Великденски яйца дузина след дузина боядисва Дюканската дружина - 99 тема

  • 40 175
  • 941
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 171
Здравейте и от мен!
Кога сколасахте и яйцата да боядисате брех.... Аз пък с мойте ще си играя, нъцки

ето така

Туроператорката   bouquet  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 640
Лео, благодаря ти, мила, добре съм, нещата се подреждат.  Hug Радвам се, че ти харесват яйцата ми.  Heart Eyes
Бачи, чудни са и твоите!  Hug Heart Eyes

Лека нощ и сладки сънища до утре!  smile3524

# 77
  • Мнения: 831
Здравейте и от мен!
Кога сколасахте и яйцата да боядисате брех.... Аз пък с мойте ще си играя, нъцки

ето така

Туроператорката   bouquet  Heart Eyes

Ше ти правя компания smile3534

# 78
  • Мнения: 745
ето ги и моите яйчица
http://prikachi.com/files/151983k.jpg

# 79
  • Мнения: 466
Записвам се и в новата темичка с малко намаление от днес -600 гр. Laughing

Иначе моите яйца този път станаха пълен провал, но пък си направих продухани - поне станаха малко по-красиви от варените.
Сега отивам да чета назад, че нещо не мога да наваксам с четенето.

# 80
  • Мнения: 3 202
baciiiiiii, чупи ги от редакции тия яйца  Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Утре ще им предам търговски вид, кат Ели ище ги снимам пак  Laughing

# 81
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 186
ехооооо, Убавицитеееее  Heart Eyes Heart Eyes
 Blush Blush аз няма да показвам яйцата на мъжО  Blush Blush
срам не срам, докато се напъвах да прочета всичко той милия се хванал и ги боядисал  Crazy заедно с половината кухня, ама няма да се заяждам  Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Цоциииииии, не си се хванала ти с какаото на Поци, а той с твоите  ....   Blush абе с аватара ти  Joy Joy

Зеленичко - на таз "специалистка" бих посочила точно страничката, абзаца и реда в книжката на Дюкан, където пише трици, а не ядки; от първия ден на режима, а не когато решиш; и ясно и недвусмислено бих обяснила, че блога е за последователки на режима Протал, всякакви други режими следва да си направят свой блог  Peace

ще ми се да ревна като Боримечката, може ли?  Blush Blush

Славееееееееееееее, Орелияяяяяяяяяяяяя, Настиииииии, Еленаааааааааа, спамъркитеееееее, цялата дружинааааааааааааа  Heart Eyes Heart Eyes
УбичЪм ви бре  Heart Eyes Heart Eyes


# 82
  • Мнения: 444
Благодаря на всички за отговорите на въпросите които ви зададох. Спокойно си продължавам с ролцата от раци, че то само на пилешко не се издържа.

Sun май си права и като се замисля е най-добре да си свалям килограми до момента в който се почувствам добре, вероятно на 55 кг ще изглеждам по-добре... ще видя... аз да стигна до там пък...  newsm78

Ели Карагьозова все ми стоиш пред очите колко си слабичка.... супер си... така като те гледам и се замечтавам и аз да съм така слаба и ми идва по-огромно желание да издържа на "гадните" опаковани храни и празничните трапези

# 83
  • Мнения: 663
Лелеееееее малееееее че "ортосни булки сте " ( диалект около банско ) .....или "червъсти " (не знам от къде е диалект) (обиколила съм страната та не знам от къде какво съм лепнала като изрази ) .....четох четох на една и "станали " ...яйцата ...на друга се чупили ....че и със снимки се хвалите .... а
 .... МОМИЧЕТА по темата с "боядисаните яйца ....  Embarassed....аз тези дни единствените дето "боядисах " ...са две ...!!!!!!! и не се чупиха ... щото човека си ги пази и крепи ... с две думи да обясня - купих нови боксерки на мъжа ми ( много секси червени ми се видяха ) ...а то се оказа че боята им пускала....така че АЗ НЯМА ДА СНИМАМ ТЕЗИ ДЕТО СЪМ ГИ БОЯДИСАЛА ...хвалете се вие ...аз ще се срамувам


П.П... даже не съм разбрала че днес трябва да ги боядисвам ( пак свекърва ми ще ми дава от тези дето ги е боядисала тя) .....

# 84
  • Мнения: 516
Здравейте момичета  Hug
Прочетох ви едвам - направо заспивам на компа . Ама ,ако не ви прочета,то до утре
изписаните страници ще се умножат  Joy
На всички с поводи за радост  smile3501 На празнуващите   bouquet
За цялата дружина славна   newsm10

Отивам да си лягам  -  лека нощ   и   smile3524

# 85
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 186
цоци - не се кОси бре  Hug Може да се боядисват и в събота  Peace
а нали важното е да се боядиса поне едно червено яйце -  hahaha може да се каже, че си преизпълнила плана  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=XQZJXkh88oM

# 86
  • Мнения: 663
Goody ..... твоя яйца боядисал .... какво като кухнята е "омазал" ... човека ще измие ... ще почисти ... ама ти шарени яйца на Великден ще имаш ....а аз като моя пак заспа на стола ... "кво ще чукаме на велигден " ( дано жената - майка му като си знае с каква снаха се е обзавела да е свършила тая работа с шарените яйца ) ....а за Поци ...той завала да се радва че сега съм като "умрял лебед " ...скапана ....
П.П Goody ..ти си истински приятел ..пак ме извади от "притеснения "

# 87
  • Мнения: 4 678
Лелеее........наистина съм уморена като пребито псе ... не бях забелязала че Поци е мъж и му се "хванах " като шаран ...да му се "обяснявам " за какаото ....svetlat...благодаря че ми обърна внимание .. ..
  

 newsm62....е и какво ти стана  bouquet  bouquet  bouquet

# 88
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
абе златенцаа какво направихте пак бе уж за малко ви оставих пък  като се върнах имаше 5 стр.от старата и 5 от новата тема
хайде пак тази вещи се е постарала благодаря ти мила ,малко са хората като теб  bouquet
да си ни жива и здрава
на мен оба4е многог ми се доспа така ще ви оставям
пп дано да нямам много грешки в писанията си
лека нощ
целувки

# 89
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 186
Лелеее........наистина съм уморена като пребито псе ... не бях забелязала че Поци е мъж и му се "хванах " като шаран ...да му се "обяснявам " за какаото ....svetlat...благодаря че ми обърна внимание .. ..
  

 newsm62....е и какво ти стана  bouquet  bouquet  bouquet


 Blush а на теб?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт