Топла и задружна 18 финска тема

  • 12 904
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 38
Пчели добре,че майка ти не се е вързала. Такива да ги хванеш и с кеф да ги #2gunfire #Sniper #2gunfire много ме е яад  #Cussing out
Мимота бедн,бедни ама като се обади някой и ти реве по телефона и се опитва едва-едва говорещ(а) да обясни как уж ти си прегазила дете не ще ги събереш ми незнам. Най- важно е,че и баб ти е запазила самоообладание и не се е хванала.

а за бибероите една малка поправка не са 2 а 3 Whistling

# 301
  • Мнения: 703
Да..Те тия май денонощно въртят телефони...На 100 човека 1 да вържат..пак са пари...начи такива да ти е кеф да ги пребиеш box  newsm66 newsm29
А сега спокойна и лека нощ !



http://www.youtube.com/watch?v=fGJDASVEw_M&feature=related

# 302
  • Мнения: 703
HUOMENTAAA!!!

# 303
  • Мнения: 38
Пу първа да си взема от кафето на Пчели.

 Приятен и успешен ден на всички ВИ!!!

# 304
  • Мнения: 57
Добро утро, момичета!

Много е гадно това с измамите, как не ги е срам да притесняват възрастни хора. Но и на мен са ми се обаждали в офиса. Уж че са от полицията и наши туристи са задържани, та да им купим ваучери и да им кажем номерата, да можели туристите да се обадят в посолството. Но за да замажат, искаха и уж някой да изпратя на място, но да им дам номера на човека, който ще изпратя, а те щели да му кажат къде да отиде. Аз така ги отрязах, а и колеги ме бяха предупредили, че звънят по офисите на туроператорските фирми.

Mama_13, това с бибероните ми хареса. Права си е сладураната, пази си ги.

Приятен и слънчев ден на всички.

# 305
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладуранки  Hug

Надявам се настроението да е добро, след като Пчели ни е сервирала такова хубаво кафе  Hug

Мама Севи ще ви даде паролата на лични - качих снимки в албумчето ни от почивката, така че ако ви е интересно надникнете   bouquet

Хубав ден от мен, въпреки че тук е мрачно и доста студено  Joy
ПС - пуснах си радиаторите вкъщи  Blush

# 306
  • Мнения: 58
Добро утро и от мен  Hug

Дънди, тъкмо идвах да ви питам дали вече си пускате отоплението, или аз нещо не съм редовна, че ми е студено. Но нещо ме втресе. Сега съм се завила с едно одеало, ама ако продължи така, ще си пусна и аз климатика Laughing

Иначе навън е слънчево и се надявам да се сгрея  Flutter

Пете, не знаех, че и по фирмите звънят  Joy Аз се чудя, при условие, че има такава гласност на тези случаи, защо продължават хората да се лъжат. Ами, аз преди да дам някаква сума пари, първо ще се обадя на "потърпевшия", за да се уверя, че наистина е в беда. 

Пожелавам ви еднин слънчев и топъл ден  Hug

# 307
  • Мнения: 77
Здравейте снежинки!
Дънди благородно ти завиждам за почивката. Rolling Eyes
Валенце и вие сте му ударили дълга ваканция.Добре е щом има възможност. PeaceСъжалявам за загубата на бебето.Сега ще съм си сама бременна в темата.След това пък ти ще ме заместиш. Wink
Мама Севи благодаря,че си се потрудила да ни направиш албум.  bouquet
Марги целувки и за теб,че се включваш по често!  bouquetЗа разлика от Рали и Пчели. NaughtyНеслучайно Прели не е разбрала за албума.Сигурно много работи,какво да се прави пари трябват. Blush
И в БГ е доста хладно,и аз си пускам климатика.Та представям си при вас колко е по студено,но трябва да се свиква така ще е няколко месеца. Sick
Приятен слетобед! Hug

# 308
  • Мнения: 119
Днес е поредният топъл ден при нас!   Nature Sun With Face

Това с тел измами е много глупаво, но за съжаление има хора , които се връзват! Това са предимно стари хора ! Сега са доста находчиви измамниците, такива номера измислят... #2gunfire

Дънди , страхотни снимки!  Peace  Замислям се за догодина  Thinking

Моят син като видя дървото с бибероните отсече : " Моят биберон няма да се закача там! " 
Не знам как да го излъжа с това мляко! 

# 309
  • Мнения: 77
Да споделя и аз моя опит с измамите.Миналата година когато бях във Финландия получих съобщение на английски:Честито вие спечелихте 750 000 евро #CrazyЗа повече инфо един сайт.След поредица имейли разбрах че за да получа парите трябва да изпратя 500 евро чрез уестър юнион за да платят на куриер,който ще ми донесе чек със сумата на адрес,който посоча и след това ще мога да си осрября чека във всяка банка. ShockedНа мен като цяло всичко това ми се стори невъзможно и се разрових в гуугъл и вече бях сигурна,че е измама.Но те продължаваха упорито да изпращат същото съобщение с надежда да им изпратя 500 евро. hahaha
Аз немога да си представя как може тези измамници да спят спокойно нощем. #2gunfire #Cussing out
За съжаление съществуват и такива екземпляри по света. Sick

# 310
  • Мнения: 38
Дънди снимките са супер много е красиво.
 Не си само ти и при на са пуснали парното,а то е централно та зачи си е хладни вече.

# 311
  • Мнения: 312
Привет скъпи снежинки,
 
Съжалявам,че не успях на време да направя новата тема  Embarassed Ето я нея : НОВА ТЕМА
Нямам много време в момента, но по-късно ще се включа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт