Идеи за Бизнес 3

  • 94 480
  • 605
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 1 568
Добре де, а какъв е срока, в който трябва да се регистрира касов апарат, след регистрацията на фирмата.
Моята фирма е регистрирана преди 20-тина дена. Но поради това, че в близките 2-3-4 месеца няма да има дейност (най-вероятно) не съм ходила нито в НОИ, нито в Данъчното, нито в НАП. Знам, че има срок от 1 седмица преди започване на дейност, да се отиде в НОИ и да се започне осигуряване и една седмица срок за НАП.  Но за касовия апарат съвсем забравих. Дали има някакъв срок, в който да се закупи такъв, да се регистрира и да се сключи договор с фирма, която да обслужва апарата?

Няма срок,когато решиш да работиш,тогава!

# 602
  • Мнения: 28
Искам да питам дали някой има опит от продажби в eBay? Особено, ако живее в България. Аз никога не съм го ползвала. Може ли да се печели от арт неща? (Искам да помогна на доста талантлив познат. Аз съм леко далеч от тези неща.)

Аз имам опит да продавам там, и съм в България, ама от арт неща нищо не разбирам и незнам има ли търсене ако това те интересува.


Да, всъщност това ме интересуваше. А, по принцип имахте ли някакви проблеми, по какво ги изпращахте нещата? Правят ли се често рекламации на това, което се купува? И трябва ли да се плаща данък за продажбите?

Съжалявам за многото въпроси.

# 603
Искам да отправя предложение до всички инициативни дами решили да правят бизнес
Ако  имате нужда от  счетоводино обслужване може да ми пишете на имейл dm83@abv.bg
Става въпрос за гр. Пловдив
Ако имате някакви въпроси в областта на счетоводството пишете ми на имейла. Ще помогна с каквото мога. Дай боже нещата да ви потръгнат и да работим заедно, да си помагаме взаимно.
Желая Ви УСПЕХ!
  bouquet

# 604
  • Мнения: 154
Записвам се да следя, чудесна тема.

# 605

Общи условия

Активация на акаунт