Пролет идва отдалече АВГУСТинчето навън ще тича вече!

  • 14 684
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 380
Лелка , думи нямам ! Ако знаеш, кажи от какво е починало детето, защо "лекарска грешка" ?

Да и аз това исках да попитам!!!
Много съжалявам за загубата на твоята приятелка.
Как така са си играели в четвъртък, а на следващият ден е починало???
Много странно!!!
Не е лежало в болница, а така от раз....
Ужасно, просто нямам думи.......

# 241
  • Мнения: 660
Лелка ужасна трагедия,дори не искам да коментирам нищо,няма сми.... Cry Confused
Пиванова,лека манипулация и всичко да е наред Peace Иначе Перси и ти сте много готини на снимките в Южняка Flutter
Ния  car003 family newsm41  да всички ще ходин на море сега май месец,деца,майки,бащи,натоварваме се на колата и релакс.То излиза по-евтино,отколкото на българското черноморие(кеф ти басейни,плажове,хубави хотели и много храна за 700 лева всичко,а и ще  по-топло там ...Освен това пътя не никак много,около 4,5 часа макс PeaceСамо незнам как стои въпроса с това трябва ли да се вади паспорт на малкия newsm78
Дано само си взема апаратче ново,че последното фото се счупи декември Outta Joint и ще наснимам красотите там..
Ужасно временце днес ей,не можахме да излезем,сега само хленчи и мрънка дятето Whistling

# 242
  • Видин
  • Мнения: 685
Ира, мисля че трябва паспорт, защото още няма лична карта. Но нека по-вещите се включат Peace
ЛелкаCry Cry Cry просто нямам думи с които да опиша как се почувствах когато прочетох поста ти.

# 243
  • Мнения: 1 380
анаморф , за Алекс трябва паспорт и още едно тъпо условие: кварталният да удостовери, че детето наистина е твое, защото той не е роден в София.....нали в Пловдив ражда, или бъркам....
знам, понеже, и аз като теб искам да почивам в чужбина и то не през август, а пролетта или някъде към юни месец, та се поинтересувах....
Обаче къде да търся тоя квартален, не ми стана ясно и май пак ще ходя до Общината......

# 244
  • Мнения: 1 380
Някой да се излъгал да си купи такова креватче?
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6310&lang=1

Калина доста често пада нощем от него, откакто махнахме подвижната преграда и забелязах, че се страхува да спи сама, та сега се поинтересувах какво да направя.....от магазин "Малечко" ми казаха:
Има решение....купете си преграда за матрак за 88 лв и детето няма да пада....
То златно ми излезе тъпото им легло..... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 245
  • Мнения: 467
sladkish4e наистина е безобразие толкова висока цена за едно парче плат или една дъска  Crossing ArmsАко съпруга ти знае да майстори, нека си я направи преградата - една по-широчка дъска и да измисли как да я прикачи. Няма да е особено красиво, но пък и няма да е за дълго.
Анаморф, пожелавам ти чудесна почивка и ще чакаме снимките  WinkЦената и на мен ми се вижда ниска, сигурно защот е извън туристическия сезон.  Thinking

# 246
  • Мнения: 1 380
sladkish4e наистина е безобразие толкова висока цена за едно парче плат или една дъска  Crossing ArmsАко съпруга ти знае да майстори, нека си я направи преградата - една по-широчка дъска и да измисли как да я прикачи. Няма да е особено красиво, но пък и няма да е за дълго.

Не може да смени крушките в нас, ти за майстор го гласиш.....няма да стане....а и нямам познат майстор.....
Сега се разрових и намерих....имало и по-скъпи....95,00лв за парче плат и малко метал.....
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=314
тия хора са луди...... #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 17:30 от sladkish4e

# 247
  • Мнения: 530
Лелка ужасно е това.Просто нямам думи. Flowers Rose Flowers Rose
Пива стискам палци операцията да мине успешно Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 248
  • Мнения: 998
Лелка, много съжаявам за детенцето  Cry Вече какво ли не чувам за лекарите в Бургаските болници  #Cussing out

Анаморф, със сигурнос ви трябва паспорт за Алекс, а доколкото знам, то че ти си майката се удостоверява с акта за раждане и личната ти карта. Важно е при самото пътуване да носите акта за раждане с вас, защото нямате брак.

# 249
  • Мнения: 361
Пфффффффф,това за кварталният за първи път го чувам..... newsm78Иначе,Сладкишче,кварталният живее в районното bowuuПаспорта си е задължителен Peace

# 250
  • Мнения: 467
Иначе,Сладкишче,кварталният живее в районното bowuu
Joy Вярно, че минават на проверка, въпреки че акта за раждане би бил достатъчен, за да се установи кой е родител на детето. Разпитават даже съседите на семейството, сестра ми така ми беше разказвала, когато идва.
sladkish4e, жалко душка, не мога да ти помогна тогава  Confused Те наистина прекаляват, егати и скъпотията ! Ние взехме от тук едно легло, юношеско, заедно с преградката и дюшека ми струваше 110 евро. Детето го сложих вътре на 2 годинки обаче и проблеми не е имало.
Хайде лека вечер. Отивам да се сплескам, че беше голям стрес днес с дечурлигата  Sick

# 251
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и ние в кюпа на болните, само че Марти е с варицела. Очаквах го, защото нали мъжа ми беше под карантина до преди 4 дни. Днес избиха първите пъпки, а от снощи е с Т Tired Лулу, я кажи как обличаше Сашко, когато той беше с варицела, дано да не бъркам отново детето Whistling. Много се притеснявам да не му спукам някоя пъпка, когато му обличам боди, защото не искам да има много белези по лицето. И как да му обясня да не се чеша, не че е започнал, но и това ще стане Rolling Eyes

# 252
  • София
  • Мнения: 3 928
Здравейте  Hug.
Днес е Св. Мартин и по този повод ви черпя Grinning:



Честит имен ден и на малкия сладур Марти!
Да е жив и здрав, да радва мама и татко и много леко да изкара шарката!


Пиванова, Перси е сладур и половина Heart Eyes.
Ира, приятна почивка, а за паспорта са ти казали Peace.
Сладкишче, в "Джъмбо" гледах прегради за легло, мисля че струваха към 50 лв. и изглеждат като тази на която си дала линк.

# 253
  • Мнения: 222
Добро утро!

Честит Имен Ден, Марти!



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!


Ния-ах, колко неприятно! Дано бързо да минава и да няма белези!

# 254
  • Мнения: 530
Добро утро!
Честит имен ден ,Марти!Честито и на всички други именници!


Ния спокойно не се пукат пъпките при лек допир само ако се чешат силно.Ицко не се чешеше изобщо .Аз го мажех с ментолов спирт за облекчаване на сърбежа и с Микстура алба -за заздравяване на пъпките. Hug Hug HugБързо оздравяване на Марти. Hug Hug Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 10:16 от yanakr

Общи условия

Активация на акаунт