Пролет идва отдалече АВГУСТинчето навън ще тича вече!

  • 14 680
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 498
Здравейте! Снощи изпрах маратонките на Цвети, защото се прибра с една торба кал, може глинени съдове да правя за разнообразие  Joy, мъжо ги прибрал тази сутрин мокри и сега си седим в къщи и без това времето беше смотано. Благодаря на всички  Hug.
Ния, как е Марти?
Пива добре , че сте я отложили, поне ще си изкарате празниите спокойно, ама как ги насрочват  ooooh!.
Ира може нещо да ви е полазило.
Морска дано ви се размине хремата, най-мразя педпразнично да бърша сополи и меря температури  Tired, не че иначе обичам  hahaha.
Лелка имаш си малък калпазанчо, не бих могла да те успокоя, представям си какво ти е в момента, стискам палци за петък.
Димяни гадните реакции от ваксини, как няма да измислят нещо без усложнения  Close, и мен много ме е страх от реваксинацията.
Френско Тони чакам те вкъщи да врътнеш една прахосмукачка, след сладките ти охлювчета, ама как ги измисляш. Joy hahaha Joy

# 286
  • Мнения: 467
elissee , ама и твоите не падат по-далече, с тази кал  hahaha Трябваше вчера да снимам състоянието на панталона на Тотончо, когато се прибрахме от парка. То естественият цвят не можеше да му се разпознае от зеленило и кафенило  Laughing Като съблякох бодито вечерта се изсипа една шепа клечки, как не го е сърбяло, не знам.
Лигите ги избърсах. Ще е чисто докато се събуди...
Лулу, и аз се включвам в партията на сополивите, вече даже до смятам за нормално състояние.

# 287
  • София
  • Мнения: 3 888
Лелка, дано на Мони това му е последното падане Praynig. Казват, че палавите деца като малки, стават много кротички като пораснат. Дано и при вас да стане така  Peace.
Лулу, благодаря ти за рецептата  bouquet. Тепърва предстоят паданият, ожулванията, а тази година ще са умножени по две и аз трябва да съм подготвена  Mr. Green.
Тони, Лулу, стискам палци на чочковците бързо да им мине хремата Praynig.
Ауу, подхванали сте любимата ми тема за калта и пясъка Mr. Green. Мойте много обичат да се търкалят в пясъка и не стига, че след едно излизане дрехите им вече на нищо не приличат ами пясък имат и в дупетата ooooh!. Преди да се развали времето си играха в пясъчника, вечерта се прибираме и казах на Ники да измие Ани, че аз се занимавах с Дани, и по едно време вика от банята:
Абе, Марти, Ани да не е яла пясък."
Аз:" Не, защо."
Той: "Ами дупето й е пълно с пясък."
Аз: "Ами търкаля се в пясъка и затова има пясък в дупето."
Ники: "Е, как ще й влезе в дупето, нали е с памперс и с анцуг?"
Аз: "Ами, представи си какво заравяне пада, щом чак там е влязло пясък." hahaha

# 288
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Абе той и Сашо много се рови в пясъка, но засега освен да си напълни косата с пясък нищо друго по-съществено не се е случвало. Thinking
Между другото това за палавите деца, които после стават послушни съм го виждала на живо. Една наша близка се омъжи още в студентските години и роди едно след друго момче и момиче. Е, първите 6 години бяха абонирани за Пирогов. То не бяха счупени ръце и крака, то не бяха прободени с ножици и прочее домашни оръжия крайници, то не бяха рани, не бе чудо.  Mr. Green Сега са деца за пример. Синът е тази година абитуриент и е вече супер успял. Момичето върви по неговия път. Така че мен лично с двете диванета това ме успокоява. Ама не е речено, че точно така ще стане де, то всичко си е индивидуално. Mr. Green

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 16:12 от lulumba

# 289
  • Мнения: 660
Здрасти:)
Благодаря момичета за успокоенията,спряха да излизат вчера още,но много ме сърбят,завехнаха,мъжа ми има само по-краката,детето никъде.Според мен също е от хранително натравяне,по-лицето нямаме никъде Rolling EyesХубаво,че не е шарка,че щеше да се развали почивката ни...Поне паспорт на детето ще го изкараме до 3 дни и нямам търпение всичко да е наред и да си платим нормално в тур.фирмата.
Моето дете хич не ме слуша днес,на няколко пъто го обухах по-дупарата,скача нарочнов  големите локви,целия стана в кал и вода и мокър,карам му се и пак продължава нарочно да влиза в локвите и да ми тропа в тях и се смее,ей голям гявол ви казвам,голям дзвер и той.... Joy
Лелка давам му Ескимо за всичко,много добре му действа,кавзат,че упокоявали омега-3 полиненаситените мастни киселини по-буйните деца,ставали по-уравновесени и не толкова активни.И влияе много положително на мозъка,доизграждането му,абе само ползи....Пък какъв апетит му се отвори,яде здраво манджи,направо повече от мен,имам чувството,че от как взехме да му даваме тази добавка все е  гладен
Пиванова стискам палци пак,когато му дойде времето на операцията да мине най благополучно
Димяни при нас нямаше реакция от последният пентаксим,но може би при всеки различно,дано му мине бързо на детенцето...
Лулу и Теди да с е оправ яи пак на градина да лудее там Wink
Тони и Тото и ти като  мен си чистофайница,аз все чистя,мъжа ми ме бъзика и вика,че съм болна ха ха Blush

# 290
  • вкъщи
  • Мнения: 2 463
ООО ира и аз ще взема още утре като питам хомеопатката ни.Мерси з а инфото.А колко струват.

# 291
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
кавзат,че упокоявали омега-3 полиненаситените мастни киселини по-буйните деца,ставали по-уравновесени и не толкова активни.

Уф, това само като за моите двенки. Ще взема и аз да го пробвам. И без туй Теди тия дни нещо взе да яде като врабче.  Thinking

# 292
  • Мнения: 467
Ауу, Анаморф ! Ама верно голям калпазан и непослушко  Laughing Аз със локвите имам лош спомен, защото моят не само стъпва там, ами и сяда - за последно беше в една кална локва в парка  SickИ тука дрехите траят точно едно излизане, когато се прибирам чак ме се срам от хората !
За чистотата, хич не обичам да ми е мръсно, но все още не мога да се меря с мъжа ми, който си пада маняко-чисотен  Whistling Като вземе да ми прави забележки директно го пращам у съседите - да сравнява.
Хайде, стига глупости писах, че голямото магаре реве, нещо не е на кеф...както обикновено.

# 293

Общи условия

Активация на акаунт