Италия,епизод 105ти - СреЩата...

  • 17 871
  • 294
  •   1
Отговори
  • Italia
  • Мнения: 4 492




Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81, Част 82,Част 83, Част 84, Част 85, Част 86, Част 87 , Част 88 , Част 89 , Част90,
Част 91, Част 92, Част 93 , Част 94 , Част 95, Част 96, Част97 Част 98, Част 99 , Част 100,
 Част 101, Част 102, Част 103, Част 104


Ето и няколко полезни сайта:
Италиански културен институт
Тълковен речник на италиански
Ferrovie dello Stato

Moжете да сваляте италиански филми от: http://www.mininova.org/
Можете да четете какво се случва по света ето тук:
http://www.corriere.it/
http://www.repubblica.it/
http://www.lastampa.it/redazione/default.asp
http://www.panorama.it/

Прогноза за времето ето тук:
http://www.ilmeteo.it/


# 1
  • Мнения: 653
хахах ти ли го нарисува? страШно попадение, прили4а на утреШното заведение  Grinning

# 2
  • Мнения: 200
Благодаря ви момичета за бързите отговори   bouquet   bouquet   bouquet
Вчера купихме билета, оказа се че днес най-късно трябва да е там, дори в момента е в самолета. Успяхме да уредим всичко слава богу. Сега благодарение на вас имам инфо и за превоза до Домодосола, за което отново ви благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 191
Хи-хи, ли4и си 4е утре ще се срещате, браво Милена, то4но попадение за снимката.
Лени, няма да остана назад да не те похваля, много хубави снимки,  открили са Старбъкс в София, така ли? А този паметник къде е, в момента само гадая - докторската градина? И мен от край време ми разправят все хубави неща за Пирин, май е крайно време да посетим тези райски места.
ФФР, честит Рожден ден, вси4ко най-добро, надявам се 4е сте изкарали супер празника.   bdbaloni

Холи, в Италия тенденцията на последните 15 години е да се ражда естествено. възпитават се бременните в това отноШение и мисля, 4е има много 4увствителност по темата. естествено, говоря за Северна Италия.
И при нас е така, цезарово се прилага само в крайни слу4аи, мен по4ти до последно ме чакаха за близнаците да се наместят и да си излизат сами, но за съжаление, не го беше... 
А това за България, 4е искат да раждат с цезарово   #Crazy    Аз съм минала и през двете, и на никого не бих препоръ4ала  цезарово, това си е операция при това възстановяването не е веднага.

# 4
  • Мнения: 402
Благодаря на всички ,които ме поздравиха bowuu bowuu bowuu bowuu
Аз съм мн. чуствителна на тема рожден ден  Grinning Grinning Mr. Green Mr. Green
Но за мое най-голямо учудване,получих мн.поздрави и от бълг-те ми приятели ... #Crazy Grinning Hug

Костанца , нищо особено ! Бе ,то навсякъде има нещо интересно и аз затова мн. обичам да походвам.
Много се впечатлих от водопадите на Рейн,но те са в Швейцария.
И както винаги мн.ми харесаха малките швейцарски градчета-голяма красота!!!!

Рожд.ден за съжаление хич не го изкарах хубаво Cry Confused Mr. Green
По германски.... #Crazy newsm78 Sad Sad Sad
Как си личеше,че сме си италианци... Joy Joy.
Германеца ,на който бяхме на гости ни гледаше мн.мн. странно ,та по едно време се почувствахме неудобно ,че искаме да ни е весело Mr. Green Mr. Green

Че като и рукна един дъжд,тамън бяхме в един музей на открито....И решихме да си се приберем-така че р.д.-на път....близо 400км.

Другата година,като спечеля,ще ви поканя всичките бълг.мацки,д та да отпразнуваме подобаващо !! Peace Peace Joy Joy Hug Hug Praynig Praynig

А,в Германия ,хранителните продукти са по-евтини от Италия , но кафето е 2евро   #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 12:37 от ffr

# 5
  • Мнения: 3 388
Това местенце ще ми е по-лесно да го посетя директно от Италия. Полет Милано- София и оттам директно до дестинацията- за един дълъг уикенд май хич не е лоша идея. Милена, моят мъж като го видя и той така реагира  Simple Smile
Лени, как мога да видя пове4е от твоите снимки? Къде в Созопол ще ходите? Ние миналата година на Несебър сол маре останахме супер доволни. Сега от бълг. черноморие ще ходим малко до Приморско, дано е добър комплекса.

# 6
  • Мнения: 653
мен бг туризъм, хи4 не ме ентусиазира
навремето си мислех, 4е сигурно след 10 години, Ще ми се приходи пак някъде, ама на минаха, май Ще 4акам следваЩите 10  Rolling Eyes
достатъ4но ми беШе 1 ден на боровец тази година, за да видя, 4 няма положителни промени даже обратното
естествено сигурно има и хубави места, но предпо4итам неЩо ново и по_ разли4но...

# 7
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добър ден и от мен!
Цвете на Цветето , да е здрава и весела  bouquet
Аз не мога да схвана картинката с това менаре, явно щото не съм идвала по ваши земи!
Ние голяма игра и хайманене му удряме. Догодина с татето решихме да си дойдем пак в Силистра с малката от май до септември месец. На мен ми е мноооого хубаво, да не говорим за Маргото-кефффф. Иначе за хойкане извън града нямаме възможност. Като ви чета за София и храни и обслужване там си давам сметка, колко е различна и България, от нищо в СИлистра не мгоа да се оплача.
Тия дни ще отидем с една дружка за ден до трета приятелка, де работи като археолог в музея в гр. КАлъраш, срещу силистренския бряг, мацето пътува кратко всеки ден до там. Ще ви разкажа за воаяжа ни.
Сонче, не знам за теб, но ние само през Букурещ ще пътуваме, освен, ако не се намери нещо подобно директно като полет и най-вече евтино до Варна. Не сме имали проблеми досега, да чукам на дърво и след летището се стига супербързо по амгистралаат до КАлъраш и там непрекъснато има ферибот до Силистра.
КАто четох преди минутка въпроса към ффр за костанца се чудих за коя- румънската ли става дума? После се сетих за лагото ди костанца. Все пак би трябвалод а е хуабво по тия земи на границата между Швейцария, Германия и Лихтенщайн.
И аз като Джоя май не мисля за разни почивки по нашето море, все към нови хоризонти гледаме с мъжо, а и има толкова красиви места с човешки условия, де излизат по-евтно отколкото в българските курорти и тия из Италия, която също се оказа доста скъпа летем и не е нищо особено.

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Миликс,минарето няма ниЩо обЩо с идеята на снимката, просто е 4аст от пейзажа ( спец поздрав към Феиам,дето иска да иде до Истанбул )  Wink

# 9
  • Мнения: 653
Миликс, в какъв смисъл Италия не е ниЩо особено?  Grinning

# 10
  • Мнения: 402
Миликс , и аз да се наредя до Джоя - незнам какво си видяла от Италия ,но според мен има много ,ама много прекрасни неща за гледане !!!!!

Ето например,ми какво да му харесам на това лаго ди костанца,като  лаго ди гарда е 10 пъти по-хубаво... hahaha Hug
Ми и лаго ди комо е прекрасно..

На мен Германия не ми харесва,още по-малко хората там.
Много ми е харесала обаче Австрия..

Италия си е прекрасна.
На северноживеещите момичета,препоръчвам горещо Виджевано,където ходих наскоро и бях мн.очарована Hug

# 11
  • Мнения: 653
аз пък харесвам и германия
за Виджевано потвърждавам

# 12
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

за Виджевано потвърждавам

много добро място за похапване  Twisted Evil
не съветвам летни посеЩения оба4е, много комари просто  #Crazy
аз съм 4уждопоклонни4ка и от към България, и от към Италия, последната смятам стана безсрамно скъпа в сравнение с обслужването, което предлага  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 100
Хехе Миленски, страШна тема Wink

ААА моля, аз никой не съм забравила, никога не съм знаела, 4е ффр е "фио" Mr. Green
4рд и от мен, със закъснение  bouquet

мен бг туризъм, хи4 не ме ентусиазира

И мен, сакън, след неколкократен отрицателен опит, нямам никакво намерение в скоро време да опитам пак...

# 14
  • Мнения: 653

за Виджевано потвърждавам

много добро място за похапване  Twisted Evil
не съветвам летни посеЩения оба4е, много комари просто  #Crazy
аз съм 4уждопоклонни4ка и от към България, и от към Италия, последната смятам стана безсрамно скъпа в сравнение с обслужването, което предлага  Rolling Eyes

принципно да, но зависи
определено ресторантите извън милано ми се струват доста евтини...

Общи условия

Активация на акаунт