Вън циганското слънце грее - ЮНЧЕ весело му се смее!

  • 12 279
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4
къде сте се дянали всички . мойта доста сее изморила че следобедния сън вече минава всекакви граници.аз естествено вместо да си почина се вихрих с метлата и лопатата ,тъй като малката доста ми беше оставила- да не скучая евентоално. ето я бандата вече е будна бб за тая вечер

# 271
  • Мнения: 116
Ето рецепта за Пещерски зелник,който обичам с праз :

http://www.receptite.com/recepta.php?r=52

досега не съм правила-само съм гледала как се прави.

# 272
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравейте!
Къде се загубихте? Хайде малко остана до новата тема.  Grinning Давайте предложения за заглавие.

Ели днес стана с 7ч. и с рев заспа в 13:30ч., не искаше да си тръгва от площадката, а едвам се прибрахме.
Шоши, снимките са много готини. Фенера пазите ли го или стои в градината?
Ди, надявам се днес момчетата да са по-добре и бързо да се оправят.
Жени, прибрахте ли се? Казвай как изкарахте. Алекс беше ли послушен?

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Баба Зима наближава, ЮНЧЕ в къщи полудява  Mr. Green

# 274
  • Варна
  • Мнения: 558
Какава площадка? Какви пет лева?  Mr. Green То навън такъв дъжд вали, че не сме си и помисляли за площадката. Ей там на яслата при децата  Laughing. Ели уж има напредък. Вече не ревяла толкова и станала от столчето, че някоя и друга беля направила. Кой знае обаче кога ще я оставят да спи  Rolling Eyes. Иначе при нас нищо ново - аз си ходя на работа до обяд, а Ели на ясла.
Ако не се лъжа Щъки беше направила няколко предложения за заглавие по-рано, които ми бяха харесали.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Падат юнчетата диви като малки сливи. За цицина мама проверява и дундуркайки успокоява.

Баба Зима наближава, ЮНЧЕ в къщи полудява  Mr. Green

И двете ми харесват и са ужасно актуални  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 4
Баба Зима наближава, ЮНЧЕ в къщи полудява  -  e  това си е като заглавие на тема .не че другото не ми харесва, но е много дълго, а пък ми звучи и като стихче. но аз съм "ЗА" и за двете.
Ние пък ходихме по София и малката явно доста се е поизморила щом от 12 е заспала и още не се е събудила.Имам въпрос към всички ви - По колко пъти спите на ден? Щото на мен ми се струва ,че още са малки и се нуждаят от сутрешното им спане.

# 277
  • София
  • Мнения: 1 235
Цуци, малката от около 5 месеца спи по веднъж на ден. Инцидентно се е случвало да спи по 2 пъти.
Ани, радвам се, че Ели е почнала да се отпуска в яслата. Добре де ако им кажеш, че от следващия ден я оставяш да спи там, ще ти откажат ли? Ама и тези лелки са ...... Close

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Виктория спи по 2 пъти на ден! Рядко се случва да спи по веднъж  Peace

# 279
  • Мнения: 579
Гергана спи по веднъж,даже по някога пропуска.

# 280
  • Мнения: 213
Моите деца вече спят,какво ще става тази нощ не знам ooooh!Тези болести ми омръзнаха вече,все бутам на някого нещо в устата.Остава да нагостя малкия с АБ на баткото.Днес пак бяхме на лекар,гърдите и на двамата са чисти ама гърлата им са зле.Ей сега и големия вдигна и температура.Иначе Стами е игрив,ходи катери се и скача по мебелите.Спи само веднъж през деня.
Ани,радвам се че Ели е започнала да свиква с яслата.Наистина много време ти я задържаха все до обяд.
Та така то при нас няма нищо интересно за хвалене.Аааа,има мама свекърва ще идва да ми помага другата седмица Mr. GreenТака че ще имам да се грижа за още един човек.

# 281
  • Мнения: 98
Ди, завиждам ти за помощничката:mrgreen: Бързо оздравяване Peace
За протокола: Радо спи по 1 път, ако сме извън къщи, ако си стоим у дома - по 2. На вън просто всичко му е много интересно и не заспива, колкото и да му се иска.

# 282
Добро утро   bouquet,

Извинете, но пак си преинсталирахме компютъра и системата не ме пуска нещо, като редовен потребител.
ние се събудихме таз сутрин в 6 часа и сега сме в нервна криза, спи ни се, ама не заспиваме
и ей тъй - дерем си се в леглото. Този период ни започна на 11 месеца, когато решихме да не спим по два пъти на ден, а само по един и сутрин за спорта - се одираме да ревем, ама не, та не. То понеже пък като малки се сбърквахме да ревем и пак не спяхме хич и затова, за да има компенсация явно, на мама да и е добре Laughing И днес ще е тъй  Rolling Eyes ама карай.
Извинете за наоплакването. Laughing
А иначе всеки ден си обелваме носа и си затвърждаваме цицината. Дали нещо е вързан в краката младежът ми, не знам.
На болничките да оздравяват.

И весел ден ви желаем.

# 283

Общи условия

Активация на акаунт