подсъзнанието може всичко 18

  • 107 461
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 798
Много сладко клипче! На мен ми стана много мило! Hug

# 541
  • у дома
  • Мнения: 708
И на мен днес ми е много мързеливо и заспало Wink
Благодаря за поздравчето.

На мен пък снощи какво ми се случи- полегнах си и реших да поговоря с висшето аз на детенцето ми, обаче вместо това в съзнанието ми изплува образа на някаква жена, която не съм виждала Rolling Eyes, говореше ми нещо, а на мен през цялото време всичко ми беше като на сън, нищо не разбирах от казаното, говора й беше заглушен, единствено чух последните й думи, които ми се струва, че са лишени от всякаква логика- Чувствай се искренна newsm78

Qnitza,  да не би да си се рещнала с някой от духовните ти водачи?  newsm78

# 542
  • Мнения: 66
И на мен днес ми е много мързеливо и заспало Wink
Благодаря за поздравчето.

На мен пък снощи какво ми се случи- полегнах си и реших да поговоря с висшето аз на детенцето ми, обаче вместо това в съзнанието ми изплува образа на някаква жена, която не съм виждала Rolling Eyes, говореше ми нещо, а на мен през цялото време всичко ми беше като на сън, нищо не разбирах от казаното, говора й беше заглушен, единствено чух последните й думи, които ми се струва, че са лишени от всякаква логика- Чувствай се искренна newsm78

Qnitza,  да не би да си се рещнала с някой от духовните ти водачи?  newsm78

Напълно  възможно  Simple Smile))))

# 543
  • Мнения: 591
Whitewitch как става това?

Кое как става?

Клипчето е страхотно   bouquet

# 544
  • Мнения: 90
ухааааааа, как готино валят рози!

вчера ставаше дума за антакарана;)
а някой да СъТворява реалността си като използва похватите от Селестинското пророчество ?

# 545
  • Мнения: 25
ухааааааа, как готино валят рози!

вчера ставаше дума за антакарана;)
а някой да СъТворява реалността си като използва похватите от Селестинското пророчество ?


Да, аз. По-скоро се опитвам...

# 546
  • Мнения: 129
Много сладко клипче! На мен ми стана много мило! Hug

И на мен много ми стана мило! Hug

# 547
  • Мнения: 129
В момента чета" Лекуване с Ангели " на Дорийн Виртю и искам да споделя, че много ми допада! Благодаря ви!   bouquet

# 548
  • София
  • Мнения: 291
специално за mijjjka и тези, които пожелаха   bouquet

Активиране на Антакарана
Преместваме Вниманието в тимуса (сърдечната чакра е свързана с тимуса, не със сърцето). Тимусът е жлеза, която се намира между гърдите. Дишаме дълбоко и не си отклоняваме вниманието от тимуса.
Визуализираме колона от Светлина от тимуса нагоре през душата до монадата, може и до Източника. Ширината на колоната е колко обиколката на главата. Когато усетим, че сме изградили колоната нагоре (аз го усещам в седма чакра като тръпнене), започваме мислено да спускаме колоната надолу през нас към центъра на земята (усещам като го тръпнене в краката).
После тази колона се насища със Светлина и може да се разшири, така че да ни обхване целите.
Добре е постоянно да осъзнаваме тази колона около нас, т.е. няколко пъти на ден (ходейки по улиците, пътувайки, по време на работа или срещи и т.н.).
По време на визуализацията може да се повтарят мантрите, които дадох вчера или други мантри или само изречението “Аз съм този Аз съм.”


“Една от много важните практики на духовния Път е да се разшири централния канал и да се прочисти от всякакви психични остатъци. ....... Централният канал на повечето хора е много малка тръба и е твърде задръстен, като канала в банята, който не работи ефективно”.
“Ръковоство по извисяване”

Целият купон е, че именно АЗ СЪМ ПРИСЪСТВИЕТО сваля еволюционния план за развитие на всеки от нас, пък ние като не сме го интергрирали ......... се пънем, пък то нищо не става Simple Smile)))))


mijjjka, може да уточняваме разни неща на ЛС, ако искаш
или пък да пишем във форума? ..... не знам, някой интересува ли го тази тема  newsm78

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 20:08 от svetlina_8

# 549
  • София
  • Мнения: 291

а някой да СъТворява реалността си като използва похватите от Селестинското пророчество ?


Да, когато Възнамеря нещо наблюдавам как Вселената откликва - чрез малките подсказки, които дава.
Както и забелязвам, ако 2 и повече неща ми обръщат вниманието към нещо. Преди трябваше 3-4 неща за да се усетя, сега внимавам повече Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 20:07 от svetlina_8

# 550
  • Мнения: 129
Видяли ли сте тази тема?    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430189.330  Четох в по предишна  тема , че е обсъждано за Слава Севрюкова   и си  помислих, че на някои може да им е интересно Hug

# 551
  • Мнения: 258
Svetlina_8 Hug, интересува ме... Много!

# 552
  • Мнения: 10 687
Светлина, благодаря ти за труда  Heart Eyes
Аз също като Мимина мисля , че би било по-добре да ги пишем тук нещата - така повече хора ще могат да се възползват, ако не сега, то когато са готови  Grinning
Благодаря още веднъж  Hug

# 553
  • София
  • Мнения: 291
Добре! Съгласих се и с двете - mijjjka и mimina   bouquet

Горе написах какво усещам аз. При всеки, както знаете, усещанията може да са различни - топлина, тръпнене, лека тежест или пък да няма усещания, може да вижда светлината или просто да "знае" или пък да има едно собено усещане на лекото, отнесеност и тиха радост.
Така, че важно е да се практикува и колкото повечете, толкова по-лесно и бързо става и толкова усещането е по-ярко.

Тази колона може да си я припомним бързичко, че е е около нас в някои "по-особени" моменти - когато някой се опитва да ни ядосва, да ни навлиза в личното пространство, преди срещи, за които имаме лоши предчувствия и т.н. В колоната не може да влезе никой, който не е поканен. Т.е. тя си е един вид защита.

# 554
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Светлина, благодаря ти за труда  Heart Eyes
Аз също като Мимина мисля , че би било по-добре да ги пишем тук нещата - така повече хора ще могат да се възползват, ако не сега, то когато са готови  Grinning
Благодаря още веднъж  Hug

svetlina_8  Hug, присъединявам се към гореказаното  Peace

 

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 11:24 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт