Голяма еуфория настава, Септемврийчето на две годинки става!

  • 27 360
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
С благодарности на Тонита за заглавието.




ПОЛЕЗНИ САЙТОВЕ
Референтни стойности от кръвни изследвания и други
Приучаване на детето да ползва гърне
Когато детето плаче на раздяла с вас
Методи за възпитание на децата /по аюрведа/
                     
НАШИТЕ НЕПОВТОРИМИ ДЕЦA    
са вече много, много на брой и рожденните им дни са ето ТУК, но ние винаги се радваме и на всички нови попълнения!


# 1
  • Мнения: 45
Честит рожден ден на всички дечица, които пропуснах, както и на днешните рожденици Спаси, Мити и Алекс. Да са много здрави и много щастливи. Весело и безгрижно детство! Хубав и наситен с много емоции празник ви пожелаваме с Ники, мили дечица!

# 2
  • Мнения: 731
Добро утро, момичета!

Да са живи и здрави днешните рожденици Спаси, Мити и Алекс! Весело и безгрижно детство им пожелаваме!  smile3525

Марис, ама как не те е срам да пускаш нова тема? Wink Браво, че си се сетила! Благодарности!     bouquet

Тонита, колко е точно заглавието!    bouquet и за теб!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКИТЕ,ПОРАСНАЛИ Спаси, Мити и Алекс!!!

Най-щастлиното и безгрижно детство им пожелаваме със Стенли и много здраве!!! И весел празник днес!!! Hug

П.С. Благодаря и аз за новата тема!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 249
Е айде и аз да се цопна в новата тема Joy
Подготовката за РД тече с пълна пара. Вчера окончателно запазих места в един спортен център. Тортите са поръчани, украсата направена. Само нещица за хапване трябва да измисля, че там не предлагат. Щях да питам Мила, като видна наша кулинарка да даде идеи, но явно спинкат още-та момичета помагайте...
Марис, включвайте се по-честичко с Ники  Joy

# 5
  • Мнения: 1 174
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА СПАСИ,МИТИ И АЛЕКС!ДА СА МНОГО ЗДРАВИЧКИ,ВЕСЕЛИ,ИГРИВИ И САМО ДА РАДВАТ ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!


ЗА ЩАСЛИВИТЕ ИМ МАЙКИ Hug


Марис   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 451
Честит празник, сладки Спаси, Мити и Алекс! Здраве, щастие и любов!




П.П. Благодаря на Marys за новото ни местенце!  bouquet

# 7
  • Мнения: 638
Привет! Simple Smile
Заповядайте!Днес моето слънце  Димитър става на 2 годинки!  Grinning Благодаря за пожеланията!
На вси4ки рожденици,желая да са много здрави и щастливи!Весел празник на вси4ки! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Сесилияяяя, нещо втора лентичка виждам...Да нямаш нещо да ни кажеш? Hug Hug HugИли направо да честитя  Wink

# 9
  • Мнения: 3 971
Да честитя и в тази тема  Hug
ЧЕСТИ РОЖДЕН ДЕН НА СПАСИ,МИТИ И АЛЕКС! Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 638
Доника  Grinning бебко е на сестра ми Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
ЕЕЕ, нищо де пак честито и да и е живо и здраво Simple Smile

# 12
  • Мнения: 481
ехооо

ЧРД на сладките ни другарчета Спаси, Мити и Алекс   bouquet Здрави и много щастливи, и много радост да носят на мама и тате  Hug

Днес имаме пробив в яслата, само сутринта като го оставях плака, а после си е играл в пясъчника с децата и дори по стар Камбуровски обичай се е събул бос  Mr. Green

Хей, Марис, браво за темичката, включвайте се по-честичко с Ники, Както и Сесилия и Мити, честито ти племениче  Hug ... изобщо къде изчезнаха и другите чужбински мами... само Марлека ви отсрамва  Laughing

# 13
  • Мнения: 307
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СПАСИ, МИТКО и АЛЕКС!!! Много здраве и щастие!!!

И честит рожден ден на Иги, да е много щастлива!!!

Рождения ден на Ники тази година беше в парти клуб. Много хубаво си изкарахме, Ники много се забавлява, три часа направо не ни стигнаха. Имаше нещо като дискотека и той като взе микрофона и се прави, че пее, макар че по-скоро го целуваше... Laughing, много беше смешен. Надуха и един батут, но той се уплаши и бързо го изкарахме оттам, но пък как само се заливаше от смях, наблюдавайки другите деца как си играят вътре. И къщичката му беше приоритет в играта, другите деца се пускаха по пързалката, но той не, къщичката и това си е.  Grinning Когато дойде време за тортата обаче вече беше сънен и гладен и съответно мнооого кисел. На снимките почти реве. Но пък тортата беше много вкусна, другата година пак оттам ще поръчам.
Пуснала съм малко снимки от партито в общия албум.
Отивам, че вече е буден.
Целувки на всички.  Hug

# 14
  • Мнения: 366
Здравейте мили ми падружки...
 Извинете ме за седмица отсъствие..
 Честит рожден ден на всички малки , големи и още по- големи рожденници , които пропуснах, от все сърце им желая най- вече да са здрави и щастливи, весели и игриви!!!

 Специални поздрави за днешните рожденници Спаси (толкова красив и пораснал - истински Мачо), Мити (вече горд батко-братовчед) и Алекс ( на мама гордостта) Да сте живи и здрави сладки мишлета, весело детство и щури игри!!!

Рени, прегръдки, сигурно ти е трудно, аз оставих това приключение за 10-ти септ, когато и Лаци ще тръгне на ясла.. дано е леко, ти как реши , че е по- добре да го взимаш на обяд и до кога смяташ да е така..
Ирини, много си красива както винаги .. весел празник днес ти желая
 Марлелка, Мими е герой това с пръстите знам, че е едно от най- слажните неща за отказване , защото никак не можеш да й ги скриеш, така че браво и успех със заспиването. Ние от скоро открихме едно ново нещо , което бързо ни приспива - мамо, чеши гъбчето... чешем си гръбчето и така отплува за секунди, много обича...
Ави, ама и вие приключение сте имали, но ти си великия комбинатор признала съм те, няма да им се дадеш .. браво за начина по- който си решила проблема и евала на човечеца, имало още такива...
 Вики, какво да ти кажа за памперса , много ми помогна нещо, което Венуш каза - не трябва да го разиграваш и лъжеш , ако си решила махаш памперса и точка, пишка, ака .. няколко дни и ще се научи, обясни му, ако трябва му се скарай, но не му слагай памреса, естествено че ще носиш по 5 чифта гащи, панталони и резервни обувки или джапанки (че не се мокрят) но ако му го сложиш памперса ще се обърка, аз върнах през нощтта памерса , защото си се напишкваше верно 2 нощи не, 1 да - ама явно още не е време.. не се отказвай ако си го решила твърдо, поне при вас е топло и още имаш време, не е много гот ако е хладно защото си е мокрене.. аз срещнах най- голама трудност летните нощи с ресторантите, защото тичаше играеше и не се усещаше, но аз го оставих да се напишква и му се карах за това, че не ми е казал.. може моите методи да не се харесат на всички , но аз казвам моя опит... вече всичко е ок, денем определено се съзнава какво му се случва и няма грешки, нощем също се буди да пишка, но ако е много преуморен пропуска... за това го оставих още да затвърди чувствителността си ...
 Мерис, поздрави за хубавата тема и позрави на Тонита за идейното заглавие..  bouquet
 Ние от вчера вечерта пак сме на морето, то нашето не свърши, събота неделя и понеделник бяхме на Сандански и Лаци се побърка в басейна да скача и да цапури, вече може сам да се оттласква от ръба на басейна и да скача, естествено някой трябва да го чака долу като потъне да го извади.. направо ме е страх какво ще стане ако реши да ги прави тея работи зад гърба ми.. иначе много хубаво искарахме, едната вечер мама "до зори" пя и танцува в пиано бара, а тати спеше с Лаци в стаята на хотела, през другото време падаха весели игри с децата, тичане и скачане... много хубаво изкарахме
 И така сега още малко плаж и плажни приключения.. време още е хубаво
 До скоро

Общи условия

Активация на акаунт