АПРИЛките слабеят, хубавеят - цяло лято те ще греят!

  • 13 196
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 027
Аз съм тук, но и аз вече не знам къде да пиша  newsm78 Нали модераторите преди ни писаха да си изписваме темите до край или се бъркам  Thinking

# 271
  • София
  • Мнения: 1 252
Имаме още 30 мнения до края на темата - нека не ги претупваме така набързо.
Аз все още съм без мъже в къщи и се правя на работна. Снощи след като изчистих терасата от 2 чувала боклуци накрая успях да я измия . След това се хванах да лакирам гардероба, че от вътрешната страна си беше нелакиран чам. Така се отрових, че още ми се вие свят. Сутринта не можех да стана от леглото... Прозорците ще ги оставя на Косе да ги лакира.  Crossing Arms Или да ми купи противогаз!
След като два дни се радвах на измити прозорци дъждът пак изпонаплеска всичко и се чудя дали пак да не ги измия тази вечер, че като си дойде любимия да му е светло и хубаво newsm78 Откак е хукнал по командировки аз съм се затворила в нас и мия, чистя - хвърлям боклуци. На диета съм и по заведения не мога да ходя. Това живот ли е се питам?
Утре ще отида да си видя Емо, че много ми е мъчно за него. По няколко пъти на ден се чувам с майка ми, но само вечер Емо иска да говори с мен и обикновено иска да му изпея песничка.

# 272
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Раче, що се тровиш така, бе жена? Я да оставяш Косе да лакира каквото друго е останало. Naughty
А за измитите прозорци - няма какво да си говорим, те и мойте тъкмо ги измих и на другия ден вече на нищо ен приличаха. А и както го дават до края на седмицата да е все такова валежно хич не мисля да ги мия сега, може като си дойда от Велинград да го направя. Тъкмо дотогава Спас трябва да е разчистил нашата тераса и се надявам най-накрая и аз да успея да я сложа малко в ред, че сега е като луксозно бунище - има от всичко по малко, някои неща вероятно даже не знам че са там ooooh!

Да нагушкаш Емчо от мен. Маги напоследък дори да си говори с мен по телефона не иска, а преди не можеше да я отлепи човек от него.

# 273
  • София
  • Мнения: 1 252
Ели, майка ми каза, че след като ме чуел Емо бил натъжен и омърлушен и затова не искал да говори с мен, но вечер искал "мама пей" и гледам да не го разочаровам допълнително. Не знам как ще реагира на срещата ни и след това раздялата ни да не го натъжи повече. Досега не е плакал за мен.

Аги, пропуснах да ти честитя синия щъркел  Hug
Ванче, аз съм по честитките на патерица. Пожелавам ти да бъдеш все така жизнена, енергична и позитивна. Обичай и бъди обичана!   bouquet
Паста за зъби за Емо ползвам Ненедент без флуор. То и нашата е без флуор, та мисля, че  е подходяща за него, но засега ще кара на детски пасти за зъби.
Емо в чувалче не е спал и няма начин да го вкарам в такова. Спи завит с чаршафче и често се отвива. Ако го видим отвит го завиваме, ако ли не спи отвит. Като му стане студено сам се завива - та много не го мисля за това.
За яденето няма смисъл да ви казвам, че яде всичко, а като количество е повече отколкото ядат 3-те ни каки заедно.  Embarassed
Вчера ми пратиха пресни снимки на Емо и ми се видя много одупен, та майка му отнесе една лекция за здравословно хранене. Тя се притесни жената и го сложи на кантар - та равносметката е 17,300 кг. Т.е. свалил е 300грама откакто е при баба си и че няма как да е пораснал на дупе Simple Smile

# 274
  • София
  • Мнения: 3 648
Е, Раче, браво на Емо! Явно много скача  и тича с каките!
И аз вече се обърках в коя тема пиша! Която е отгоре в нея! Embarassed

# 275
  • Мнения: 2 631
Тъкмо мислех, да питам, как я карат "бездетните" мами и те се отчели. Hug

Ванче, кажи и вие как сте!? Heart Eyes

Татянка наистина липсва! Confused Юлчето също! Confused
Ще ходя, да ги търся в новата.
Останалите липсващи сякаш казаха, че са по почивки. Thinking

Чувал за спане никога не съм ползвала за децата. Велина спи отвита в жегите, а и иначе.

Паста за зъби - Вили ползва Ненедент без флуор.

Не се косете - стара-нова тема - нека всеки пише, където пожелае, а който има желание ще изчете всичко!  Wink
Не исках да създавам хаос, пускайки я по-рано!
  bouquet

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 14:29 от envia

# 276
  • Мнения: 2 631
Аз ще пиша тук  Mr. Green
Раче, да нацелуваш Емича и от мен  Heart Eyes Душичка сладка е той  Hug И по-полека с работата, няма да избяга  Whistling Макар че аз ако остана за малко без моя разбойник - т.е ако е с баща си гледам все нещо докаинско да свърша  ooooh! Каква е вашата паста без флуор?  newsm78
Скарлет, заспиваше към 11-11.30 и аз го будех в 8.30 ианче ставаше топло за плаж...трябваха ни 2 дни да влезе в час със стария режим  Whistling
Аз ходих за дъждобрани за концерта, дано не трябват  Mr. Green

Нощес се събудих от ужасна тежест в корема... и какво се оказа..Альо си спинка сладко там, взел го за възглавница  hahaha Joy Обаче вчера като го взех от ясла не искаше да му махна памперса, много рева и се тръшка, сложих му го де  newsm78 що така?  newsm78
Тази сутрин ми го похвалиха какъв мъж бил..имат две нови дечица - близначки, майката е мексиканка и с едното са завъртели лИбоФ...хващал я с две ръчички за лицето и я целувал по устата  Blush

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 14:32 от Смин

# 277
  • София
  • Мнения: 1 252
Смини, пастата е на Bilkadent - Грейпфрут без флуор, захар и ментол. Има хубав плодов вкус. Откак взех да бойкотирам флуорираните продукти сме само на такава. Мисля, че има и други модели, но съседката, от която пазарим има само такава за момента Simple Smile

# 278
  • София
  • Мнения: 3 648
Има и с лимон! И аз само такава ползвам!

# 279
  • Мнения: 2 149
Моите венци правят джобове в последно време, и кървят често, дори ей така през деня. Знаете ли какво да ги правя сега или да си взимам онази ужасяваща гадост...как й беше името...Парадонтакс  Sick
Иначе хомеопатичната много я харесвах, грейпфрутовата.

Общи условия

Активация на акаунт