Кипърска славна дружина (16)

  • 24 455
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 30
Обади ми се и Гери,така че момичета ще сме пълна бройка мамчета от Ларнака.
Селестинче аз като клоунка да се изкажа по въпроса.Въпреки,че това са професионални тайни,но айде от мен да мине. smile3503Значи ако намерич боички можеш да се опиташ да им нарисуваш по нещичко на лицето или на ръчичките.Музикални столове е най-популярната игра и всички деца я знаят.Пуска се музика и децата бягат около столове,които са с 1 бройка по малко от децата,когато музиката спре,трябва да седнат,този,който остане прав излиза от играта,маха се 1 стол и така се продължава докато остане 1 -победител.Добре е да купиш дребни нещица и да даваш като награда на победителя(има и пластмасови медали и т.н-въпрос на вкус).Друго-от вкъщи завий с много вестници 1 подаръче,и сложи между вестниците други по ефтини нещица като бонбони,близалки и т.н.Как се играе?Сядат децата в кръг,започва музиката и децата трябва да си подават едно на друго подаръка,където спре музиката,детето,което държи подаръка отвива една страница и така докато намерят,големия подарък.Ако не можеш да занесеш музика,снабди се с една свирка,като свирнеш да започват и пак като свирнеш да спират.също вземи 1 кърпа(забрадка) за да вържеш очите на някого за сляпа баба ли се казваше.да се опитва детето с вързаните очи да хване друго и да познае кое е(как се казва).Питай децата на какво искат да играете и те ще ти кажат идеи.Надявам се да съм обяснила добре и да съм била полезна.Весело изкарване. moresmile hbday Tada

# 211
  • Мнения: 30
Жужке дружке ще се опитам да дам отчет в понеделник със снимков и видео материал,защото за виртуално вклучване-малко трудничко-немам НЕТ в къщи все още. Blush

# 212
  • Мнения: 1 858
Здравейте, момичета пак (отново) нищо не прочетох и направо пиша Grinning
Еее значи Close писах писах и накравя нещо стана и всичко изчезна.
Ние сме добре, всичко е спокойно за сега. Сдобхме се с бричка и сега чака да и платим застраховките и всичко дето има да се плаща.
Толкова отдавна не съм писала, че сега седя и се чудя какво да пиша още повече, че нищо не съм чела ooooh!.
Селестин ние живеем до Дебанамс та някой път ако имаш време след работа свиркай Grinning.
Целувки ви пращам на всички  bouquet

# 213
  • Мнения: 953
Здравейте,
ей направо ме трепете с тези дъждове на  които се радвате.Кажете ми колко градуса е при вас.То тук е достатъчно студено,не вярвам и при вас да е така.
Иначе ми топлите душицата като ви чета : тук купонче,там купонче........много хубаво си живеете.
Не че ние сме се спряли де.С малчо и на ресторанти ходим и по гостита и въобще.........на бабите лошо им става като слушат.Ама като ги няма да го гледат,само ще слушат и ще мълчат.
Аз да ви кажа,че голяма чуденка ме мори.Давайте акъл.Свеки не работи,но се води на работи.Сега искам да я накарам да й прехвърля майчинството и да започна работа.Но пък искам да го гледа тук у нас.Така хем тя ще взима някъй лев,хем и аз.
Дайте ми съвет.Или да си остана да го гледам с 220лв.майчинство.

# 214
  • София
  • Мнения: 1 456
Маатете, много се радвам да те видя!
Честито возило!
Ти защо винаги бързаш?  bouquet


Деси, ти си познаваш свекито най-добре!
Ако мислиш, че ще прави това, което и казваш и
ще гледа дечко както ти искаш какво се чудиш.
Предполагам, че няма да живее във вас.
Иначе можеш да й прехвърлиш майчинството, ако е
на трудов договор само или да се върнеш на работа и да получаваш 50%
от майчинстовото към заплатата си, като обезщетение.

Ако е пенсионер може да се възползваш от програмата за подпомагане
на майчинството и да я наемеш през бюрото по труда.
Но ти си знаеш!
Според мен, ако финансовата страна на въпроса не те притеснява си гледай
детенцето поне докато навърши 1-1,5.
Като го дадеш на ясли свекито ще помага, пък и ти ще си започнеш работа.
Това според мен! Hug

# 215
  • Мнения: 903
Муци, Жужка, Кати и всички останали притеснени от отсъствието ми............................ - споко, добре съм /поне физически/.., Лорка като цяло също е добре, татко като цяло горе-долу.  Извинете ме и моля не се сърдете, но нямам желание да пиша и разбира се причината изобщо не е в някой от вас...  Просто се чувствам затормозена  и се опитвам да се събера конструктивно в себе си...  Обещавам, скоро ще пиша.

На всички пожелавам весел уикенд, изпълнен с мнооооого 
  family 1swing  piasyk dancing
......и прочие положителни емоции! lovekiss

# 216
  • София
  • Мнения: 1 456
Блондичке, мила, изпращам ти много,много целувки и те прегръщам силно.  Hug Hug Hug  bouquet

# 217
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
как сме днеес  Hugкак сме днес Hug има ли жадни за клюкинки ..... Laughing
включвам се мноооого накратко като се има предвид мойто краткооооооо Joy
целувки на всички мами от Ларнак Буболинка....Шанкулова....Гери....и на техните сладки малки щерки  love001  love001 newsm51
реших да докладвам първа защото половината от тях ще се включат в понеделник ааааа има тук любопитни и със слаби сърца няма да изкарат чак дотогава rotfImbo
та форумската среща мина ч у д е с н о.... smile3521 smile3521....събрахме се сааааамо жени единствените мъже бяха мойте синчета милите малко се уплашиха от толкова жени #Crazy...но бързо го преодоляха и влязоха в час ... Peace...буболинка като една опитна клоунка ги предразположи нооооооооооо какво направи с тях ще видите в понеделник няма да издавам от сега smile3503....за мое мноооооооооооого голямо учудване се нахвърлиха на едни чудесни сандвидчета със пастет а в къщи пастет не искат и да помиришат бях в шок newsm78
Жужка не съм съгласна така да изчезваш з а б р а н я в а м  smile3516
блонди мила моля не изпадай в депресия тук всички мнооого те обичаме и когато си готова те чакаме да се включиш само от време на време пращай по нещо да знаем че ни четеш ......  bouquet
деси за съжаление не съм запозната със бг законите но съм съгласна с муци ако можеш да й имаш доверие на свеки давай смело така де няма да затъпяваш в къщи.... Thinking
маатете радвам се че все пак си тук от време на време нооооооо все пак тук  bouquet

# 218
  • Мнения: 1 858
Зравейте пак. Днес пак съм тук макар и пак за малко.
Муци все съм за малко защото взимам лаптопа и отивам на един кей където има интернет. Нали се сещаш, че най-вече завися от батерията на лаптопа а не винаги успявам да я заредя до край. Винаги излизането ми щуква в последния момент и набързо всичко. Завися и от времето единия път ни валя дъжд с Светли. И такива ми ти работи.
Блонди не знам какво става стеб защото не съм чела но от сърце ти пожелавам възможно най-скоро да изгрее слънце и на твоята улица. Имаш подкрепата ми ако не физическа то поне морална Heart Eyes.
Катенце значи се срещнахте а? Много се радвам тия срещи са много хубаво нещо. На мене срещата с Дани и срещите с Гугунче ми държат влага доста време.

# 219
  • Мнения: 26
Лелче,аз ще ти кажа кво да направиш,ама ти сигурна ли си,че искаш свекито да живее при вас..пак си помисли...ако решиш,че да,ще ти кажа как ще стане..
Незнам дали някой каза за срещата,но аз много се радвам,че се видяхме момичета,беше супер..Адашче,имам оферта за работа за онази жена дето беше у вас,с късата черна коса,съжалявам ама не разбрах коя беше..офертите са от българската общност тук..И като говорим за това,да ви кажа,че днес бях на едно тяхно събрание както споменх онази вечер и говорих със собственика на бг вестника и се разбрахме,че тази седмица ще отида в редакцията с всякакви въпроси,които ни интересуват..,затова който квото има да пита,свързано с права,задължения,нормативи,документи и въобще всичко,което ви интересува-казвайте..той обеща да се разрови и да обясни всичко...

# 220
  • Мнения: 953
Ето мееее.
Днес съм по-добре.Свеки ще гледа дечко,пък аз ще съм на работа.Така или иначе работя на 5мин.от вкъщи.А свеки ще пътува-сутрин и вечер с на моя мъж брат му.
Тя е на трудов договор ,но ще й прехвърля майчинството и малчо към 2год.ще го дам на ясли.Ами такава ще е.
Така и тя ще взима някой лев и аз ще взимам повечко.То колкото и  да взима моя мъж ,и допълнителни доходи има,ама с тийнейджър и бебе и високи сметки за ток..........неможе.А пък бабата е щастлива че я ангажираме,защото й тежеше че чаканото първо внуче ,неможе да помага.Не я искаме.Ето сега я искаме.Чат пат може да нощува,но пък ние ще се възползваме тогава с мъжо.Като ми наготви и една манджа през деня и вечер само ще си гушам бебето.Гери ,скоро лельо и ти ще си я гушкаш.С всеки изминал ден са по-интересни и сладки и ти идва да ги схрускаш.
От сега мисля за подарък за коледа.Спряла съм се на това:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/408
или
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2707

# 221


Добро утро на всички и лека и успешна седмица!

# 222
  • Мнения: 903


Хайде заповядайте на закуска с пожелание за хубав ден и седмица!!!

# 223
Отхвърлих набързо малко спешна работа и ето ме отново във форума, защото ми е много трудно да се настроя на понеделнишка вълна.
Блонди, гледам, че цяла софра си спретнала, не само едно голо кафенце, като мен.
Деси, и двата варианта са чудесни, каквото и да избереш, все ще има успех. И все пак, по-добре е да купиш тази играчка, която ... заема по-малко място. Нали знаеш колко бързо им омръзва всичко и после се чудиш къде да го прибираш. Когато сме в България, този проблем със "складовата площ" никога не ме е вълнувал. Винаги има някоя добра приятелка, на която можеш да предадеш по-нататък, но тук буквално съм се затрупала  с окъсели дрешки и безинтересни вече играчки, които ми е жал да изхвърля, а няма кому да ги харижа.
Ние прекарахме два чудесни, слънчеви почивни дни и това е причината да не мога да се концентрирам в бачкането. Отчитам се в картинки.

# 224
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен, момичета и ПДД,

Включвам се само да си хапна от закуската на Блонди и да пия от кафенцето на Доли...
Освен това, искам да пожелая на всички успешна седмица, изпълнена с приятни емоции и добри хора около вас...
Гери, чудесно е, че имаш тази уговорка за въпросите касаещи БГ мамите в Кипър. Вярвам, че така ще сте много полезни на хората които имат какво да попитат. Аз самата още нямам оформени конкретни въпроси, защото съм далеч от вашия бит и живот, но с радост ще се запозная с всичко което ви вълнува и притеснява. Знам, че така ще сте много полезни и на мен и семейството ми.

Още веднъж - хубав ден на всички!   lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт