В Януарската дружина християнче вече има

  • 10 259
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 705
Здрасти и от нас.
На среща няма да дойда, защото съм на конференция.
Вода никога не съм предлагала, но пък и не виждам да пишка по-рядко или по-малко, урината му е безцветна, така че проблем с това нямам. На искам да му тикам шишета и да го тормозя. Той мрази всякакви там биберони и други неестествени вкусове Simple Smile Виж, цицата на мама е друга работа. Кърмя го където ми падне с все по-малко задръжки Grinning
Не мажа с нищо, разхождаме се само преди 10 суринта и след 16:30 вечер. Скоро ще започна да го мажа с масло от шеа, което има слънцезащитни свойства. Е, стигат до фактор 4, но по-добре малко, отколкото нищо. С други готови мазила все още не бих го мазала.
Против комари имаше някаво мазило от естествени съставки, но трябва да поровя малко...  newsm78
Сиси, и на мен не ми се иска да започвам със захранването. Много ми е мило, че хапва само кърма, а скоро трябва да започваме Sad Смятам да му приготвям пюренца, но за целта съм намислила да купувам само био продукция, че не ми се мисли какви боклуци ядем  ooooh!
Нашата педиатърка ме кара като част от гимнастиката да го обръщам и да го подкрепям, така че да стои на краката си, да кляка и да се изправя сам. Срещала съм тези упражнения в онзи сайт за развитие на децата като препоръки за игри с бебетата по седмици.

# 286
  • Мнения: 917
Гледам няма нова тема, затова тук ще пиша. Не съм ви забравила но цял ден митлосваме. Каката ни се спука през последният месец да боледува и разболя и мен и малката с гнойна ангина. Естествено на Йоана не й се размина антибиотика но се надявам да не боледуват пак в скоро време, че много ми идва нагорно. Ходихме за празниците семейно с двете буби към Ловеч, Тетевен и Рибарица, здравата се намитлосвахме а малката се представи блестящо. много кротка беше пу пу. Много се чудих как ще траят децата толкова път но те се представиха отлично.
Честито христианче което и да е. /нали се сещате че няма как да ви изчета/

# 287
  • София
  • Мнения: 3 249
Прибрахме се от харчлък - това е точната дума. Издокарах се с нов потник, който да ми прикрие увисналия корем( и най-тесните ми дънки ми стават, но това, което виси над тях е отчайващо...трябва да си взема по-малък колан, че този вече ми умаля). Бате и бебе намазаха с по тениска. бате дори и с "кололо". Ще го изненадаме довечера, като се прибере.
Лубито, честит автомобил. Ние караме с на бате, но той е на доизживяване. Реших като го счупим тогава да купуваме - иначе място от колички няма да има в нас Simple Smile
Ели, едните са в стария си обувен завод на Пещера...Другите ми е малко трудно да ти ги обясня, но като се разхождате може и да се натъкнеш на тях. Не можах да разгледам повече магазинчета, че Хриси обърка работата с неговия инат Sad То от Ракитово ти е доста близко.
И Гого не се обръща, като се има в предвид, че бате я свърши тази работа на 5 месеца...
Бубичко - мойто еее Simple Smile Давай снимки насам де

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте пак!
Еспа , чадърчето с фактор е на ABC Design, макар че количката ми не е такава, става си идеално  Peace
Дони , аз всъщност няма да съм много близо и ще мога да дойда, ако мъжът ми има възможност да ме докара. Вероятно, ще ти звънна, ако стане  Simple Smile  Ние ще пътуваме и с детегледачката, та ще има човек и между децата, ужас  Crazy
lubito на Чико има рол он против комари и т.н , пише от 0+. Мисля ,че е само с естествени съставки, но мирише доста силно на камфор.
zozima - и аз знам от физиотерапевт, че е хубаво да се подкрепят да стоят на крачетата си, за да си развиват опората. Затова едно време водех Мария на физиотерапия, нямаше опора на краката на 6 мес. и педиатърката каза, че вече е достатъчно изчакана сама да придобие...
elena_d - на Нук така са бибите - с изпъкналото надолу  Peace
Киша, и аз искам снимки, като не ми се очертава пътуване скоро, поне да гледам  Wink

# 289
  • Мнения: 270
Йоана ги прави акробатиките,чак някой път се чудя от къде толкова енергия,като я вдигна е като струна изпъната ooooh! иначе като е по корем започва да вдига дупето и да боксува с краката hahaha
Захранване аз ви казах,че ще е от другия месец и то към края и не смятам да измествам обедното хранене с пюре,а да достигна до половин пюре на ядене и после кърма.На другия ден другата половина и така.Искам да кърмя максимално,особено летните месеци,в които е пълно със стомашно-чревни вируси. Peace Иначе био продукти си имаме от баба на село Mr. Green
Ралче,целувки на адашката от нашата непослушница и да кажа,че Йоана спи през деня на 2 пъти.Сутрин към 10.30 до към 11.30 и после към 13.30 до към 16.30. Peace.

# 290
  • Мнения: 30
Е, браво бе! 3 часа ме нямаше и сума нещо сте изписали. Да не говорим пък за снощи - купон в нета е имало  Laughing Laughing Laughing

Ние ще дойдем на срещичката, ама може да позакъснеем малко, ако не намеря места за паркиране. Което пък ме подсеща, че още не съм си пробвала дали  количката ми се побира в колата, ама ще я събера някак.
Предупреждавам ве, че ви чака голям рев да изтърпите. Ама може и да се смиля над вас и да си взема кенгуруто за всеки случай. Вече в квартала ни знаят как ревем, та време е и по центъра да се прочуем.
Бубченце, доведи го и Делян да си правят компания в реването. Да не ме съжаляват само мен.

Иники, и Никола се е научил така да си държи яденето (цицата). Остава да се научи и да ме съблича и вече цирка ще е пълен.

Аз забравих да успокоя Нането, че и Калоянката не се обръща още - ми не ще и толкоз. Аз без да искам го обърнах веднъж от гръб по шкембе и си помислих, че ще се разреве. Ама пък весело му стана. И що не се сеща само туй дете - не знам. Ама когато. Много се опитва да пълзи обаче. И още повече се ядосва, че не успява. Ама не се сеща, че трябва да си вдигне дупето за целта. Иначе блъска с тия крачета, маха с ръцете - изобщо като костенурка на сухо е  Laughing И почва да пищи и крещи като не става..  Laughing ГОркият..  Laughing
hahaha Никола е същия. Ама той е на 5 месеца и още не се обръща. 1-2 пъти е успявал досега от корем на гръб, ама това беше сигурно преди месец и оттогава няма ниииикакво желание да се мъчи с тези сложни физически упражнения  hahaha. Еми то пък да не е лесно с тия кила.

Лягам малко да подремна, че Никола дреме и да не изпусна момента.....(10-те мин прИмоция  Mr. Green)

п.с. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. еееееми после ще ви чета и пак ще пиша, че да не изпусна прИмоцията.

# 291
  • Мнения: 164
Сколасах да ви изчета.
Да кажа аз за слъцезащитата.
Моята свекърва е мениджър в Орифлейм и тя като доста начетен човек по отношение на козметиката е ходила миналата седмица на една лекция именно за слънцезащитата.Та там са обяснили ,че фактора за защита от слънце не означава наслояване на пластове, които пазат кожата, ами ако обикновенно кожата изложена на пряка слънчева светлина се зачерви за 5 мин ., то тези 5 мин се умножават по фактора ,който сте взели.
За пример на МУСТЕЛА с фактор 50 се умножава по тези 5 или ,ако са 10 минутите по 10, та стават 250 минути защита от слънцето.Което е много.Кой ще си облежи детето, пък и себе си на слънце ,толкова време.Така, че това със високите фактори  ,май не толкова нужно.30-ка си е достатъчно , е нищо че ние също си купихме 50-ката на Мустела  Mr. Green
Дано сте ме разбрали, че как го обясних.
А за срещата ,ако оздравеем ще дойдем, а и ако не дойдем, няма да липсваме на никого, така или иначе не познаваме никого от вас , освен  1  Peace  .Тука  съм забелязала ,че тези които си се познавате си общувате много по-явно ,то си е нормално де.Аз не се сърдя, защото сред вас има много готини хора и са ми давали много добри и полезни съвети за мен и за бебка, за което много ви и ценя и вас и форума.



Гери много ,ама наистина е много сладичка Петето, като кукленце.Много добре изглежда.  Kissing Heart  от мен и от Габи за вас.

# 292

Общи условия

Активация на акаунт