Кой тръгва от есента на ясла?

  • 9 413
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 468
Моля ви се, когато пишете "яслата" пишете, за коя ясла говорите...

# 166
  • Мнения: 8 769
 newsm45 И аз допрях до гадните ясли...много съм нещастна, тъй като винаги съм казвала, че в ясла ще си дам детето в най-краен случай, надявайки се той да не дойде. Ама дойде! cry Тъй като от октомври ще започна работа в друг град, а майка ми ше гледа бебо, няма как жената да се справи сама с две бебета, та ще трябва каката да иде на ясла. Жена почасово не мога да намеря за толкова кратко време, а и финансово нещата ще излязат извън контрол...
Та така, от 01.10 (или там от понеделник, както с епада) моята красавица ще е на ясла. Намерихме уж добра ясла, доста доволни майчета има, да видим какво ще стане. Най-голямото ми притеснение е, дали гледат децата подобаващо добре, дали ще й дават да пие вода, дали ще свикне....защото и мен няма да ме има...ох, много ми е мъчно smile3518 Извинявам се за сълзливия постинг Rolling Eyes, но поне споделих...
Hris, коя  е яслата, която описваш? Вече съм в параноя, моля те, сподели!

# 167
  • Мнения: 272
Моля ви се, когато пишете "яслата" пишете, за коя ясла говорите...

Аз пиша за 57-ма ясла в кв. "Гео Милев", на ул. "Хр. Максимов".

# 168
Нашата ясла е 12та  на ул. "Плачковски манастир", в квартал "Редута".

# 169
  • Мнения: 5 468
Извинявам се за сълзливия постинг Rolling Eyes, но поне споделих...сподели!
Ама напълно те разбира всяка една майка, на която й предстои това изпитание. Наистина е мъчно, много, като до вчера е щъкала неотлъчно до теб, а сега - няма да щъка.
Дано се приспособи бързо  и да си намери приятели в групата.
И моето го стягам за първи октомври и м е измъчват същите притеснения. Има деца, бързо свикват и им е приятно да ходят на ясла, дано нашите са от тях.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Хайде и аз да си кажа - след едноседмично ходене и доста голямо притеснение, всъщност нещата( да чукна на дърво) вървят доста добре. Плакал е само една сутрин, вчера спа за пръв път там - заспал е без проблем и като се е събудил си играл кротко в леглото. Вътре бил кротък, а навън доста палав, което мен ме радва, защото това значи, че се чуства на мястото си Simple Smile. Като го разпитвам с всевъзможни подвеждащи въпроси установих следното - лелите му дават играчки и супичка Wink, бършат му дупето, той не плаче, но не си играе с децата, защото те плачели  Sad. Иска да ходи на "гидината" и аз вече съм доста по-спокойна. Само дето още не говорел на лелите и не искал да се храни сам, но предполагам и това ще стане.

ПС яслата е "Щурче" - кс "Лазур", Бургас

# 171
  • София
  • Мнения: 13 206
Хайде и аз да си кажа - след едноседмично ходене и доста голямо притеснение, всъщност нещата( да чукна на дърво) вървят доста добре. Плакал е само една сутрин, вчера спа за пръв път там - заспал е без проблем и като се е събудил си играл кротко в леглото. Вътре бил кротък, а навън доста палав, което мен ме радва, защото това значи, че се чуства на мястото си Simple Smile. Като го разпитвам с всевъзможни подвеждащи въпроси установих следното - лелите му дават играчки и супичка Wink, бършат му дупето, той не плаче, но не си играе с децата, защото те плачели  Sad. Иска да ходи на "гидината" и аз вече съм доста по-спокойна. Само дето още не говорел на лелите и не искал да се храни сам, но предполагам и това ще стане.

ПС яслата е "Щурче" - кс "Лазур", Бургас

Браво на юнака!!! Grinning Ей сега ще видиш колко много неща ще научи!

# 172
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Хайде да си повдигна темата и да похваля малкия ми мъж Grinning
От два дни "спим" в яслата. Първият не е мигнал изобщо, а вчера е спал на масата. При няколкото опита на госпожата да го сложи в кревата е надавал вой.
Днес сутринта не рева изобщо (само мрънка малко), остава и да си легне следобяд в кревата и вече ще мога да кажа, че сме се адаптирали успешно. newsm10

# 173
  • Мнения: 356
Здравейте Мамчета,
За нас Големият Ден ще е в понеделник. Чета ви внимателно и се подготвям психиески. Моят Любо все още заспива с лъжлив биберон на обяд. Разрешават ли такива неща в яслите? Има ли и други дечица, които са на ясла и спинкат още с биберон?

# 174
  • Мнения: 752
Браво, vesi1. Дано бързо почне там да спи. Мойта вече си спи почти по два часа.
И аз да си похваля гарджето. Днес баща й я закара на яслата. Като се разделяхме тук тя започна да плаче Мама, мама. Като стигнали там приплакала като видяла лелята, но бързо спря да мрънка. Докато я обувал мъжа ми се обяснявал с учителката за "болестта ни". А нашата набързо си взела маратонките, прибрала ги в шкафчето и хукнала към децата "да папат". Мъжа ми се облещил, зарязала го там да си бърбори с лелката и дори не се обърнала. Той дори не успял да й свали якето. Ох, дано е попривикнала вече. Иначе ако някой познат я пита за яслата, тя прави муцки и се нацупва.

# 175
  • sofia
  • Мнения: 8 938
А нашата набързо си взела маратонките, прибрала ги в шкафчето и хукнала към децата "да папат".
Сигурен знак, че девойката е доволна и щастлива Grinning

# 176
  • Мнения: 75
Хайде да се разпишем и ние-от 07.09 на ясла- Св. Наум 56, ОДЗ 46. Плачем сутрин и като се вземаме (по обяд), поне леличките казват, че само тогава. Уж ядяла, ама като я взема все е гладна и жадна. В понеделник трябваше да е цял ден, ама и двете се разболяхме. Сега чакаме утре, да започнем пак, и почвам пак да се тревожа. Докато ходеше-следобяд беше адски неспокойна и крива, не искаше да спи, вечер спането беше кошмар. Не мисля че ще свикнем лесно  Sick

# 177
  • Мнения: 75
Няма ли други деца от форума, в нашата ясла? Св. Наум 56, ОДЗ 46, София

# 178
  • Мнения: 6 315
Няма ли други деца от форума, в нашата ясла? Св. Наум 56, ОДЗ 46, София

Има, да. Дечицата на irka, sineo4ka, jenia vulova са там (да ме прощава някой, ако съм сбъркала ника) и всички са много доволни. Обаче пишат в съседната тема Wink.

# 179
  • Мнения: 1 512
Криси е в 36-та ясла " Слънчево зайче" в " Изток" . И Борис на мама vesi1 ходи там, но май не сме се засичали Wink
Момичета, днес черпя за Криси- празнуваме имен ден  Simple Smile
  newsm38  party023  cook

Днес моята дъщеричка е ходила на гърне Simple Smile И е закусвала, и е обядвала, играла е с децата, но ... ревала за мама. Тя взе да се усеща и само да види, че й обувам пантофите, и надува бузите...но все пак хваща госпожата за ръка и влиза при децата.
А аз веднага излизам и изчезвам от местопрестъплението  Confused

Общи условия

Активация на акаунт