Мама чака и мечтае,но до ФЕВРУАРИ трябва да потрае

  • 13 146
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 69
Здравейте , милички !
На мен от няколко дни постоянно ми се спи  Sleeping
Направо задремвам , както си седя . Някоя от вас има ли същият проблем ?
Според вас , на какво може да се дължи тази моя сънливост .Възможно ли е от липса на някой витамин или нещо друго  newsm78

# 271
  • Мнения: 233
m.mega, може принципно да не си алергична, но за последните  месеци на бременността е характерна появата и на "обрив на бременността". най-често се появява само по корема, но може и да се получи по гърдите, ръцете, вътрешната част на бедрата...моята кумица, която роди октомври месец около 10 дни преди раждането получи силен обрив. и тя не е алергична към нищо, но отиде на дерматолог и се оказа, че се е изявил този "обрив на бременността". дадоха й нещо за мазане и нещо за пиене - просто не помня какво, но е хубаво да отидеш на лекар, за да ти кажат точно какво е при теб, каква е степента на обрива. може да е нещо моментно, например от гаден ластик на дрехите, но може и да се задълбочи и да се стигне до безсъние от сърбежите (както стана при моята кумица).
аз мързелувах по малко тия дни, днес си пазарувах малко козметика..., а вие купили ли сте козметика за бебетата, ако не - каква мислите да купувате? аз засега проучвам нещата и може би след седмица-две ще започна да купувам нещата по малко, че почти нищо не съм купувала за бъдещото поколение на сем.Христови Blushсамо една хавлийка...е, имам наследени дрешки и няколко аксесоара от племенниците, но има още да се оборудваме. най-малкото е че количка, ваничка и скрин нямаме.

# 272
бульовче аз използвам продуктите на Мустела при Тифани,ще ги използвам и при бебето,защото са наистина много добри,аз никакви проблеми с тях не съм имала.Когато идвах последно в бг мисля че ги видях техните продукти в някоя аптека,може би Санита,но не съм сигурна.
Аз тъкмо сега се отправях да ударя един следобеден сън,но първо реших да напиша и някой друг ред.Утре вече ще сме по-активни всичките,днес май на никого не му се пише,а? Wink
P.S.Забравих да напиша,че в момента аз използвам тяхната серия продукти за кожа на бременни,и мога да кажа,че все още например не ми се е нацепила кожата въобще,гладка като бебешко дупе е Mr. Green

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 22:05 от TiffanyMichele

# 273
  • Мнения: 1
Здравейте, сладки бремелинки!
Аз се мажа също с Мустела, а цялото ми дупе и бедрата ми са в лилави чертички! Така здраво ще се нацепя, че не ми се мисли  ooooh! ! Явно си е до тип кожа, ако ще да се мажа с крем от космоса!
Утре ще ходя да записват тоновете на бебето и после имам малко работа, та ще се видим в новата темичка!
Лека вечер и приятни сънища!  smile3524

# 274
  • Мнения: 263
 Добро утро, коремки!

 И аз да се присъединя към отбора на зимните булки. Днес с любимия имаме годишнина! Най-вълщебната и влюбена година от живота ми  Two Hearts Мислех много с какво да ви почерпя - търсих целувки, но не намерих. Затова в духа на Коледа и прекрасното настроение (а и нали сега само това ми е в главата), реших да ви поднеса този сладкишена къщичка. Да ви е сладко:

 Дано съвсем скоро всички се радваме на свои домове, изпълнение с весели гласчета и топуркане на малки краченца!  smile3540
 Тази сутрин аз успях да изненадам ненагледния като се възползвах от чудесната идея на Карбо за табелката с фамилията (Мила, благодаря ти от сърце   bouquet ). Получи се страхотно! А след малко отиваме първи да чакалим (ето от къде идвала думата чакалня  tooth) пред кабинета на доки за консултация. И ще си видим бебетоооо  newsm44 Обещавам да се отчетем по-късно.

 Хубав и много влюбен ден на всички!  Hug

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 07:45 от Мартеничка

# 275
  • Мнения: 0

Добро утро мамички!лек и усмихнат ден на всички!

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
МАртеничка,честита ви влюбена годишнина,още 100 пъти по толкова да празнувате все така влюбени   bouquet  bouquet  bouquet
Честит рожден ден на Миа66,много щастие,здраве ,любов и февруари най-желания подарък на света -здраво и красиво бебче   bouquet Hug

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 08:16 от zabche

# 277
  • Мнения: 17
Мартеничка   да сте живи и здрави и да ставате все по-влюбени от тук насетне   bouquet
Същото се отнася и за  Деси06 малко на патерица от любов да не се отървете момичета Simple Smile
 Миа66 bdbaloni много хубави емоции днес, цял чувал с подаръци, здраве и любов и търпение до наи-хубавия момент февруари Simple Smile
 Днес за мен започна първия "мързелив" ден, току що изпратих татето на работа и сега се мотая доста безцелно насам натам, но се надявам да за два три дни да си вляза в някаква система  Crazy

# 278
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро!



Мартеничка, пожелавам ти още дългиии години да сте все така влюбени!

Mia66,  newsm59! Да си жива и здрава, много обичана!

# 279
  • Мнения: 0
Добро утро,поспаланки Hug
Пускам НОВАТА ТЕМА още от сега,защото може да ми спрат интернета по някое време Wink
Ще се видим там  Hug

Общи условия

Активация на акаунт