Мнение за Симеонов от СМГ

  • 23 309
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 674
Тази година ще сме кандидат-гимназисти. По БЕЛ имаме преподавал. Сега търся по математика. Чувам отвсякъде отлични отзиви за Симеонов от СМГ. Чудя се дали да го запиша при него. Има курсове в СМГ.
Конкретния ми въпрос е- толкова ли е добър? Моето момче не си пада по математиката, отличник е , но с много моя помощ. Затова си мислех за индивидуални частни уроци. Дали курс от 15 деца при въпросния Симеонов ще ми свърши работа? newsm78
Или да търся някой, който ще се занимава само с него и не е  толкова известен?
Моля за мнение Praynig

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравей! Синът ми м.г. беше при Симеонов, в 5 клас и определено е много доволен. Преподава разбрано и забавно, и моят заобича задачите  Laughing.
 Не забравяй - всичко си е до дете! Групите при него са от около 26-30 деца , матриалът е който преподава е основно от СИП. Моя позната записа детето за 7 кл. миналият понеделник и каза ,че
втората група е почти пълна. Другото ,което трябва да знаеш, че неговият курс върви комплект със курс по БЕЛ при г-жа Велкова.
 Та в заключение да кажа - да ,умее да накара децата да харесват математиката! Но ако не им се отдава или нямат желание да се занимават с нея - не мисля ,че ще се получи!
 Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 141
Ще се присъединя към позитивните мнения, за него- само суперлативи. А Велкова ми преподава три години в малките класове именно тя е човекът, който ме научи читаво да се изразявам по литература и да пиша за отличен - и досега нещата, които научих при нея, са ми полезни.

# 3
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Здравей! Синът ми м.г. беше при Симеонов, в 5 клас и определено е много доволен. Преподава разбрано и забавно, и моят заобича задачите  Laughing.
 Не забравяй - всичко си е до дете! Групите при него са от около 26-30 деца , матриалът е който преподава е основно от СИП. Моя позната записа детето за 7 кл. миналият понеделник и каза ,че
втората група е почти пълна. Другото ,което трябва да знаеш, че неговият курс върви комплект със курс по БЕЛ при г-жа Велкова.
 Та в заключение да кажа - да ,умее да накара децата да харесват математиката! Но ако не им се отдава или нямат желание да се занимават с нея - не мисля ,че ще се получи!
 Успех!  bouquet
Наистина ли преподава забавно? Имам една госпожица в 5 кл. , която искам да заобича математиката, не че я мрази, по-скоро е безразлична. И малко инертна. Може ли още инфо за Симеонов - дава ли домашни, проверява ли ги и т.н. Ще съм много благодарна, понеже се насочваме към курс в СМГ при него.

# 4
Здравейте!
Тази година посещавахме курсовете в СМГ при Велкова/Симеонов. Оценките са ни показателни- 5.179 по бел и 5.071 по мат. И за двамата преподаватели мога да изразя само положителни мнения. Обучението при Симеонов беше забавление за нас. И да, дават се домашни и се проверяват! Но въпреки всичко искам да изкажа мнение, че ако детето е малко по-разсеяно и малко по-безотговорно ( извинявайте) по-добрият избор е частен учител.

# 5
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Здравейте!
Тази година посещавахме курсовете в СМГ при Велкова/Симеонов. Оценките са ни показателни- 5.179 по бел и 5.071 по мат. И за двамата преподаватели мога да изразя само положителни мнения. Обучението при Симеонов беше забавление за нас. И да, дават се домашни и се проверяват! Но въпреки всичко искам да изкажа мнение, че ако детето е малко по-разсеяно и малко по-безотговорно ( извинявайте) по-добрият избор е частен учител.
Не се извинявай, всичко е наред, не би могла да знаеш положението ни. Да уточня, госпожицата не е безотговорна, но някак се инертна. Нещата, които не са й интересни ги прави "колкото да не е без хич". Затова търся някой, който да я събуди. В друга тема една майка ни беше препоръчала Симеонов. Затова се присламчих към темата, за да видя той ли наистина е нашият човек.

# 6
  • Мнения: 2 992
Иван Симеонов е не само уникален математик, но има и подход към децата. Не познавам дете, което да не е силно впечатлено от него и всички много го обичат.

За поредна година седмокласниците се изненадаха от логическите задачи, защот на много места учителите не ги включват в материала. Знам, че Симеонов е спец на логически задачи, единствено не знам доколко са заложени в курса към СМГ

# 7
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Иван Симеонов е не само уникален математик, но има и подход към децата. Не познавам дете, което да не е силно впечатлено от него и всички много го обичат.

За поредна година седмокласниците се изненадаха от логическите задачи, защот на много места учителите не ги включват в материала. Знам, че Симеонов е спец на логически задачи, единствено не знам доколко са заложени в курса към СМГ
Много благодаря. Математици бол, аз търся и педагот. Той ще е!

# 8
  • Мнения: 7 160
Иван Симеонов е не само уникален математик, но има и подход към децата... Знам, че Симеонов е спец на логически задачи, единствено не знам доколко са заложени в курса към СМГ

Естествено,че са заложени.
Плюс това Симеонов винаги е "в ЧАС" със ситуацията.

П.П. Много от преподавателите в СМГ не могат да бъдат описани с думи и едва ли някой би се наел.
Защото просто са уникални.Симеонов е един от тях.

# 9
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Иван Симеонов е не само уникален математик, но има и подход към децата... Знам, че Симеонов е спец на логически задачи, единствено не знам доколко са заложени в курса към СМГ

Естествено,че са заложени.
Плюс това Симеонов винаги е "в ЧАС" със ситуацията.

П.П. Много от преподавателите в СМГ не могат да бъдат описани с думи и едва ли някой би се наел.
Защото просто са уникални.Симеонов е от тях.
Сигурно е така, но явно не случих с първите двама. Sad Уж добри математици, но нещо не успяват да грабнат децата, а аз това търся.

# 10
  • Мнения: 2 992

Плюс това Симеонов винаги е "в ЧАС" със ситуацията.

П.П. Много от преподавателите в СМГ не могат да бъдат описани с думи и едва ли някой би се наел.
Защото просто са уникални.Симеонов е един от тях.

Много си права. Аз не познавам другите преподаватели, но на Симеонов силно му се възхищавам. Първия път, когато го видях сигурно съм била за скрита камера. Очаквах побелял , улегнал , строг мъж............., но пък срещнах приветлив, умен и открит преподавател-алатийн, който веднага намира подход към детето

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
foxysilver , да отговоря на въпросите ти курса за 5 клас.  При него не се работи със сборници. Задачите ги дава на прима виста ,като много често ги измисля на момента. Домашни почти не дава. За него е важно детето да осмисли материала, който е взет, и да не се натоварва прекалено. Каза ми ,че е по-важно да се решават малко ,но качествени задачи ,отколкото безброй други. Каза също ,че при прекалено натоварване ,детето в един момент може да блокира. Моят син си решаваше състезателни задачи ,за да се поддържа във форма. За протокола на 2 кръг на олимпиадата има 14/21 т., което го нарежда на 30 и някое място за София. Учи в обикновеннно квартално училище , и постижението му е благодарение на Симеонов!
 Много съжалявам, че т.г. няма да може да е при него ,но - какво да се прави!
 На вас - успех, и побързайте със записването ,че м.г. местата при него още към края на юли бяха запълнени!

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 465
Присъединявам се към списъка на феновете на Иван Симеонов!
Няма такъв човек-просто уникален!Освен,че е най-добрият жив математик в България има способността да прави сложните неща лесни и прости за разбиране.Децата го боготворят,родителите -също!
Не се колебайте-ако все още има свободни места-той е човекът!

# 13
  • София
  • Мнения: 11 711
Да се включа и аз.Близко дете учеше в СМГ.На бала си ми го показа в училищния двор и каза,че е невероятен и много добър математик.
Да попитам и тук,макар и извън темата:В чуденка съм дали да запиша сина си на курс по математика в СМГ и търся отзиви за следните преподаватели,които ще водят курсовете на 6 клас тази година: Велинов,Александров,Колева,Петрова,Попов /но при него е комбиниран курс с БЕЛ/.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
...Попов /но при него е комбиниран курс с БЕЛ/.
Само да ти кажа, че Попов е по БЕЛ от комбинирания курс. Математичката там е Минчева! Peace

Общи условия

Активация на акаунт