ДЕКЕМВРИйчетата песни пеят и все повече се смеят!

  • 9 136
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 616
Така сега седнах да сложа новите мами в колажа и за пореден път искам да кажа МОЛЯ ПИШЕТЕ СИ НИКОВЕТЕ ВЪВ ФОРУМА НЯМА КАК ДА ГИ ЗНАМ!!!!  Rolling Eyes нещата се бавят и защото не ми пращате коректна информация.

За да не стават повече такива неща за следващия колаж просто ще слагам снимките на хората които са ми изпратили цялата информация  Rolling Eyes Rolling Eyes съжалявам ако е прозвучало грубо но и без това писах 100 пъти къде и как да се пращат снимките с каква информация и все някой не е разбрал съгласете се че аз съм 1 а вие още 100 и нагоре!

# 286
  • Мнения: 2 961
...Питах доки и тя каза че първо трябвало да я захраня, а аз от къде да зная дадох й 90 мл. Мале че съм лоша мама ...

Честно ... за първи път чувам за подобна простотия- захранване с АМ  ooooh!

# 287
  • Мнения: 472
...Питах доки и тя каза че първо трябвало да я захраня, а аз от къде да зная дадох й 90 мл. Мале че съм лоша мама ...

Честно ... за първи път чувам за подобна простотия- захранване с АМ  ooooh!
newsm78 newsm78 #Crazy

# 288
Здравейте, момичета!

Дорелия, няма такава прелестна госпожичка, страшно е хубавка и приветлива момата!   love001

Честити месечинки на всички малки буболечета - да растат здрави и весели  newsm30!

Велизара 82 - честит рожден ден! Бъди здрава, уважавана и обичана, обградена от приятели и много много щастлива!  bdbaloni

Ками, това са пълни глупости, твоята педиатърка май е спала на течение с отвити крачка ?!? #Crazy

# 289
  • Мнения: 2 013
Дани,честита месечинка на твоята кукличка!   bouquet
Да расте здрава,щастлива и спокойна!Целувки  Peace

# 290
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Супер Invisible, дано скоро и ние се видим на снимка с мойто беби! Hug

# 291
  • София
  • Мнения: 141
Велизара, ЧРД newsm59  party041  bigdance2 Да си здрава и да ти се случват много хубави неща.

Честити месечинки на мъниците, които празнуват днес   bouquet

Много хубави бебчета на снимките, пу-пу, да са ви живи и здрави. Ама колко са пораснали. Аз моето си го гледам всеки ден и не си давам сметка, че вече и той е голямо момче  Simple Smile

Сасано, благодаря ти, ще опитам с капките, че много се мъчи мишлето. Снощи все пак дуфалакът подейства и след това детенцето се храни толкова спокойно.
А дали не навлизаме в криза на растежа. Храним се в 22, после в 3 и след това на 2 часа и половина. Затова съм решила да го храня на всеки 1,5 ч. с цел увеличаване на кърмата. И без това навън не става за излизане.



# 292
  • Мнения: 468
тя обясни така: детето е свикнало да яде кърма АМ е нова храна за него и аз малко не го разбирам това, но  newsm78. Каза първо се дава 10мл после 20 и т.н. докато детето свикне

# 293
  • Мнения: 616
Ще падна е защо му е на бебе което е на кърма да опитва АМ  Shocked Shocked Shocked що за глупост???  #Crazy

# 294
  • Мнения: 19
Инвизибъл, понеже и аз съм от закъснелите мами, ти предлагам следващият път да дадеш някакъв срок, който не го спази - просто няма да му има бебчето в колажа. И аз да закъснея, няма да се сърдя, така както и сега, нищо че те попитах. Ако стане, стане и когато стане. В крайна сметка не сме се включили навреме, ние сме си виновни. Naughty Ти не ни се сърди, гледай си първо бебчо и после нас. И без това правиш толкова много за мами декемврийки.  bouquet newsm51

# 295
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Честит рожден ден на Велизара!Да си много здрава и да бъдеш обградена само от любов! smile3525
Честити месечинки на всички бебоци!
Мамета и ние сме така с храненето-снощи така се дърпа и рева,че се цедих и какво да видя,само 20 мл,ама той преди това беше ял около 10 минутки и се надявам да е изял каквото е имало и заради това да е имало толкова!Дадох му изцеденото от шише,но той не го искаше-явно се беше нахранил!
Засега днес всичко е наред и си хапва спокойно,но аз за всеки случай се тъпча с чай за увеличаване на кърмата!
И сега едно въпросче-доволни ли сте от велоергометрите си и мислите ли,че има ефект?
Смятам да си купувам,та затова питам!
Лек ден на всички!!!

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ками, мерси за инфото за дуфалака Hug Hug Hug
Значи ще си го даваме, за да нямаме запек .Аз съм давала на мойта дребка АМ  -отведнъж ,не е имало проблеми , било е инцидентно и не виждам как така ще дам на детето първо 10 мл. гладно ли ще стои newsm78 newsm78 newsm78

# 297
  • Мнения: 616
Karacheviyska миличка не се сърдя  Hug


НОВА ТЕМА

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Invisible и на тази /втората/ снимка е типичен фотомодел , да не мислиш , че е лесно да се разплачеш за снимка  Laughing ?Абсолютно си права за колажите и всичко , което сътворяваш в темите .Много време ни търпя даже  Embarassed Hug!Подарък от всички декемврийки за труда и времето , което отделяш  Hug


Ками и моята Габи в началото повръщаше не винаги де  Peace. Аз също и го дадох 60 мл. наведнъж без да съм "захранвала" /както твоята педи се изразява/.След броени пъти го свикна.При нас тя се беше настроила за супер смукане , както е при кърмене , а то и течеше и слизаше по-лесно от моята кърма , тя не можеше да се усети от колко има нужда , съответно преяждаше и гълташе въздух много, оригваше по 2 пъти и пак не и бяха достатъчни и съответно връщаше.Бързо обаче се ориентира , че на шише е по- лесно , има винаги достатъчно по-сладко е и ...за жалост свикна. Дано не ти се налага да си на АМ /разбрах и даже завидях , че цедиш по 500 мл. дай Боже всеки му  Praynig/ , но ако се наложи ако млякото и понася ще го приеме след няколко давания.

siseto84 има ефект и съм доволна , разбира се зависи от начин на живот и хранене и не замества фитнес в зала , но за сваляне става.

Честити месечинки на всички бебечета!  bouquet  bouquet  bouquet Да са ви живи и здрави и да ви носят само радост   bouquet !

Общи условия

Активация на акаунт