1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 8

  • 28 646
  • 435
  •   1
Отговори
# 270
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Не съм съгласна, ами Шех!!! Peace

# 271
  • Мнения: 362
Момичета,здравейте!Може ли да ми кажете от къде да си сваля музиката,с която започва и свършва филмът?Прегледах тези на първа страница,но ми се стори,че я няма там.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 858
jorjito, какво да ти кажа, аз преди две години работех в интернационален колектив и там имаше и турци - изглежда не бяха лоши хора - нормални млади момчета и момичета; аз обаче не исках и да ги виждам и открито показвах омразата и презрението си, без изобщо да ги познавам. Сега когато мнението ми се промени, ми е толкова гадно и виновно за незаслужено лошото ми отношение Embarassed Tired

И аз се чувствам по същия начин Sad

Момичета,снощи зяпах 26 серия почти до края.почти нищо не схванах.и сега ми е едно объркано,гледам и старите серии,защото започнах да го гледам от 19та. Crazy

# 273
  • Мнения: 1 558
Така само ще се объркаш.По-добре започни да го гледаш от 2-ра серия,защото първа я няма никъде преведена.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Така само ще се объркаш.По-добре започни да го гледаш от 2-ра серия,защото първа я няма никъде преведена.

Аз започнах от втора,сега съм на 9-та PeaceСъщевременно си го следя сериала Laughing

# 275
  • Мнения: 1
Момичета,здравейте!Може ли да ми кажете от къде да си сваля музиката,с която започва и свършва филмът?Прегледах тези на първа страница,но ми се стори,че я няма там.
http://www.bgshare.com/get,394318.html

# 276
  • София
  • Мнения: 34
video 22/01/2009

http://video.yahoo.com/watch/4337329/11647414

Момичета, изгледайте клипа от предаването МЕГА МАГАЗИН тази сряда. Пак присъстват и нашите артисти, нищо ново, но се насладете и на турските хитове. Питате ме, как гледам филмите на турски - и аз съм като вас - е, знам 100 думи и изрази - за мен е важна фабулата на филма, играта на героите, емоциите. Филма АСИ , който сега  гледам , както и новите епизоди на нашия филм - получавам  симултантен превод по частите в youtube на английски от мои партньори- приятели от Истанбул и Анкара. Затова много искам в бъдеще  да ги гледаме и тук у нас. Дано Нова не се откажат от начинанието си.

# 277
  • София
  • Мнения: 34

Впрочем , тази снимка е направена в къщата на Халит и е поместена в  електронна медия BFK . Двамата отговарят  на въпроси много деликатно - живеят заедно, но не биха казали в момента кога ще се оженят. В момента на преден план са последните епизоди на сериала, и скоро ще уведомят за своето решение.
Това , което харесвам и във двамата - стоят далече от показност, ефект ( както другите турски "звезди'- а не ми се мисли за нашите български такива); на улицата са естествени и не парадират с парите си?  Между другото - Берг кара джип , a Халит - Volvo. На снимката, която помествам с Берг- Тан е искал да се сменят буквите на номера на джипа с техните - В + Т. вместо BUZ.

# 278
  • София
  • Мнения: 15 486
Тоя Тан ми прилича на алкохолик.

# 279
  • Мнения: 327
Момичета, ако някой знае къде го има качен филма на български и може да се тегли от чужбина да пусне линк  bouquet

# 280
  • Мнения: 7 914
А от всички жени Мелек е с най хубаво тяло.

не-не Шех е страхотна -  абстрахирай се от това, че е висока и ще видиш -  много тънка талия, гърди, шия.. а за краката коментирахме предния път -  олкова изящен глезен на равни обувки не ъсм виждала, и за прасците някой беше споменал , каква линия имат с дължина до коляното пола bowuu

# 281
  • София
  • Мнения: 34
http://www.turkeyforfriends.com/

Момичета, и понеже съм по инфото, искам да погледнете и този сайт - на руски е , но има много неща за Турция, език,  музика, филми, текстове за песни, певци, актьори. Аз го ползвам доста често. На когото иска, мога да помогна да се ориентира.

# 282
  • Мнения: 75
Тайна като преспъ малкия звяр ще ти пиша,че сега малко трудно а и трябва да изгледам момента за да ти кажа точно.

Шеф вчера дето те поправих за израза
Хошча кал-за един човек
Хошча калън-за много хора.
В 3 часа посред нощ отворих очи и си викам аз ко писах голяма съм патка.
И за това бързам да се поправя. Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 34
erika, нали знаеш турците казват: . Sonu dushunen kahraman olmaz  - ( този , който мисли за финала, герой няма да стане .... или нещо подобно). Аз ти вярвам на 100% , а моя финал в изучаването на езика не вижда! Twisted Evil

# 284
  • Мнения: 378
А от всички жени Мелек е с най хубаво тяло.

не-не Шех е страхотна -  абстрахирай се от това, че е висока и ще видиш -  много тънка талия, гърди, шия.. а за краката коментирахме предния път -  олкова изящен глезен на равни обувки не ъсм виждала, и за прасците някой беше споменал , каква линия имат с дължина до коляното пола bowuu
И аз съм на мнение,че Мелек има най хубаво тяло ама само тяло Peaceшех има малко по голямо дупе за крака няма значение,че са големи ама са си набитички както и на Бену.

Общи условия

Активация на акаунт