АПРИЛски бебоци 2008!

  • 17 032
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 54
Ласси, тоя спор с Обама-та, по-добре да го продължим на чаша бейлис, порто или каквото и да е там друго - да не оттегчаваме другите мами,все пак сме в бебешка тема, а не в политическа  Mr. Green

Готово! Щом ще се пие! Ама честно казано, ми доскуча да чета само за бебешки работи - кое колко пъти яло, колко пъти с*ало...И затова се хванах като удавник за сламка в по-различната темичка, ама щом не му е тука мястото...Ще чакам за бейлиса Laughing
И като гледах и другите мами с каква охота отговарят на въпросите на Емма - май повечето имаме нужда да си отвлечем съзнанието от бебешкия битовизъм.

Абе то и аз така бях решила и викам си - дай сега и аз да подхвана една такава по-различна тема, ама после като видях, че само аз и ти май се развълнувахме и Ехмея за малко се притесних да не досаждам  Mr. Green

Аааааа, Веси, не се притеснявай, хич, ама хич не си ми накривила шапката  Wink, ми тъй де, честно да ти кажа, вече съм станало много една такава дебелокожа, от възрастта ли, от какво  е, ама много ларж го давам и не се впрягам май на нищо. Уф, да не чуе сега дявола (чук-чук на дърво), че да взема да ви се обидя по погрешка и да се чудя после к'во да правя като от инат си спра интернета  ooooh! Хи-хи - шегичка  Mr. Green

Акварелче   Hug А честно казано за количките, ако си взимам нова, май пак на същата марка ще си избера   Peace

Хриси-писи, и Боби си обели вчера носа-падна от камиончето уолкър. Ама от тук нататък все така ще е. Аз като си спомня, че до 6-7-ми клас вечно ми бяха обелени коленете и с избити зъби съм ходела (не е от бой-паднах с колелото), и комоцио съм получавала, абе...дано не се е метнал моя син на майка си в това отношение  ooooh!

# 301
  • Временно
  • Мнения: 788

Хриси,да нямаш предвид тези на КК,които струват 16лв? ЦЪК


Не знам за Хриси-Писи,но Сианка е с такива. Laughing

Aquariel ,мен защо ме пропускаш

3.eva_merry
Аз си изтеглих книжката,попрочетох я избрателно,защото общо взето много от нещата се повтарят.От понеделник започвам.
Ето тук има рецепти и доста инфо

Хриси-Писи,аз те разбирам.Нали докато малката я гледаше свеки един ден и даде една играчка,която аз не исках да се дава и тя си разкърви устата.Знам,че при всеки може да се случи,но едно е при теб самата,съвсем друго при друг човек.И наистина оттук нататък ще е така,колкото и зле да се чувстваме от това. Tired

# 302
  • Мнения: 6 713
Привет на новата мама! Hug wavey
Ансим, къде във Франция живееш? Simple Smile

# 303
  • Мнения: 139
Ето ме пак!
Ласси,не е проходила Миленката! Не се е пуснала,но ходим непрекъснато за ръчичка и навън много и така си се навежда и си събира неща,които и харесват-днес това бяха листата и фасовете hahaha
Да ви се оплача и аз-Миленката падна много зле от дивана(не под мой надзор разбира се)! Смея да твърдя,че като е с мен не може да стане така! Падна с главата надолу-главата и беше забита в пода,а краката и стърчаха нагоре! Има червено и лека цицина и и е първото падане-ужас направо! #Crazy

# 304
  • Мнения: 200
Ева не съм те пропуснала само се записах след Ивейн  Hug Hug Hug Знам те аз че си кърмачка, а вече и Дюканка ще бъдеш, супер  Mr. Green Hug. Пожелавам ти много успех и тук ще ти пиша и аз как вървят нещата, разни въпросчета, съвети и ще си помагаме една друга, тъй като и двете ще почваме по едно и също време (с 1 ден разлика Wink) Мерси за страничката   bouquet

Янче и от теб душа ще искам съвети за Дюкана  Praynig Hug Много дюканки така казват че не могат после да погледнат месо  Rolling Eyes newsm78 Много съжелявам че е паднала Миленка, гумени са ни бебоците нали знаеш, няма да се притесняваш, нищо и няма....както каза Хриси "герой без рана няма" и аз като се удари мойта Габка само това и повтарям и се смея  Hug

Ласи мерси за куража  Hug  bouquet

Ванче всички мнения за сега от модела и марката са само положителни, аз затова толкоз смело реших да я взимаме, пък и ми хареса на живо много  Hug

...така станахме  breastfeeding :

1.Ивейн
2.Акварел
3.eva_merry
4.Сиска

Ансим добре дошла  welcome

Спирам да пиша, че изписах темичката, дано не ни заключат  Praynig Praynig Praynig

# 305
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро, днес кафето е от мен.



Аквариел, успех с диетата и да стигнеш и да не стигнеш желаните кг, пак си те обичаме   bouquet
Допълвам списъка:

1.Ивейн
2. Акварел
3. ева-мери
4. Сиска
5. кокетка

# 306
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен !
И аз ще се изкажа за Дюкан-а, няма как  hahaha
Има много невярна информация в нета, особенно в разните рецепти. Книгата е най-добре и то всичко там е описано доста добре. Аз ликвидирах излишните 7-8 кг. за 1 месец, а бях доста скептична чесно казано. Много ми харесва че се свалят само тлъстините, а не мускулната маса. В този ред на мисли аз си тренирах през цялото време и се чувствам перфектно - особено като се освободих от първите 3,4 кила и направо се чувствах лека като перце. Съветвам ви като започвате да измерите и талия, ханш, бедро, защото освен килограмите се сваля наистина много от мерките. Аз в момента съм 2 кг. повече от преди да забременея, но ханша ми е по-малък.  Shocked

От месото никак не съм се отвратила, напротив, много ми е лесно, иначе само мисля кво да сготвя, сега нямам такъв проблем  hahaha
Аз хапвам и много риба също.

eva_merry, ти какво ще сваляш бе жена, много си слабичка и сега.

# 307
  • Мнения: 19
Здравейте!
Мерси за информацията. Ето и подробности за моя бебок:
име-Симон;
пол-мъжки;
дата на раждане-16.04.2008 г
тегло при раждане-3.500 кг;
ръст при раждане-51 см;
термин-26.04.2008 г
Vanyivan, нямам нищо против да се включвам в темата, когато имам възможност. Аз и без това ви разглеждам и чета от време на време. Но най-вече желая да включа Симон в АПРИЛския отбор, защото мисля, че и той е част от него, все пак е АПРИЛско бебе.
vesy1, мерси за успокоението. Аз мисля, че когато не съм компетентна по даден въпрос е по-добре да не пиша. Но когато мога да помогна, съм винаги готова.
Лурдес, живея близо до Тулуза.

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 11:50 от ansim

# 308
  • Мнения: 116
 ...6. Гергина

 Милички, не съм се включвала, че съм много зле. Едва говоря, гърдите ми тежът, гърло ме боли и т.н. Явно Кръсти ме е заразил, но по-важното е, че той е много по-добре. Няма Т вече втори ден и само отвреме на време прокашля.

 Добре дошла на новата мама...   bouquet

# 309
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен!  Simple Smile
Отдавна не съм се включвала, но редовно ви чета. Аз също съм решила да се захвана с топенето на сланинките с диетата на Дюкан. Прочетох доста за диетата и ми се вижда наистина лесно изпълнима, а и бързите резултати от нея я правят още по-стимулираща. Иде пролет, лято...трябва да изглеждаме добре. Направила съм си списък даже за пазаруване, но тези от НОИ ми объркаха работата.  #Cussing out  Само чакам да ми ги преведат и започвам. С парите ще си купя и дигитален кантар. Сега дори не знам колко тежа, но мисля че имам да свалям около 15 кг.
Успех на всички мами в отслабването!
Аз вече спрях да кърмя (нямам кърма вече) и се залавям с възвръщането на предишната фигура.
Ами засега толкова, че малката се събуди.
Приятен ден на всички!  Simple Smile

# 310
  • Мнения: 534
Допълвам списъка:  и аз кърмя все още макарче трябва да спирам  Whistling

1.Ивейн
2. Акварел
3. ева-мери
4. Сиска
5. кокетка
6. Гергина
7.m_a_g_i_vs

Ансим добре дошла   Simple Smile Hug

# 311
  • Добрич
  • Мнения: 52
Добър ден!

Нямам временце да отговоря на въпросите,ама вие ссте добрички и няма да се сърдите Hug

Искам да приветствам новите Дюканки HugВече 5 месеца съм на режима и ще се радвам да ви помагам ако има нужда.Аз  също не пиша в дюканската тема,но си слабея Grinning


Добре дошла на новата мама!

# 312
  • Мнения: 479
Здравейте, момичета!
Само наминавам да поздравя Дюканките за ентусиазма и волята, която имат. Възхищавам ви се, момичета!  Hug За мен това е една ужасно трудно поносима диета, защото без плодове и зеленчуци аз напараво умиргам  Mr. Green
А така ми се иска да сваля още някое килце.... Ама ей така да свалям, както си седя пред компа и си хапвам шоколад  Crazy
Хайде хубав ден от нас   bouquet

# 313
  • Мнения: 186
Тодоранче, ми аз преди да забременея съм си правила шоколадова диета. Направо си умирах от двойното удоволствие-хем кеф за сетивата, хем кантара вървеше надолу.  Grinning Е друг е въпроса колко е полезно, но щом е умерено...

Еххх, то голям отбор сме се заформили, а си трайкат повечето. Нана Wink Ама Дюканската тема много ми е трудно да я следя. Те изписват по 30 страници за 2 дни  #Crazy

# 314
  • Мнения: 479
Ивейн, че метни я насам тая шоколадова диета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт