подсъзнанието може всичко 12

  • 117 854
  • 493
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 21
Здравейте  bouquet
Имам въпроси относно списъка с 25-те желания.По-точно ме интересува за утвържденията, които трябва да се напишат. Добре ли е например да се започне с "имам възможност да..." или "благодарна съм,че имам..."или просто "имам...". Знам,че сте го разисквали,но май колкото повече чета толкова не ми става по-ясно.Май имам нужда от малко почивка Wink.
Също така съм решила утре да го започна списъка,защото днес нещо не мога да се концентрирам и сметнах,че така ще е по-добре.
Благодаря Ви за помоща.

# 181
  • Мнения: 541
Запис и от мен, че съм ви изтървала.

# 182
  • Мнения: 565
Продължавам с превода от книгата "Как да чуем нашите ангели'
Истинско преживяване с ангели свързано с мисли:
Белезите за мисли пратени от нашите ангели са следните:

-идеи които са постоянни и повтарящи се
-определена насоченост на мислите към това как да решим определен проблем
-положителни и енергизиращи мисли
-мисли включващи инструкции за това каква стъпка да предприемем точно сега и инструкции за следващи стъпки които да предприемем след като сме завършили с първата стъпка
-тези мисли идват изведнъж, обикновено като отговор на ваша молитва/въпрос
-мисли за определени човешки стъпки, а не всичко да става наготово
-тези мисли са в синхрон с вашите интереси и таланти
-мисли навеждащи ви на идеята че любим починал човек е до вас
-мислите от които изведнъж 'ви светва лампичката'

Мисли които не са съобщения от нашите ангели:
-мисли включващи идеи за това как да станем богати и известни
-обезкуражаващи и обидни мисли
-мисли за най-лошия сценарий на дадена ситуация
-мисли не свързани с нашите интереси и същност
-депресивни и плашещи ни мисли
-идеи развиващи се бавно в резултат на наши тревоги


  bouquet   bouquet   bouquet

# 183
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
ЧервеноВинце, много се радвам за баща ти! Hug Дано скоро бъде същият както преди  bouquet

Здравейте  bouquet
Имам въпроси относно списъка с 25-те желания.По-точно ме интересува за утвържденията, които трябва да се напишат. Добре ли е например да се започне с "имам възможност да..." или "благодарна съм,че имам..."или просто "имам...". Знам,че сте го разисквали,но май колкото повече чета толкова не ми става по-ясно.Май имам нужда от малко почивка Wink.
Също така съм решила утре да го започна списъка,защото днес нещо не мога да се концентрирам и сметнах,че така ще е по-добре.
Благодаря Ви за помоща.

juliqzh , аз не съм специалист тук Mr. Green но да кажа аз как го направих. Всички изречения ми започават с "Искам" и не съм включвала частицата "не", "нямам". Причината е, че Вселената не отразява тези думички. В смисъл не трябва да пишеш "Искам да не съм болна", защото веднага Тя получава съобщението "Искам да съм болна". Пиши "Искам да се излекувам от..."  И според мен не е важно как ще започнеш с желанията си, важното е да повярваш, че ще ги получиш рано или късно! Да си пишеш желанията с нагласата, че тези неща вече са се сбъднали... Blush Много се разписах нещо... Само да допълня, че си сгънах листчетата(2 броя, че писах на малко тефтерче-късметлийското ми Wink ) и си го прибрах на място, където рядко ровя и няма кой да погледне там. От утре почвам с угаждането-ядат ми се мъфини Laughing

Нека другите, който са по-наясно да споделят за по-точна информация Grinning

# 184
  • Мнения: 10 689
Не съм чела ченълингите на КРИОН. Стана ми интересно за този неутрален имплант. АКо може пусни линк  Praynig

Ели, на първа страница има линк към ченълингите на Крион  Hug
Ако решиш да ги четеш, почни от първата книга и ги карай подред. Наистина са свързани с вътрешна логика, която може да не се хване, ако се четат безразборно.

Писка Лиска , много благодаря за превода     bouquet
Обичам Дорийн Върчу  Heart Eyes

Винце, много, много се радвам на чудесната новина!     bouquet

# 185
  • София
  • Мнения: 1 724
винце, толкова  се радвам... Hug
Момичета, имам нужда от съвет-  най-добрата ми приятелка е с диагноза Глаукома. Болно е едното й око, предлагат й спешна операция, за да не бъде засегнато и другото. Не знаех нищо за болестта, общо взето е някакъв проблем с очното налягане, няма неразположения, но пък може изведнъж да се загуби напълно зрението... Предложих й час за преглед при хомеопат, но понякога хомеопатията изисква време. От друга страна, виждам, че е ядосана на съдбата за всичките болести и операции, през които и се наложи да мине... Говорих с нея, но не е лесно да обясниш на някого, че съдбата, в някаква степен, се пише от нас...
Какво да й пратя за четене, според вас? Какво друго мога  да направя за нея?Сърдечно благодаря...

# 186
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
винце, толкова  се радвам... Hug
Момичета, имам нужда от съвет-  най-добрата ми приятелка е с диагноза Глаукома. Болно е едното й око, предлагат й спешна операция, за да не бъде засегнато и другото. Не знаех нищо за болестта, общо взето е някакъв проблем с очното налягане, няма неразположения, но пък може изведнъж да се загуби напълно зрението... Предложих й час за преглед при хомеопат, но понякога хомеопатията изисква време. От друга страна, виждам, че е ядосана на съдбата за всичките болести и операции, през които и се наложи да мине... Говорих с нея, но не е лесно да обясниш на някого, че съдбата, в някаква степен, се пише от нас...
Какво да й пратя за четене, според вас? Какво друго мога  да направя за нея?Сърдечно благодаря...
Ако в момента все още е ядосана на съдбата за всичките си здравословни неблагополучия, ще е трудничко да я докараш до твойто вибрационно ниво. Но говори с нея, окуражавай я да повярва в себе си и в това, че е добра, хубава, достойна и т.н. Не наблягай на това, че причината за заболяванията й вероятно е в самата нея (всъщност, изцяло и напълно). Опитай се да я окуражиш да вярва в себе си и в мъдростта на тялото си, което се опитва само да излекува всичко, когато не му пречим - както зараства раната на пръста ни от само себе си, без да правим нищо. Обясни й, че тялото действа по-добре, когато е в хармония с мисълта, когато не се разпилява за ядове и горчилки, когато е отпочинало и свежо, когато мисълта е позитивна, и когато "главния компютър", т.е. мозъкът, дава заповед за възстановяване на естественото състояние "здраве" - особено преди операцията и след нея.  Такива неща. И се опитай от всеки разговор с тебе да излиза окуражена, обнадеждена и заредена. Ако почне да ти противоречи или спори с тебе - смени темата незабавно. По-добре е да не насъбира негативно отношение към този въпрос.

Книги - много. обаче от опит знам, че ако човекът не е помолил да прочете дадена книга, за която му е споменато - просто или не я прочита, или нищо не му влиза в главата. Успех и ти пращам позитивна енергия - и на нея. На тебе - да имаш вдъхновението да й помагаш, както и да приемеш всяко нейно решение, дори и да виждаш, че не е права. На нея - да вижда ясно пътя си и да го следва с любов  Hug

Момичета, не знам дали успях да благодаря достатъчно на всички, които постват толкова вдъхновяващи неща тук, страхотни сте. Благодаря, че ви намерих.  Hug

Лени, изписването на хартия действително става по-бавно и може би фокусира по различен начин енергията, но и писането на компютър или друго техн. средство е също много добро. Аз много отдавна не съм писала на хартия, но пък опитът ми с писане на компютър и реализиране на написаното е много добър.

juliqzh, благодарността за имането на нещата, които всъщност очакваме да получим, усилва желанието. Това усещане е по-близко до реалното усещане, когато наистина имаме нещата. Вселената не прави разлика между реалното имане на нещо и чувството, което излъчваме, когато благодарим предварително за имането на нещо, което още физически не се е реализирало, но искаме да материализираме. Така че много е добре е както да описваме детайлно какво имаме (което искаме да получим), както и да благодарим за него.

Винце, прекрасни новини. Hug Нека се подобрява още повече баща ти.

# 187
  • Мнения: 1 280
Винце,и аз много се радвам за татко ти,да ти е жив и здрав,сега като се прибере у дома и още повече ще се успокои,а и вие. Имах познат с подобен проблем тук,дори май по-голям ,както на татко ти. Казаха му докторите-вегетарианска храна и никакви цигари..само след 3-4 дни и вече имаше подобрение..е,+лекарствата де...но исках да кажа,ако наистина има възможност татко ти,нека опита и това към лечението му..При този мой познат се съмняваха за подагра ,а после и за бюргер,така,че по страшна беше диагнозата!  Поздрави за всички от мен,аз утре ще правя картата и списъка,реших да е на 23 ти,защото и на тази дата съм родена.../ама само като дата де,иначе съм през зимата../..Някак си ...за да има и нещо символично,по персонално...ей такива неща.. Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 1 724
Милла, Hug

момичета, няма да чета и пиша няколко дни, отивач да ми махат късогледството, след години колебания. Написах си 25тте желания и съм щастлива!

# 189
  • Мнения: 836
Момичета, имам нужда от съвет-  най-добрата ми приятелка е с диагноза Глаукома. ...
Какво да й пратя за четене, според вас? Какво друго мога  да направя за нея?Сърдечно благодаря...

Енита , книги "Лекуване с ангелите" има я в Спиралата тук http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%E0%ED%E3%E5%EB%E8%F2%E5
"Излекувай живота си" тук http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%D5%E5%E9
и двете книги са много позитивни и окуражителни.

Поискай помощ в РейКи темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402197.0
и Rescue Remedy (капки) за преборване на стреса , поръчват се от http://veridia.dir.bg/WEB-SITE/INDEX.htm а тук има тема, в която можеш да се запознаеш с терапията, ако ти стане интересно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366128.0

 Heart Eyes

# 190
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Момичета, само минавам да ви кажа, че в момента се продава списание "Жената днес" с подарък книга-"подсъзнанието може всичко за деца от 3-12 години" на Кехоу, целия комплект е на цената на списанието-5,95.

# 191
  • Мнения: 3 929
Момичета, само минавам да ви кажа, че в момента се продава списание "Жената днес" с подарък книга-"подсъзнанието може всичко за деца от 3-12 години" на Кехоу, целия комплект е на цената на списанието-5,95.
Миналата година долу горе по същото време пак така я предлагаха и си я купих. Започнах да я чета, много хубаво книжле. Снощи съвсем "случайно" продължих да чета, а днес вече съм в темата.
Опитвам се да уча сина си да си казва утвържденията, но е много трудно на този етап. Като че ли минава през период на отричане и когато му кажа някое утвърждение, той отговаря с "не", "няма". Избрал си е ролята на "горкия аз" и търси съжаление от нас.

# 192
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
От миналото лято и аз правя утвърждения, заедно с дъщеря си. Правим ги под формата на игра. В началото казвах аз, а после тя повтаряше след мен. След всяко повторение получаваше  "Браво", прегръдка, целувка и т.н. Правихме ги редовно заедно. Сега само като я подсетя си ги казва сама. Утвържденията са кратки и ясни, от рода на " Аз съм най-здравата.", "Аз съм най-послушната" и др. подобни.

# 193
  • Мнения: 2 590
Момичета не знам дали сте научили, но съм длъжна да ви кажа какво прочетох в "Седмичен труд" , малко е стар от 8-ми юли, но все пак.

Нели Конуей ще води лекции на семинара "Общуване с ангели" в к.к. Албена от 4-ти до 6-ти септември. Нели Конуей е ученичка на Дорийн Виртю.

# 194
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 smile3547 Момичета, имам хроничен апендикс, който от вчера е много обострен и ... /другото няма да пиша, защото е енергия и.../
 PraynigПомолете се за мен - организмът ми да се справи бързо и по естетствен начин
Благодаря и бъдете Flowers Four Leaf Clover


   П.П. Енита -  всичко ще бъде наред с премахването на късогледството  thumbsup
За приятелката ти - почнете с филма на Луиз Хей - има го в книжарниците - 10 лв - или пиши ми ЛС ,да ти го пратя по скайпа, след това приятелката ти може да се заинтригува и  да прочете книгите й Peace
От "Тайната" се спомням, че  не трябва да се гледат филми и предавания с  отрицателни емоции /никакви новини/ и да наблегне на комедиите Peace. Ето ти тема с комедии за тази цел - Светът е оцелял, защото се е смял

 vili_2703 , Lucky Plam - благодаря за инфото  bouquet

Изпращам на всички любов Two Hearts Two Hearts Two Hearts

        П.П.  Heart Eyes За пръв път искам помощ така

Общи условия

Активация на акаунт