Нашето прекрасно лято няма край, СЕПТЕМВРИйчето от щастие сияй!

  • 41 967
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 313
Eva78 СТИСКАМЕ ПАЛЦИ... fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано пък стане така, че бебка да  се обърне и да тръгне по естественният си път,дано..! Че да не те режат... Успех и го изгони това шубе, няма страшно, е не е лесно и в двата варианта, но се забравя, нали знаеш!  Hug

Каката е с хрема и не иска хубав да издухва нослето и подкашляме и ... Давам и лук с мед за зачервено гърло и капя в нослето с клеева тинктура 5 капки в 10 мл. физиологичен разтвор, дано имаме резултат.

бяхме днес на консултация: Ели е 4370 гр., 52 см.  качили сме 1240 гр. Обаче сантиметрите нещо мисля, че в родилното са ни ги объркали или личната не ги мери правилно, незнам. излиза, че е пораснала само с един см. а видимо не изглежда така... Но мисля, че това няма голямо значение, продължаваме си в същият дух - само на кърмичка сме! Поставиха и ваксината днес, бебка плачка, плачка, но мама я успокои с гуш-гуш. Кака я галеше и казваше, "Ели, не плачи, няма страшно"

Сега става, че нещо нямам настроение и аз. Лек ден на всички! Hug

# 661
  • Мнения: 529
                   
                                                               ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАРИЯФ!
                         Желая ти много здраве, щастие и незабравими моменти със семейството!
Радвам се, че се запознахме!

# 662
  • Мнения: 858
Добруто!

Мариаф,честит рожден ден!Желая ти хиляди поводи за усмивки ,година пълна с пътешествия,добри приятели и много обичана. Heart Eyes
Кузманка,браво как хубаво расте Ели Hug и Дани да и минава хремата.
Eva78 на 21ви понеделник се роди и Арен  Heart Eyes Така че смятам всичко ще бъде идеално и човечето ще е интересно по нрав  Wink .
Плачът според мен не е никога безпричинен.И Арен когато се преумори и прегладнее не го осъзнава реално и се оказва,че трябва да бъде "спасен" от самият себе си.Затова е важно децата да имат що годе някакъв ритъм -режим или поне проследени дали са хапнали,починали иначе да ,настава това с уж безпричинен рев,тръшкане и т.н.
А смешки така интересни тези дни няма.Освен комичната ситуация от тази сутрин...Сняг,колата замръзнала,вратите не се отварят,потропваме нервно че укъсняваме,аз дори решавам да вляза през багажника а Арен "наведете се само да ви кажа нещо!"Ние ровим по колата,ключалки,игрнорираме го....Той пак:"Хора,само искам да ви кажа,че ви обичам,я вижте колко е красиво!"Ние го поглеждаме и той"щрак!щрак! снимах ви сърдитковцииии!"
Марлела   Hug Арен няма страхове от тъмно,от нещо по ТВ -то и той гледа с нас дискавъри или нешнъл географик.Единствените опасения който има са отностно нашите взаимоотношения.Да не му се разсърдя или скарам,да има мир и разбирателство иска и прави всичко възможно за това.

# 663
  • Мнения: 731
Привет, момичета, от новата къща!

МарияФ, честит рожден ден! Пожелаваме ти много весело и незабравимо изкарване на родна земя и всичко най-прекрасно за празника!

Ние се борим с поредната доза болести и не знам дали ми втръсна вече или свикнах. За съжаление изпуснахме сбирката, а така се бях настроила за нова среща.

Денис,  Hug за умника ни Арен! Преборихте ли вируса?

Ирини, успех в новото начинание! Ти си неуморна!

Ева78, стискаме ти палци за леко и безпроблемно раждане!

Сашко понякога се буди нощем и светва нощната лампа. Като го питам какво прави, ми отговаря, че гони вълци!

Днес децата се радваха много на натрупалия сняг и, болни-неболни, бяха навън с шейната. Аз принципно съм доволна от градината на Сашко и госпожите, но изобщо не ги извеждат навън въпреки хубавото време през последния месец. Той е свикнал всеки ден да се разхожда и се чудя да не би затова да имаме толкова проблеми със здравето. А в групата му има немалко деца с плътно посещение - ден не пропускат, но това вероятно не значи, че са здрави.

Манджата пристига и отивам да нахраня дечурлята. Хубав ден и прегръдки на всички!

# 664
  • Мнения: 514
Хайде и аз да се разпиша в този снежен ден!
При нас -общо взето се завъртяхме във въртележката на ежедневието!Мишето ходи на градина и естествено веднага лепна нещо,после вкъщи -болен,зарази и малката,е няма такава гадория-и двете деца да са болни!Сега се оправяме и се надявам скоро всичко да е зад гърба ни!Пропуснахме срещата по този повод,за което съжалявам,и аз исках да ви видя!Иначе онзи ден имах доста комична ситуация:Карам му се,че тича и започвам да го гоня,той се прави че не ме чува и аз вървейки след него му казвам"Ти мен виждаш ли ме,а?"А той се обръща и ми казва"Само слепец не би те забелязал" Laughing ShockedТака ми стана смешно,че не можах да се доскарам хубаво! WinkЯнуари трябва да уча и за изпитите,че са десет на брой ooooh!Как ще го направя този номер с двамата,просто не знам,надявам се мама да ми помогне!

Eva78 ,пожелавам ти много успех и да влезнеш в отбора"мама на двама"съвсем скоро!Знаеш как е така,че няма какво да ти обяснявам за раждането!Пожелавам много усмивки и да ни зарадваш съвсем скоро!Мишето също понякога плаче така,както описваш,обикновено когато му се спи!

Ави,борете ги тези болести,много е неприятно,знам как се чувстваш! Hug

dennis ,невероятен сладур е Арен!Весели празници и дано скоро съумеем да се видим! Hug

Кузманка ,браво на малката Ели и ние се движим със завидни мерки,ама тя и се роди голямо дундаче!Днес ставаме на три месеца!

Venush,Марлела,Алина,bazel,irinii,amaretto-голямо гуш за всички вас! Hug

И не на последно място:Честит рожден ден MariaF,пожелавам много радости,успехи и здрави и послушни дечица!

# 665
  • Мнения: 481
ЧРД на МарияФ   bouquet Здрава и много обичана  Hug

Уникална снежна приказка, само е да си седиш на топло у дома и да приготвяш коледни сладки... уви и ние минахме през перипетите на предвижването с кола... здраве да е

Арен и Мишето съм ги признала с приказките си  Joy страхотни са.

Ирини, успех желая и аз в новото начинание  Hug разкажи... Радвам се за страхотното представяне на Спаси на тържеството, това невероятни емоции за родителите и се оказва доста естественни ситуации за децата. Аз си цивря винаги  Wink

Ави, Алексал, за Дядо Коледа да няма и следа от болнички дечица около вас.

Базел, Венуш, Ева.... като слушам за роклички на принцеси... пууу и аз трябва една мома да си родя накрая  Mr. Green
Базел, хубаво изкарване  Hug

Тази Мама Мецана си мисля, че на мен ми е по-любима от колкото на децата  Rolling Eyes
Ние иначе сме в очакване на Дядото. В градината на 22-ри е тържеството, само ме е яд, че това, което са написали в писмото от градината полвинчато ще изпълнят джуджетата (сиреч джуджанка не ги открива на пазара) Confused У дома четем коледни книжки и пеем песнички...
"Дядо Коледа не спал и джуджетата събрал
работа на всички дал, както той си знай..."
или пък
"Дядо Коледа Любим, идвай при децата
и елхичка остави, тука до вратата..."
ако преди 5 години някой ми беше казал, че с пълно гърло ще грача детски песни, щях да се изсмея  Laughing сега от страни сигурно някой ми се смее, че пея  Mr. Green
На Коледното тържество, на което ги водих миналата седмица, от 100-тина дечица, сигурно само Боян с гръм и трясък си взе подаръка от Дядото... с ужасен рев, но не пропусна да го сграбчи  Mr. Green
и така, Коледно ми е...

Марлелка, разписвай се по-честичко, липсваш  Hug


# 666
  • Мнения: 313
здравейте...

Ние ще срещаме дядо Коледа болнички!!! Каката е с хрема и силно зачервено гърло, и учудващо, че с това червено гърло няма температура и дано няма  Praynig. Ели нещо е киселичка доста днес, аз не съм спала, и картинката е чудесна. Дани постоянно мрънка за нещо, Ели проплаква и се кисели и незнам коя по напред да успокоявам, а и и омръзна вкъщи на Даная, но няма как да я изведа... Бушува ей тук из къщи... Не иска да духа нослето и по зле става, как не разбира това дете, на инат все прави и това ме изцежда до край... Поне ако си духаше нослето нямаше да е така сега, а сега и се свличат назад секретите и почва да прикашля... Приказка е в къщи!

Мария Ф Честит ти Рожден ден и от мен, на патерици! Желая ти здраве, веселие, сбъдване на всичките ти мечти и все така много да те радват дечицата!  bouquet

Ставам да подредя малко из къщи, че тази бомба дето е паднала, а и тъкмо каката се е кротнала да чете приказка... Измисля си я де, но няма значени  Wink. Лек ден! Hug

# 667
  • Мнения: 109
Мария, честит рожден ден! Да си много здрава и щастлива!  newsm67

Кузманка, да оздравее Дани до Коледа, дано да е само хремата!  Hug

Ей, пак ви завидях.  Mr. Green За снега.

Ренка, все така коледно да ти е! Чисто любопитство, ама до къде докарахте къщата?  Hug

Да, да, големи образи са Арен и Мишето!

Ави, Алексал, оздравявайте!

Ева, съвсем не остана. Аз в понеделник ще бавя едно момиченце на комшийка, за да иде майка му да роди сестричката й. Стискам палци вече по-силно!  Hug И да, моето е също толкова кисело, плаче без причина, когато е уморено и има нужда от сън.

dennis, тя и Мими беше така, расърдя ли се, наставаше голяма драма, но напоследък взе да не й пука много-много. Само ме привиква с думите "Мамо, обичам теееееееее!". Подмазвачка малка.

Цитат
имам сигурно година без да съм се подстригвала, но пък се боядисвам  
Ама вие и се боядисвате?  Crazy Хехе, непознато начинание за мен, само се каня и все отлагам за следващия месец. Не съм наред, знам.

Вени, знам, права си, колко му трябва на човек да се почувства по-добре. Ще гледам другата седмица да се поокастря.  Hug И за Иги!  Hug

В опити да пооправя (придобия по-скоро) Коледно настроение, вчера с Мими сглобихме джинджърбред къщичка, ето я
Уточнявам, че купих готов кит с изпечени блатове, айсинг и бонбони. Не съм пекла нищо, само сглобихме и украсихме. Не планирам да я ядем, много твърда ми стои. Поизложих се със строителството, обаче като в оня виц се успокоявам. (Вица: Двама професора от ТУ (МЕИ), единия си купил нов апартамент и поканил другия да го види. Вторият погледал, па казал: "Така като гледам, ъгъла между стената и тавана не е 900.", а другия казал: "Кво ти пука, нали сборът от всички ъгли на стената е 3600."  Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 00:38 от Марлела

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Аз само си ви чета, обикновено не се включвам, но сега искам да поздравя Ирини за дебюта и в предаването  Hug Страхотна си, желая ти успех   bouquet

А за наборчето - добре е, сега е с баба и дядо в Троян. Ходят с батко си на градина, рядко боледува пу пу... Но има скъсена юздичка на езичето и това му пречи на говора, та скоро ще го водим на ортодонт да му я резнат. Дано да помогне Peace

Кузманка, бързо оздравяване  Praynig

Аз пак не обещавам, че ще се включвам често, на нова работа съм, там доста се  работи и не мога да пиша изобщо.

Пожелавам ви весели празници и добро настроение  Hug

# 669
  • София
  • Мнения: 3 249
Пфууу, голям зима брей. Днес бяхме на РД и реших, че ще ми излезе по-евтино да идем с такси, отколкото с колата и я ударя накъде Joy нгфцж (опс, пишем двама)
Какво да кажа - здрави сме, ходи Хриси на градина, НО никак не слуша  Rolling Eyes Всеки ден ми се оплакват госпожите от него, срам ме е вече...Дядо Коледа го заплаши, че няма да му донесе подарък, но него въобще не го трогна този факт...Понякога се хваща - за яденето, че все си е така злояд, но за друго не. Ще го пусна на градина дори и в дните между празниците. Да ходи да играе там с децата, че вкъщи има само да му се караме с непрестанните бели. Е, чувствам се като лоша майка, защото от 27 деца ще са само 3, но просто не мога и с двамата.
Веси, честита работа  Simple Smile Свекърва ми я съкратиха преди дни и нещо взе да ми се доработва и  на мен...Въпреки, че вкъщи не са доволни от това...
Марлелка, пИрфектна е къщата. Аз дано утре успея поне меденки да направя - сега , като бабата е свободна и погледа дребния
Ох, и моята коса плаче за фризьор, но да видим кога ще и се усмихне щастието...
Ирини, сподели сега за новото начинание, аз съм го пропуснала  Embarassed
Кузманка, да оздравява кака бързо, че да не зарази и малката...
Ние за празниците сме си в нас, за мое съжаление. На Коледа ще имаме гости, че нали Хриси и свекър ми са именници. За нова година ще сме на гости на кумовете. Щеше ми се да идем на гости на нашите, но няма да ми се отвори парашута Sad
Един коледен поздрав от мен http://www.youtube.com/watch?v=A5SUzSr5vQk и да ставам, докато не са разрушили къщата...Имам опасения, че малкия ще е по-див и от бате си, но дано не се оправдаят  Close

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
С известно закъснение искам и аз да поздравя Иринии за прекрасния и дебют в предаването   bouquet
Иринии, беше прекрасна ! Много ме разчувства  newsm51  Освен това Нешка Робева е една от личностите, която уважавам и харесвам безкрайно много  Heart Eyes
попътен вятър в новото ти начинание   bouquet

# 671
  • Мнения: 109
Аз едва преди 5 минути престанах да рева. irinii, прекрасно бе предаването! Аз съм и малко по-чувствителна по темата де, но въпреки това да кажа колко благо усещане остави у мен (думата, която ми изниква в съзнанието е именно "благо"). Успехи!  Hug

че ще ми излезе по-евтино да идем с такси, отколкото с колата и я ударя накъде Joy

 Joy  Joy
Поздравът с айдълите беше един път!  Hug Абе днес много ревах да му се не види.

Vesito, честита работа! С удоволствие да я вършиш!

Поздрав от дребното от акварелния период.

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 00:38 от Марлела

# 672
  • Мнения: 313
Мацки, добро утро!

Тази нощ беше отврат... Каката както си спеше и започна да кашля, кашля и най - накрая повърна в леглото. Хайде сменяй чаршафи, пижами и т.н. Елица пък я кърмих и усещам, че нещо ми мокри на ръката, поглежда, памперсчето изтървало. Хайде сменяй всичко по нея и благополучно след час и половина - два си легнахме пак цялата къща... И то докато заспа е станало време пак да ставам и кърмих пак сутринта и то стана време и кака да вдигам за градинка. Тя добре, че е по добре и днес я пратих само за тържеството. Отиваме в градинката госпожата болна, едвам гледа с антибиотик била и с температура, всичко живо болно. Една майка ми сподели, че преди месец никой не се е чувал да подкашля в градинката и положението било добре, нямало болни дечица, а сега едно да кашля и ето дота деца имаме болнички. Та днес ще се взимаме на обяд.
Хайде стига съм писала за болести в духа на празника... Wink Сега ще видим Дани като се върне какво ще ми разказва за дядо Коледа! santa2

Иринии в какво предаване си участвала, ако не е нахално да питам?  newsm78 Само аз ли не съм гледала, то с тези деца.... Или кърмя или Дани оправям.  Wink Искам ако е удобно да ми напишеш да го потърся и аз да гледам... Hug

Хайде ставам, Ели е будничка вече! Лек ден на всички! Hug

# 673
  • София
  • Мнения: 3 249
И аз не разбрах за предаването - кое е и може ли да се гледа в нета?

Редактирам си поста - открих го...Бе и на мен нещо ми е ревлив период, ако ще те успокоя Марлелка  Hug

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 13:23 от Доника

# 674
  • Мнения: 481
ехооо
И на мен едно птиченце ми каза за Ирини, дано ми остане време да я изгледам... вярвам била е страхотна  Hug

Марлелка, сигурна съм, че Дядо Коледа мнооогооо ще те зарадва  Hug с къщата до тук:
заснежената къща
гледка от хола 
борчето ни очаква...
Вчера ходихме, толкова мило ми стана, за първи път я почувствах истински наша... другата година, здрави да сме, ако не друго поне ще си я украсим  Mr. Green
Кузманка  Hug
И на Боян в групата бяха 4 деца в събота, много странно ми стана... Може би ще почиват между празниците, защото сме в очакване на братчедааа.
Доника, в ДГ чудесно си се оправят с децата, не си го слагай толкова на сърце като се оплакват.

Общи условия

Активация на акаунт