подсъзнанието може всичко 18

  • 107 472
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 687
Някой беше споменал тези дни за списъка с книги на Светлина  Grinning

Ето го, за всички, които се интересуват като си позволих да го актуализирам с оглед на новоиздадените книги, както и да добавя и Майкъл Нютън като автор - надявам се, че Светлина няма да има нищо против  Hug
Убедена съм, че всеки ще намери в него изключително ценни неща, както и отговорите на много въпроси   Hug


СПИСЪК СЪС КНИГИ ЗА БИБЛИОТЕРАПИЯ

“Четирите споразумения” – Дон Мигел Руис

Свияш – “Какво да сторим когато нещата не вървят така, както ни се иска”, “Всичко за брака .......” ,  “Здравето е в главата, а не в аптеката”

Дийпак Чопра – “Седемте духовни закона на успеха” + “Седемте духовни закона на успеха за родители” , Дийпак Чопра - всичко

“МУДРИ  - Йога с пръстите на ръцете” на издателство “Кибеа”

“Поискай и ще ти бъде дадено”

“Диагностика на кармата” 8 част – Лазарев + и другите му книги след 7 книга

Молитвеници на Димков и на Дънов (вътре има обяснения), “Закон Божий” (обяснение на Библията)

“Болестта като път” - Торвалд Детлефсен и Рюдигер Далке

“Ръководство по извисяване” - Джоашуа Дейвид Стоун

“Децата на новото хилядолетие” – 1 и 2 част

Силвия Браун – “До другата страна и обратно”

Майкъл Нютън - "Пътят на душите", "Следите на душите", "Живот между преражданията"

Друнвало Мелхиседек -  "Древната тайна на Цветето на Живота” - 1 и 2 част, “Да живееш в сърцето”, “Змията от светлина”

Елеазар Хараш – ”Формулите свещени ключове на живота” + още негови книги

“Силата на твоето подсъзнание” или “Подсъзнанието може всичко” (Кехоу) или друга книга за силата на подсъзнанието

“Хигиена и лекуване на душата” Петър Димков

Малахов

Беа Нади – трите книги поред

Крион – “Партньорство с Бог”, “Притчите на Крион” - всичко на Крион

“Лечение с ангелите” – Дорийн Върчу - и другите книги на Върчу, издадени към момента

Вадим Зеланд - повечето му книги

“Разговори с Бога” – 1,2,3 част

Барбара Марчиняк – “Вестителите на зората” и др. и книги

"Селестинското пророчество" - Джеймс Редфийлд
   

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 09:38 от mijjjka

# 676
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Аа, как мога да разбера кога е моя най- мощен приод милинки?

# 677
  • Мнения: 172
Nadyk,

За периода на Силната Луна - по астрологията на Жан Спилър:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=428224.msg12533244#msg12533244
http://www.astrohoroscope.info/curios.htm

# 678
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Evil Hug леко раждане и хубави емоции , ти си супер мама  Hug
 
lina  Hug весел празник


Някой беше споменал тези дни за списъка с книги на Светлина  Grinning    
Wink аз бях споменала
наистина полезен  списък от книги  Hug



от мен нещо хубаво и истинско за приятелството

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим. Но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ, която ни е нужна."
Линда Макфарлан

# 679
  • Мнения: 1 652
Тази вечер около 23.30  ч, ще има  метеорен дъжд! Има облаци и в североизточна България нама да се вижда, но в планините на Западна- newsm44

Ина Динова, желая ти успехт и от сърце се радвам за още една сбъдната мечта.! newsm10 smile3525

Мише, благодаря за списъка- бях го пропуснала в предните теми.  love001

# 680
  • Universe
  • Мнения: 1 556
evil, ylinfant  здраво бебе и леко раждане
lina, - най-сърдечни пожелания за здраве и късмет на сина ти   bouquet
mijjjka,  Heart Eyes за списъка Peace
Whitewitch,  Peace може да тренираш newsm18 Hands Clap

И аз храня птичките на терасата, и котките под блока Simple Smile




За всички,  пропуснали  Леонидите, снимка на предишните Two Hearts

# 681
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Волшебные силы жестов цигун. Фильм 1, 2 (2001) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=44537&thanks=1




Жанр: Документальное кино, народная медицина

Режиссер: Медведев А.Н.

О фильме:
Загадочные и таинственные пальцевые жесты древних учений Востока тысячелетиями служили магии и медицине, облегчали процесс медитации и управления энергиями при занятиях цигун.
Жест - это способ управления энергией, вернее это даже несколько способов, которые признаны современными врачами западной медицины, например, это воздействие на биологически активные точки.
В видеофильме, предлагаемом Вашему вниманию, приводятся наиболее простые в исполнении, эффективные по действию и по применению, полезные для здоровья пальцевые жесты.
Осваивая их шаг за шагом по рекомендуемым методикам, Вы не только обретете мир новой реальности, но и существенно улучшите собственное здоровье, обретете оптимальное настроение, познаете радость жизни, разовьете свои способности.


— Жест, — говорит Медведев, — это способ управления энергией.

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 03:33 от lenny_pld

# 682
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За филма :
Загадъчните и тайствени фигури/жестове с пръстие на древните учения на Изтока , хилядолетия са се използвали в "магията" и медицината , улеснявали са процеса на медитация , управлявенето на енергията при заниманията/упражненията  цигун.
Жеста - това е начин да управляваш енергията , има няколко начина признати от съвремената медицина - това е въздействието им на биологично активните точки.
Във филма предлагаме на вашето внимание някои обикновени/лесни за изпълнение  но ефективни по своето действие и въздействие  за здравето пръстови жестове/фигури.
Изучавайки ги стъпка по стъпка - по препоръчаната методика вие не само ще откриете нов реален свят но и ще подобрите собственото си здраве , ще придобиете приповдигнато настроение , ще видите/преоткриете  радостите на живота, ще разгърнете своите способности.



lenny_pld Hug благо-даря за линка на филма  Grinning изглежда много интересен (при първа възможност ще го изгледам)


Добро утро и прекрасен ден от мен  Hug







* Из "Сайтът на една жена "

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 07:27 от Desss

# 683
  • Мнения: 1 652
Добро утро, момичета!

навих си часовника да видя леонидите, ама- цък- нищо не видях, пък и ми беше студено на терасата.Но затова пък сънувах преди това звезди, които като , че ли плават по небето на групи. Не знам какво значи, ама беше красив сън! Hug

Красив ден и на вас ви желая от сърце!

evilHug

# 684
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Добро утро Hug
Аз не можах да гледам леонидите, до 23:30 все още нямаше нищо, а небето беше ясно, виждаха се звездите, малко ме е яд, че не изчаках още 20-тина минути.

Днес моето мъжле има РД, подготвила съм му малка изненада, той не си пада по тази част, но дано му хареса.

Момичета, исках да ви питам нещо- понеже понякога ми се случва да си пиша неща от моето ежедневие, които не са свързани с темата директно, та исках да знам ако не е желателно да го правя, да ми кажете, няма да се обидя. Просто тук всики ви чувствам много близки и ми е приятно да си споделям с вас.

Желая ви лек и изпълнен с прекрасности ден  bouquet

# 685
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Добро утро!

evil,  Hug

Към списъка с книгите бих добавила "Селестинското пророчество".

Благодаря за ... всичко!  Hug Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 10 687
Здравейте момичета  Hug

jd, добавих и "Селестинското пророчество"  Peace
Странно, аз няколко пъти се опитвам да я чета и не ме грабва, просто това не е моята книга за момента  Rolling Eyes


Момичета, исках да ви питам нещо- понеже понякога ми се случва да си пиша неща от моето ежедневие, които не са свързани с темата директно, та исках да знам ако не е желателно да го правя, да ми кажете, няма да се обидя. Просто тук всики ви чувствам много близки и ми е приятно да си споделям с вас.

Моето мнение е, че не бива да се прекалява и е по-удачно това споделяне да бъде все пак с мярка  Wink
Защото четящите и пишещите тук влизат, за  да прочетат нещо ново по темите, които главно обсъждаме тук, а не кой, кога и дали храни птичките.
Не искам да бъда погрешно разбрана. Няма нищо лошо в това да се споделят и несвързани с темата неща, но кагато това стане основен предмет на постингите, се измества фокусът и става някаква спамо-чат темичка. Това крие опасност хората, които търсят сериозна информация да бъдат отблъснати и постепенно да престанат да влизат тук.

Преди няколко дни Ина написа следното, което е доста показателно според мен:

Спрях да пиша в темата, защото в един момент много почна да се разводнява с две неща - безкрайно честитене на празници и непрекъснатото обсъждане на картите и списъците с желанията.

Мисля, че трябва да се позамислим над това едно-единствено изречение   bouquet

# 687
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен темата винаги ми е харесвала  Hug
нолмално е де има моменти на разводняване  Wink не виждам нищо лошо и в това де се поздравяваме за празници и постигнати резултати ако в поста има не само поздрава де Wink

Нормално е също нещата да се повтарят понякога  т.е . информацията  Wink Все пак не откриваме топлата вода  Laughing
Пък и като темата се разводнява винаги има някой който да я систематизира  Wink с нова и полезна информация или пък като  дискутираме нещо  Hug

# 688
  • Мнения: 172
Desss, толкова си положителна и зареждаща!!  Hug Възхищавам ти се!  Peace

# 689
  • Мнения: 21
Добро утро девойки,
Темата е прекрасна и в нея неслучайно има хора с различни характери ,който я поддържат такава.Благодаря ви за това.
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт