Изцепки на мъжете, относно децата...ІІ

  • 108 127
  • 733
  •   1
Отговори
# 315
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Виждам снощи как мъжът ми надига една двулитрова бутилка кола към устата на сина ми. При което започвам да обяснявам, че колата не е полезна дори за възрастен, а какво остава за едногодишно. А той: " Еее, не може кола, не може ракия, не може вино. Ама живота е толкова кратък."

Нашият пък постоянно се опитва да ме убеждава, че вече е крайно време да започваме пържоли да му даваме  Mr. Green

# 316
  • София
  • Мнения: 673

[/quote]                                                                                                                                                                               moresmile newsm62големи сте образи!                                                                                                           моя мьж като бях бременна ми гледа корема и понеже беше лятото бях само по сутиен и кьси гащи Mr. Green,по едно време бебето запо4на да мьрда и му викам -гледай как мьрда ,а той ми отговаря ууу не не искам 4е ме е страх ,прили4а като на филм на ужасите или на филм с ивьнземни! smile3538
[/quote]

Все едно слушам за моя мъж:) Изпитваше голям страх от мърдащия корем...
А пък тия дни гледаме си значи "Всички обичат Реймънд" и малката надува гайдата, че нещо й беше мръщеливо. Та мъж ми с един сериозен тон й казва "тихо, че филма е без субтитри"....В интерес на истината малката млъкна и ревна после на рекламите.

# 317
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А пък тия дни гледаме си значи "Всички обичат Реймънд" и малката надува гайдата, че нещо й беше мръщеливо. Та мъж ми с един сериозен тон й казва "тихо, че филма е без субтитри"....В интерес на истината малката млъкна и ревна после на рекламите.

Ех че сте и вие... Детето не е чувало, искало е малко да увеличите звука...  Mr. Green

# 318
  • София
  • Мнения: 673
Рися, точно това и напаравих, само дето на мене ми писнаха ушите Joy

# 319
  • Мнения: 37
като бях бремена идва моя мьж с мен на ехограф ,докторката запо4ва да обяснява -това тук е кра4ето ,виждаш ли?-това е  рь4и4ката......и т. н.излизаме от кабинета и моя мжж ми казва-ништо не можах да разбера от това което гледах ,видях само едни сиви петна ,размазани такива  едни,а аз го питам ами защо казваше -да да  да ,през цялото време ? а тои- ми да не се излагаме!

# 320
  • Мнения: 126
СПОМНЯМ СИ ЕДИН МОИ ПРЕГЛЕД:ДВЕМАТА СМЕ И ЛЕКАРКАТА МЕ ПРЕГЛЕЖДА И ЗАПОЧВА ДА ПОКАЗВА ТОВА Е ГЛАВАТА ТОВА РЪЧИЧКИТЕ........И ТОВА Е КРАК СЛЕД КОЕТО ВЕДНАГА МЕ ЗАВЕДЕ В ДРУГАТА СТАЯ ДА МИ ДАДЕ ИЗСЛЕДВАНИЯТА,А МОЯ ХУБОСТНИК ЧУЛ КРАК/1/И ВЕДНАГА ЗВЪНИ НА МАИКА СИ /МЕД.ЛИЦЕ И КОЛЕЖКА НА ГИНЕКОЛОЖКАТА МИ/ И И КАЗАЛ :МАЙКО СТАВА НЕЩО СТРАШНО ИМА ПРОБЛЕМ ЛЕКАРКАТА КАЗА ЧЕ ДЕТЕТО Е С 1 КРАК И ЗАВЕДЕ АНЕЛИЯ В ДРУГАТА СТАЯ ,СЕГА ГОВОРЯТ .ОБАДИИ СЕ МОЛЯТЕ И ДА КАЗВА КАКВО ЩЕ ПРАВИМ.ВЯРВАИТЕ КАТО ИЗЛЕЗНАХ ТОИ БЕШЕ НЕ БЯЛ АМИ СИН.НЕМОЖЕ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО МУ Е ДОБРЕ ЧЕ ЗВЪННА СВЕКЪРВА МИ ТА РАЗБРАХ.А НЕИСКАМ ДА ВИ КАЗВАМ КАК СЕ СМЯХМЕ ПОСЛЕ. Joy

# 321
  • Мнения: 1 208
Детето си стои и мрънка в кошарата,а аз бременна в 8м. Таткото му вика "няма да ревеш,че ще те дам на майка ти да те глътне-виж какъв корем има" Joy

# 322
Марти беше на 10м растешему зъбче плаче ама се къса разбира се часа е 2нощеска  а мъжа ми най сериозно му казва  - Абе пич сигурен ли си че  нямаш някво психично заболяване  че ревеш непрекъсното. Фифи  е на 1месец има колики и плаче а мъжа ми заявява - А не това  бебе ми писна не съм спал от 2дни да си отива от където дойде А аз най сериозно Ми малко трудно ще  е да го наврем  отново в корема ми но ако искаш опитай.

# 323
  • Мнения: 1 258
Как съм прпуснала такава свежа темичка?Заю малко да падна от стола от смях.Записче да следя. Peace

# 324
  • София
  • Мнения: 382
Последната изцепка беше по повод, че бебо мърда много и силно осезаемо в корема ми и моя вика "той сигурно ще се роди проходил"  Joy

# 325
  • Мнения: 112
Ето нещо от вчера.
Мацата е изкъпана и таткото я обича, а аз прибирам тоалетното мляко и тем подобните му мазила. Готвя се да  я поемам от таткото и да я  приспивам.
По едно време чувам един кикот и едно задъхано дишане. Поглеждам. Малката прескача от нейното легло към нашата спалня, а таткото нещо последно дозакопчава по нея и казва :" ЧАКАЙ ДА ТЕ ДОВЪРША, де!" #Crazy , т.е. да те дооблека. Joy

Ама при такава закана, стои ли дъщерята да я  "довършат" hahaha

# 326
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Нашия татко заведе вчера детето при баба ми  за малко на гости . Преди да тръгнат я нахраних  ,за да знам че няма да има проблеми с яденето .След половин час телефона звъни и притеснен тати казва, че детето е много гладно(защото си лапало пръстите)  и  ще му дадат с баба ми пилешка супа  smile3511Направо ми причерня  пред очите , той знаел че е малка още и само мляко пие ,ама какво толкова като няма мляко има пилешка супа #2gunfire

# 327
  • Мнения: 187
Нашия татко заведе вчера детето при баба ми  за малко на гости . Преди да тръгнат я нахраних  ,за да знам че няма да има проблеми с яденето .След половин час телефона звъни и притеснен тати казва, че детето е много гладно(защото си лапало пръстите)  и  ще му дадат с баба ми пилешка супа  smile3511Направо ми причерня  пред очите , той знаел че е малка още и само мляко пие ,ама какво толкова като няма мляко има пилешка супа #2gunfire
Леле, това даже не е смешно! Аз ако съм, така щях да го наредя по телефона, че щеше да го е страх да се върне вкъщи! Ужас! Те бебетата и краката си лапат, чудя се какво ли биха му дали в този случай? newsm78

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 13:23 от the1

# 328
  • Мнения: 239
Те бабите уж се най-доброто мислят за децата ,но не винаги е най-правилно .

# 329
  • Мнения: 112
Абре, хора, вие как не разбирате Joy то какво е то това ... мляко да яде детето. Не ръцете, ами и ушите ще си заяде Joy
То друго си е на баба пилешката супичка  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт