Перла-"Инджи,омъжи се за мен отново и за последно!"-21

  • 61 110
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Gümüş (гюмюш)=сребро     vs.    Inci(инджи)=перла/бисер. Тъй като в БГ език няма еквивалент на фонема "ü", за благозвучие и по-лесно произнасяне, сериалът(и името на глaвната героиня) е преведен като Inci.
Също така Gümüş означава и вид дребна риба (подобно на цаца)






Със специалното съдействие на Sayerin





Животът на главната героиня Инджи се променя изцяло, когато чичо й съобщава по телефона, че богатото и известно семейство Садоглу я е избрало за своя бъдеща снаха. Инджи е влюбена в сина на Садоглу - Мехмет - още от дете и с обаждането на чичо й се сбъдва най-голямата й мечта. Тя се премества в Истанбул изпълнена с очакване да започне нов живот с мъжа, когото обича.Междувременно в тежка катастрофа Мехмед загубва приятелката си, с която е бил в продължение на 6 години, въпреки неодобрението на родителите си. След трагедията Мехмет затваря сърцето си за любовта и започва да води абсолютно безсмислен живот ден за ден. Една вечер той се забърква в побой и неговият дядо го спасява.

От този момент нататък Мехмет започва да изпълнява всичко, което дядо му пожелае, включително това да се ожени за Инджи, въпреки че сърцето му не е готово за нова любов. Преди сватбата обаче Мехмет променя решението си и избягва, в резултат на което болният му баща умира от инфаркт. Мехмет е принуден да се завърне, за да управлява бащиното си наследство.

След като Инджи най-накрая се омъжва за любовта на живота си, тя научава по трудния начин, че бракът не е толкова прекрасен, колкото си го е представяла. Тя трябва не само да спечели любовта на Мехмед, но и да се справи с интригите на свекърва си и снаха си.

оригинално заглавие Gumus

В ролите:

Къванч Татлъту

Сонгюл Йоден

Гюнгьор Байрак

Екрем Бора

Сердар Орчин

Айджа Варлъер

Севинч Гюршен

Сойдан Сойдаш

Джансън Озьосун

Хилал Уйсун

Фюсун Ербулак

Режисьори: Тарки Алпагут, Кемал Узун

Значение на имената:тук

Сайтове,където се качват вече излъчените серии: vbox7.com   lapache.info bananabg.com

тема1, тема2, тема3, тема4, тема5, тема6,тема7, тема8,тема9,тема10,тема11,тема12,тема13,тема14,тема15,тема16,тема17,тема18,тема19,тема20

Линкове към песните от сериала:
Dayan gonlum : http://www.youtube.com/watch?v=m8C-zg74Fe4
Gulum : http://www.dailymotion.com/video/x2jteb_gumus-gulum-ugur-aslan_music
Deyer miydi ? : http://www.youtube.com/watch?v=-7QcVHq5fpk
Sezen Aksu : Biliyorsun : http://www.youtube.com/watch?v=QZFi_bkHvHc  


За предстоящо развитие на филма моля използвайте бели букви.Избирате произволен цвят от гамата,изтривате цвета и пишете на негово място white.
Пример:[color=black ]..............[/color],[color=white ]..........[/color]
Информация за предстоящото развитие на сериала можете да намерите http://selvetniyazieva.blogspot.com/

# 1
  • Мнения: 1 784
Цоп-май съм първа

# 2
  • Мнения: 342
Заповядайте перлички   bouquet Реших анкетата да е свързана този път с други герои,не само Мехмед и Инджи.Надявам се да се съгласите.От изброените предложения за тема най-много ми хареса опция 3,но мнозинството спечели  Peace Аз гласувах с опцията,че изобщо не трябваше да прави аборт.Ако има нещо поправяйте и допълвайте,че много на бургия я пуснах темата  Peace
Приятно гледане   bouquet Hug Crazy

# 3
  • Мнения: 1 784
 newsm68 newsm44 smile3521 newsm10 newsm47 smile3501 newsm62 newsm53
Поздравление за темата smile3525

# 4
  • Мнения: 1 784
Перличка,в началото на темата при значението на имената би трябвало да допълним значенията на имената на Рукие и Дилируба/ако правилно го изписвам/.
Надявам се,да не те затрудня излишно..............  Kiss Flowers Rose

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Гласувах с 6-ти отговор. Детето не си го е направила самичка, не носи само нейните гени и не се взема еднолично решение.

# 6
  • Мнения: 0
Spored men trqbva6e da go obsudqt dvamata, ne moje sama da re6ava da abortira!!

# 7
  • Мнения: 4
Мисля,че трябваше да поговорят и добре да го обмислят.

това е от мене  Hug

Приятно гледане мили дами  Hug  bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 384
Изключително глупава постъпка-трябваше да поговорят и заедно да вземат решение Peace

# 9
  • Мнения: X
Мерси за темата Перличка .    newsm51  Много добре се е получила . Хайде  дами почва

# 10
  • Мнения: 8 939
Записвам се.

В анкетата няма да гласувам за сега, защото имам няколко мения, пристрастна съм. Иначе Орхан ми е много симпатичен и изглежда стабилен мъж, не трябваше да подценява мнението му!


Hug


# 11
  • София
  • Мнения: 15 466
  Еее, тая Рукие не е добре! От страх,че може да се случи същото, като с първото и дете, взе, че си махна второто. ooooh!

# 12
  • Мнения: 4
Добър бъзик с Инджи - дъртите им го връщат тъпкано smile3532 smile3532 smile3532

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Хубав номер им спретнаха  Simple Smile.

# 14
  • Мнения: 342
Добър бъзик с Инджи - дъртите им го връщат тъпкано smile3532 smile3532 smile3532
Абсолютно  Laughing

Перличка,в началото на темата при значението на имената би трябвало да допълним значенията на имената на Рукие и Дилируба/ако правилно го изписвам/.
Надявам се,да не те затрудня излишно..............  Kiss Flowers Rose
Не ме затрудняваш,но ще е утре,че трябва да потърся дали има,а сега няма да мога  Peace

Общи условия

Активация на акаунт