Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 49 775
  • 424
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 111
Благодаря момичета за посрещането   bouquet
Днес съм на таратор и отивам да го правя,че се успахме с детето.
Успешен ден на всички и страхотни резултати  Hug

# 61
  • Мнения: 89
Janeta, Erota  Hug

Днес и аз съм на кисело мляко, ще видим с какво, направо ми минава мисълта без нищо, че май прекалих с картофелите вчера  Confused Embarassed.

Lideto70 и на теб приятна почивка Simple Smile

Janeta и аз се присъединявам към Dironi и молбата да споделиш за колко време си правила преди режимите, какъв беше точно ефекта и каква е разликата с тези тук Simple Smile

Приятен ден и от мен  Flutter


# 62
  • Мнения: 89
Забравих, специално поздравче за Double Hot :



А тази снимка много ме развесели и реших да я споделя с вас (ако мъжете ви изнервят прди отпуската, можете да им купите и подмените банските с такива, много е важно и да са електрикови  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ):
http://images.huffingtonpost.com/gen/10599/original.jpg

# 63
  • Мнения: 3 425
Добро утро  Crazy

О, капучино ммммммм

Ерота, Жанет  Hug  Hug  Hug Успех;)

Жанет,да искам ги 8те режима,моля...ако не ти се преписват,снимай ги аз ще ги препиша  Peace

Ахим, банският е невероятен....добре се посмях,представяйки си мой'топ аморе в него  Joy Joy Joy

Стам вече е заминала  Mr. Green и само мога искрено да и завидя  Mr. Green

И аз съм в МЦ от вчера...вчера и аз хапнах въглехидратен ден пак  Rolling Eyes

Мдаммм, и ЕГН-тата влияят...вярно е Crazy
Успех съботно-неделно  Peace


ПП Това е супер стимул за мен  Grinning

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 10:40 от Kaлa

# 64
  • Мнения: 52
Банския е супер, дано да няма дамски вариант  Joy
2 дни на ориз и днес съм подута и +1 кг  #Crazy
Почвам да мисля в понеделник като свърша 2 фаза да се връщам пак на 1-ва, защото съм -5/вече -4  Sad/, ако върна 2-3 и то нищо няма да остане. Мисля си, че трябва да сваля 7-8, после с връщането чисто 5 кг.
Къде съм аз, къде каката  Whistling

# 65
  • Мнения: 0
 Hug здравейте Страхотни! Днес съм първи ден от тази диета - Новак! #Crazy
цяла сутрин чета коментари за диетата. на мен лично ми допада,защото любимите ми плодове присъстват Grinning
имам един въпрос- през млечния ден се хапва кисело мляко и плод или зеленчук. може ли в 8ч. да е плод а в 16ч. зеленчук? или само плод или само зеленчук? благодаря ви предварително!

# 66
  • Мнения: 199
Да се разпиша и аз ,дала съм си събота и неделя за да се настроя и от понеделник започвам диетата.Обаче сега тая мацка с осемте вариянта ме заинтригува и бих искала да ги видя,ако сподели.Гледала съм интервю с доц.Байкова и тя каза,че диетите са индивидуални за всеки човек,може би в зависимост от кг.които трябва да свали.Но ще пробвам пък ако сваля повече няма да се разсърдя newsm62

# 67
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, благодаря за посрещането Hug
Понеже видях, че искате да напиша режимите ще ги препиша тук. Но нека авторката на темата да ги събере където прецени защото тук ще се загубят из темата. Преписвам дословно първия режим, който според мен е 1:1 с първия режим тук при вас. Вие го прочетете и преценете Peace

Програма 1-Принцип чай с мляко
При глад се яде-междинно фолийка пълнозърнест хляб с плод/зеленчук, 3 бр. маслини, обикновенни солети, хляб "Бонус"

1-ви ден-8, 10, 12, 16, 19часа
5 пъти желани количества кисело мляко(за деня1.5-2л. от 0.1 до 2%) със зеленчуци/плодове(1 основен плод или зеленчук за деня-краставици, зеле, моркови, зелени листни, домати и др.)

2-ри ден
8, 10, 16 часа-чай и плод(това са междинните хранения

12, 19 часа- чай или минерална вода и след 1/2 час-пилешко месо, риба, 2 яйца със зеленчуци(т.е. ден с белтъчна храна)

3-ти ден=1-ри ден

4-ти ден
8, 10, 16 ч.-чай с плод

12, 19ч.-чай с зеленчук, след половин час ориз или картофи със зеленчуци(т.е. ден с въглехидратна храна)

5-ти ден=1-ви ден

6-ти ден8, 10 ,16ч.-чай с плод

12, 19ч.-чай със зеленчук(плод), след половин час 2 бр. яйца(варени, пържени)със зеленчук или месо, риба(т.е. белтъчна храна)

7-ми ден=1-ви ден

8-ми=2-ри
9-ти=3-ти
10-ти=4-ти
11-ти=5-ти
12-ти=6-ти
13-ти=7-ми
14-ти=8-ми

П.П. извинявайте, че така ги пиша напр. 3 ден=1 ден но ползвам времето докато малките спят защото после не мога. Но ако кажете ще редактирам Peace

# 68
  • Мнения: 199
Мерси Жанетке, ти колко време беше на тази диета и колко свали с нея?Спазваше ли я стриктно?Продържителността и само 14 дни ли е или бъркам.Извинявяй за разпита

# 69
  • Мнения: 99
Попитахте кога съм ходила при Байкова и за резултатите. С първия режим който написах резултата беше 4кг. за 2 седмици. С този втория свалих 3кг. за 12 дни.  Ходила съм при Байкова през лятото на 2004г. и след това на другото лято през 2005г. На второто лято реших да повторя режимите, които бях правила предното лято. Започнах с първия и за 2 седмици стриктно спазван режим не свалих абсолютно нищо. Отидох пак при Байкова и като и казах това тя ми отговори, че организма ми още помни режима и за това не е отслабнал изобщо. Тогава ми даде други, които се явиха продължение на тези, които имах. Спазвала съм ги стриктно като храна но не точно като часове и например чай със зеленчук не съм комбинирала защото е  Sick Продължителността на всеки режим е 14 дни и след това вече спира да е ефективен. Ето втория режим Peace

Програма 2-Антицелулитен разтоварващ диетичен режим

1 ден
8ч. билков чай с мед + плод(един вид за целия ден без банан)
10ч. айрян(100гр. кисело мляко+100гр. вода) или чай + плод
12ч. 1/2 час преди ядене билков чай+плод и основно:варен/печен картоф(ориз, леща) + плод(или зеленчук)
16ч. =10ч
19ч.=12ч.

2 ден
8ч. билков чай +плод
10ч. билков чай+плод
12ч. половин час преди обяда билков чай с плод(или зеленчук) и обяда е: 150гр. бяла риба (или някакво месо)+плод(или зеленчук)
16ч. =10ч
19ч.=12ч.

3 ден
8ч. билков чай с плод
10ч. билков чай с плод
12ч. половин час преди обяда билков чай с плод/зеленчук и основно ядене: 15гр. пилешко филе(риба или друго месо)+150 гр. зеленчукова гарнитура
16ч. =10ч.
19ч.=12ч.
Забележка: Добре е този 3 ден да е със същата храна като през 2-я ден(  т.е. или рибе или пилешко и за двата дни)

4ден
разтоварващ ден: 8, 10, 12, 16, 19 ч. са пет приема на някое от петте изброени позиции:
1.само зеленчуци
2.само плодове
3.плодове и зеленчуци редувани по приеми(напр. 8ч. плод, после 10ч. зеленчук, 12ч. плод, 16ч. зеленчук 19ч. плод)
4. кисело мляко със зеленчук или плод
5. прясно мляко+чай или плод
при глад филийка "Бонус"+лютеница, маслини

5ден8ч. билков чай+плод
10ч. билков чай+плод
12ч. половин час преди обяда чай+зеленчук и обяда е: млечен продукт(сирене 50 гр., кашкавал 40гр. извара 200гр. кисело мляко 250гр. или 2 яйца варени или на омлет) + зеленчукова гарнитура
16ч.=10ч.
19ч.=12ч.

6ден
8ч. билков чай+плод
10ч.билков чай+плод
12ч. половин час преди обяда билков чай+зеленчук и обяда е:млечен продукт(сирене 50 гр., кашкавал 40гр. извара 200гр. кисело мляко 250гр. или 2 яйца варени или на омлет) или месо/риба+ зеленчукова гарнитура
16ч.=10ч.
19ч.=12ч.
Забележка: Тук също е добре 5-я и 6-я ден да са еднакви по хранене, но не е задължително!

7ден
разтоварващ ден: 8, 10, 12, 16, 19 ч. са пет приема на някое от петте изброени позиции:
1.само зеленчуци
2.само плодове
3.плодове и зеленчуци редувани по приеми(напр. 8ч. плод, после 10ч. зеленчук, 12ч. плод, 16ч. зеленчук 19ч. плод)
4. кисело мляко със зеленчук или плод
5. прясно мляко+чай или плод
при глад филийка "Бонус"+лютеница, маслини

дните от 8-я до 14-я повтарят поред горните 7 дни




# 70
  • Мнения: 89
Janeta, голямо благодаря за труда и включването  Hug
Има логика, че организма свиква, че спира да сваля с един и същи режим.
Но тогава какво мислите за начина, по който е отслабнала тази жена: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361225.0  newsm78
Едно и също през цялото време ...

# 71
  • Мнения: 99
Ето третата програма, която е основана на нисък прием на калории

Програма 3-Нискокалоричен режим с 800 kcal

1ден
8ч. предястие-чай с лимон и мед+плод
8.30ч. основно ястие-млечен продукт(един вид по избор)+ плода от предястието.
           млечен продукт по избор: сирене 40гр.( 260ккал/100гр), кашкавал 30гр.(360ккал/100гр), мляко-кисело или прясно 200гр.(60ккал/100гр.), извара 200гр.(60 ккал/100гр)
10ч. чай+плод
12ч. чяй+зеленчук
12.30ч. основно ястие-белтъчна храна(еден вид по избор)+зеленчука от предястието(ака е салата, то в нея един от зеленчуците да е в голямо количество, а останалите да са като овкусители)
           месо по избор: пилешко месо 150гр.(120ккал/100гр), телешко месо 150гр.(120ккал/100гр), риб-нетлъста 150гр(120ккал/100гр), бяла риба 150 гр.(90ккал/100гр.), 2 бр.  яйца( 1бр. 90кккал)-на облет, варени или пържени с мин. количество мазнина в тефлон, сирене 40гр.( 260ккал/100гр), кашкавал 30гр.(360ккал/100гр), мляко-кисело или прясно 200гр.(60ккал/100гр.), извара 200гр.(60 ккал/100гр)
16ч. чай+плод
19ч. Постно зеленчуково ястие от зеленчуци с високо водно съдържание във вид на супа, манджа, задушени или печени:
зелен грах   54ккал/100гр, зелен фасул 38ккал/100гр, моркови 35ккал/100гр, зеле 25ккал/100гр, чушки 30ккал/100гр, домати 20ккал/100гр, краставици 18ккал/100гр., тиквички 18ккал/100гр. зелени листни зеленчуци 17ккал/100гр. Може сурова салата от един вид от изброените зеленчуци
Забележка: може въглехидрати-картофи или ориз. Просто се избира първия ден какъв да е и втория е същия като първия(т.е. белтък или въглехидрат)

2ден=на 1 ден(трябва да се еднакви, монотонни...това е важно)

3ден-разтоварващ
т.е. едно от следните позиции:
1. 1,5кг плод( един вид за деня)
2. 1,5кг.зеленчуци
3. 1,5кг плодове и зеленчуци с редуване на приемте
4. кисело мляко със зеленчук/плод
5.  прясно мляко с чай и плод

4ден=5ден=6ден
избира се белтъчна или въглехидратна храна и триде дни се храните еднакво. Ако 1-я и 2-я ден са били въглехидратни сега ще направите белтъчни и обратното. Храните са изброени в първия ден

7ден-разтоварващ и е същия като 3-я ден
В разтоварващия ден се разрешава при глад филийка "Бонус" иил пълнозърнест сухар+зеленчук, или лютеница, иил 3 бр. маслини

П.П. надявам се, че съм го написала разбираемо...но просто и на мен така е напечатано на листа. Ако има неясно питайте По късно ще продължа, че децата се събудиха Wink                                                         

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 15:57 от janeta*

# 72
  • Мнения: 99
Ahim_sa за начина на хранене на тази жена просто нямам думи. Това не е хранене а чисто гладуване. И много скоро след свалянето организма ще си отмъсти. Така си мисля аз- дано не съм права. Нямах време да сравня втория и третия режим които написах с тези които вие имате. Но понеже казах, че ще ги напиша и 8-те ги започнах подред без оглед на тези, които вие с те написали в началото на темата. И мисля от понеделник да скачам с първия режим. Дано е минало достатъчното време за да е забравил организма ми, че  е хранен преди по този начин. Бройте ме с вас от понеделник. А при първа възможнос т ще напиша  и другите програми Peace

# 73
  • Мнения: 2 111
Момичета,какво хапвате в белтъчните и въглехидратните дни?

# 74
  • София
  • Мнения: 11 746
Здравейте момичета!

Някои от Вас ме помнят,други не.Напоследък не съм се включвала /от 2-3 седмици/,но то е защото ям като "разпрана".Просто не мога да се спра.Качила съм 3-4 кг. /от лятото/ ,но най-лошото е че дрехите ми стягат,да не кажа умаляват.Та по случая снощи след поредно тъпчене с храна реших,че е крайно време да се взема в ръце и да положа усилия.
Затова се и "изповядвам" пред Вас,да има кой да ми "набива канчето".
Засега ще започна с ограниченията на колосалните количества храна,а самия режим мисля да го приложа около 15.03.
Ще разгледам и новите схеми,които са приложени.
На всички Ви,много минуси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт