Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 119
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 15 470
   Момичета била съм много луда, да не ги харесвам, без дори да съм гледала!Сега ме е срам  Embarassed! Сега гледам като луда, по цял ден, но има липсващи серии.
  Търся 3,4 и 5-та серия на Принцесата прокурор, че във vbox-a ги няма  Praynig Hug

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Prosecutor+Pri … =0&incldead=1

   Много ти благодаря!Аз там нямам регистрация, но сега ще се опитам да направя!Аз питах за гледане, защото нямам памет да тегля  Embarassed.

# 721
  • Мнения: 27
Тайна, ако те устройват английски субтитри директно можеш да напишеш името на сериала в Google и след него "online" - излизат един куп страници...даже съм попадала на руски с руско аудио.

# 722
  • София
  • Мнения: 15 470
Тайна, ако те устройват английски субтитри директно можеш да напишеш името на сериала в Google и след него "online" - излизат един куп страници...даже съм попадала на руски с руско аудио.


 Английския не ме устройва, но руския да  Peace Hug!

# 723
  • Мнения: 0
  Момичета била съм много луда, да не ги харесвам, без дори да съм гледала!Сега ме е срам  Embarassed! Сега гледам като луда, по цял ден, но има липсващи серии.
  Търся 3,4 и 5-та серия на Принцесата прокурор, че във vbox-a ги няма  Praynig Hug

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Prosecutor+Pri … =0&incldead=1

   Много ти благодаря!Аз там нямам регистрация, но сега ще се опитам да направя!Аз питах за гледане, защото нямам памет да тегля  Embarassed.

Ето ти пълната информация за Принцесата прокурор. Тук са линковете и за теглене на сериите и за субчетата.
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=779
Това е сайта за азиатски сериали, тук са всички преведени такива. Успех.

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 21:56 от dimetra56

# 724
  • Мнения: 6 782
Здравеите
Може да не е тук местото но искам да попитам ,може ли да ми дадете линк за руски саит откадето да си драпна  Loving You 1000 times -

http://doramaland.org/viewtopic.php?f=41&t=871 - торент тракер,изисква регистрация

http://www.alliance-fansub.ru/showthread.php?t=4291 - има линкове към мегаъплоад и линк за сваляне на руските субтитри

# 725
  • Мнения: 2
Започнах ги и двата (Снежнака кралица и Светът, в който живеят) и определено съм по-впечатлена от Снежната кралица. Другият на два пъти спирах на епизод и го продължавах по-късно.
Някой гледа ли всъщност сериала по Диема?

# 726
  • Мнения: 0
Започнах ги и двата (Снежнака кралица и Светът, в който живеят) и определено съм по-впечатлена от Снежната кралица. Другият на два пъти спирах на епизод и го продължавах по-късно.
Някой гледа ли всъщност сериала по Диема?

Аз гледам сериала, но не по Диемата, защото не можах да свикна с дублажа, пък и филма е накъсан, някои неща се губят. Тегля си го със бгсубтитри. Чудя се защо започнаха с драма. Сериала е много хубав, но по принцип трябваше да почнат с някой по- къс 16 или 20 до 25 епизода. Както и да е, заслужава си да се гледа, за предпочитане със субтитри. Е, това си е мое мнение, този който не е гледал досега корейски сериал, сигурно ще приеме и дублажа. Важното е, че изобщо започнаха да излъчват азиатско.

# 727
  • Мнения: 2
Вероятно, защото го излъчват всяка вечер и им трябва някой с повече епизоди. А е драма, за да може да привлече повече аудитория. По Диема дават основно сапунки, затова им трябва подобен сериал. А този е един от дългите. Аз лично не го гледам именно заради това. Бях го започнала, но обичам да гледам корейските сериали за няколко дни, а този ще ми трябва поне седмица.

# 728
  • Мнения: 0
Надявам се, че някой ще открие нова тема, когато тази свърши. Вярно, че не се пише много, но пък от тук може да се получи и сподели полезна информация за азиатските сериали.

# 729
# 730
  • Мнения: 0
Привет на всички колеги-фенове !
Темата е прекрасна – поздравления !   bouquet
Въпреки, че съм отскоро в „клуба”, вече съм омагьосана окончателно!
Има магия в тези филми, разсмиват те, разплакват те, докосват сърцето ти , като приказка са !
В началото ми беше странно – всичката тази шарения,  мъжете с прически, лак по ноктите и всякакви дрънкулки. От друга страна- мъжкарско поведение  newsm78.
Романтичните отношения – консервативни, а толкова страст се чувства само в едно докосване или в една целувка (в краен случай  Naughty)
Винаги има някой второстепенен герой – голям образ
Саундтракът е невероятен.
Накараха ме да се позаинтересувам за тази част на света - история, култура; почувствах ги близки, въпреки различията, които имаме.
Що нещо изчетох, откакто гледам азиатски сериали!!
Като си помисля как съм ги слагала всички в един кюп, срам ме хваща.  Embarassed

До тук съм изгледала
Сериали :
HANA YORI DANGO- за начало се спряхме  на японската версия, с удоволствие бих изгледала и корейската по-нататък, тайванската май няма превод на български.
Хареса ми –непременно ще гледам и филма.
DRAGON ZAKURA- нестандартен, за нашите земи, поглед към ученето, много смях и малко драма, разбира се
GOONG – без коментар, просто! Красив, забавен, смешен,  от време на време –  тъжен, чудесни актьори.

В момента гледам
MARS – супер е! Особено  Heart Eyes Вик Чоу, естествено ! Мацката...........малко като умряла риба ми е ,ама още сме на 5 серия, така че.....

Започнах и не довърших
LIAR GAME – трябва доста внимателно да се следи играта, ама нещо се разсеяхме и изгубихме връзката, затова го зарязахме
HANА ….KIMI… - Исках нещо с познат актьор и заради Огури Шун го почнахме -
ученически щуротии, забавен, ама не ме грабна особено.

Филмите:
MY SASSY GIRL – първия, който гледах и се почна.......
200 ПАУНДА КРАСОТА- сега ще кажа само – става, щото беше едва втория, ама тогава доста ме трогна . Ако знаех какво ме чака!! ooooh!
18 МАЙ – много хубав, по истински събития, потресе ме 
ДОБРЕ ДОШЛИ В ДОНГМАКОЛ – смях и сълзи......и не се забравя

Искам да изкажа специални благодарности на всички преводачи!
EASTERN SPIRIT – чудесни сте!  bouquet

Sesaria, напълно те разбирам. И аз след като гледах първия корейски филм по бълг. телевизия - "1000 пъти любов" се запалих и сега вече два месеца не съм гледала телевизия. Имам чувството, че съм омагьосана и не мога да гледам друго. Действат ми като наркотик. Може би защото съм романтична натура и затова толкова ги харесвам тези филмчета. Интересна ми е тяхната култура, навици, обноски и аз доста се пристрастих към Корея. Ако не беше се случило това земетресение в Япония/ заради радиацията/ щях да отида на екскурзия до там. И аз искам да изкажа благодарност на всички преводачи- те правят възможно нашето удоволствие. Хубав и усмихнат ден !

# 731
  • Мнения: 0
Аз започнах You're Beautiful ,допада ми,и героите са сладури Wink
You're Beautiful
Здравей ! От къде мога да го сваля с български субтитри или да го гледам с такива онлайн ?

# 732
  • Мнения: 9 201
Аз започнах You're Beautiful ,допада ми,и героите са сладури Wink
You're Beautiful
Здравей ! От къде мога да го сваля с български субтитри или да го гледам с такива онлайн ?
Вече има нова тема.Тук вече никой не пише.
Ето новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=578621.510;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт