1-ви юни тук сега е, а Монтанското хлапе на веселба е

  • 14 254
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11
Shocked   К@ми, bubitka, mama na nana, skorpi69 (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.   такова оживление скоро не е имало  Laughing Laughing Laughing
Нали?То в тая жега всички сме пред   typeuu

# 271
  • Мнения: 12
Честит рожден ден на ДИМИТЪР!
Желая му много весели игри и безгрижно детство!



Момичета,какво правите в тая жега?
Направо не се живее...

Петя ние,когато ходим на басейн сме на новия на Аугуста,
водата е чиста,малкия басейн е с топла вода и е супер за децата,
има и джакузи,плувен басейн и басейн за скачане,харесва ми.
На този през седмицата входа е 5 лв. за възрастни и 2 лв. за деца до 7 г.,
а в почивните дни е по 8 лв. за възрастни,но ние ходим през седмицата,
когато мъжа ми е почивка.
За Монт 7 не знам какви са цените,но мисля,че са високи.
Къде другаде около Монтана има хубави басейни?!
Това лято веднъж бяхме на Бързия и съм много разочарована,
водата беше много мръсна,имаше прекалено много хора,
трудно си намерихме място за хавлийте,в басейна сме стояли само
на едно мяст,за плуване не можехме и да си помислим,
а детския басейн беше под всякаква критика,мръсен,с пясък,с трева,ужасен...

# 272
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Димитър!
baloni bigdance2 baloni

Здравейте, момичета! Hug
Домъчня ми за вас, отдавна не съм ви навестявала.
Ние сме добре, през август се каним да отидем до морето, но не сме решили къде, вероятно ще е във Варна.Понеже не съм чела назад темата, не зная вие споделяли ли сте, ще прегледам после.

Добър ден и от мен.Кажете какво става в Монтана.Разбрах че има нов хотел.А някой ходил ли е на вилата на Монт7 на басейн да каже какви са цените,чисто ли е.На мен на Аугуста не ми се ходи защото единия басейн е много мръсен а другия много скъп.Иначе извън Монтана има хубави басейни.Кажете вие къде ходите.Ние сме си в нас в горещините няма къде да ходиме.А сме си и в София.

За хотела на Крос сигурно питаш, виждала съм го само минавайки от там, иначе нищо не знам.
За този на Монт 7 не знам, но ще попитам, на мъжа ми вуйчото работи там, как не съм питала до сега!? newsm78
Ние още не сме ходили до басейна, преди време бяхме тръгнали, но заваля и се повозихме около язовира, децата искаха, даже излязохме под дъжда, че си бяха взели кофичките и не им се прибираше преди да са поиграли. Laughing

Нани, в гобленарската тема питаха за теб, включи се, Борянке, ти също.В новата тема вече няма спорове. Simple Smile

# 273
  • Мнения: 12
ООООООоооооо,Ками и ти се появи.
Я ми пусни линк на гобленарската на скайп,
че си преисталирахме уиндоуса и всичко,
което си бях добавила към предпочитани се изгуби,
и не всичко запаметих наново.

Айде чакам,че моя гоблен вече е на привършване и трябва да се ориентирам към нов.

# 274
  • Мнения: 30
                                           Честит рожден ден на Димитър!   newsm59
Много игри, здраве и безгрижно детство. Да е послушно и добро дете!  Gift Tada

# 275
  • Мнения: 136
Честит рожден ден на Димитър!
Сбъднати мечти и здраве му желая !

# 276
  • Мнения: 406
Честит рожден ден на Димитър!
Сбъднати мечти и здраве му желая !


# 277
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ей момичета да ви се похваля купих на Криси октопода на плейдо и за момента съм много доволна може да се занимава по цял ден с него .Имаме и от понитата ама им се радва 1-2 седмици и сега не им обръща внимание .Кажете купували ли сте на вашите деца от играчките които рекламират.

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 10:41 от pеtia

# 278
  • Мнения: 11
Привет дами! Hug Hug Hug
Как сте?Къде сте ?Хайде идвайте на клюки  smile3503 newsm03

Ей момичета да ви се похваля купих на Криси октопода на плейдо и за момента съм много доволна може да се занимава по цял ден с него http://i.ebayimg.com/24/!B(BJd6!!2k~$(KGrHgoH-CgEjlLl5Z,dBK,KlF(New~~_1.JPG .Имаме и от понитата ама им се радва 1-2 седмици и сега не им обръща внимание http://i.ebayimg.com/18/!BWvQ1(!BGk~$(KGrHgoH-CgEjlLl5Z,dBKY20yO!ww~~_1.JPG .Кажете купували ли сте на вашите деца от играчките които рекламират.
Скъпа не мога да видя снимчиците.

# 279
  • Мнения: 12
Добро утро,или вече добър ден.

Заповядайте закуска и кафенце









Като закусите този ще ви разходи накъдето поискате.



Ох,днес го дават рекордни температури,
аз ще накарам този младеж да ме заведе на басейн  Laughing

Петя,линковете не ми се отварят. newsm78

# 280
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
bubitka закуската е страхотна ,а и на младежа няма да откажа да ме заведе на море.
Линковете зная че директно не се отварят,промених ги на снимки.Сега се виждат.

# 281
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Петя,ние го имаме октопода-Светли много си играе,Оги не,явно е голям вече и не му е инетресно...на него сигурно ще му е интересен зъболекарския комплект на Плейдо,ама не знам ще го взимаме ли...Ти за колко взе откопода?

# 282
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Петя,ние го имаме октопода - Светли много си играе,Оги не,явно е голям вече и не му е интересно...на него сигурно ще му е интересен зъболекарския комплект на Плейдо,ама не знам ще го взимаме ли...Ти за колко взе октопода?

Аз октопода го купих за 14 лв. от ибей.Втора употреба е но не му личеше да е ползван.От тук само и купих пластелините.
Има ли други предложения за заглавие на новата тема.

# 283
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
За да не изпусна края на темата я пускам сега дано ви хареса. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415269.new#new

Общи условия

Активация на акаунт