прилагаш ама аз като немога да намеря моята тема ся...пък тези дето ми излизат все пише че са 20 бр...ама съм голяма бяла птица Twisted Evil

# 281

Общи условия

Активация на акаунт