Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-28)

  • 15 664
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 341
Нинори, много са ти сладки мъжлетата! Peace

Значи тази се води частна кухня? newsm78
Предполагам има държавни, които са към детско заведение. Поне в София има такива. Поинтересувайте се, този вариант според мен е по-удачен. Peace

# 286
  • Мнения: 906
Абе момичета, защо не си готвите на децата? Хем е по- здравословно, хем ще сте сигурни за хигиената. Гледам има и една възмутена баба. Може да ми се обидите, но със здравето на децата си играете вие като им взимате от тези кухни. Миналата година имаше подобен случай, но със друга детска кухня. Освен това специално в тази  "Двете щръклета" готвят изключително еднообразно- всичко мирише на червен пипер. За готвенето в къщи- не мисля, че е особено трудно да готвиш без запръжки, а и супичките стават  бързо. Моята дъщеря яде домашна храна от 10-я  месец. Аз до обяд я гледах, после отивах на работа до към 6 и нещо вечерта и пак съм успявала да сготвя.

# 287
  • Мнения: 1 341
Грета, напълно подкрепям казаното от теб. Но не исках да го кажа директно, защото рискувах да ме нападнат, че пак много знам или пък се правя на супер майка. Whistling

Ема вече яде от нашата храна, като се съобразявам да не запъжвам и с подправките също, добавям ги на края след като отделя за Ема.
Бързо се свиква, малко организация и всичко е наред.

# 288
  • Мнения: 64
 Нинори,извадили сте голям късмет!Точно на тази кухня бяхме преди ,защото ми е под носа.И тя е от поредицата 2 щтръклета PeaceИ се канех даже да взимам  юфка от там ,че ни харесваше...
 Рони,има си и държавна,но е 1 пункт за целия град.А и зимата е кофти ,защото не карат по домовете.Но пък ние и идната зима вече ще сме големи и ще хапваме общовойскова храна(от златните ръце на мама) Mr. Green
 Нищо чудно да ви догоним в Европата и да премахнат изобщо дет.кухни.Само тук ни глезят така...Дано не се засегнат някои майки от мнението ми,защото и аз съм една от глезлите.
Грета,много си права,но докато  ги има-ще се възползваме,я! WinkПлюс това,да не звучи като реклама,но тази държавната мирише  и е толкова вкусна,че и аз се облизвам...Да не говорим ,че и каката ни умира за 2-то CrazyА днес там беше егати калабалъка... Shocked

А ние се върнахме от Доки и вече не сме под домашен арест newsm44Само не разбрах защо толкова се смяха на Нани ?  hahahaТя верно ,че е като учебна мишена в главата,ама аз съм си свикнала вече с гледката ... Rolling Eyes
 Отивам да обядвам,че съм много занагляла-чакам мъжото да сложи масата Heart EyesАйде да му се подмажа малко Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 728
   Малко за кухнята:
1) Грета е права, може да готвите на децата си.
2) ако нямате възможност или не знаете да готвите, то поне се ориентирайте към държавни кухни
3)Яденето за днес се дава днес, а не утре и не в други ден.
   В държавните кухни затова не дават по повече от едно купонче на ден, за да не се взима от днес ядене, а да се дава на следващия ден. Ясно е че никой не стерилизира бурканчетата, а в тая жега докато се прибереш до вкъщи вече яденето е втасало. А другото което е, яденето на "Двете щтръклета" се готви през нощта, та правете си сметка колко престоява до следващия ден на обед.

Ронка (и който още иска да го има на 1-ва страница): щеше да ми даваш дати и имена за първа страничка!

# 290
  • Мнения: 1 494
Здравейте момичета!

Извинявам се, че се намесвам в темата ви.

Искаме да почиваме някъде на бунгала във Врачанския балкан, но нищо не намирам в нета. Моля ви, ако знаете нещо да ме насочите. С малки деца сме, търсим спокойно и непретенциозно място, където да можем да си запалим огън вечер и децата да тичат на воля. Около 10 човека сме.
Предварително благодаря! Hug

# 291
  • Мнения: 64
Ей, да не се хванем за гушите сега... Joy Joy JoyИнтелигентни хора сме и всичко е въпрос на личен избор-дали да готвиш,дали да ползваш кухня,коя кухня,дали да осъдиш някого за нанесени щети...
Главата си залагам ,че повечето потърпевши майки само ще си говорят,оплакват...Надали ще отидат по-далеч ...Ще закрият поредната кухня и готово PeaceДо следващия случай ooooh!Ще се радвам да не съм права и да има осъдени PeaceЩом има кухни ,нека поне да са изрядни...

 Весе,каква по-добра стерилизация от съдомиялната... HugАз на нея разчитам...
 
Abi,само за хижите мога да се произнеса...За бунгалата знам ,че е имало разпродажба и сега чий са -нямам си на идея Peace
  

# 292
  • Мнения: 728
   Не съм искала да обидя никого, ... (спестявам си мислите защото...)
   loritka: Чак сега видях, че си ми писала на лични, а вече пуснах темата, нищо де, обещавам до няколко дена да съм те "оправила", даже съм си оставила място (при двете ляво приравнени картинки) да те вмъкна.
Между другото, миялната машина не стерилизира, просто не достига такава температура.
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт