Пролет идва отдалече АВГУСТинчето навън ще тича вече!

  • 14 687
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Видин
  • Мнения: 685
Честит имен ден, Марти. Пожеланията са написани на картиката. Mr. Green

Айде сега да почерпя и за моето малко момче.

# 256
  • София
  • Мнения: 302
Здр. и от нас.. Ние сме добре, много лошо времето тия дни и си стоим повече в къщи. А аз днес имам и контролна в университета , та се позаучих..
ПИванова.. дано всичко е наред с вас в петък. А аз май видях Перси в градинката миналия четвъртък (петък - не помня).. Много се загледах в детето и се чудя от къде го познавам.. Та беше с тати си, да не си е помислил човека - Тая пък какво ми зяпа детето  Twisted Evil То мен хич ме няма.. физиономии не помня никак ..
Хайде аз да слагам да яде детенце, че мърмори..
Чао за сега  Hug

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
честито на Именниците,които празнуват днес.Много здраве и щастие им желая.
Ния Марти болен ще празнува,миличкия.Дано поне мине леко болестта и да си спокойна,че я е изкарал.

# 258
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРТИ НА НИЯ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРТИ![/color]
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ДРУГИ ИМЕНИЦИ В ТЕМАТА![/size]


Ния, не се притеснявай за Марти. По-добре сега да изкара варицелата. Аз лично нямах проблеми с обличането на Сашко. Избирах обаче по-мекички дрешки, че да не му дразнят кожата. Пъпчиците минавах със спирт, а после с най-обикновена бебешка пудра - това, за да не го сърбят и да завяхват по-бързо. Само тези по дупето се наложи допълнително да третирам с едно лилаво лекарство, но понеже там бяха ужасно много и страшно го сърбяха. Предполагам, че при вас няма да се стигне до такова нещо - просто при Саши пъпките бяха твърде много, затова. Пожелавам леко и бързо да минава варицелата. Hug

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 14:24 от lulumba

# 259
  • Видин
  • Мнения: 685
Благодаря ви за съветите, загрижеността и поздравите  bouquet
Сега като стане от сън ще го види педи да каже мнение, не че не съм събрала достатъчно до сега. Това с пудрата е добра идея. Пъпките, които са избили до сега са най-вече по челото, корема и гърба, по краката и ръцете няма много, но то до четвъртък ще избиват, така че да видим до тогава какво ще стане. Само да се стопли времето и ще отидем за няколко дни на вилата, защото тук сме затворени по цял ден, а там поне може да излезе в двора. После пак ще пиша

# 260
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Ния, най-лесно пъпчиците се пудрят с памуче, топнато в пудричката. Така тампонираш самото място и няма опасност да разкъсаш случайно някоя пъпчица.

# 261
  • Мнения: 1 388
Честит Имен Ден, Марти!   
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРТИ НА НИЯ!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 262
  • Мнения: 498
Здравейте мацки!
Честит имен ден на Марти и малкия Марти на Ния!
Анаморф честита ти племенница Калина! Да ви е жива и здрава и малка калпазанка да порасне!
Ния бързо оздравяване на Марти! Добро празннство ще си спретнете с тези пъпки, но да минава и заминава шарката и да се забравя!
Лелка моите съболезнования! Flowers Rose Flowers Rose Чух за детенцето, много нелепо си е отишло.
Пиванова  Praynig Praynig  Praynig безпроблемно преодоляване на петъчното ви изпитание, да се успокоите и всичко да е наред.
Аз се поизгубих, но моята именничка се разболя, от този гадния вирус с 39 и ... градуса, бонус разстройство, а аз по спешност ходих на зъболекар, абе добре се подредихме, сега ми расте от другата страна мъдрец и ме боли ухо.
Бяхме си обещали нищо да не празнуваме/мъжо на 11.04 имаше рожден ден/, но още не са минали 40 дни на кръстника. Но нашите, като се заядоха как толкова празници и бла бла. Имам чувството, че заради това ни повали такава къръщина, но даминава и заминава, че вече не се изтрайва.

# 263
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Елис, хайде наистина ди минава каръщината и болестите, и повече усмивки да влизат в дома ви.  Hug

# 264
  • Мнения: 361
Честит Имен Ден на Марти на Ния  bouquetМарти,Честито и на теб  bouquet

Лулу,страхотна ти е снимката в подписа Hug

# 265
  • Видин
  • Мнения: 685
Върнахме се. Изписаха ни ментолов спирт, микстура алба, Саностол и бебешка пудра. Първите 2 вършели една и съща работа, но забравих да питам кога да мажа с ментоловия спирт и веднага след това ли пудрата. Айде по опитните да кажат Rolling Eyes
Елис, по бързо да се оправяте и всичко да заминава и отминава Hug

# 266
  • Мнения: 660
Честито на именниците,да с аживи,здрави и да радват много близките си Peace
Ния,много неприятно,дано най леко я прекара шарката Марти и да не остават никакви белези Praynig
Като казахме шарки,аз взех също да с епритеснявам,защото от завчера ми излязоха едни пъпки по краката,3 по гърба и 1 на корема,като нахапано от нещо и ме сърбят,да не би и а зда я карам и сега да я хване и малкия,бяхме в Южни япарк в събота и като с еприбрахме,установих 2,3 пъпки и после още няколко.Ако е това , и е шарка,ще ни се провали почивката,ужас....До колко дни избиват пъпките и ако е така,кога ще почнат и на детето,сега той няма никакви никъде.Уффф ужас.... Outta Joint И племенницата няма да мога да си видя..... Cry
Елис важното е,че сте се оправили,дано повече няма карък и несполуки при вас.
Моето дете стана спи 3 часа,напоследък спи много хубаво и през деня и нощем,пу да не му е на уруки.... Peace
Отскоро взех да му давам Ескимо Кидс и съм много доволна,само,че хич не иска да го пие,голям зор му е,ама като му кажа,че мама ще се разсърди и веднага го гълта,много разбира вече,съвсем като голямо човече стана.... Heart Eyes
Айде отивам да го будя,че голям сън му удари...

# 267
  • Видин
  • Мнения: 685
Ира, ако са избили пъпките след като сте се прибрали от парка, не е шарка. Срока за избиране на пъпките е 21дни. А и те се множат с минути. Вчера сутринта Марти имаше 2 пъпки на лицето, а до вечерта бяха над 50 по цялото тяло. Така че според мен не е шарка Peace

# 268
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
Ния, първо минаваш всяка пъпчица със спирта, а веднага след това ги напудряш. Това е, не е нещо сложно.
Анаморф, по-скоро някакво насекомо те е нахапало или налазило. Thinking
Ади, довечера ако намеря време ще кача от тази серия малко снимки.  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 467
Ния, кофти работа с шарката,но и аз съм на мнение, че по-добре сега да  я карат, отколкото на стари години. Най-трудно ще му е да си седи у дома на малкото човече, не знам как ще го занимаваш толкова дни  Thinking
Анаморф, да не си алергична към нещо ? Или наистина те е хапнала някоя гадинка  newsm78
Елисе, не слушайте толкова хорското мнение, аман от отживели схващания! Когато един човек умре, и другите ли трябва да престанат да живеят ? Радвайте се на всеки изминал ден, празнувайте си рождените дни и бъдете щастливи  Wink
Аз се запътвам към парка. Нещо като твойто момче Анаморф, Тотонката много спи следобед - 3 часа вече  Shocked Хайде, довечера с повече новини, ако ги има разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт