Да украсим храната с храна 2

  • 130 608
  • 527
  •   1
Отговори
# 330
  • у дома
  • Мнения: 7 189
vesi_nn , поздравления!Страхотна фантазия,благородно завиждам на детенцето ти  Hug Не се чуди а направо издавай книга-Как да направим красиви и вкусни сандвичи,със сигурност ще има успех   bouquet

# 331
  • Мнения: 1 213
Искам да благодаря на тези които са се постарали и решили да споделят с нас/мен своите страхотни идеи и красоти  bouquet.
Синът ми имаше скоро рожден ден ,исках да напрвя нещо по така и поразгладах ,за да почерпя идеи.Освен сандвичите направих и хапки,които се оказаха ''хита''на празника и много се харесаха Peace.

# 332
  • Мнения: 22 867
Чашки кафе! Grinning

# 333
  • Мнения: 1 798
 labrex,много красиви Heart Eyes
Чашката само с жълтък ли е пълна?

# 334
  • Мнения: 22 867
labrex,много красиви Heart Eyes
Чашката само с жълтък ли е пълна?

delicate, пълнежът може да бъде всякакъв - изваждаш жълтъка и смесваш с майонеза, чесън, пастет, може с рибка някаква - на вкус. Даже, като се разбие хубаво и се сложи с лъжичка, стои малко като пяна. Но днес нямах майонеза, разбърках жълтъка с малко горчица, чесън, настърган кашкавал и отгоре настъргах жълтък. Дръжчиците също може да са от чушка, домат или друго.

# 335
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Лабрекс  newsm10 smile3501 newsm51 .Много оригинална идея .А чашките с какво са украсени

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 12:55 от kasier

# 336
  • Мнения: 1 798
labrex,много красиви Heart Eyes
Чашката само с жълтък ли е пълна?

delicate, пълнежът може да бъде всякакъв - изваждаш жълтъка и смесваш с майонеза, чесън, пастет, може с рибка някаква - на вкус. Даже, като се разбие хубаво и се сложи с лъжичка, стои малко като пяна. Но днес нямах майонеза, разбърках жълтъка с малко горчица, чесън, настърган кашкавал и отгоре настъргах жълтък. Дръжчиците също може да са от чушка, домат или друго.
newsm51

# 337
  • Мнения: 22 867
Лабрекс  newsm10 smile3501 newsm51 .Много оригинална идея .А чашките с какво са украсени

С лютеница (както ми казаха едни неблагодарници, сервизът ми за кафето бил второ качество, щото му били поразмазани шарките) Grinning, но и тук може да се импровизира.

# 338
  • Мнения: 577
labrex ,оправи първата снимка,нещо не мога да я видя.Дава ми `` Х``

П.П. Аааааааааа,видях-сори   bouquet Чудно!

# 339
  • Мнения: 610
labrex- много сладурски чашки  Heart Eyes Браво!   bouquet

# 340
  • Мнения: 2 803
Поздравления! Наистина много оригинални, ще ги направя някой път по някакъв повод вместо пълнени яйца. Hug  bouquet

# 341
  • Мнения: 211
Ще използвам случая, за да се запиша да следя темата.

Лабрекс, страхотна чашка! Силно впечатлена и ентусиазирана съм! Много е красива и идейна!   bouquet

Всички сте страхотни, непрекъснато ви наглеждам!   bouquet

# 342
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Днес с невероятните  си „Чашки кафе“ Лабрекс ме подсети за една забравена в тефтерите рецепта за

пъстри яйца







# 343
  • Мнения: 22 867
Днес с невероятните  си „Чашки кафе“ Лабрекс ме подсети за една забравена в тефтерите рецепта за

пъстри яйца


kasier, я малко по-подробно дай технологията!Добре изглеждат!  chef  bouquet

Слагам и последните чепички най- последна мода. Grinning Останали са ми по една бройка от два чифта, та ги давам с намаление. Насам народеее! Joy



Технологията за изготвяне на чепичките

# 344
  • Мнения: 4 569
Благодарности на labrex че е сложила технологията,както и на всички останали обясняващи подробно как творят тези произведения на изкуството!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт