С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 634
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Eeeee голямо раздвижване днес  Joy

Много хубаво се уговаряте за срещичка ,
ама и ние няма да може да дойдем че почвам очните от събота и така до 31.01 Sad

По нататък ще се включим и ние в срещите  Peace

Зайке  весело изкарване на празника ви желая  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 969
Добро утро и от мен Simple Smile
Аз съм временно Люлинка Simple Smile. Изнесохме се замалко, че брат ми си дойде временно от чужбинско и ще станем много. Напролет като уредим въпроса с малката и ние ще търсим я под наем нещо или за купуване, ако дотогава не измислим нещо друго де.
Мимето, аз не съм ходила в 28 поликлиника, но знам от 2 приятелки дето са ходили при въпросната Миладинова, че хич не са доволни. Мойта бременност я следиха в 25 поликлиника, но и там не бях много доволна, ама не ми се занимаваше да я сменям, добре че ми беше лека бремеността, иначе щях и аз да търся по-свястна гинеколожка.
По-късно може пак да се включа, че има много работа сега
Пиятен ден от мен  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте момичета, имам молба. Ако подкрепяте протеста, сменете си моля аватара, като копнете моя   bouquet.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 096
miika, добре дошла и да знаеш, че не си сама Hug
Въпреки че не споделям положението ти на бременееща, тъй като вече минах по този път, ще се радвам да се виждаме. Аз живея сравнително близо до теб - в 16 бл. съм  Peace В момента съм в дълбоката провинция при мама, но малко да се пооправи времето и съм на линия! Още повече, че обожавам всякакъв род кучета, 20 год. от живота ми бяха свързани с тях, но за съжаление, животът им е по-кратък от нашия  Sad Надявам се един ден мъжът ми да бъде умилостивен и да се съгласи да си вземем едно кученце, та идилията ни да е пълна. Едно въпросче - вкъщи ли си стоиш или ходиш на работа?
Муци, предложението ти е супер, но ще ви изпусна срещичката (за което много ме е яд, че съм на всяка манджа мерудия), но предполагам ще има и много такива занапред!
Ще е прекрасна гледка да се съберем цяла тумба бебета и бебета в кореми, няма да е никак скучно  Mr. Green
Женя, каква е тази бебешка ТВ, че ми е интересно? Ние сме на чиния, дали можем да хванем това чудо.
Така като ви слушам, че всички сте на диети, май аз ще съм най-едрогабаритната между вас, но трябва да има разнообразие  #Silly Още се офлянквам, но съм заплюла 1 март като първи ден на промяната!
Хайде приятен ви ден на всички и до после!



# 19
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен.
miika добре дошла и лека бременност
Муци кексче звучи много добре ние с коремите май не бихме се въздържали от нещо сладичко  Laughing Wink За съжаление тази събота и неделя и аз няма да съм на линия за срещичка. Взех, че се записах на английски и в събота сутринта сигурно ще започна, а после ще пътуваме в провинцията малко чист въздух да подишаме  Crazy
jeniqa аз също знам, че заразния период е докато избият пъпките и после не би трябвало да има проблем, но за по сигурно питай докито.
tonkabonka и аз така се надявах на кученце ама и моя мъж като твоя нещо не можах да го навия, а вече няма и как да стане с очакваното бебенце baby_neutral но живот и здраве по нататък... Grinning не съм се отказала.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 096
Пепче, малко да поотрасне детето и двечките ще обработваме мъжа ми за кученце - да видим дали ще устои на постоянно хленчене от наша страна. Мъжът ми е на мнение, че животни се гледат в къща с двор. Е като нямаме къща, та цял живот да си кретам без куче ли  Crossing Arms Ще види той след 1-2 години  smile3508 В краен случай съм решила за втория рожден ден на малката (живот и здраве) да връча едно кученце на някоя от най-близките ми приятелки, все едно е подарък от нея към детето  smile3533

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте момичета, имам молба. Ако подкрепяте протеста, сменете си моля аватара, като копнете моя   bouquet.

Бифани, аз прочетох темата за тоз протест, но честно да ти кажа  (може би щото съм и от клуба на блондидата  Mr. Green) не разбрах за какво точно е въпроса. newsm78

И тя каква стна сега.
Срещата май ще се състои в тесен кръг! Heart Eyes Joy
Но нищо ....Женка, само и ти сега не казвай че не можеш щото сами щеси сразхождаме с Алексчето ми!

Писанке , от сутринтта в събота сте още нали?

Пепче, това за английския много добре! Къде се записа?

Софи, ти пък съсвесм от другата страна отиде! Shocked За дълго ли ще останете там? То може да идем на гости на Бифана и при теб да се домъкнем! Ееее, няма отърване, а?! hahaha

Тонка
, ти вземи си идвай вече! Времето е като пролет, пък и все ще го пуснат тоя гАз.

miikа, и ние сме любители на всякакви животинки инай-вече на кученца. Алекс много щ е му се зарадва!Каква порода е?

# 22
  • Мнения: 4 393
Ами, Муци педи каза, че два дни преди да избият пъпките двата дни след като избият са най-заразни, но карантината е 14 дни и аз сега съм в чуденка дали да не дойдем и да стоим в количката без да мърдаме или изобщо да се откажем  newsm78, защото събота ще е 10-ия ден...

# 23
  • София
  • Мнения: 969

Софи, ти пък съсвесм от другата страна отиде! Shocked За дълго ли ще останете там? То може да идем на гости на Бифана и при теб да се домъкнем! Ееее, няма отърване, а?! hahaha

Муци,ще бъдем в Люлин до началото на февруари, после си се прибираме  Hug
Айде като се върна да организираме пак срещичка, а дано и времето се е затоплило.

# 24
  • Мнения: 189
Здравейте и от мен,

много активно днес бе, лелееееееее Simple Smile Аз вече съм си в София,но няма да излизам скоро Simple Smile с тия изпити УФФФФФФФФФФФФФФФ

Ще ви следя отблизо къде хойкате Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 23 096
Муциии, бе ти момиче не разбра ли, че само си намирам извинения, че да поостана още малко в прованса  Wink
Ех, че си непрозорлива  Mr. Green
Светлушке, то веднъж като се отпушим на писане, няма спирачка!
Да, ама мен няма да можеш да ме шпионираш  smile3533 Така, че ще трябва да го караме на доверие  Grinning

# 26
  • Мнения: 128
Топлите ми душата, като ви чета,толкова спокойна и не-самотна се чувствам с вас! Прекрасни сте! Буболчеката (така де, кученцето ни) е канадска лисица с характер на котка (ревнива и интелигентна), казва се Чочка. Някой ден ще я запозная с любимците ви на дълга разходка около езерото, но ще е доста след като бебешокът ми се роди (а дотогава Чочка ще "отлежава" при моите в Монтана, заради новороденото.)
Благодаря на всички за топлото посрещане, нямате си представа какъв балсам е това за човек като мен, който НЕ е заобиколен от хора (жени) в същото положение. А тук определено се чувствам в свои води.

# 27
  • Мнения: 13
tonkabonka добре си го измислила.Ние докато живеехме на квартира гледахме един дакел на мъжа ми на приятел който беше в чужбина обаче се прибраха и си го взеха пък и много ни ядеше обувките и кабелите и вратите в къщи  Joy и мъжо каза не и в новата къща, че отидоха мебелите и донякаде беше прав ама толкова си я обичах и ми беше такава мъка като я върнахме  cry Ти къде по точно се намираш из провинцията?
Муци ще  започвам английски при моя приятелка която преподава частно от много години. По този начин мога да разпределям времето както ми е удобно пък и за паричките ще ми е по добре на малки суми вместо да ги давам на куп.
svetlu6ka успех с изпитите много лесно и бързо да минават.На мен ми остана само държавния ама хич не ми се учи направо не знам как ще го взимам book
Ох още малко до края на работния ден че вече ми идва    comp03 Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 23 096
Пепче, намирам се в дивия северозапад, по-точно във Видин.

miika, от Монтана ли си? Аз съм много свързана с този град или поне бях на времето. Що приятели имам от там. И на гости съм ходила. Една от трите ми най-добри приятелки е монтанчанка, бившето ми гадже от студентските години - също. Големи купонджии сте вие  nuts  Ще си видим с теб, ако нямаш нищо против  Wink Надали ще имаме общи познати от Монтана, щото аз съм дъртляк в сравнение с тебе  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 128
Пепче, намирам се в дивия северозапад, по-точно във Видин.

miika, от Монтана ли си? Аз съм много свързана с този град или поне бях на времето. Що приятели имам от там. И на гости съм ходила. Една от трите ми най-добри приятелки е монтанчанка, бившето ми гадже от студентските години - също. Големи купонджии сте вие  nuts  Ще си видим с теб, ако нямаш нищо против  Wink Надали ще имаме общи познати от Монтана, щото аз съм дъртляк в сравнение с тебе  Mr. Green


Да, и аз съм много свързана с Монтана (там съм родена), и то не чак преди толкова малко години, та да се наричаш "дъртляк" /карам 26-та/, и аз имах доста приятели оттам, ама се пръснаха по широкия свят.
Ще се видим, разбира се, защо да имам против?

Общи условия

Активация на акаунт