Кипърските мами, татковци, бебета и техните приятели (6)

  • 17 567
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 903
Добро утро и от мен! sun

Днес е чудесен ден - един от най-хубавите християнски празници! Да ни е честит и дай, Боже, животът на всеки един от нас да бъде като букет от най-желаните и ароматни цветя!

И ако тук си имаме скрити именници, да сте ни живи и здрави!!! bouquet  bouquet  bouquet ... та да не се услушвате, ми да почерпите Mr. Green

# 76
  • Мнения: 577
newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525Честит имен ден на всички празнуващи на Цветница! Честит празник и на всички нямащи имен ден.
Бъдете много здрави и щастливи !
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 77
  • Мнения: 431
Честит празник на всички с име на цвете!

Аз също празнувам днес, затова почерпете се макар и само виртуално

# 78
  • Мнения: 353
честит празник на всички и от мен.Много е свят днешния празник,деня е прекрасен,всички сме здрави и се обичаме,какво по -хубаво от това.Изпращам ви много добро настроение и прегръдки  Hug  Hug  Hug ........................

# 79
  • Мнения: 39
4estit imen den na vsi4ki praznuva6ti tozi prekrasen praznik! Da ste jivi i zdravi,usmihnati i krasivi!
                                                     bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
здравейте и  от мен Hug
честит празник на всички празнуващи много много усмивки и неувяхващо щастие...

# 81
  • Мнения: 903
Тъййй, до тук само mecheto си каза, че е именячка и почерпи, както си му е реда.../още веднъж и конкретно на нея й честитя Flowers Sunflower/... Хайде, ако има и други, да си признават без бой Mr. Green, да не се налага да пускам в действие СРС-та smile3530 /за непосветените СРС --> "Специални Разузнавателни Средства" Wink/

Да ви кажа, днес тук в Бургас беше, като по поръчка за празника, чудесен, слънчев ден /даже малко горещ/, та с Лора си направихме голяма разходка и снимки... и понеже не помня паролката на общия ни албум, набързо спретнах един личен и тематичен  angel008 - посветен на Цветница. Пействам го, дано можете да го разгледате, ако не някой да ми прати на лични "ключа за палатката" fiuuuuuu/демек паролата, де/


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233851

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 21:38 от blondy-mamma

# 82
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Момичета и момчета извинявам се че тези дни не ви обръщах подобаващото внимание но за да не ви сгорчавам празника днес
 ще ви пиша утре и ще очаквам малко помощ от вас ..... Heart Eyes
Петя благодаря за диетата вече я дадох на двете ми приятелки и очакваме резултат Peace
Блондиголеми лъжи е накъдрил любимия дано да може да се измъкне подобаващо като му дойде времето Mr. Green
Барборанчо искам снимки на това твое чудно нещо което си захванала как ли ще изглежда newsm78
Гери много се радвам че всичко с бременността ти е мноооого добре дано раждането да е възможно по безболезнено и безпроблемно  bouquet
Люсиенче радвам се да се запознаем снимково  Heart Eyes извинявам се но не разбарх ти със русата или с черната къдрава коса си.... newsm78..а за проблема ти само пдд може да ти помогне.... Peace
пдд моля помогни на Лусиенчето Laughing
Муцка пускай паролата на личните щото имаме проблем с Блонди не може да разгледаме нищо #Cussing out #2gunfire

# 83
  • Мнения: 0
Блонди скъпа не то се отваря страничката  със снимките иска парола  newsm78

# 84
  • Мнения: 903
Юпиииийййй, хоп и грешката оправена! Барбораничка, мерси за паролката! Който иска да ни види и знае кодчето разбира се Mr. Green, вече може ---> поправих линка в горния ми пост с този, който води към общия ни албум. С поличката балонка съм, фръц-пръц, на две от снимките! Пък накрая съм снимала окичена с върба домашната ни икона. Мисля, че се е получила хубава снимка и ако иска нашата заглавна аранжьорка Муцка, може да я изведе като изображение на първа страница - така за настроение в духа на празниците.

Кати, до колкото разбрах става въпрос за някакъв шеф на по-висша дирекция, т.е. той не им е пряк началник и няма информация за личния им живот, пък и няма как да провери достоверността на казаното от моя човек... Пък ако всичко се развие според очакванията, в крайна сметка той ще има там налице жена и дете... Е, Лора малко трудно ще мине за 7-годишна, щото тя е на 10, пък е висока като за 11-12г.  Rolling Eyes  Абеее, в най-лошия случай ще се правя на рускиня,
дароженкая мая! hahaha Joy

Геринце
, споко бе душко, недей да бързаш толкова с това "излитане"- то раждането няма да ти се размине Mr. Green, пък като гледам имаш почти месец още. Така че, щом и двете с бебка-дребка сте добре, ударИ го сега на забавления, разходки, хобита...изобщо поглези се като за последно, че после кви безсънни нощи те чакааааат...

# 85
  • Мнения: 17
честит празник на всички със закъснение. моята майка и тя беше именичка и й ходих на гости.

нещо голям специалист ме изкарахте, а аз нямам такива претенции. все пак - към люсиенчето - защо държиш на flextype? в windows си има вграден бдс. ако си със хр кликаш десен бутон върху иконката с езиците, от менюто избираш settings, на installed services избираш add и избираш бг и готово.
ако не стане така, ще потърся къде има някой инсталационен файл за flextype, че той си е платена програма...

хубава "страстна седмица" на всички. (нали знаете, че е "страстна", защото Христос е страдал! да не се отдадете на страсти.... Wink

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен . Желая на всички Ви успешна седмица . newsm10 newsm10 newsm10

# 87
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте мили мами и татковци!
Честит Празник на всички ви!
Да сте живи и здрави и благословени!

И ние вчера си имахме именник- скъпото ни братле!  Да ни е жив и здрав и много да ни слушка! А, в съботата ходихме на гости  и моята малка Алекс беше лазарка. Ще ви покажа след малко снимки.

На всички много ви се радвам! Като чета все хубави новини! Браво!
Само изказването на Кати нещо съмнително, но ще чакаме включване...

Мечето, поздрави за празника. Да си жива и здрава и много обичана!

Блонди, тоз твоя мъж, знае пред кого да се оплаква Mr. Green...А, дано шефчето помогне....
Ама много сладки сте на снимките и такива едни фешън девойки..цъ,цъ Heart Eyes

Гери, все така добре са сте!  bouquet

Петя,
ма хайде давай я тази диета на съвкупния българо-кипърски народ, де! newsm78

Барборанке, разгледах сайтовете, но такива неща аз не мога да направя, ако ще вълна от емоции да ме залее. Joy

Лусиенче, много сте красотни всичките. Ти си с русата коса, нали?

Иконата е, тази  която Блонди показа в албумчето ни. За съжаление не мога вече да я добавя в началната страница, но пък е в празничната ни тема!
Ако, някой иска още парола за албумчето ни да свирка.

Успешна седмица!




# 88
  • Мнения: 0
ДЕН    Ден  1   Ден  2   Ден  3   Ден  4   Ден  5   Ден  6
Ранна закуска   Кафе или чай , ½ кофичка кисело мляко   Кафе или чай , ½ кофичка кисело мляко   Кафе или чай , ½ кофичка кисело мляко   Кафе или чай , ½ кофичка кисело мляко   Кафе или чай , ½ кофичка кисело мляко   Кафе или чай , ½ кофичка кисело мляко
Втора закуска   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.

Обяд    Голяма салата по избор .1 малко парче сирене   Пилешка пържола на скара/150 гр/
1 зеленчук по избор.   Голяма салата по избор .1 малко парче сирене   100 гр шунка,
зеленчук по избор,1 малко парче сирене.   Пилешка пържола на скара/150 гр/
1 зеленчук по избор.   Голяма салата по избор .1 малко парче сирене
Следобедна закуска   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.

Вечеря    Пилешка пържола на скара/150 гр/
1 зеленчук по избор.   Голяма салата по избор .1 малко парче сирене   100 гр шунка,
зеленчук по избор,1 малко парче сирене.   Пилешка пържола на скара/150 гр/
1 зеленчук по избор.   Голяма салата по избор .1 малко парче сирене   2 средно големи варени картофа, малко парче сирене, зеленчук по избор.
Късна вечеря   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.   1 плод по избор.
Пилешко=телешко=шунка=филе бяла риба=консерва риба тон=черен дроб /на същото количество-150гр/

Забележки-Указания.
1. Приготвянето на всичките ястия става без никакви мазнини.
2. Препоръчва се хляб “тонус” или “бонус” или може да се замести с друг черен хляб.
3. От пилето се препоръчва бялото месо,варено или на скара.
4.Риба тон консервиран в собствен сос./във вода/.
5. Кафе или чай както и фрешове от цитрусовите плодове без ограничение (без захар).
6. Може да се използват всякакви подправки (силно се ограничава солта).
7.Салатите по избор включват: всякакви зеленчуци в умерено количество, без примеси от различни сосове, олио, сирене, колбаси и т.н.
 
МНОГО ВАЖНО: Преди всяко хранене задължително се изпиват две чаши вода.
 
•   първата неделя от началото на хранителния режим, режимът се спазва както всеки друг ден. След това неделята е свободен ден от всякакви ограничения. Може да се яде каквото и колкото искате.

Витамини,минерали и др. хранителни добавки.
Закуска :1 разтв.табл. вит.с(1000mg), 2 хапчета невробекс.1 хапче витА.
Обяд: 2 хапчета невробекс.
Вечеря: 1 разтв.табл. някакъв мултивитамин с минерали 1 хапче витЕ.

# 89
  • Мнения: 0
Копирайки я излиза по този начин , който смятам , че не е особенно разбираем........... newsm12 newsm12 newsm12

Общи условия

Активация на акаунт