Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!-2

  • 44 376
  • 698
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 174
Само да вметна и аз нещо, между азиатското в темичката Simple Smile
Цитат
...Ричард Чембърлейн.Бил е голям красавец.
Като стана дума за него, сериала "Птиците умират сами" е с негово участие, нали. Спомням си майка ми как се заковаваше на ТВ-то като го даваха и после с приятелки на кафенце си говореха какъв хубавец бил. Това са ми едни от детските спомени за "женските приказки" на майките. Simple Smile

# 691
  • Мнения: 9 243
Сега една друга тема ме подсети за "Мемоарите на една гейша".
Книгата и филма много ми харесаха. После прочетох и още една книга, писана от гейша.
Ако се интересувате ще проверя как се казва.

didkapan
Аз не си спомням мама да го е гледала и добре,че беше "Шогун", за да гледам някоя филмова класика Embarassed Почти се бях отказала да го тегля, защото имаше малко сийд...ама нали съм инат Laughing

# 692
  • Мнения: 7 914
Че и на мен той ми бе любимец дълго време... А после се чудех какво му е толкова привлекателното.
 Може би самият образ на отец Ралф. Mr. Green

Аааа, верно -  Шогун -  мда, незабравим образ, незабравим филм!И книгата е велика, както и цялата поредица на Джеймс Клавел! Flutter

# 693
  • Мнения: 6 859
Така и така темата привършва, та още малко спам Embarassed .

В момента по едно от бтв-тата в събота и неделя дават "Птиците умират сами". Бях чела книгата доста преди да излезе филма, бях си изградила собствено виждане за героите и останах леко разочарована от избора на някои актьори. Но въпреки това и книгата и филма си остават една от най-красивите и романтични любовни истории. А във времената, когато по телевизията даваха само филми и сериали от бившите соц. страни (не че бяха лоши) появата на Р.Чембърлейн е била като глътка свеж въздух за нашите майки  Wink .
Само си помислете вашите деца и внуци след години как ще казват за някой ваш любимец:"К'во пък чак толкоз са му намирали на тоя дръпнатия" Joy Joy Joy

"Мемоарите на една гейша"(и филма и книгата) не знам защо не можаха да ме впечатлят. Може би сега, след като вече знам повече за  азиатското мислене и начин на живот, трябва да им дам нов шанс.


Като гледам в раздела за "Кино и телевизия" как са направили теми за британците, французите и италианците и си коментират любимите актьори, какво ли ще стане, ако изпраскаме тема "Азиатците"  smile3508 newsm08 newsm62 .

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 19:30 от 2в1

# 694
  • Мнения: 0
Аз пиша и предлагам напълно да се преместим в новата тема. Щом вече има писано там, няма смисъл повече да пишем тук.

# 695
  • Мнения: 0
Запис, да ви следя.
Започнах да гледам Secret garden, но нещо не го почнах както трябва, ама то покрай децата...
"Учителко любима" ,точно един епизод изгледах и нещо. Sick, авно трябва да го продължа все пак. Но след "Кафе Принц"наистина не ме грабна.
Темата е супер.  bouquet
      Здравейте ! И аз се включвам; Обожавам корейските романтични филми и сериали. Изгледала съм доста от тях. Ще съм ви признателна ако ми кажете някой сериал , но да завършва добре, защото много плача на драмите.

# 696
  • Мнения: 0
Вече съм свикнала, че в повечето корейски сериали "втората" обикновено е красивата, умната и богатата. Но за сметка на това винаги губи от грозноватата, бедна и глуповата "главна"   #Silly. Явно се опитват да втълпят на домакините и ученичките, че е важна "вътрешната красота" Tired и, ако си добра и благородна  ooooh! , то "принцът" ще избере теб, независимо от това как изглеждаш  Sick .

Оххххххх,  smile3555 кой ли вече вярва на подобни ...........илюзии.........  Tired
     От къде да си сваля BOF

# 697
  • Мнения: 6 859
ovi3, имаме си нова темичка ето тук. На първа страничка има линкове за сваляне и много информация за доста филми и сериали.

А БОФ можеш да го свалиш от тук.

# 698

Общи условия

Активация на акаунт