Сватба през лятото на 2010г.!

  • 3 883
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! Hug Аз и моят приятел планираме да се оженим догодина. Още не сме започнали с подготовката- за сега има доста време.
Ако и на вас ви предстои подобно нещо много бих искала да споделим идеите си  при избора на всяка подробност от очакваното събитие!  married Иска ми се да съберем в една тема цялостната подготовка за сватбата - от предложението за сватба, през избора на ресторант, на булченски букет... до самото тържество! Цялостната палитра от емоции!!!

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 12:27 от Мимето

# 1
  • Мнения: 0
Това е добро начало  Joy И аз мисля, че доброто настроение е най-важно!

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На твое място не бих събрала всички емоции в една тема. До лятото има време за поне няколко темички, съвсем отделни, но за сметка на това - изчерпателни.

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
ох, с риск да те разочаровам ще кажа, че за мен лично сватбата е една излишна олелия. има една малко нецензурна приказка - двама се ..., двеста се веселят.
цялото това притеснение, (направо стрес), тичане, харчове и пр. емоции, лично на мен ми дойдоха вповече, въпреки, че сватбата ни беше малка.
ако трябва пак да се женя, сватба няма да правя  Mr. Green
на теб ти пожелавам приятно тържество догодина  Peace

# 4
  • Мнения: 59
Аз пък бих те насърчила.
Вярно,че е малко сложна организацията,но ако
започнете по-отрано,ще ви е лесно.Ние така
направихме и задачките ги отмятахме с лекота.

Ако можех,отново щях да вдигна сватба.
Чувството е невероятно.

Успех!!

# 5
  • Мнения: 22 490
Хмм, сватба може да се организира и за 1година, и за 1месец и за 1седмица.
Зависи доколко сте "оправни" както се казва, какви са ви изискванията и т.н.
Иначе е едно чудесно събитие, свързано с много положителни емоции, но и с доста отрицателни, имай го предвид и това. ))))
Тук трудно оцеляват подобни теми, да не кажа, че много бързо изпадат назад. Бих ти препоръчала да се насочиш към специалните форуми за целта - сватбените. )

# 6
  • Мнения: 1 885
Не се кефя тжърде на тия супер далечни планирания, нооо съм сигурна, че догодина пак ще има много сватби на 08.09.2010 и на 10.10.2010 Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 2 901
Не се кефя тжърде на тия супер далечни планирания, нооо съм сигурна, че догодина пак ще има много сватби на 08.09.2010 и на 10.10.2010 Grinning

И на 20.10.2010

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
ох, с риск да те разочаровам ще кажа, че за мен лично сватбата е една излишна олелия.....
ако трябва пак да се женя, сватба няма да правя  Mr. Green
Мисля по точно противоположния начин. Peace
Един от най-щастливите дни в живота ми и пожелавам всеки да го преживее.
Пак бих се омъжила и то за същия мъж! Laughing
Организацията-с една близка приятелка за месец-два,плюс мъжа ми след работа и всичко мина страхотно.

# 9
  • Мнения: 428
10/10/2010 и 20/10/2010 са хубави дати,
ще донесат късмет на младоженците  Hug
А иначе по темата 1 година си е много дълъг период
за подготовка, мъжете много се изнервят  Confused

# 10
  • Мнения: 712
Уау! И кандидат-младоженецът ли е такъв ентусиаст, или сватбеният устрем е само от страна на булката? Ако е второто, ще си позволя един съвет - не го занимавай цяла година с подготовката на сватбата, да не вземе да размисли  Wink
Желая само прекрасни моменти и в подготовката, и в реализацията, а най-вече в дъъъългите години след това  bouquet
Но сватбата може да бъде и доста по-бързо организирана - съдя по тази, на която ни предстои да кумуваме с моята половинка. Нашите младоженци организираха всичко за две седмици  Peace
Така че, карайте я по полека - и прекрасен сватбен ден догодина!   bouquet

# 11
  • Мнения: 520
Ще следя темата с интерес!

# 12
  • Мнения: 4
Здравейте на всички и честито на бъдещата булка  Hug От скоро съм във форума и намерих точно това което ме вълнува Simple Smile Май не само Мимето прави планове за сватбата си една година предварително, моя случай е съвсем същия. Аз също се омъжвам догодина, а се чуствам все едно ще е другия месец, такова голямо е вълнението и нетърпението Simple Smile))))) Чакам този момент от много време  Heart Eyes Ще следя темата, защото и на мен ми се струва малко сложна организацията и искам всичко да е на ниво. За сега съм се спряла на ресторант "Мег Лозенец" едно от момичетата тук беше писало, че е правила сватбата си там и мястото ми хареса много Party Ще видим все пак, защото до тогава много неща може да се променят, но приемам съвети за всичко. Нашата сватба се очертава не много голяма  - 50 човека и ще търся малък и уютен ресторант. Еххх как нямам търпение  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 821
Сега мислете как ще поддържате темата жива до лятото на 2010 Laughing

# 14
  • Мнения: 4
 Laughing Laughing С такива нетърпеливи младоженки дали ще скучаете   Wink  но иначе сте прави, мноооого време има наистина Cry

Общи условия

Активация на акаунт