подсъзнанието може всичко 12

  • 117 853
  • 493
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 688
Момичета, има ли някоя от вас да е чела и прилага(ла) Закона на привличането?

О, да  Heart Eyes Доста сме говорили за него и за неговото действие в първите теми още  Hug
При мен работи безотказно  Peace

Винцето също беше споделяла нейни интересни случки  Grinning Къде се изгуби Винцето впрочем? Отдавна не ни е навестявала  newsm78

# 46
  • Мнения: 730
Работи си ЗАКОНА  и още как Grinning. И при мен е всекидневно проявление Simple Smile

# 47
  • Мнения: 288
Момичета, има ли някоя от вас да е чела и прилага(ла) Закона на привличането?

Всички го прилагаме   Wink, независимо дали осъзнаваме.
Слава Богу, повечето от нас тук го прилагаме съзнателно  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 291
Винцето е в България и обикаля планини Simple Smile))))), затова я няма във форума, но ще се появи.

Днес прочетох нещо кратко, което ми дойде добре. То е от Хари Баба, превод Деница. Ето го:

По повод получените пожелания за рождения си ден на 2 май и някои скорошни събития, Хари Баба написа текста по-долу, който опитах да преведа възможно най-точно. За мен е изключително вдъхновяващ точно в този момент, надявам се да е полезен и за вас.


Благодаря на всички, които ми изпратиха пожелания за рождения ден, аз все още съм тук и винаги се изумявам, когато достигна всеки следващ рожден ден,

от друга страна, помнете, че всеки ден е рожден ден, когато се събуждате сутрин, нов ден, нов живот, създавайте каквото желаете и бъдете свободни или останете със старите модели и се оплаквайте от живота отново, свободен избор.

И сега накратко за някои от аспектите на енергията на нашата планета в този момент, може би сте забелязали част от нещата във вашия живот, които ви принуждават да преосмисляте, които ви карат да чувствате, че искате просто да се предадете или дори да легнете и умрете, разбира се, последното изобщо не е решение,

Вие единствено трябва да се справите с това сега или да се върнете отново на планетата Земя, за да го направите.

Очевидно е каква е енергията, огледайте се, вижте новините по телевизията, или може би преживявате вълнения в семейството си, да, това е енергия на вълнения, бъркотии, време за преосмисляне, ако я използвате по конструктивен начин,

а ако не използвате конструктивно енергията и си позволите да се превърнете в жертва, всичко това ще се прояви във вашето съзнание и живот,

И така, как да го направим, ами най-добрият съвет, който мога да ви дам, е да контролирате егото си, когато се събудите сутрин, първото нещо, което трябва да направите, е да си припомните, че вие сте нищо друго, освен любов, следващото нещо е да накарате егото да се строи в права линия зад вас и да остане там,

не му позволявайте да застане пред вас и да ви убеди, че се страхувате от нещо, че сте ядосани за нещо или че сте жертва на нещо и т.н., ако опита да ви накара да паднете в капана на гнева и страха, припомнете си, че сте любов и че всичко е перфектно в очите на Бог и помнете, че Бог гледа през вашите очи, а не побърканото его.

Добре, приятели, шамбала он за всички, които желаят и не съдете себе си, ако егото успее да си проправи път с лъжи и застане пред вас, просто го наблюдавайте внимателно и станете истинските вие отново и последно, също така не съдете другите, защото когато съдите другите, съдите себе си, вие не бихте виждали в другите нищо друго, освен любов, ако не изпитвахте затруднения в това да не съдите самите себе си,

И така, огледалце на стената, кой в крайна сметка е любов? е поговорката за днес,

с любов, Джон


а от мен  за вас   bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 288

че вие сте нищо друго, освен любов,

ей това много ми хареса  Hug

 Heart Eyes

# 50
  • Русе
  • Мнения: 11 918
И така, как да го направим, ами най-добрият съвет, който мога да ви дам, е да контролирате егото си, когато се събудите сутрин, първото нещо, което трябва да направите, е да си припомните, че вие сте нищо друго, освен любов, следващото нещо е да накарате егото да се строи в права линия зад вас и да остане там,

не му позволявайте да застане пред вас и да ви убеди, че се страхувате от нещо, че сте ядосани за нещо или че сте жертва на нещо и т.н., ако опита да ви накара да паднете в капана на гнева и страха, припомнете си, че сте любов и че всичко е перфектно в очите на Бог и помнете, че Бог гледа през вашите очи, а не побърканото его.
  Даааа , често ми се налага да си припомням тези правила.
Напоследък пак се хванах да се изживявам като жертва и резултатите не закъсняха, игнориране на позицията ми на всякакви нива.  Naughty
Дано някой каже след мен нещо позитивно  Praynig

# 51
  • Мнения: 2 590
Понеже все още не съм успяла да изчета всички теми и не знам дали това е пускано, но искам да го споделя с Вас.

Интервю с Господ ( цъкнете на стрелкичката и не забравяйте да си пуснете колонките)

http://www.fun-6.com/cenni-misli-inrervu-s-gospod.htm

А ако на някой му хареса песента да свирка, имам я , както и доста неща на тази група  Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 291
Аз казвам нещо много позитивно: отивам с много любов да ям печена риба с червено вино  Joy
Ще почерпя и егото, белким се укроти  Joy

Довечера има среща с Хари Баба, ще докладвам Simple Smile, вашите доклади от Свами Дев Мурти ми дойдоха много добре Simple Smile Сега ще ви го върна Simple Smile Относно Мурти и ученика му - тоя кльощавия ученик дали ще издържи да бъде българска майка  newsm78 - да пере, чисти, готви, гледа децата, ходи на работа и ...... и да има позитивна нагласа при всичкото това  newsm78.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 13:21 от svetlina_8

# 53
  • Мнения: 836
mijjjka ,   bouquet


тоя кльощавия ученик дали ще издържи да бъде българска майка  newsm78 - да пере, чисти, готви, гледа децата, ходи на работа и ...... и да има позитивна нагласа при всичкото това  newsm78.

ако беше жена - щеше ( ако и да е кльощав  Joy )

# 54
  • София
  • Мнения: 291
esme_bolger  smile3521

vili_2703, пускали сме го, но е толкова красиво и отрезвяващо, че си заслужава да го пускаме отново и отново   smile3525

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 13:37 от svetlina_8

# 55
  • Мнения: 10 688
Аз продължавам с превода на части за Вселенския Град от "Небесная 911"

КАК ДА ЗАБОГАТЕЕМ С ПОМОЩТА НА ВСЕЛЕНСКАТА БАНКА

Знам, че всички сме нетърпеливи да минем през Вселенската Банка и да вземем парите, но отначало малко теория и упраженения  Wink

Първото, което е нужно - нека се запитаме какви са нашите основни цели в живота? Кои са нещата, което считаме за своя главна мисия? Кои са нашите приоритети и да ги анализираме.

Достойните цели повишават вашите шансове за Кредит във Вселенската Банка. Такива са:

- Вашето желание да се откъснете от установените граници  и поставените ограничения и да иследвате нови хоризонти.
- Вашето желание не само да направите по-добър собствения си живот, но и да направите целия свят едно по-добро място .
- Вашето желание  оптимално да използвате това, което имате и което е, да работите по нов начин и никога да не се спирате.
- Вашето желание да се ръкодовите от вдъхновението и от Висшия Разум
- Вашето желание да гледате на живота позитивно и да помагате не само на себе си, но и на другите хора.

Изключително важно е да се осъзнае, че значение имат не парите сами по себе си, а това, за което са ни нужни. Парите не са самоцел, а средство за постигане на други цели.

Човек трябва да премине през различни „повишаващи трансформации”, за да се издигне над тази представа за себе си, която е вече сформирана в неговото съзнание. Най-простата повишаваща трансформация е тази, която се извършва отчасти в материалния свят (благодарение на което изобщо можем да говорим за нея) и отчасти в света на съзнанието, на духа. В ролята на трансформатор тук е особеният звук – ОМ  Heart Eyes



Ом е наричан Вселенски звук и той заслужава това наименование, защото действително притежава Вселенско значение. Ако Вселената можеше да „звучи”, ако галактиките можеха да издават звук при въртенето си, ако нашата Слънчева система „звучеше” и ако тези макрокосмически звуци се сливаха с микрокосмическото звучене на електроните, кръжащи около атомните ядра и колебаещите си молекули, то най-близкия до това космическо звучене звук, който може да бъде издаден от човешки глас би бил ОМ, напяван дълго и протяжно – О-О-О-МММ....
Всичко съществуващо резонира с този вселенски звук. Ако пеете ОМ достатъчно дълго, то ще усетите вибрациите в стаята.  Изпънете ръцете пред себе си с дланите надолу и по време на пеенето на звука ОМ ще усетите вибриране в тях. Това е микрокосмическият аспект на звука.
По-мащабния и по-духовният макрокосмически аспект на този звук е неговото съзвучие с Вселената. Произнасяйки ОМ вие така да се каже се настройвате на вълновия диапазон на Вселената и на вълните на Създателя.

Как да интонираме правилно ОМ?

Нека частта „О” продължава три пъти по-дълго, отколкото звука „М”.  Преди да произнесете целия звук поемете дълбоко дъх, за да продължи звука ОМ поне седем секунди. Пристъпвайки към произнасяне на мантрата, отворете устата си малко по-широко, отколкото е нужно. При това частта „О” от самото начало започва да звучи като „АУ”, което се практикува в индотибетските духовни системи. Правилното интониране на ОМ е много важно. Произнасяйте мантрата ОМ от един до три пъти на ден, за да повишите духовното си ниво.

План за действие за използване на мантрата ОМ за духовна хармонизация:

1.   Седнете удобно на такова място, където имате както физическо уединение,така и звукоизолация
2.   Затворете очи, поемете дълбоко въздух и издишайте
3.   Няколоко секунди мислете за Вселенските простори и за Твореца
4.   Поемете дълбоко въздух и започнете да пеете ОМ като се стараете да задържите звука колкото се може по-дълго, докато не почнете да усещате дискомфорт
5.   Повторете още два пъти, като цяло на сеанс произнесете мантрата три пъти
6.   Отворете очи и тихо поседете в продължение на една-две минути.


Общото време за изпълнение на този План не отнема повече от 3-4 минути, но той оказва огромно въздействие на вас и на Вселената. Вие и Вселената започвате да значите повече един за друг. Вселената става по-мощно невидимо средство за ваша подкрепа, а вие ставате неин по-надежден сътворец.

Така вашият кредит във Вселенската Банка нараства.

.......очаквайте продължение  Wink





# 56
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И за това е желателно да са включени колонките.  Hug

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
jd, благодаря, че ни припомни тези чудесни презентации.

# 58
  • Мнения: 565
Здравейте мили момичета.  Heart Eyes
Svetlina_8, страшно ми хареса това за егото. Благодаря ти!
mijjjka и jd, благодаря!

С удоволствие ще ви споделя някои интересни неща от книгата 'Как да чуем нашите ангели'. Само не искам да ви отегчавам затова само ще спомена някои теми и ако някой се интересува подробности ще преведа буквално.
Например пише за разликата между лъжовното чуване/усещане и истинското усещане на ангелите. Признаци на виждане, чуване, усещане. Как да различим истинските от т.нар. лъжовни. Ако държите Бог близо до сърцето си не би трябвало да ви притесняват, но все пак е добре да се знае как да се различават.
Книгата ми отговори на доста въпроси, нo породи други въпроси. Например, Дорийн казва че когато се научим да виждаме ангелите си, ще можем да виждаме и другите същества от нематериалния свят, като духове и т.н.  Rolling Eyes Не съм сигурна дали искам да видя другите неща, но тя казва че те са тук така или иначе и е по-добре да знаем къде са за да помолим нашите ангели да ни пазят ако видим нещо нежелано близо до нас.

За медитацията съм казвала и друг път от къде е и затова не писах много, но доколкото знам и тази книга още не е преведена. Казва се 'Изчистване на чакрите' и включва диск с 2 медитации - сутрешна и вечерна, по време на които се молят ангелите да изчистят чакрите ни така че да може да чуваме и виждаме божественото ръководство (защото нали чакрите трябва да са много чисти за да чуваме и виждаме добре). Не стана веднага, но с малко упоритост чувството е неописуемо.  Медитацията включва утвърждения, които са много силни. Например: 'Позволявам на светлината да премахне и отнесе всякакви страхове и грижи относно пари и сигурност' (за root чакрата).

Elena_, ще ти пиша на личния тези дни. Hug

Желая на всички прекрасна пълна с любов вечер!   bouquet

# 59
  • Мнения: 917
Ще се радвам, ако можеш да преведеш   Hug

Общи условия

Активация на акаунт