АПРИЛски мами се вълнуват, сърчицето на мъника чуват - 5

  • 14 573
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Априлки 2010 - щастливи пролетни  мами ще сме ние!
Добре дошли при нас!



01.04.2010
look_ani,29г. - втора бременност, Ямбол

02.04.2010
marini, 34г. - втора бременност, София
sonya_yancheva, 31г. - втора бременност, София

03.04.2010
WinnieThePooh, 33г. - втора бременност, София/САЩ
tabu, 25 г. - втора бременност, София
Жаве, 29г. - първа бременност, София
Dani Vasileva, 26г. - първа бременност, Стара Загора
petia_tm, - първа бременност
liota, 28г. - втора бременност, София
Звездичка, 32г. - втора бременност, София
anni2002, 24г. - първа бременност, Великобритания

04.04.2010
iveeta, 30 г. - втора бременност, София
magyatn2009, 27г.
navail, - първа бременност, София

05.04.2010
Veselka_s, 26г. - втора бременност, София
 

06.04.2010
betty blue, 25г. - първа бременност

07.04.2010
tini-mini, 29 г. - втора бременност, София
zar4e, 27г. - втора бременност, София
EliMeli, 29г. - втора бременност, София
Мария1909, 25г. - първа бременност, София
bibi, 34г. - втора бременност, София

08.04.2010
Steliuha, 27г. - втора бременност
Margy, 30г. - втора бременност, София
vesi_mesi, 24г. - първа бременност,  Бургас
marisa_, 31г. - втора бременност, Сливен
navigatorka, 30г. - първа бременност, София
 

09.04.2010
peiota, 27г. - първа бременност, София
mimonzinq, 25г. - първа бременност

10.04.2010
PERNATA, 31г. - втора бременност
Denni, 33г. - втора бременност, Варна

11.04.2010
don biberone - първа бременност,  София
tedy sp 27г.  - първа бременност, Бургас

12.04.2010
galinanik, 31г. - втора бременност, Варна
pinzi, 30г. - първа бременност, Сливен
nefer, 32г. - втора бременност, София
zlatomira, - втора бременност,

13.04.2010
rene88, 21г. - първа бременност
alisa, 27г. - първа бременност
Palechka83, 26г. - първа бременност, София
swoboda, 33г. - първа бременност, София


14.04.2010
megan@, 31г. - втора бременност, София

15.04.2010
licorn, 32г. - първа бременност
reniris, - втора бременност, София


16.04.2010
cveti27, - Габрово
Myriam, 28г. - втора бременност, София
pep83,
Вяраа, 26г. - първа бременност

17.04.2010
Sunshine26, 26г. - първа бременност, София
MamaMoni, - първа бременност, София
alex_shu, 34г. - втора бременност, София
cveta80, 29г. - втора бременност, Кипър

18.04.2010
nica, - втора бременност, Пловдив
katsarova, - трета бременност, София

19.04.2010
Katy Charles, - втора бременност, Манчестър
milli_vanilli, 24г. - първа бременност, София
Неличка, 28г. - втора бременност, Плевен
vili_nik, - първа бременност, София

20.04.2010
Mirania, 38г. - трета бременност, София
maniq1729, 26г. - първа бременност, София
tq, 32г. - втора бременност, Велико Търново
DARK ANGEL 1229, - първа бременност, Швеция

21.04.2010
irina* , - втора бременност,


23.04.2010
naidy, - втора бременност, София


24.04.2010
wave, 32г. - първа бременност, София
J_M_M, 29г. - втора бременност, Бургас

25.04.2010
kpucu , 27г. - първа бременност, София


26.04.2010
Pozitivnata, - първа бременност, Варна

27.04.2010
Sladkish4e, 28г. - втора бременност, София
valeto, 35г. - първа бременност, София
nanadidi, 27г. - първа бременност, Варна

28.04.2010
desi_georgieva , 29г. - трета бременност, Дупница

29.04.2010
Destiny_D, - първа бременност
metchopooh, 32г. - втора бременност, София

30.04.2010
slancho _83, 26г. - първа бременност
kriska_ta, 34г. - втора бременност, Варна

Очакваме с нетърпение следващите попълнения!



Предложения за заглавие на следващите ни темички:

Златна есен наближава вече, мама скоро ще усети АПРИЛското човече!



Нашето албумче:
Потребител: aprilki2010
Парола: на лични

e-mail:Mr. Green

БРЕМЕННОСТТА - НЕКА ДА Я ИЗЖИВЕЕМ ПО НАЙ-ПРИЯТНИЯ НАЧИН

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 16:07 от Априлки 2010

# 1
  • Мнения: 157
Айде и аз цоп тук.
Мислех, че след 30 стр. се заключва а то било след 20.
Да знам и аз да не се оливаме   bouquet

# 2
  • Мнения: 330
Хайде в новата темичка - Меги, твоя ли е заслугата Hug
Добре дошли на новите майчета, аз чета редовно, но не ми остава време да пиша. Претрупана съм от работа в офиса, а вечер хуквам по площадките с моето Невенче. Та в тази връзка съм ужасно изморена, гади ми се почти непрекъснато, уж нямам апетит а пък си чувствам дрехите опнати по мен newsm78., корема ми е ужасно подут. Не съм казала в службата още, ама всички хвърчат напред-назад и никой засега не е обърнал внимание на неразположенията ми.
Поздравявам всички ви, добра компания се оформя. Аз съм на лекар в събота и дано тогава чуя сърчицето на бебо.

# 3
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,

Ние с моя мъж тръгнахме на меден месец да обикаляме Европа с колата. Лошото е че получих много бледо кафеникаво зацапване. Вече трети ден съм така. Една от нощите много ме боля корема сякаш цикъла ще ми идва. Във Венеция минахме през една болница. Според тамошните доктори нищо ми нямало. Говорих и с моята докторка, тя естествено каза, че няма как да предположи какво ми е без да ме прегледа. В момента сме в Чинкуе Тере, но вместо да се насладя на медения ни месец, аз не спирам да мисля какво може да ми е. Следващите няколко дни продължаваме да обикаляме ривиерата на Италия и след това се качваме до Париж за една седмица. Това значи, че ще се върнем след две седмици... направо не знам как ще изкарам до края. Притеснявам се да не стане нещо лошо   Sob

# 4
  • Мнения: 278
криси, според мен е от дългото седене в колата + храната по пътищата не е като във къщи + ... но според мен няма нищо страшно.
аз предната бременност така пътувах в началото Германия - Белгия- Холандия и няма нищо , просто се уморяваш, следиш пътя ,  настаняваш се и освобождаваш хотели ...

# 5
  • Мнения: 1
Честита ни нова тема. Изписваме ги за отрицателно време.
Добре дошли на новозаписалите се момичета.
При мен нищо ново, гаденето и дискомфортът понамаляват, но все още ги има. Аз съм на преглед в събота и вече нямам търпение.
Вярааа, така добре те разбирам относно чувството ти на "другото" място..... Ще се поопмлачем една на друга някой път Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 621
Здравейте момичета! Поздравления за хубавите теми. Приемате ли нови попълнения? Hug
Отдавна ви следя, но постоянното гадене и повръщане ми попречиха да се запиша по-рано при вас. Дано по-нататък стана по-активна, че засега само лежа и нищо не ми се прави. Ембрион със сърчице видяхме преди 10-на дни. Успех на мамите, които са на преглед и да се похвалят с добри новини. Моля да запишете и мен на първа страничка:nefer, 32г -втора бременност от София, вероятен термин 12.04.10.. ,но аз си мисля, че ще е поне седмица по-късно. Имам дъщеричка на 5г.8м. Засега това е от мен. Пожелавам на всички ви леко бременеене, по малко гадене и повече положителни мисли.

# 7
  • Мнения: 126
здравейте мили майчета  и аз да се запиша  ние сме на прегнил в  момента  инжекци и мн  лежане барабар с  дуфастони ,утрогестани и тн. моля  ви от  все сърце  въпреки  ,че  съм  сигурна но и  вие да ни стискате палци  както и аз на вас  за понеделник  ще  ходя на преглед   сега  в  вторник ми казаха ,че имам  мако отлепяне та да си  доида на думата. в понеделник   ми е и рожден ден и  се надявам нашият бебок  да ни поднесе подарак  добри  резултати  и най  вече  неговото сърчице  това е най силното ми  желание  нищо друго не искам дано бебока ни зарадва  мами тати  това ще е най  голямия подарак за мен повярвайте ми  цеувам  ви и ви прегращам   Praynig Hug

# 8
  • Мнения: 6 001
Здравейте,ама вие сте много активни
неличка много хубави неща си сътворила аз съм по по малките а сега съм захванала една руска икона която много ме мъчи Sad
 Вяраа и аз съм на мнение че една шапка в къщи е достатъчна,колкото и да ме убеждават в противното,а вече се надявам нашия татко да не ходи никъде.

# 9
  • Мнения: 157
Вярааа, така добре те разбирам относно чувството ти на "другото" място..... Ще се поопмлачем една на друга някой път Hug

Опредлено ще има какво да си кажем мила  Hug Hug Hug
mimonzinq стискам палци и на крака и на ръце, моля се  Praynig и съм сигурна , че всичко ще е наред.
kpucu и аз получих кафявото след като се лашках до България и обратно с кола за един уикенд -не знам дали е от това.
Но спокойно всичко ще е наред, май при някой мами е нормално  Hug
Сега аз никога не съм била творец ама нещо ми върви да съчинявам заглавията на темите - хехех, ето някой смешни опити но с вас може да ги доразвием  Mr. Green

Априлски мами се суетят – какви дрехи да облекат!
Априлски бебчовци растат, а мамите им се веселят!
Априлски майчета усмихват се на снимката на своето дете!
Априлски бебешоци мърдат, а мамите им се озъртат!
Вяраа и аз съм на мнение че една шапка в къщи е достатъчна,колкото и да ме убеждават в противното,а вече се надявам нашия татко да не ходи никъде.
Ми разбира се една шапка стига то иначе става рота  не семейство  Mr. Green. Уфф това за ходенето Дано мила  Hug, аз както искам 3 деца , моичкият каза, че поне 10 мисии трябвалода направи, ама дано са като тази, да можем и ние да се мънем с него, че иначе ще се изтървем, нече аз или той ще тръгнем по други -абсурд ами отдалечаваме се един от друг, няма общи познати, общи теми, общи ... и става  виждала съм много семейства на бивши колеги и така. За това подобре да си стоят при нас   bouquet

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!Преди два дена си направих тест и се оказа EFPИзчисленията на калкулатора показват термин 30.04.10г.Макар да съм с последния влак Joyмоля да ме включите и мен .От Варна съм ,на 34г ,имам дъщеря на 5г.Към 15.09 мисля да си взема направление за женска консултация ...но дали не изчаквам твърде много  newsm78.Приятен ден на всички!!!

# 11
  • Мнения: 1 710
Честита нова тема! Да е пълна само с хубави новини и събития!
Марини, благодаря за труда!

Аз си записах час за ФМ, а с гинеколога се уговорихме след 3 седмици да отида рано сутринта на УЗИ, за да мога после да направя БХС.

# 12
  • Мнения: 2 494
Да се запиша и аз в новата темичка, дай Боже само хубави новини и да чуем сърчицата на бебоците, аз другата седмица в четвъртък съм на преглед, едва ще издържа Simple Smile
Този път заслугата е на Марини за темичката, аз последните дни нямам време, само ви чета  Grinning Имам страшно много работа и се скапвам, вечер едва издържам до вкъщи и лягам. Вчера вечерта сънувах и аз едни кошмари, почти не съм спала  Crazy много ми е гадно, а и днес цял ден ми се гади........
Лек ден на всички!!!!

# 13
  • Мнения: 38
4естито на новите мами  Hug  
Мimonzinque,мили4ка,стискам ти палци  Praynig
Криси,не се притесняваи,сигурно наистина е от многото пътуване..  Praynig   и за теб !!!!весело изкарване на медения месец!
А аз да ви споделя в4ера как се уплашихме с мъжа ми-следобед ме заболя долу,ама не корема ,ами все едно матката долу и не постоянно ами няколко пъти по малко.Многосе уплашихме,и хукнахме към болницата.взеха ми кръв да видят дали бебо е добре(тук така практикуват)и уж вси4ко е наред    Praynig  ве4ерта си лежах и днес гледам да по4ивам пове4е-лежа си,готвя си и така.На някои слу4вало ли му се е това?аз се притесних толкова защото при предната ми неуспешна бременност,шииката на матката ми се беше отворила,поради което загубих беб4о  Cry  И сега живот и здраве,Вси4ко да е нормално,ще ми правят серклаж ,но все още е рано.То нали знаете на 4овек все лоши неща му минават през ум .... Хаиде целувам ви

# 14
  • София
  • Мнения: 1 541
цоп и аз тук само запис и отивам да се оправям за преглед да чуя сърчице, както обещах ще пиша най късно в понеделник( ако намеря комп може и по рано  Mr. Green) отивам на уикенд Hugцелувки на всички
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт