Клуб "Парфюмен Ценител" 21 - Любими аромати Vivienne Westwood

  • 18 947
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 350
Този път анкетата ще е посветена на парфюмите на Vivienne Westwood .

Искам да изкажа благодарности на всички парфюмни дами, които правят тази тема интересна, забавна и много информираща и полезна.    bouquet
Тук пишат и споделят своята страст много големи експерти и ценители с много знания и сериозни колекции, има и много дами забързано крачещи по пътя на парфюмните познания и сериозното колекциониране на аромати. Има също така и дами тепърва стъпващи на пътеката на изкушението и прелистващи страниците на жестоката и завладяваща парфюмна страст. Има и дами с изключителни познания, които не пишат вече при нас или го правят много рядко, но ние ги чакаме, винаги жадни за новости и за техните възхитителни описания.   bouquet
Пожелавам много здраве и сбъдване на всички парфюмни, а и не само мечти на всички уважили ни с мнението си парфюмни феи.

Тук всеки  е добре дошъл независимо какви и колко аромати има, вероятността тук да ги увеличава лавинообразно е доста голяма.   Hug  bouquet

старата тема 19
старата тема
















# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
имам честа да съм първа, гласувах за Англомания и ....... "не познавам ароматите на ВУ" - ами то си е така, Англомания ми хареса от тест, но не чак толкова, че да я заискам, а другия който познавам е Будоар, но той пък "хич не е мой", останалите не познавам.
флаконите са толкова красиви, че дори днес импулсивно ми се преиска да забърша един сет в английския и-бей, ей така, само заради уникалното бутилче с розова течност, на Будоар /който пък въобще не мога да нося/

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
грешка

# 3
# 4
  • Мнения: 3 094
Познавам само будуар, който ми е любим - страхотни карамфили с пудра и много стдуденина. Така го усещам аз. Страшно е траен при мен - един от най-трайните ми парфюми.

Чудно ми е какво ли представляма лет ит рок - самото име ми е хеви метъл някак.

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 09:13 от Bastet

# 5
  • Мнения: 1 645
Харесвам всички,които познавам - Англомания,Будоар,Будоар сен жарден и Либертин.
Англоманията ми харесва най много,най ми допада и ми подхожда.Имам го,също и Будоар,който много харесвах в началото но после мина на по заден план.Имала съм и Либертин,и той ми харесва,но може би в определени моменти.Сен жарден нямам,но бих си го купила...също много ми харесва.
Голямо ми е любопитството към Лет ит рок,за сега нямам честа да го познавам.

# 6
  • Мнения: 540
гласувах само за будоар,който за съжаление не мога да носяяяяяяяяяяяяяяя newsm45 Weary

# 7
  • Мнения: 31 350
Аз като един отявлен фен на баба Виви гласувах за всички нейни аромати, които имам, нося и обожавам.  Heart Eyes Тези парфюми ми пасват чудесно , описват различните ми настроения и ме вдъхновяват. Харесвам и модата на Вивиън, абе въобще е един от най-моите хора. Mr. Green
Нямам новия Будоар, но ако ми изпадне няма да се поколебая и за минута, въпреки че не съм го пробвала знам че безумно ще ми хареса, както всички други аромати на пънкарската дизайнерка.

# 8
  • Мнения: 389
Имам Будоар, харесвам го, но го нося рядко и не ми е любим.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 481
Гласувах за Син Гардън, единственият парфюм на Вивиан, който що-годе ми допада. Но не дотам, че да го задържа Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 57
Аз не познавам ароматите на ВУ, ноо съм замислила едно, надявам се скорошно запознанство Simple Smile

# 11
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Либъртин е моят отговор, запознах се с него благодарение на вас и ми уцелихте вкуса, определено.  Wink

# 12
  • Мнения: 178
Най сетне и моята тема...Гласувах за любимия ми Англомания ! Другите,които познавам и имам са Будоар и Либертин .Написах ги по реда в който бих ги оценила.Англомания е парфюма ,който мога да нося винаги и навсякъде.Чувствам се уютно с него.

# 13
  • Мнения: 451
Libertine харесвам само, най-вече заради името Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 202
Онзи ден попаднах на кратък, но интересен текст за ВУ и съпруга й, имаше и страхотна снимка, даже щях да го пускам в темата, но нещо се замотах и сега не мога да го открия  ooooh!

Относно ароматите й, ами харесвам всички, дори и тези, които не познавам  Mr. Green
Имам 3 нейни парфюма, но ще ги увелича  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт