Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 97 тема

  • 33 350
  • 998
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 599
 Момичета, да се оплача, опита ми да направя хляб с трици претърпя неуспех. В момента имам един безформен печен сбич в машината за хляб. Ама трици са слагани, ще гледам да го изчопля някак и ще го разделям на 9 части, че толкова трици ползвах. Ще го ям, какво да се прави  Confused. Оплаках се!
Зеленко- благодаря, никой досега не ми го е обяснявал толкова лесно.

# 541
  • Мнения: 2 495
Момичета, мога да ви пожелая приятна вечер  bouquet
Мисля да си лягам вече, че утре ме чака тежък ден-ще защитавам дипломната си работа Hug
Моля ви, стискайте ми палци! Heart Eyes

# 542
  • Мнения: 2 070
реших  Wink от утре минавам на 3 фаза но за малко   Peace мисля да изкарам 2 седмици дано ми се отразят добре
малко ме е страх да не кача  Tired

# 543
  • Мнения: 1 417
Пухче,ника ти е супер и така!  bouquet
Бачко,ти защо не ни искаш,а? Hug Hug
Нуш,честито намаление! Hug
Кейти, Hug Hug
Боби,супер си го казала!  bouquet
Белла,успех! Hug
Калака,спокойно!Ако я спазваш няма да качиш. Peace

# 544
  • Мнения: 1 193
Едно бързичко питане - тези дни съм на ПЗ. Сготвила съм си тиквички, с поливка от доста яйца+ извара + кис.мляко. С подправки  Wink Та, към това ядене, трябва ли и месце да добавя допълнително? Или е достатъчно като протеини?
Белла, успех  Peace

# 545
  • Мнения: 831
Пухче,ника ти е супер и така!  bouquet
Бачко,ти защо не ни искаш,а? Hug Hug
Нуш,честито намаление! Hug
Кейти, Hug Hug
Боби,супер си го казала!  bouquet
Белла,успех! Hug
Калака,спокойно!Ако я спазваш няма да качиш. Peace
Ти сега кВо тука ли се премести я марш в чата smile3513

# 546
  • Мнения: 980
Пухче!!!! Колко ми е драго да те видя! Аз си държа лентата, макар че имам качени 2 килограма..ужас!! Но ще ги смъкна скоро..след като оздравях желанието за живот и стройна фигура се върна..а докато лежах болна си мислех ,че живота без ядене на квото душа иска е безмислено...ама че съм тъпанарка ! ooooh!
Бачи, глиста не съм го виждала от 7 дни...в интерес на истината може би именно той е причината да се тръшна на легло...в началото бях само леко настинала и есетествено без да ми пука си ходих да тренирам , потях се здраво и после тичах до вкъщи...а времето е всичко друго, но не и устойчиво, то вятър ли не ме полъхна потна , дъжд ли не ме наваля...сега с моя скъп треньор ще се видим в понеделник и най-много да ми изреве ...
" СИМУЛИРАШ БОЛЕСТИ , ДРАГА ! ВСИЧКО Е СИМУЛАЦИЯ И МЪРЗЕЛ!!"  Joy Joy Joy

# 547
  • Мнения: 3 640
БлекиHug Дано скоро да се възстановиш напълно!  Praynig Hug
Белла, честито намаление!  Hug Успех на защитата утре!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Фенси,  Hug Heart Eyes
Бачи, скорошно оздравяване!  Praynig Hug
НелинкаHug Момичета, гарантирам за достоверността на постинга й.  Peace Никой не може да й познае годините. Жива реклама е на режима, не само по отношение на килограмите, а и кожа, за енергия, цялостното излъчване!  Heart Eyes
Нуш, честито намаление!  Hug

Ужасно ме боли глава, ядох хипер нережимно днес и ми е много "свинско".  ooooh! Лека нощ, сладурки!  Heart Eyes До утре!  55

# 548
  • Провинция
  • Мнения: 313
Блеки, Hugдве килца няма да те спрат,я.За всичките тези месеца установих,че до две кила + или- е нормално.Я не си ходил до WC,я си пил повечко водица или си хапнал нещо по- соленичко.Те ти го качването.Не се отчайвам,просто си продължавам.Започнах да влизам в много от любимите си дрешки от преди години и се радвам много.Сега си имам нова цел-да вляза в панталоните на мъжо.И така от цел на цел и килата дето са ми горница изчезнали. Hug Hug Hug
Вещи,ша падне балкона Joy Joy Joy Joy

# 549
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Цитат на: amerielink=topic=284831.msg7228957#msg7228957 date=1208458794
Едно бързичко питане - тези дни съм на ПЗ. Сготвила съм си тиквички, с поливка от доста яйца+ извара + кис.мляко. С подправки  Wink Та, към това ядене, трябва ли и месце да добавя допълнително? Или е достатъчно като протеини?

amerie, някой /май муцка/обясни, че във френския сайт пишело, че мин. по 1 г/протеини на кг дори и в ПЗ. Ако си 55 кг - 55 г/протеини. Ако можеш изчисли

Белла, успех  Peace Praynig Hug

Пухчето е супер Hug Hug Hug

keiti1402, що се мериш вечер   newsm78 . Личен опит - аз го правя на седмица. Като мина в ІІІ фаза, ще почна всяка сутрин, за пълен контрол Peace


: Пираня, хубаво,че сподели - и аз смятах там да правя Sad

# 550
  • Мнения: 831
Сънче утре по умерено хапване и ще се оправиш Hug

# 551
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Може ли някой да ми каже опитвал ли е да мели триците в кафемелачка (или в някаква мелачка), че много ми са едрички май за палачинки и ... никак не ми се получават - утаяват се на дъното Embarassed

# 552
  • Мнения: 187
Здравейте!
Белла  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed не забравяй, че преди всичко трябва да си уверена в това което си направила - ще успееш не се притеснявай
Честито на всички с минусчета   bouquet
Вещи   bouquet за корекцията в таблицата
лека и спокойна нощ  smile3524
Може ли някой да ми каже опитвал ли е да мели триците в кафемелачка (или в някаква мелачка), че много ми са едрички май за палачинки и ... никак не ми се получават - утаяват се на дъното Embarassed
Да аз ги смелих в кафемелачката - получава се.

# 553
  • Мнения: 1 193
Лени, тя мацката, го пусна линка в чата  Sad Ако можеш да ме вкараш, аз ще го потърся  Wink
И Халеева, влезе ли?
Мен ми мина главата, явно нещо временно  Grinning
Мазнислава, не съм мелила трици, щот палачинки не съм си правила - за сега  Wink

# 554
  • София
  • Мнения: 196
На мен палачинките по ми харесват с едрите трици. По-масивни са ми някак си.

Вчера се похвалих с достигането на целта си, обаче каква беше изненадата ми тази сутрин, когато моето старо, сладко и много любимо кантарче показа още "-". Някъде на половин деление беше. Сега ще трябва да се разкарвам пак до луната.

Общи условия

Активация на акаунт